صفحه 74 از 217 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384124174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

یه سوال دیگه.. ایمیل هایی که در پاسخ به استاد می فرستیم هم باز باید با dear professor اینا شروع بشه و به اندازه ایمیل اول رسمی باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرزاد نمایش پست ها
    دوستان من از یه استادی جواب داشتم که تازه برداشت ایمیلمو فروارد کرد برای یه استاد دیگه که مثلا اون co-supervisor م باشه. بعد یه مدت که اون یکی استاده جواب نداد خودم هم بهش میل زدم ولی بیشتر از یک هفته س جواب نداده! آخه این چه حرکتیه؟ یعنی روی همکارشونم اینا زمین میندازن؟! :|
    دوست عزیر واسه منم تقریبا یه همچین حالتی پیش اومد، با این فرق که استاد ایمیلی که به من زد رو واسه مسئول تحصیلات تکمیلی CC کرد و منه recom کرد و گفت منم بهش ایمیل بزنم. من واسه اون یارو ایمیل زدم و توقع داشتم یه روزه جوابمو بده که بالایه 10 روز طول کشید!
    دیگه بهش ایمیل نزنید، دیرو زود داره ولی ..... چند روز دیگه جواب میده

سلام
    آیا این جا نداریم و یا پول نداریم که به من زیاد می گن عادیه؟! یا امسال اقتصاد خرابه؟ یا منو دارن می پیچونن؟

Member fekrazadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering- Tarbiat Modares University

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanmecha نمایش پست ها
    سلام
    آیا این جا نداریم و یا پول نداریم که به من زیاد می گن عادیه؟! یا امسال اقتصاد خرابه؟ یا منو دارن می پیچونن؟
    آره، هم عادیه، هم پول ندارن امسال واقعاً و وضع خرابه. مسئله پیچوندن نیست، اگه می خواستن بپیچونن یا جواب نمیدادن، یا مستقیم می گفتن.
    منم همچین مشکلی دارم.
    باز اینایی که جواب میدن و جوابشون منفیه بهتر از کسایین که جواب نمی دن، آدم تکلیف خودش رو می فهمه دیگه.

Member fekrazadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering- Tarbiat Modares University

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    Dear Prospective Graduate Student,
    There are many myths about our admissions process that have unfortunate consequences for everyone involved. During the Fall months, I get about 10 emails every day from prospective students who claim that “their research interests match mine”.
    Unfortunately, my colleagues often get the identical emails from the exact same students — and that includes faculty colleagues who are in completely different areas.
    ...This “shotgun approach” to sending emails to multiple professors is extremely unproductive. For me, it means that I have to wade through large numbers of “application junk” mails to get to the

ببخشید، می تونم بپرسم، ایشون چه رشته ایی بودن؟

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط fekrazadeh نمایش پست ها
    ببخشید، می تونم بپرسم، ایشون چه رشته ایی بودن؟[/LEFT]
    Computer Science in University of California,Irvine
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

سلاممن برای یک استاد میل زدم گفت اگر مدل research base رودوست داری باهم تبادل ایمیل رو ادامه بدیم (عین جمله ی خودشه!) بعد من براش میل زدم گفتم که دوست دارم جوابمو نداد دوبار هم براش به فاصله یک هفته یه میل دیگه فرستادم ولی هنوز جواب نداده!! حالا دوباره بهش میل بزنم یا نه? اخه فعلا تنهااستادیه که جوابمو داده. می خوام لااقل از یک دانشگاه (کانادا) خیالم راحت شه! کسی پیشنهادی داره? اگه دوباره بهش میل بزنم توش چی بنویسم? تاثیر منفی نداره?

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo0far نمایش پست ها
    سلاممن برای یک استاد میل زدم گفت اگر مدل research base رودوست داری باهم تبادل ایمیل رو ادامه بدیم (عین جمله ی خودشه!) بعد من براش میل زدم گفتم که دوست دارم جوابمو نداد دوبار هم براش به فاصله یک هفته یه میل دیگه فرستادم ولی هنوز جواب نداده!! حالا دوباره بهش میل بزنم یا نه? اخه فعلا تنهااستادیه که جوابمو داده. می خوام لااقل از یک دانشگاه (کانادا) خیالم راحت شه! کسی پیشنهادی داره? اگه دوباره بهش میل بزنم توش چی بنویسم? تاثیر منفی نداره?
    این research base یعنی چی؟ یعنی مثلا برای MEn میخاد شما رو؟
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    این research base یعنی چی؟ یعنی مثلا برای MEn میخاد شما رو؟
    نه، research-base یعنی کلا 5-6 تا درس بیشتر نمی گذزونن (برای master) بعد یکراست می رن رو پایان نامه کار می کنن! بعضی دانشگاه ها برنامه هاشون اینطوریه! استاد هم تو جوابش بهم گفت که توجه کنم که تو دانشگاه اونا برنامه شون اینطوریه و اگر من این مدلی رو دوست دارم دوباره بهش ایمیل بزنم که جواب نداده دیگه!!!!

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

یه مورد مشابه هم بنده دارم: اولین ایمیلم به استاد تو سه شنبه بوده که جمعه پاسخ داده اگه دوست داری تو این زمینه ها کار کنی بگو تا گفتگو کنیم. من هم یک شنبه ایمیل زدم قبول دارم شرایط رو بگو. ایشان هم اصلا ازشون خبری نیست که نیست. حدود چهار یا پنج روزی میشه با اختلاف زمانیمون. به نظرتون بازم منتظر بمونم؟ وقت کافی نبوده برای پاسخ؟ چیکار کنم؟ یعنی مشغلش زیاده و ایمیل چک نمی کنه؟ یا از ما بهترون پیدا کرده؟ کلی دلشوره دارم. حالا یکی هم پیدا شد جواب بده این جوری غیبش زد!!!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)