صفحه 87 از 217 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697137187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Member fekrazadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering- Tarbiat Modares University

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط sparsa نمایش پست ها
    راستی استادی بوده که به میل من هیچ جوابی نداده بود و بعد از ددلاین بهم یه میل زده بود و توپیده بود که چرا اپلای نکردم. به خاطر همین من به این نتیجه رسیدم که به هر استاد باید بیش از یک بار میل بزنیم چون ممکنه خوششون بیاد ولی با هر منطقی که دارن جواب ندن. تو میل دوم بگید چون از اولی جوابی نگرفتید دوباره میل می زنید. اصلا شاید حجم میلاشون تو یه زمانی زیاد بوده و میل شما رفته تو bulk. پس نا امید نشید
    منم دقیقاً چنین تجربه ای داشتم همین امسال :-|

Banned

سلام
    ۱ استاد قبل اپلای قول داده بود که اگه پذیرش بگیرم منو میگیره.
    , Aref. I will make sure that you become my students
    I will look forward to meeting with you,
    الان که نتیجه پذیرشم اومد جواب نمیده، چکار کنم؟؟

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

آخرین باری که بهش ایمیل زدید کی بوده؟
    بعد از اون نامه در مورد موضوعاتتون هم صحبت کردید؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط homo نمایش پست ها
    آخرین باری که بهش ایمیل زدید کی بوده؟
    بعد از اون نامه در مورد موضوعاتتون هم صحبت کردید؟
    این ایمیل رو قبل اپلای داده بود
    دیگه ایمیل نزدم تا ۱۰ روز پیش که پذیرشم اومد، ۳ روز پیش هم فرستادم ولی‌ هیچ کدوم رو جواب نداد

Junior Member

دوستان برا کانادا اگه کسی تا یکی دو هفته جواب نداد کلا بیخیالش بشیم؟ به همکارش نامه بزنیم که خودشم استاده تابلو نیست؟ من فقط میخوام رو یه موضوع خاص کار کنم ددلاین ها داره تموم میشه بعدا نگن چرا به همه استادای اون فیلد تو یک دپارتمان نامه زدی؟ این خیلی وضعیت بدیه نمیدونم خوششون نیومده یا عین اون دوست عزیز که میگه استاده خوشش اومده نگفته اپلای کن بعدا بهش توپیده! من نمیتونم این همه دانشگاه تو کانادا رو باهم مدرک بفرستم بدون دونستن این موضوع که سوپروایزری منو میگیره یا نه نمیدونم کار درست در این وضعیت چیه
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rond نمایش پست ها
    با سلام
    البته اینبار یه ردیاب تو ایمیل هم کار گذاشتم تا مطمئن شم ایمیلمو وا می کنه یا نه
    کسی می دونه چه جوری میشه تو ایمل ردیاب گذاشت تا بفهمی طرف میلت رو باز کرده یا نه؟

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه

Question پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط aref.civilengineer نمایش پست ها
    این ایمیل رو قبل اپلای داده بود
    دیگه ایمیل نزدم تا ۱۰ روز پیش که پذیرشم اومد، ۳ روز پیش هم فرستادم ولی‌ هیچ کدوم رو جواب نداد
    عارف جان، سه روز طبیعیه. صبر کن بازم. تو این مدت هم سعی کن پیش فعال (پرواکتیو) باشی. استاد های دیگه همون دپارتمان رو سرچ کن و واسه همون استاد یه نامه یادآوری هم آماده کن که اگر بازم تو چند روز آینده جواب نداد اونو بهش بفرستی و در مرحله ی آخر به یه استاد دیگه ایمیل بزنی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ata_sh نمایش پست ها
    کسی می دونه چه جوری میشه تو ایمل ردیاب گذاشت تا بفهمی طرف میلت رو باز کرده یا نه؟
    شدن می شه. از این طریق که از همچی سرویس هایی استفاده کنی. توی موضوع ایمیل آکادمیک توی همین تالار اطلاعات کافی پیدا می شه. ولی خواه نا خواه طرف می فهمه که همچی چیزی واسش گذاشتین. یعنی اون باید تایید کنه تا ریپورت بهتون برسه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sparsa نمایش پست ها
    دوستان برا کانادا اگه کسی تا یکی دو هفته جواب نداد کلا بیخیالش بشیم؟ به همکارش نامه بزنیم که خودشم استاده تابلو نیست؟ من فقط میخوام رو یه موضوع خاص کار کنم ددلاین ها داره تموم میشه بعدا نگن چرا به همه استادای اون فیلد تو یک دپارتمان نامه زدی؟ این خیلی وضعیت بدیه نمیدونم خوششون نیومده یا عین اون دوست عزیز که میگه استاده خوشش اومده نگفته اپلای کن بعدا بهش توپیده! من نمیتونم این همه دانشگاه تو کانادا رو باهم مدرک بفرستم بدون دونستن این موضوع که سوپروایزری منو میگیره یا نه نمیدونم کار درست در این وضعیت چیه
    ممنون
    دوست عزیز. دست کم یه نامه دیگه بهش بزن. بعد اگر اونو جواب نداد به یکی دیگه. دو هفته زمان کافی ای واسه انتظاره الان وقت نامه ی دومه و بعد باز یه مدت انتظار. راستی خیلی ها می گن تماس تلفنی خیلی بهتره. مخصوصا که شما نتیجه ی پذیرشت اومده.

سلام دوستان. من از 7 تا دانشگاه تو آمریکا پذیرش بدون فاند دارم. ولی هرچی میل میزنم کسی جواب آره یا نه نمیده. کسی نمونه میلی داره که استادا رو بیشتر ترغیب کنه جواب بدن؟! اگه تا کی جواب ندادن باید برای defer اقدام کنم؟

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط azizzadeh_1363 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من از 7 تا دانشگاه تو آمریکا پذیرش بدون فاند دارم. ولی هرچی میل میزنم کسی جواب آره یا نه نمیده. کسی نمونه میلی داره که استادا رو بیشتر ترغیب کنه جواب بدن؟! اگه تا کی جواب ندادن باید برای defer اقدام کنم؟
    دوست عزیز، اگر تو عنوان نامه یکی از جدیدترین کارهای استاد رو عنوان کنی خیلی موثره مخصوصا اگر استاده واسه اون موضوع فاند داشته باشه. مورد دوم قید کردن این نکته است که شما پذیرش اون دانشگاه رو دارین. البته من پیشنهادم اینه که این موضوع رو تو متن نامه اتون بنویسین نه تو موضوعش.
    امیدوارم دوستای دیگه بتونن دقیقتر پاسختون رو بدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط azizzadeh_1363 نمایش پست ها
    به رزومه تون بستگی زیادی داره ! اگر ضعیف باشه هرچقدر هم که ایمیل قشنگ باشه استاد جواب نمیده ! متن ایمیل طولانی نباید باشه چیزی در حد دو سه خط، و رزومه رو ضمیمه کنید ! توی متن ایمیل حتمن بگید که پذیرش گرفتید و شماره ID تون رو مطرح کنید ! در نظر داشته باشید توی این موقع از سال، بسیاری از پوزیشنها برای نیمسال بعدی پر شده اند !
    در مورد دیفر بستگی به دانشگاه دارد !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)