صفحه 69 از 217 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879119169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

ما که دوست یا آشنایی نداریم چکار کنیم؟

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    ما که دوست یا آشنایی نداریم چکار کنیم؟
    من به چند تا از بچه های ایرانی که با استاد مورد نظر من کار میکردند تماس گرفتم و گفتم که رزومه منو نشون بدن و توصیه کنن من رو ....اصلا اینکارو نکردند یا جواب ایمیلمو ندادند یا قبول نکردند....در ضمن من بعید میدونم استاد خیلی به حرف دانشجوش گوش کنه....اگرم گوش کنه من مطمئنم ما ایرانیا باند بازی و زیر آب زنی رو هم اونجا داریم...به خدات توکل کن...هیچی کم نداری ....
    در حال حاضر من دنبال دپارتمانیم که نه استاد ایرانی توش باشه ..نه دانشجوی ایرانی داشته باشه...
    I love you USA

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    ....اگرم گوش کنه من مطمئنم ما ایرانیا باند بازی و زیر آب زنی رو هم اونجا داریم... ....
    ...
    دقیقا درست میگه سجاد
    ۲ مورد ۲ ساله گذشته واسه ۲ نفر که میشناسم پیش اومد،
    هردو ۳ هفته نشده به علت زیر آب زنی دانشجو ایرانی‌ که بعدا معلوم شد،ریجک شدن بیچاره ها

توکلتون به خدا,

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    دقیقا درست میگه سجاد
    ۲ مورد ۲ ساله گذشته واسه ۲ نفر که میشناسم پیش اومد،
    هردو ۳ هفته نشده به علت زیر آب زنی دانشجو ایرانی‌ که بعدا معلوم شد،ریجک شدن بیچاره ها

توکلتون به خدا,
    خودم 3 مورد پیش اومد واسم و دیگه کاملا پشیمون شدم از اینکار....یکیش اینکه اخیرا واسه آیوا اپلای کرده بودم و با اینکه استاد خیلی می خواست منو ...اما evidence هائی دارم که دانشجوهای ایرانی اونجا زیر آب منو زدن......توصیه اینه از اینکار جدا خودداری کنین...هیچکدوم از ایرانیها دلش به حال شما و ما نمی سوزه...
    I love you USA

ApplyAbroad Guru

البته منظور من هم این نبود که بگردید دانشجوی ایرانی پیدا کنید و رزومه تون رو براشون بفرستید. مسلمه که اونها کاری براتون نمیکنن و حتی اگر نسبت به دانشگاه بایاس باشند ممکنه نظر منفی هم بدن. ولی اگر دوست و رفیقی از قبل دارید که از ایران همدیگر رو میشناسید و بهش اعتماد دارید اون وقت اون میتونه خیلی کارها براتون بکنه. حداقل میتونه بهتون اطلاعات کاملی بده از اینکه کی فاند داره و کی نداره و کی دانشجو میگیره. معرفی شون هم برای استاد خودشون خیلی موثره.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

آقا منم توکلم به خداست
    منم به یکی از دوستام تو نیوجرسی زدم و براحتی منو پیچوند! اصلا کمکم نکرد و حتی بهم نگفت از استادا که کیا فاند دارن!/با اینکه تا زمانی که اینجا بود خیلی کمکش کردم ولی مهم نیست خدا بزرگه
    کمکمون میکنه
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

دوست من که با رزومه بسیار پایینتر و 1مقاله رفت انور حالا رزوممو با 10 مقاله که براش فرستادم میگه نیست که تو 2 3 زمینه کار کردی این رزومه بری اساتید گمراه کنندست ! و باید سعی کنی فلان کنی و فلان کنی حالا اگه رنک دانشگاهشم زیر 1000 بود دلم نمیسوخت ... همچنین از چند تا دانشجو هم که درخواست کمک کردم دیدم ایمیلها رو خوندن اما جواب ندادن که بابا ما اینکارو برات نمیکنیم. همون رفیق چینی داشته باشی بهتر از ایرانیه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    آقا منم توکلم به خداست
    منم به یکی از دوستام تو نیوجرسی زدم و براحتی منو پیچوند! اصلا کمکم نکرد و حتی بهم نگفت از استادا که کیا فاند دارن!/با اینکه تا زمانی که اینجا بود خیلی کمکش کردم ولی مهم نیست خدا بزرگه
    کمکمون میکنه
    اینکه دقیقا کدوم استاد فاند داره که همیشه معلوم نیست....هیچ 100% ی در گرفتن دانشجو وجود نداره تا استاد پولی از صنعت گرفته باشه
    ویرایش توسط saeed_oroomy : November 4th, 2011 در ساعت 10:05 PM

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

به نظرم اگر دانشجوی ایرانی که او را نمیشناسید خوب نباید طوقع داشته باشد از اعتبار خودش بگذرد و کسی را که نمیشناسد را به استاد معرفی کند و سپس ان شخص بیاید و آن چیزی که گفته و ادعا کرده نباشد و آبرو و حیثیت آن معرف همبه باد میرود. شما باید روی دوستانی که شما را میشناسند و با مرام هم هستند و یا سال بالایی هایکه قبلا رفته اند کمک بگیرید که این هم باید در نظر داشت استاد ها به حرف دانشجوبه اندازه دوستانشان یا همکاران اهمیت نمیدهند. پس اگر استاد راهنمای شمااز همدوره ایی های خودش یا استادش آنجا هست و شما را سفارش کنه که حداقل رزومه شمارا بخوانند ، بیشتر اثر داره.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

البته بعضی وقتها میشه از دانشجوهای ایرانی که از قبل رفیقتون نبوده یه سری اطلاعات کمکی بگیرید من تا الان به چندین و چند نفر ناشناس زنگ زدم کلی هم کمک کردند اما دیگه انتظار نداشته باشید نایب الاپلای (چی گفتم!) شما بشن چون به هر حال شناخت ندارن و انتظار زیادیه به نظر من، اینو فقط دوستای صمیمی تون می تونن انجام بدن.
    البته یه دانشگاهی بود که 7 8 ده تا ایرانی تو اون گروه بودن. من در طول یک سال و با فاصله با آدرسهای مختلف و ایمیل دوستام بهشون ایمیل زدم و فقط خواستم در مورد ریسرچشون بیشتر توضیح بدن اما جالب به شکل سازمان یافته ای هیچ کدوم جواب ندادن! احساس کردم یه جورایی از ارتباط با ایرانی ها منع شدن، همچین چیزی ممکنه صحت داشته باشه؟زمینه کاری هم پردازش تصویر بود.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)