صفحه 83 از 217 نخستنخست ... 33737475767778798081828384858687888990919293133183 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Senior Member Simplex آواتار ها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط Apolo نمایش پست ها
    but in russia, dean of faculty told me that i can get an assistance position in governmental lab.
    what is the difference between professors in russia and US?
    Of course they are different. It is different in any part of the world. For example in many universities in Europe you will be a member of faculty when you are a PhD student and you will have a job contract with the university, but in north america you would be a student. each university has its own policy and according to that the professor may or may not be able to hire an assistant without having a particular degree.
    do not think that having a position in a lab particularly a state funded lab is a good offer in Russia. As long as I have seen no body wants to stay in Russia and their students want to leave the country, just like us. Nobody sees Russia as a developed and free country. I know some Russians and none of them is willing to come back to their country. So, I strongly recommend you to get another position in another country and leave Russia before settling into a stable career there. Your life would be much more easier and happier in Europe or in Canada/US/Australia.

I really cannot understand why you want to get an assistant position before starting your studies. The only reason I can imagine is financial issues. If you have problems with money and you cannot afford your studies and living in a new city for some years, then I would suggest you to get a job in Russia and make money and go out of Russia for a Master's degree. but if you do not have such problems with money, just start your program and try to be an excellent student. Believe me, if you are an excellent student thousands of doors will open and you would have a better chance and more opportunities in the next years. Do not insist on your plan that hard that cannot see other opportunities.

If you repeat and insist, nobody would look at your emails and they ignore you. Do not forget that having publications is not the only sign of intelligence and does not guarantee your success. The world is necessarily neither ideally perfect nor completely corrupt and you are so young. Do not rush into high level academic jobs. Instead take time to consider your personal life and enjoy the moments. If you can live without that job, just leave it and try to study more and more.
    ویرایش توسط Simplex : January 27th, 2012 در ساعت 12:52 PM

Member ershadpoor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام دوستان
    کسی میدونه که آیا اشکالی داره که با ایمیل یکی از دوستام یا استادام که متعلق به دانشگاه باشه به استادای آمریکایی یا کانادایی ایمیل زد؟
    چون من شنیدم اونا اصلا به ایمیل با پسوند yahoo, gmail & etc جواب نمیدن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ershadpoor نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه که آیا اشکالی داره که با ایمیل یکی از دوستام یا استادام که متعلق به دانشگاه باشه به استادای آمریکایی یا کانادایی ایمیل زد؟
    چون من شنیدم اونا اصلا به ایمیل با پسوند yahoo, gmail & etc جواب نمیدن
    ایمیل زدن با یاهو و جی میل و نظیر اون هیچ مشکلی نداره.

Junior Member

سلام
    الان 3 هفتس مدارکمو فرستادم ولی استاده اصلا به روی خودش نمیاره حتی ایمیلی که بهش زدمو گفتم مدارکمو پست کردمو جواب نداد به نظرتون چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hani80 نمایش پست ها
    سلام
    الان 3 هفتس مدارکمو فرستادم ولی استاده اصلا به روی خودش نمیاره حتی ایمیلی که بهش زدمو گفتم مدارکمو پست کردمو جواب نداد به نظرتون چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بستگی داره قبل اپلای چطور جوابتون را داده باشه. اگه جواب تمپلت بوده باشه، فقط باید منتظر پاسخ کمیته پذیرش باشید. کاری نمیشه کرد.

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

سلام
    من کاری که خودم کردمو میگم. اگه از قبل با استاده ارتباط خوبی دارید و احیانا تاکید نکرده که کسی بهش تلفن نزنه ، یه تلفن بزنید و بگید می خواستم مطمئن بشم مدارک به دستتون رسیده و احیانا اطلاعات دیگه ای لازم ندارید . فقط اگه خواستید اینکارو بکنید حتما در وقت اداری و با شماره اتاقش تماس بگیرید.
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

Junior Member

سلام دوستان
    من ۱۰ روزه به اساتید دانشگاههایی که apply کردم ایمیل زدم (در کالیفورنیا) ولی کسی جواب نداده.خیلی نگرانم ،کسی پیشنهادی نداره؟
    با سپاس

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maralelec نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ۱۰ روزه به اساتید دانشگاههایی که apply کردم ایمیل زدم (در کالیفورنیا) ولی کسی جواب نداده.خیلی نگرانم ،کسی پیشنهادی نداره؟
    با سپاس

همونطور که بهنوش خانوم گفت زنگ بزنید اما اگر از قبل باهاشون در تماس بودین! اگر در تماس نبودین و اسمشون هم تو اپلیکیشن فرم نیاوردین فکر نمی کنم دیگه تاثیری داشته باشه (سیاست دانشگاه با دانشگاه فرق می کنه ولی معمولا تو این حالت گروه پذیرش یا رییس پذیرش تصمیمو در مورد پذیرش یا بعضا TA با توجه به رزومه و اپلیکیشنتون می گیرن) اگر اسم استادو توی اپلیکیشن فرم ها آوردین بنظرم زنگ بزن چون رئیس پذیرش نظره اون استادی رو که اسمشو اوردین می خواد یا در بعضی دانشگاهها استاده نظره اصلی رو میده! اگر نه که باید صبر کنین تا نتایج پذیرش بیاد بعدش یا خودشون (دکترها) با توجه به رزومه ات باهات تماس می گیرن! اگه نزدن میل بزن بگو من پذیرش گرفتم و علاقمندم با شما کار کنم و .. (ترجیحا تمپلیت نزن)

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

دوستان من دیروز واسه یه استاد تو آمریکا ایمیل زدم که اینجا شب بود و اول صبح آمریکا
    واسه اپلای نبود فقط یه سوال خاص داشتم که یه جورایی مقدمه اپلایه (البته اگه جوری که میخوام پیش بره اوضاع)
    میخواستم ببینم ممکنه چون فقط یه سوال بوده و حرفی از اپلای نبوده جوابمو نده؟

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط le-ciel نمایش پست ها
    دوستان من دیروز واسه یه استاد تو آمریکا ایمیل زدم که اینجا شب بود و اول صبح آمریکا
    واسه اپلای نبود فقط یه سوال خاص داشتم که یه جورایی مقدمه اپلایه (البته اگه جوری که میخوام پیش بره اوضاع)
    میخواستم ببینم ممکنه چون فقط یه سوال بوده و حرفی از اپلای نبوده جوابمو نده؟
    شما یک استادی، توی دفترت نشستی و داری ایمیل هات رو چک می کنی. چی کار می کنی؟ اول می ری سراغ ایمیل های مهم از دانشگاه و پروژه ها و همکارها. بعد می ری سراغ ایمیل های فانی که بچه هات و همکارات فرستاده اند، بعد می ری یک کم اخبار می خونی. دوباره برمی گردی سروقت ایمیل ها ببینی دانشجوهات باهات چی کار دارند. اگر وقت شد، می ری ببینی این بقیه که بهت ایمیل زده اند کی هستند و چی کار دارند. حالا یک همچین سناریویی را در نظر بگیرید (یک مثال). با این حال احتمال اینکه شما جواب یک ایمیل رو بگیرید زیاد نیست، حالا اگر موضوع سوال شما برای استاد جالب نباشه که دیگه هیچی. خب، هر کسی هم شخصیتی داره، بعضی ها ترجیح می دهند به همه ایمیل ها جواب بدهند، حتی در چند چند کلمه، بعضی ها هم اصلا اهل جواب دادن نیستند، حتی اگر دلشون بخواهد به سوال شما جواب بدهند، باز هم اهل نوشتن نیستند. خیلی از اساتید رو دیده ام که ترجیح می دهند جلسه بگذارند تا اینکه ایمیل بزنند.

بنابراین، به نظرم اصلا نباید حساب و کتاب کنید که استاد چرا جواب داد چرا نداد، مگر اینکه اون آدم رو از نزدیک بشناسید و با اخلاقش آشنا باشید که بشه یک تعبیری از جواب دادنش کرد. تازه با اینحال هم اصلا نمی شه مطمئن بود. مثلا اگر استاد مریض باشه، سرما خورده باشه، یا بچه اش مریض باشه، که خب چون آدمه، احتمال اینکه حوصله خواندن دقیق چیزی را داشته باشه، خیلی کمه، شاید بگذاره برای بعد، اما اون "بعد" هیچ وقت نمی آید و ایمیل شما زیر صدها ایمیل دیگه مدفون می شه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)