صفحه 79 از 217 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283848586878889129179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

سلام... آقا من انقدر به این استادها میل زدم و جواب نگرفتم.. که کلا شک کردم شاید من متوجه نشدم قضیه رو.. روال کار اینه؟ میل میزنیم که آقا من و شما اینترست هامون مچِ و این رزومه من ... طرف هم میگه ردیفه و می خوامت و اپلای کن!... اگه من استادِ باشم باید از طرف مطمئن باشم.. آاین یه جوری نیست؟ والا من کلی ئیل زدم از دانشگاه رنکِ 20 تا 250. رزومه من هم اینه: لیسانس صنعتی اصفهان:14.6 فوق صنعتی 16.4 تافل 109. 2 تا کنفرانس و 2 تا مقاله چاپ داخل.. 5 سال سابقه کار و سه سال هم TA . رزومم ضایعست؟ یعنی تو این رنج نمیشه با این رزومه کاری کرد و ادمیشن گرفت!؟؟؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khaf نمایش پست ها
    سلام... آقا من انقدر به این استادها میل زدم و جواب نگرفتم.. که کلا شک کردم شاید من متوجه نشدم قضیه رو.. روال کار اینه؟ میل میزنیم که آقا من و شما اینترست هامون مچِ و این رزومه من ... طرف هم میگه ردیفه و می خوامت و اپلای کن!... اگه من استادِ باشم باید از طرف مطمئن باشم.. آاین یه جوری نیست؟ والا من کلی ئیل زدم از دانشگاه رنکِ 20 تا 250. رزومه من هم اینه: لیسانس صنعتی اصفهان:14.6 فوق صنعتی 16.4 تافل 109. 2 تا کنفرانس و 2 تا مقاله چاپ داخل.. 5 سال سابقه کار و سه سال هم TA . رزومم ضایعست؟ یعنی تو این رنج نمیشه با این رزومه کاری کرد و ادمیشن گرفت!؟؟؟
    باید حداقل 150 تا ایمیل زده باشی...تا این حرفو بزنی...اوضاع خراب برادر من..به خودت شک نداشته باش...متن ایمیلتو یه بازرسی دوباره بکن...رزومتو هم دوباره چک کن...بیشتر ایمیل بزن....هیچ استادی هم نمیگه اوضاع خوبه و اپلای کن و اوکیی.....خیلی به ندرت ممکنه پیش یباد....معمولا میگن اپلای کن...شاید پذیرش گرفتی و جوابای از این تیپ

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    بعضی وختا دوباره ایمیل میزنی...به استرالیا و آمریکا و کانادا ایمیل میزنی...به چند نفر تو یه دپارتمان ایمیل میزنی....دیگهههههههههه
    دوست عزیز، ایمیل زدن به چند نفر توی یه دپارتمان کار کاملا اشتباهیه. بیشتر اوقات اساتید دانشکده راجع به این موضوع با هم در ارتباط هستند به خصوص کسانی که زمینه کاریشون مشابه هستش. وقتی شما به دو نفر توی یه دپارتمان ایمیل بزنی و اونا با هم در ارتباط باشن، هر دو فرض رو بر این میذارن که قصد شما فقط پذیرش گرفتنه در نتیجه شما شانستون رو از دست میدید. به جای این کار بهتره متن ایمیل و به خصوص موضوع ایمیل رو تغییر بدین و متن ایمیل رو کوتاه کنین.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faeze66 نمایش پست ها
    دوست عزیز، ایمیل زدن به چند نفر توی یه دپارتمان کار کاملا اشتباهیه. بیشتر اوقات اساتید دانشکده راجع به این موضوع با هم در ارتباط هستند به خصوص کسانی که زمینه کاریشون مشابه هستش. وقتی شما به دو نفر توی یه دپارتمان ایمیل بزنی و اونا با هم در ارتباط باشن، هر دو فرض رو بر این میذارن که قصد شما فقط پذیرش گرفتنه در نتیجه شما شانستون رو از دست میدید. به جای این کار بهتره متن ایمیل و به خصوص موضوع ایمیل رو تغییر بدین و متن ایمیل رو کوتاه کنین.
    ایمیل به اساتید اگر همزمان نباشه و با فاصله مثلا یک هفته ای هیچ مشکلی نداره...حتی بعضی وختا اساتید یه ایمیل رو به یک استاد دیگه فوروارد میکنن....قصد ما هم فقط گرفتن پذیرشه..استادا هم میدونن که دانشجو دنباله یه POSITION هستش...پس دلیلی برای تماس مجدد با استاد دیگه وجود نداره...ما که از غیب نمیدونیم کی POSITION داره یا نداره....استادا هم که خیلیاشون سایتشونو به روز نمیکنن

Member fekrazadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering- Tarbiat Modares University

دوستان، من امشب که ایمیل می زدم، چهار تا از ایمیلهام برگشت خورد که آقا، من الان در سفرم، مگه تعطیلاتی چیزیه این روزا.

نقل قول نوشته اصلی توسط khaf نمایش پست ها
    نکنه فقط کانادا ایمیل می زنی شما؟

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط fekrazadeh نمایش پست ها
    دوستان، من امشب که ایمیل می زدم، چهار تا از ایمیلهام برگشت خورد که آقا، من الان در سفرم، مگه تعطیلاتی چیزیه این روزا.

نکنه فقط کانادا ایمیل می زنی شما؟
    اونم چه تعطیلاتی، کریسمس: استادا دارن یواش یواش برا تعطیلات آخر سال آماده می شن

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط hojjat007 نمایش پست ها
    اونم چه تعطیلاتی، کریسمس: استادا دارن یواش یواش برا تعطیلات آخر سال آماده می شن
    نه بابا
    اونجرها هم که شما میگین نیست
    مثلا رفتن کنفرانسی جایی ...
    مثلا من ساعت 10 صبح به یکی ایمیل داده بودم .جواب گرفتم که تا ساعت 11 نیستم
    کلا که جوا نداد ولی خوشم اومد برای دقیقشون هم برنامه ریزی کردن!
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط Mh_naeeni نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه یکی من رو راهنمایی کنه:
    من می خوام واسه کانادا واسه fall 2012 اپلای کنم اینم وضعیتمه:
    1: لیسانس صنعتی اصفهان شیمی کاربردی معدل 16.21
    2: فوق لیسانس: تربیت مدرس معدل: 17.24
    4 تا مقاله با ایمپکت بالای 2.0 دارم و یکی هم سابمیت دارم و 2 تا مقاله سمینار داخلی
    تافل 103 شدم
    speaking 24,reading 27, listening 27, writing 25
    GRE Subject Chemistry 88%
    میخوام واسه کانادا اپلای کنم حدود 1 ماه شده به هر استادی میل می زنم اصلا جواب نمیدن از 30 تا استاد 6 تا گفتن Fund نداریم یکی گفت اپلای کن بعد میل بزن....
    بد گیج شدم به نظر شما ها شانسی دارم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید!

سلام
    هم رشته ای و همدانشگاهی عزیز
    رشته ما نیازی به تماس با استاد نداره ... شما هرجا که ریسرچ شبیه مقاله هات هست اپلای کن ... پذیرش گرفتن با فاند با این رزومه بسیار بسیار ساده هست ... گرچه من امریکا رو توصیه میکنم ... هم پذیرش راحتتر هم فاند بیشتر ... هم دانشگاه های بهتر هم هوایی بهتر

take a look at my CV
    http://www.applyabroad.org/forum/adm...report&ar=1274

پرانتز : از تربیت مدرس رشته شیمی ۲ نفر بیشتر نتونستن بیان امریکا ... هر دو هم اومدن شیکاگو... البته خبر ندارم نفر سوم ویزا گرفته باشه

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    سلام
    هم رشته ای و همدانشگاهی عزیز
    رشته ما نیازی به تماس با استاد نداره ... شما هرجا که ریسرچ شبیه مقاله هات هست اپلای کن ... پذیرش گرفتن با فاند با این رزومه بسیار بسیار ساده هست ... گرچه من امریکا رو توصیه میکنم ... هم پذیرش راحتتر هم فاند بیشتر ... هم دانشگاه های بهتر هم هوایی بهتر

take a look at my CV
    http://www.applyabroad.org/forum/adm...report&ar=1274

پرانتز : از تربیت مدرس رشته شیمی ۲ نفر بیشتر نتونستن بیان امریکا ... هر دو هم اومدن شیکاگو... البته خبر ندارم نفر سوم ویزا گرفته باشه
    با سلام و عرض ادب
    می خواستم بدونم برای رشته ی مهندسی کشاورزی-علوم و صنایع غذایی در مقطع دکترا نیاز به تماس با اساتید هست یا نه؟یا همون اپلای کردن معمولی کافیه بعدشم این جمله شما( رشته شیمی ۲ نفر بیشتر نتونستن بیان امریکا) یعنی کلا برای رشته های زیر گروه تجربی امریکا اومدن سخته؟ (در ضمن میدونم که به شرایط دیگه مثل نمره زبان و جی ار ای و مقاله.... اینا مهمه)
    پیشاپیش ممنون از لطف بی پایان شما

من هیچ جواب درست حسابی جز تمپلت نگرفتم. به نظرتون اگر فاند نخوام برای سال اول نیازی هست بازم به اساتید ایمیل بزنم؟ به خصوص که الان ددلاین ها نزدیکه و دیگه فکر نکنم فایده داشته باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)