صفحه 7 از 217 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

پیش فرض پاسخ : لطفا راهنمایی کنید...سوپروایزرم جوابم رو نمیده...فوری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من دو تا ای میل زده بودم با محتوای مختلف...متاسفانه من عجله دارم و اون اصلا انگار براش مهم نیست. چون باید سریعتر نامه دانشگاه رو امضا کنم برگردونم و همینطور ترمم رو انتخاب کنم که پاییز باشه یا زمستون.
    گیری کردم با این استاده!!!

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    من دو تا ای میل زده بودم با محتوای مختلف...متاسفانه من عجله دارم و اون اصلا انگار براش مهم نیست. چون باید سریعتر نامه دانشگاه رو امضا کنم برگردونم و همینطور ترمم رو انتخاب کنم که پاییز باشه یا زمستون.
    گیری کردم با این استاده!!!
    میشه بگی استادتون از چه کشوری؟؟

انگلیسیه

رشته و دانشگاه

ببین دوست عزیز یه جاهایی تو فرآیند پذیرش و ویزا اتفاقاتی میفته که باید دیگه فقط دعا کنی جدی میگم یعنی دست ما دیگه نیست- یه نذر بکن
    مثلا موقعی که تو شنیداری تافل اون مراقب خودش رو زد به صندلی ها و کلی سر و صدا راه انداخت بعدش هم داشت عذر خواهی میکرد که 6 تا تست پرید
    یا I20 که تو اهایو گیر میکنه و بعدش هم اشتباهی میاد تهران بعد میره فراکفورت دوباره- یا قبرس دیگه یک ماه ویزا دانشجویی نمیده- کلیرنس و داستان هاش.......الان تو ماه رجب هستیم -دعا خیلی گیراست

همون طور که دوستان گفتن، باید صبر کنی. برای من هم اتفاق افتاده که استادی که بهم قول فاند داده بود نزدیک 3 هفته جواب ایمیل من رو نداد، اما بعد از سه هفته جواب داد و خدا رو شکر گفت که فاند من جور شده.
    کلا این رو بدونید که جور کردن (!) فاند یه مدت زمان می بره...
    من احساس می کنم که بیشتر از این که عجله داشته باشید نگران هستید که شما رو پیچونده باشه و فاندتون پریده باشه...
    نگران نباشید، به خیر می گذره انشا الله....!!
    In GOD We Trust, All Others Pay Cash

رشته و دانشگاه

از 10 تا دانشگاهی که من اپلای کردم و قبل یا بعدش با اساتید تماس گرفتم یکی ازون ها فقط ناباورانه پیچوند- شایدم اون استاد فکر کرد من پیچوندم اول

دوستان الان فصل تابستان است و اساتید در سفرند. اگر خیلی نگران هستید شاید بد نباشد به دفتر دانشکده تماس بگیرید تا مطمئن شوید. ولی این کار خیلی خوب نیست. راستی شاید هم راجع به فاندها دارند تصمیم میگیرند. اگر جوابشان منفی باشد به شما اطلاع خواهند داد. نگران نشوید . کلا غیب شدن خیلی بد نیست چون هنوز معلومه دارند روی پرونده شما کار میکنند و کنار نگذاشته اند.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

من برای master of law شروع به میل زدن کردم که چند تا شون جواب دادن ولی اون دانشگاهی که من واقعا گرایشش رو دوست دارم جواب نمیده... منظورم اینه که قالب میلی که می زنم به نظرم مشکلی نداره... ولی به نظرتون باید در این موارد گیر داد و هی میل زد یا برم سراغ اپلای کردن و بی خیال استاده بشم ؟ چون به هر جهت توی مستر استاد کاری جز یه تایید اولیه نمیکنه... هر چند تایید اولیه بسیار موثره... من چی کار کنه حالا؟

saeede83
    Guest

اول از همه مطمئنی که ایمیلت spam نشده؟
    شاید بد نباشه با یک ایمیل مشخص و سابجکت خوب دوباره ایمیل برنی و حتما سایت استاد رو درست مطالعه کن و ایمیل رو فقط برای اون شخص بنویس. template درست نکن، چون استادا اگه بفهمن این ایمیل رئ برای کسای دیگه ای هم می فرستی خوششون نمی آد.

Senior Member

راستش جواب ندادن استادها یه چیز فیزیولوژیک و طبیعیه. اما من از یه چیز استادهای کانادایی خوشم اومد و اون این بود که همه استادهای کانادایی به من جواب دادن و مثلا گفتن به درد من نمی خوری. حد اقل این طور آدم تکلیفش با خودش روشن می شه. اما در مورد آمریکا خیلی ها جواب نمی دن و خیلی ها هم template می فرستند...........

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)