صفحه 78 از 217 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788128178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Senior Member

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mh_naeeni نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه یکی من رو راهنمایی کنه:
    من می خوام واسه کانادا واسه fall 2012 اپلای کنم اینم وضعیتمه:
    1: لیسانس صنعتی اصفهان شیمی کاربردی معدل 16.21
    2: فوق لیسانس: تربیت مدرس معدل: 17.24
    4 تا مقاله با ایمپکت بالای 2.0 دارم و یکی هم سابمیت دارم و 2 تا مقاله سمینار داخلی
    تافل 103 شدم
    speaking 24,reading 27, listening 27, writing 25
    GRE Subject Chemistry 88%
    میخوام واسه کانادا اپلای کنم حدود 1 ماه شده به هر استادی میل می زنم اصلا جواب نمیدن از 30 تا استاد 6 تا گفتن Fund نداریم یکی گفت اپلای کن بعد میل بزن....
    بد گیج شدم به نظر شما ها شانسی دارم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید!
    دوست عزیز شما باید 200 تا یا 300 تا ایمیل بزنید بعد ببیینید نتیجه چیه....شما هنوز 30 تا ایمیل زدید....خیلی کمه...رزومتون خوبه...بیشتر ایمیل بزنید.....اوضاع مالی خرابه

Member fekrazadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering- Tarbiat Modares University

سلام دوستان میشه یکی من رو راهنمایی کنه:
    من می خوام واسه کانادا واسه fall 2012 اپلای کنم اینم وضعیتمه:
    1: لیسانس صنعتی اصفهان شیمی کاربردی معدل 16.21
    2: فوق لیسانس: تربیت مدرس معدل: 17.24
    4 تا مقاله با ایمپکت بالای 2.0 دارم و یکی هم سابمیت دارم و 2 تا مقاله سمینار داخلی
    تافل 103 شدم
    speaking 24,reading 27, listening 27, writing 25
    GRE Subject Chemistry 88%
    میخوام واسه کانادا اپلای کنم حدود 1 ماه شده به هر استادی میل می زنم اصلا جواب نمیدن از 30 تا استاد 6 تا گفتن Fund نداریم یکی گفت اپلای کن بعد میل بزن....
    بد گیج شدم به نظر شما ها شانسی دارم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید!
    دوست عزیز هم دانشگاهی،

بهت اکیداً توصیه می کنم که برو به طرف آمریکا.
    می دونم که کانادا بیشتر از 30 استاد پیدا نکردی، منم به 30 تا ایمیل زدم، هیچ کدوم جواب ندادن. چون مهاجر پذیره، متقاضی زیاد داره، بودجه ی پژوهشی اش رو هم کم کرده. تعداد دانشگاه هاش هم که کمه.
    ولی آمریکا، 1200 تا دانشگاه خوب داره، از هر پنج تا ایمیل هم یکیشون جواب می ده، از هر سی تا هم یکیشون جواب خیلی خوبی می ده.
    فقط برای دو سه تا دانشگاه متوسط کانادا اپلای کن، بقیه ی نیروت رو بزار برا آمریکا.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    دوست عزیز شما باید 200 تا یا 300 تا ایمیل بزنید بعد ببیینید نتیجه چیه....شما هنوز 30 تا ایمیل زدید....خیلی کمه...رزومتون خوبه...بیشتر ایمیل بزنید.....اوضاع مالی خرابه
    آخه برای دکتری، 200، 300نفر رو پیدا کردن خیلی سخته

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fekrazadeh نمایش پست ها
    آخه برای دکتری، 200، 300نفر رو پیدا کردن خیلی سخته
    بعضی وختا دوباره ایمیل میزنی...به استرالیا و آمریکا و کانادا ایمیل میزنی...به چند نفر تو یه دپارتمان ایمیل میزنی....دیگهههههههههه

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

بابا خوش به حالت! رشته منو فقط 60 دانشگاه آمریکایی دارن که اونم کلا 1 استاد بهم جواب به درد بخور داد! واقعا اینجوریه؟ از هر 30 تا جواب خیلی خوب بدن؟!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط fekrazadeh نمایش پست ها
    دوست عزیز هم دانشگاهی،

بهت اکیداً توصیه می کنم که برو به طرف آمریکا.
    می دونم که کانادا بیشتر از 30 استاد پیدا نکردی، منم به 30 تا ایمیل زدم، هیچ کدوم جواب ندادن. چون مهاجر پذیره، متقاضی زیاد داره، بودجه ی پژوهشی اش رو هم کم کرده. تعداد دانشگاه هاش هم که کمه.
    ولی آمریکا، 1200 تا دانشگاه خوب داره، از هر پنج تا ایمیل هم یکیشون جواب می ده، از هر سی تا هم یکیشون جواب خیلی خوبی می ده.
    فقط برای دو سه تا دانشگاه متوسط کانادا اپلای کن، بقیه ی نیروت رو بزار برا آمریکا.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    بعضی وختا دوباره ایمیل میزنی...به استرالیا و آمریکا و کانادا ایمیل میزنی...به چند نفر تو یه دپارتمان ایمیل میزنی....دیگهههههههههه
    آهان، اونجوری حساب کردین من آخه 150 نفر رو پیدا کردم، بعد هر هفته به همشون یه دور ایمیل می زنم. بعد اسپم می کنن، منم با ایمیلهای مختلف باز ایمیل می زنم. چند تا استاد رسماً گفتن آقا به خدا من دانشجو نمی گیرم این ترم، بسته، دیگه ایمیل نزن به من
    فکر کنم آبرو ریزی کردم. خُب زودتر جواب میدادن دیگه

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    بابا خوش به حالت! رشته منو فقط 60 دانشگاه آمریکایی دارن که اونم کلا 1 استاد بهم جواب به درد بخور داد! واقعا اینجوریه؟ از هر 30 تا جواب خیلی خوب بدن؟!!!
    آخه من به کسایی ایمیل می دم که دقیقاً روی موضوع خودم کار می کنن. البته شما هم خوب گشتین حتماً. ولی من توی گوگل، اینجوری گشتم، ولی به جای "your Interest" موضوع خودم رو داخت "کوتیشن" گذاشتم.
    بعدشم، همه ی استادایی که جواب من رو می دن، همه دو سه هفته است که تازه استاد شدن، تا حالا هم دانشجوی دکتری نداشتن. وگرنه عمراً به من جواب می دادن
    ویرایش توسط fekrazadeh : December 8th, 2011 در ساعت 12:16 AM دلیل: لینک اشتباه

ممنون دوستان اما رشته من رو کلان ۱۰ یا ۱۵ دانشگاه تو مقطه دکترا بیشتر نادران حالا فکر میکنید شانسی دارم اگه بدونه جوابه استاده اقدام کنم یا نه شانسی نیست و الکی دارم خودم رو گل میزنم

Senior Member

ممنون دوستان اما رشته من رو کلان ۱۰ یا ۱۵ دانشگاه تو مقطه دکترا بیشتر نادران حالا فکر میکنید شانسی دارم اگه بدونه جوابه استاده اقدام کنم یا نه شانسی نیست و الکی دارم خودم رو گل میزنم
    در هر صورت باید بیشتر ایمیل بزنید و نهایتا شانستونو امتحان کنید

منم به جز یه مشت جواب فاند نداریم و اول اپلای کن و اینا جواب دیگه ای از استادای امریکا نگرفتم!حالا به نظرتون اپلای کنم با این وضعیت یا بی فایدست؟تازه واسه M.S فاند می خوام!
    حالا که جواب ندارم اگه واسه PhD اپلای کنم شانسم بالاتر میره؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)