صفحه 75 از 217 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485125175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    یه مورد مشابه هم بنده دارم: اولین ایمیلم به استاد تو سه شنبه بوده که جمعه پاسخ داده اگه دوست داری تو این زمینه ها کار کنی بگو تا گفتگو کنیم. من هم یک شنبه ایمیل زدم قبول دارم شرایط رو بگو. ایشان هم اصلا ازشون خبری نیست که نیست. حدود چهار یا پنج روزی میشه با اختلاف زمانیمون. به نظرتون بازم منتظر بمونم؟ وقت کافی نبوده برای پاسخ؟ چیکار کنم؟ یعنی مشغلش زیاده و ایمیل چک نمی کنه؟ یا از ما بهترون پیدا کرده؟ کلی دلشوره دارم. حالا یکی هم پیدا شد جواب بده این جوری غیبش زد!!!!!!!
    یکی از دوستام که الان کانادا درس می خونه بهم گفت 10 روز صبر کنم بعد دوباره ایمیل بزنم، منم بعد این مدت دوباره میل زدم بهش! به نظرم یه کم دیگه هم صبر کن، چون بار اول هم با چند روز فاصله جواب داده. ولی در مورد من استاد به فاصله 2 ساعت جواب داده بود!

ApplyAbroad Veteran

مرجان-- ببین معمولا اینا سرشون شلوغه که جواب نمیدن.. اگه جواب خوبی داده حتما دوباره بهت جواب میده..
    ولی آستانه صبر هر کسی فرق داره.. من خودم 2 روز بعد اینکه استاد جواب نمیداد ایمیل میزدم که بابا جون خوندی ایمیله بنده رو یا نه؟؟ بلا استثنا هم همشون معضرت خواهی می کردن و مفصل جواب میدادن..
    ایمیل بزن. نترس.. یه جا دیگه هم گفتم خجالتی بودن رو تو این پروسه اپلای بزارین کنار..
    موفق باشی..

nilo0far آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    مرجان-- ببین معمولا اینا سرشون شلوغه که جواب نمیدن.. اگه جواب خوبی داده حتما دوباره بهت جواب میده.. ولی آستانه صبر هر کسی فرق داره.. من خودم 2 روز بعد اینکه استاد جواب نمیداد ایمیل میزدم که بابا جون خوندی ایمیله بنده رو یا نه؟؟ بلا استثنا هم همشون معضرت خواهی می کردن و مفصل جواب میدادن.. ایمیل بزن. نترس.. یه جا دیگه هم گفتم خجالتی بودن رو تو این پروسه اپلای بزارین کنار.. موفق باشی..
    یعنی اینکه چندبار میل بزنیم تاثیر منفی نداره?? بعد مثلا دوباره که میل می زنیم چی بگیم? ایمیل رو reply کنیم یا ایمیل جدید بزنیم و توضیح بدیم که قبلا هم میل زدیم واینطوری جواب دادین و اینا? بعد یه سوال دیگه,چی تو میلتون می گفتین که زود و مفصل جواب میدادن?

ApplyAbroad Veteran

نه هیچ تاثیری منفی نداره بلکه بر عکس مثبت هم داره.. چون این نشون میده شما پیگیر کار با اون استادین.. البته دقت کنید که عرض کردم استادایی که قبلا ازشون جواب خوبی گرفتین.. نه کسایی که تمپلت جواب دادن..!
    ایملمو معمولا اینجوری شروع می کردم:

I've send this email to you yesterday. I thought you might not receive the email. SoI forwarded it to you:

nilo0far آواتار ها

مرسی (وقتی استاد می گه که در تماس باشیم یعنی اندک امیدی هست دیگه?) فقط یه سوال دیگه, تو عنوان ایمیل هم چیز خاصی می نوشتی? مثلا اینکه تا حالا چندبارمیل زدم یا همچین چیزایی?

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo0far نمایش پست ها
    مرسی (وقتی استاد می گه که در تماس باشیم یعنی اندک امیدی هست دیگه?) فقط یه سوال دیگه, تو عنوان ایمیل هم چیز خاصی می نوشتی? مثلا اینکه تا حالا چندبارمیل زدم یا همچین چیزایی?
    کمی بیش از اندک .. باید یه جوری راضیش کنی و خودتو بهش ثات کنی.. دیگه این میشه هنر تو..
    نه من همون ایمیل اول که جواب گرفته بودمو فوروارد می کردم.. کلا ایمیلو مضمونشو تغییر ندین.. همون یک ایمیل رو ریپلای کنید همش..

موفق باشی..

Member fekrazadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering- Tarbiat Modares University

بچه ها، جریان این نمره ی جی آر ای چیه آخه تو آمریکا؟ خوب برای غیر انگلیسی زبانا واقعاً سخته که نمره ی وربال رو بالا بیارن، حالا این نمره حتی برای دانشگاه های تا رنک 500 هم خیلی مهمه یعنی؟
    این امتحان جی آر ای امسال انقده سخت بود که حتی نمی شد یکی شو هم شانسی درست زد، واقعاً فکر می کنم وربال رو اغلب بچه ها هیچ نمره ای نگیرن.

رشته و دانشگاه

اینم جریانش چیه که به هر استادی میل می دیم، می گه اپلای کن! البته حقم دارن، باید Doucemntهامون رو با بقیه مقایسه کنن، ولی خُب تکلیف چیه؟ من که نمی تونم هرکی گفت اپلای کن، اپلای کنم، خُب خرجش خیلی زیاد می شه که. یکی از دوستام پنجاه نفر بهش گفتن اپلای کن، می گن باید رقابت کنی با کسایی که اپلای می کنن.

رشته و دانشگاه

نه هیچ تاثیری منفی نداره بلکه بر عکس مثبت هم داره.. چون این نشون میده شما پیگیر کار با اون استادین.. البته دقت کنید که عرض کردم استادایی که قبلا ازشون جواب خوبی گرفتین.. نه کسایی که تمپلت جواب دادن..!
    ایملمو معمولا اینجوری شروع می کردم:

I've send this email to you yesterday. I thought you might not receive the email. SoI forwarded it to you:
    راست می گه، منم هر کی جوابمو نده هر هفته بهش ایمیل می دم، یه استاده نوشته بود بسته دیگه همون دفعه ی اولم خوندم، حالا اپلای کن ببینیم چی می شه
    ولی منم دیگه از این اپلای کن ها خسته شدم
    حساب کردم، هزینه ی هر اپلایی روی هم 300 هزار تومن در میاد (
    120 تومن Fee
    70 تومنReport GRE & TOEFL
    40 تومن هزینه ی پست
    60 تومن هم ترجمه

nilo0far آواتار ها

کمی بیش از اندک .. باید یه جوری راضیش کنی و خودتو بهش ثات کنی.. دیگه این میشه هنر تو..
    نه من همون ایمیل اول که جواب گرفته بودمو فوروارد می کردم.. کلا ایمیلو مضمونشو تغییر ندین.. همون یک ایمیل رو ریپلای کنید همش..

موفق باشی..
    بالاخره جواب داد!! ) اون هم به فاصله 2-3 ساعت!!! نمی دونم این استادا چرا اینطوری می کنن آخه!!!! فقط باید راضیش کنم دیگه!! یه سوال دیگه! اون هایی که جواب نمی دن چی؟؟ یعنی تا حالا جواب ندادن!! 2 بار تا حالا فرستادم هر بار هم snbject ایمیل رو عوض کردم ولی فایده نداشته!! آخه اون دانشگاه ها بهترن!! این جمله I've send this email to you yesterday. I thought you might not receive the email. SoI forwarded it to you در مورد اون ها هم جواب می ده؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)