صفحه 76 از 217 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586126176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط fekrazadeh نمایش پست ها
    اینم جریانش چیه که به هر استادی میل می دیم، می گه اپلای کن! البته حقم دارن، باید Doucemntهامون رو با بقیه مقایسه کنن، ولی خُب تکلیف چیه؟ من که نمی تونم هرکی گفت اپلای کن، اپلای کنم، خُب خرجش خیلی زیاد می شه که. یکی از دوستام پنجاه نفر بهش گفتن اپلای کن، می گن باید رقابت کنی با کسایی که اپلای می کنن.
    سینای عزیز اولا که GRE یک قانونه..! مثله این میمونه که شما میخوای بری همین جا دکتری بخونی باید امتحان زبان وزارت علوم رو بدی..! همونطور هم که از اسمش پیداست این امتحان یک تست استاندارد هست که بنا به قوانین تحصیلات در آمریکا تمامی کسانی که میخواهند تحصیلات تکمیلی بخونند باید این امتحان رو بدند.. حالا ما هم به عنوان دانشجوی بین المللی باید از این قانون طبیعتا پیروی کنیم (چون قانون برای همه یکسانه- بر عکس ایران)
    حالا منم راستش با فلسفه اش مشکل دارم..! ولی خوب یادمون باشه که این فقط یکی از نیازهای اپلای کردنه.. طبیعتا دانشجوهای اینترنتشنال نمره های پایین تری دارند همون طور که تو این چند سال ثابت شده.. پس نگران نباشید اگر دیگر اپلیکیشن هاتون خوبه و تکمیله و مهمتر اینکه استادی شمارو تو اون دانشگاه میخواد، معمولا نمره GRE تاثیر چندانی تو روند پذیرش مخصوصا برای اینترنشنال ها نداره..(البته بحث دانشگاههای تاپ رنک کاملا جداست.)

راستش در مورد اپلای هم که گفتی، صرفا جواب اپلای کن یک جواب تمپلته.. من خودم به شخصه برای همچین جوابایی اپلای نمیکنم چون ریسک بالایی داره.! برای جواب هایی اپلای کنید که با استاد حد اقل 3-4 ایمیل رد و بدل کنید و مطمئن شید که استاد شمارو میخواد.. اون موقع است که شانس پذیرشتون بسیار زیاده..!
    نمونه ای از جواب خوب رو اینجا میذارم برای اطلاع شما و بقیه دوستان (البته قسمتی از ایمیله استاده):

You have an impressive background as for BSc student, and a skill set very much in
    line with what I'd need in my research group. ..................... please send me copies of your application materials. and also copies of your published manuscripts

به این میگن جواب خوب یا جوابی که اپلای کردن واسش می ارزه.. (البته اضافه کنم که ممکنه از همچین جوابی هم نتیجه دلخواه رو نگیرید یعنی ریجکت شید.! نمیشه نسخه کلی پیچید در این مورد اپلای- ممکنه دانشگاهی باشه که کلا دانشجوی اینترنشنال کم بگیره و اولویت بیشتر با نیتیو ها باشه- این موارد رو معمولا با تحقیق زیاد در مورد دانشگاه مورد نظرتون بدست میارید.)
    موفق باشی..
    ویرایش توسط milad1988 : November 19th, 2011 در ساعت 06:20 PM

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo0far نمایش پست ها
    بالاخره جواب داد!! ) اون هم به فاصله 2-3 ساعت!!! نمی دونم این استادا چرا اینطوری می کنن آخه!!!! فقط باید راضیش کنم دیگه!! یه سوال دیگه! اون هایی که جواب نمی دن چی؟؟ یعنی تا حالا جواب ندادن!! 2 بار تا حالا فرستادم هر بار هم snbject ایمیل رو عوض کردم ولی فایده نداشته!! آخه اون دانشگاه ها بهترن!! این جمله I've send this email to you yesterday. I thought you might not receive the email. SoI forwarded it to you در مورد اون ها هم جواب می ده؟؟
    نیلوفر عزیز-- اولا که خوشحالم جواب گرفتی.. امیدوارم بتونی جایی تو گروه تحقیقاتیش بدست بیاری..
    ببین اگه استادی بعد از 3 بار ایمیل فرستادن جواب نده یعنی دانشجو نمیخواد (البته این فقط تجربه است).. استادی هم که دانشجو نخواد وقتی خط اول ایمیلتونو میخونه سریع دیلیت میکنه.. 3 ثانیه هم اینکار وقتشو نمیگیره..! پس تمرکزتون را رو استادای دیگه بزارید و به اونها ایمیل بزنید..
    امیدوارم موفق باشی.

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

مرسی، موضوع اینجاست که من به بقیه هم ایمیل زدم ولی هیچکس جواب نداده، حتی subject ایمیل رو هم عوض کردم و 2-3 بار هم فرستادم ولی اصلا فایده نداشته!!! برا همین با اینکه این دانشگاه رنک بالایی نداره باید حتما پیگیرش باشم که لااقل از یه دانشگاه تا حدودی مطمئن باشم!!

ApplyAbroad Hero

مرسی، موضوع اینجاست که من به بقیه هم ایمیل زدم ولی هیچکس جواب نداده، حتی subject ایمیل رو هم عوض کردم و 2-3 بار هم فرستادم ولی اصلا فایده نداشته!!! برا همین با اینکه این دانشگاه رنک بالایی نداره باید حتما پیگیرش باشم که لااقل از یه دانشگاه تا حدودی مطمئن باشم!!
    همدانشگاهی عزیز خیلی باید ایمیل بزنی. حتی بالای 1000 تا. با یکی دوتا سه تا نمیشه. بزن نترس

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    من 400 تا ایمیل زدم که 96 تاش جوابمو دادند و فقط 1 اکی قطعی جواب گرفتم! بقیه یا encourage یا تمپلت صرف

nilo0far آواتار ها

من دوست دارم ایمیل بزنم ولی وقتی تو کل کانادا کمتر از 20 یا شایدم کمتر دانشگاه هست که رشته منو داره واقعا کاری از دست من بر نمی آد!! ولی بازم ایمیل می زنم، فوقش جواب نمی دن دیگه!!!! همه هم اینجا گفتن نباید ترسید ولی می ترسم اگه به استادی که جوابمو نداده هی ایمیل بزنم تاثیر منفی داشته باشه یا .....، نمی دونم واقعا!!!

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

شما که وضعت خوبه! تو کانادا 5 دانشگاه رشته صنایع داره! Business School ها که خیلی رو تافل حساسن! آمریکا هم حدودا 60 دانشگاه PhD داره!
    من دوست دارم ایمیل بزنم ولی وقتی تو کل کانادا کمتر از 20 یا شایدم کمتر دانشگاه هست که رشته منو داره واقعا کاری از دست من بر نمی آد!! ولی بازم ایمیل می زنم، فوقش جواب نمی دن دیگه!!!! همه هم اینجا گفتن نباید ترسید ولی می ترسم اگه به استادی که جوابمو نداده هی ایمیل بزنم تاثیر منفی داشته باشه یا .....، نمی دونم واقعا!!!

Member fekrazadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering- Tarbiat Modares University

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    سینای عزیز اولا که GRE یک قانونه..!

راستش در مورد اپلای هم که گفتی، صرفا جواب اپلای کن یک جواب تمپلته.. من خودم به شخصه برای همچین جوابایی اپلای نمیکنم چون ریسک بالایی داره.! برای جواب هایی اپلای کنید که با استاد حد اقل 3-4 ایمیل رد و بدل کنید و مطمئن شید که استاد شمارو میخواد.. اون موقع است که شانس پذیرشتون بسیار زیاده..!
    نمونه ای از جواب خوب رو اینجا میذارم برای اطلاع شما و بقیه دوستان (البته قسمتی از ایمیله استاده):
    You have an impressive background as for BSc student, and a skill set very much inline with what I'd need in my research group. ..................... please send me copies of your application materials. and also copies of your published manuscripts.

متشکرم از پاسخ خیلی خوبتون میلاد عزیز،
    ولی خُب استادایی که چنین جوابایی می دن، معمولاً من دیدم که اغلب Prof. Asis هستن و مثلاً یکی دو ساله که تازه استاد شدن. البته باز دمشون گرم که جواب می دن و تعریف می کنن. بقیه که جواب درست به آدم نمی دن، مثلاً

I mightbe looking for a new graduate student shortly. Would it be possible toobtain a copy of the paper that is under review at the Journal of Sound and Vibration? I understand that you (or some of your co-authors) might notwant to distribute it since it is under review.

Somethingthat I should say is that the decision to be accepted to the graduate school donot depend only of me since a group of professors review applications.

Sincerely,

یا این:
    DearSina,

I hopeyou are doing well.
    I havechecked your CV in the past from another e-mail that you sent me.

I suggestyou apply to McGill for the fall 2012 and I will consider your applicationamong the ones that I will be looking.

Onequestion: What is your level of programming in C++?

BestRegards,

این که تابلو تمپلیته نه؟
    Thankyou for your interest in our graduate program and for sending me your resume. Iwill be glad to receive your application. Please submit a formal application toour University through the Admissions Center. Your file will then be forwardedto our department for review. If you fulfill the requirements (e.g., GPA,TOEFL, etc.), our department will recommend your admission and the universitywill send you a formal admission letter. You will also be considered forfinancial support. The whole process may take a few months; that's why Istrongly recommend starting the application process as soon as possible. Shouldyou have any questions, please let me know.
    Kindregards,

یا این یکی
    Thanksfor your interest in our X research. I encourage youto apply to X if you have notalready done so. Best regards, CJL

اینم که تمپلیت
    I do not commit to
    studentsuntil I have assessed their entire application package
    includingtranscripts, GRE scores, personal statement, letters of
    recommendation,among others. As such, I recommend that you
    officiallyapply for the graduate program in the Department of Civil &
    EnvironmentalEngineering in the University of California, Davis. Once
    I reviewyour application, and should I select an incoming student, I
    willnotify you of my decision by email and/or regular mail.

(نمیدونم چرا تو کپی پیست بعضی از لغتها به هم چسبید

nilo0far آواتار ها

من به استادی که ازم خواسته بود دقیقا براش توضیح بدم که روی په موضوعی می خوام کار کنم ایمیل زدم و توضیح دادم براش ولی دیگه ازش خبری نشده!1 2باره هم میل زدم دیروز ولی باز هم خبری نشده!!! حالا چیکار کنم!! (البته ایمیل دوم رو برا این زدم چون وسط های فرستادن ایمیل اول اینترنت مشکل پیدا کرد برای همین تو ایمیل دوم همین رو نوشتم و گفتم چون مطمئن نیستم به دستش رسیده باشه دوباره می فرستم!) دوباره ایمیل بزنم و بپرسم نظرش چیه یا نه؟؟؟ (این استاد عادت داره اگه بخواد 2 ساعته جواب می ده!!)

ApplyAbroad Guru

من به استادی که ازم خواسته بود دقیقا براش توضیح بدم که روی په موضوعی می خوام کار کنم ایمیل زدم و توضیح دادم براش ولی دیگه ازش خبری نشده!1 2باره هم میل زدم دیروز ولی باز هم خبری نشده!!! حالا چیکار کنم!! (البته ایمیل دوم رو برا این زدم چون وسط های فرستادن ایمیل اول اینترنت مشکل پیدا کرد برای همین تو ایمیل دوم همین رو نوشتم و گفتم چون مطمئن نیستم به دستش رسیده باشه دوباره می فرستم!) دوباره ایمیل بزنم و بپرسم نظرش چیه یا نه؟؟؟ (این استاد عادت داره اگه بخواد 2 ساعته جواب می ده!!)
    اگر تا یک ماه دیگه جوابی نداد دوباره بپرسید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)