صفحه 88 از 217 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798138188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

بچه ها یه سوال دارم
    واسه یه استادی ایمیل زدم ولی یادم رفت که رزومه ام رو بفرستم. به نظرتون تو ایمیل دومم به این نکته اشاره کنم یا خودم رو بزنم اون راه و فقط بگم "چون جواب ندادین فکر کردم که ایمیلمو نخوندین واسه همین دوباره دارم می فرستم"؟

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط homo نمایش پست ها
    بچه ها یه سوال دارم
    واسه یه استادی ایمیل زدم ولی یادم رفت که رزومه ام رو بفرستم. به نظرتون تو ایمیل دومم به این نکته اشاره کنم یا خودم رو بزنم اون راه و فقط بگم "چون جواب ندادین فکر کردم که ایمیلمو نخوندین واسه همین دوباره دارم می فرستم"؟
    من اگه جای شما بودم تو ایمیل دوم اشاره می کردم. چون ممکنه اگه به این موضوع اشاره نکنین با خودش بگه اینم که همون ایمیل قبلیه و چیز جدیدی نیست و به پیوستش هم توجه نکنه.
    Never Say Never

Senior Member m_rond آواتار ها

سلام
    من یه مشکلی واسم پیش اومده که دیگه دار ه خیلی اعصابمو خورد می کنه. من حدود یه ماه پیش یه ایمیل همراه با پروپوزالم واسه فرصت مطالعاتی به یه استاد زدم اونم در عرض کمتر از یه ساعت با لحن مثبتی پاسخ داد که من الان ایمیلتو به دانشجوهای پست داکم فوروارد می کنم و اونا در مورد جزئیات کار باهات در ارتباط خوااهند بود. دیگه خبری نشد تا اینکه دقیقاً یه هفته ی بعدش و روز پنجشنبه یه ایمیل واسم اومد تحت عنوان تبریک از آزمایشگاه دکتر فلانی. و اینکه من دانشجوی پست داکش (و البته lab manager) هستم و ازم خواسته که در مورد جزئیات باهات در ارتباط باشم اگه می شه یه شماره تلفن بده تا باهات تماس بگیرم و برنامه ها رو نهایی کنیم. منم چون خوابگاه بودم و تلفن ثابت نداشتم و از طرفی هم می ترسیدم شماره موبایل بدم و کیفیت تماس خوب نباشه و نه من بفهمم اون چی می گه و نه اون بفهمه من چی می گم مردد بودم چیکار کنم. تا اینکه 3 روز بعدش یعنی یکشنبه بهش ایمیل زدم که من روز دوشنبه از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر به وقت شما منتظر تماس هستم و شماره موبایل بهش دادم. اونم زنگ نزد. دوباره سه شنبه شب ایمیل زدم که من فردا (چهارشنبه) می رم خونه و از پنجشنبه تا شنبه تو همون ساعتها منتظر تماستون هستم و توضیح دادم که دوباره باید برگردم دانشگاه و بعد از این تاریخ باز می تونید با موبایلم تماس بگیرین. طرف نه زنگ زد و نه حتی ایمیل. تا اینکه بعد از دو هفته ی دیگه باز بهش ایمیل زدم که این سومین ایمیل من به شماست و شما نه زنگ زدین و نه حتی ایمیل. آیا تاریخ و ساعتی که من بهتون دادم واستون مناسب نبود یا اینکه دلیل دیگه ای داره. طرف در عرض 20 دقیقه جواب داد که به خاطر تأخیر بسیار زیادم معذرت می خوام یه من فردا 9 صبح بهت زنگ می زنم. به کدوم شماره بزنم؟ من باز شماره موبایل دادم. فرداش دقیقاً 8:45 به وقت خودشون ایمیل زد که من امروز نمی تونم بهت زنگ بزنم یه میتینگ دقیقه نودی واسم پیش اومده که باید شرکت کنم. عوضش فردا 9 صبح بهت زنگ می زنم. الانم یه هفته شده بازم زنگ نزده. این یارو الان یه ماهه که زندگی منو مختل کرده. هر جا هستم باید تو ساعتی که می خواد زنگ بزنه بیام خوابگاه یا خونه نکنه اگه بیرون باشم به خاظر سر و صدای ماشین و ... اونم ارتباط موبایلی نفهمم چی می گه.
    اضافه می کنم که تو اولین ایمیلی که بهم زد تو قسمت cc، ایمیل استاد، یه دانشجوی پست داک دیگه که چینیه و ایمیل program coordinator استاده هم بود. و استاده در جریانه که می خواد بهم زنگ بزنه. این طرف هم یه دختر جوونه که حالا چون مث ما بدبختی سربازی و دوره ارشد رو نداشته و یه ضرب از لیسانس رفته دکترا، هم سن و سالش از من کمتره و الان هم سال اول پست داکش هست و اونجورا هم نیست که بگی یه ماهه که فرصت سر خاروندن هم نداشته. حالا موندم چیکار کنم. من همینجوریش واسه کارم تأخیر دارم این یارو هم انگار نه انگار. از یه طرف می گم به خود استاده ایمیل بزنم و بهش بگم این یارو یه ماهه می خواد یه زنگ به ما بزنه نمی زنه و هی امروز و فردا می کنه. از طرف دیگه می گم ممکنه استاده بعدش بهش بگه اونم بهش بربخوره و یه جور زیراب مارو بزنه و کارمو خراب کنه. مثلاً یه زنگ بزنه بعد هم بگه یارو همه جوره وضعش افتضاح بود و زیراب زنی دیگه...
    Never Say Never

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rond نمایش پست ها
    سلام
    من یه مشکلی واسم پیش اومده که دیگه دار ه خیلی اعصابمو خورد می کنه. من حدود یه ماه پیش یه ایمیل همراه با پروپوزالم واسه فرصت مطالعاتی به یه استاد زدم اونم در عرض کمتر از یه ساعت با لحن مثبتی پاسخ داد که من الان ایمیلتو به دانشجوهای پست داکم فوروارد می کنم و اونا در مورد جزئیات کار باهات در ارتباط خوااهند بود. دیگه خبری نشد تا اینکه دقیقاً یه هفته ی بعدش و روز پنجشنبه یه ایمیل واسم اومد تحت عنوان تبریک از آزمایشگاه دکتر فلانی. و اینکه من دانشجوی پست داکش (و البته lab manager) هستم و ازم خواسته که در مورد جزئیات باهات در ارتباط باشم اگه می شه یه شماره تلفن بده تا باهات تماس بگیرم و برنامه ها رو نهایی کنیم. منم چون خوابگاه بودم و تلفن ثابت نداشتم و از طرفی هم می ترسیدم شماره موبایل بدم و کیفیت تماس خوب نباشه و نه من بفهمم اون چی می گه و نه اون بفهمه من چی می گم مردد بودم چیکار کنم. تا اینکه 3 روز بعدش یعنی یکشنبه بهش ایمیل زدم که من روز دوشنبه از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر به وقت شما منتظر تماس هستم و شماره موبایل بهش دادم. اونم زنگ نزد. دوباره سه شنبه شب ایمیل زدم که من فردا (چهارشنبه) می رم خونه و از پنجشنبه تا شنبه تو همون ساعتها منتظر تماستون هستم و توضیح دادم که دوباره باید برگردم دانشگاه و بعد از این تاریخ باز می تونید با موبایلم تماس بگیرین. طرف نه زنگ زد و نه حتی ایمیل. تا اینکه بعد از دو هفته ی دیگه باز بهش ایمیل زدم که این سومین ایمیل من به شماست و شما نه زنگ زدین و نه حتی ایمیل. آیا تاریخ و ساعتی که من بهتون دادم واستون مناسب نبود یا اینکه دلیل دیگه ای داره. طرف در عرض 20 دقیقه جواب داد که به خاطر تأخیر بسیار زیادم معذرت می خوام یه من فردا 9 صبح بهت زنگ می زنم. به کدوم شماره بزنم؟ من باز شماره موبایل دادم. فرداش دقیقاً 8:45 به وقت خودشون ایمیل زد که من امروز نمی تونم بهت زنگ بزنم یه میتینگ دقیقه نودی واسم پیش اومده که باید شرکت کنم. عوضش فردا 9 صبح بهت زنگ می زنم. الانم یه هفته شده بازم زنگ نزده. این یارو الان یه ماهه که زندگی منو مختل کرده. هر جا هستم باید تو ساعتی که می خواد زنگ بزنه بیام خوابگاه یا خونه نکنه اگه بیرون باشم به خاظر سر و صدای ماشین و ... اونم ارتباط موبایلی نفهمم چی می گه.
    اضافه می کنم که تو اولین ایمیلی که بهم زد تو قسمت cc، ایمیل استاد، یه دانشجوی پست داک دیگه که چینیه و ایمیل program coordinator استاده هم بود. و استاده در جریانه که می خواد بهم زنگ بزنه. این طرف هم یه دختر جوونه که حالا چون مث ما بدبختی سربازی و دوره ارشد رو نداشته و یه ضرب از لیسانس رفته دکترا، هم سن و سالش از من کمتره و الان هم سال اول پست داکش هست و اونجورا هم نیست که بگی یه ماهه که فرصت سر خاروندن هم نداشته. حالا موندم چیکار کنم. من همینجوریش واسه کارم تأخیر دارم این یارو هم انگار نه انگار. از یه طرف می گم به خود استاده ایمیل بزنم و بهش بگم این یارو یه ماهه می خواد یه زنگ به ما بزنه نمی زنه و هی امروز و فردا می کنه. از طرف دیگه می گم ممکنه استاده بعدش بهش بگه اونم بهش بربخوره و یه جور زیراب مارو بزنه و کارمو خراب کنه. مثلاً یه زنگ بزنه بعد هم بگه یارو همه جوره وضعش افتضاح بود و زیراب زنی دیگه...
    به نظرم(البته شاید کمکی نکنه) ایمیل بزنید یه وقتی رو تعیین کنند و شماره شون رو یدن شما زنگ بزنید!!! البته می تونید اگه به ایمیلتون جواب نداددر ساعات اداری بهشون زنگ بزنید معمولا تو سایت دانشگاه شماره تماسش رو می نویسه

Junior Member

من نمیدونم اینجا جای درستی برای مطرح کردن این مساله هست یا نه. من متاسفانه با اینکه میل زیاد زدم نتوستم جواب مثبتی از اساتید بگیرم. سوالم اینه که آیا ملاقات حضوری با استاد میتونه موثر باشه؟
    مثلا طی یه مسافرت. اگه دوستان تجربه ای در این زمینه دارن ممنون میشم بدونم.

Member
    رشته و دانشگاه
    فردوسی مشهد- برق قدرت ... University of North Carolina at Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rond نمایش پست ها
    سلام
    من یه مشکلی واسم پیش اومده که...
    سلام. به نظر من شما باید زودتر به استاد ای میل بزنی. اما اصلا لازم نیست که زیراب برنی! من یه همچین متنیو پیشنهاد میکنم:

Dear Dr. Folani,

According to our previous conversation, I called/emailed Dr. hamun dokhtare about the opportunities of pursuing my studies under your supervision. I am sure that Ms. dokhtare has been busy lately and know that she is trying her best to dedicate some of her valuable time to me. However, it has been a long time that she and I have not the oppurtunity to discuss the matter together.
    I will inform you about the results of our discussion after she and I talked together.

Regards,..

این جوری هم استاده از تو ناراحت نمیشه که دیر کردی، هم می فهمه چرا دیر شده، هم یه تلنگریه به دختره.
    یه رونوشت هم به دختره بزنیا!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_bld نمایش پست ها
    من نمیدونم اینجا جای درستی برای مطرح کردن این مساله هست یا نه. من متاسفانه با اینکه میل زیاد زدم نتوستم جواب مثبتی از اساتید بگیرم. سوالم اینه که آیا ملاقات حضوری با استاد میتونه موثر باشه؟
    مثلا طی یه مسافرت. اگه دوستان تجربه ای در این زمینه دارن ممنون میشم بدونم.
    متاسفانه اینجا جای مناسبی نیست.
    میتونین به اینجا و اینجا سر بزنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud.davodi نمایش پست ها
    متاسفانه اینجا جای مناسبی نیست.
    میتونین به اینجا و اینجا سر بزنین.
    البته من تاپیک های مورد نظر شما رو مطالعه کردم. اینها مربوط به مصاحبه حضوری یا تلفنی با استاد بعد از تماس اولیه است. منظور من اینه که پاسخی از قبل نگرفته باشی و حضوری بری استاد رو ببینی. که اصلا عملی هست این کار یا فایده ای دارد؟
    بازم اگه فکر میکنین تاپیک دیگه ای مناسب این مساله هست، از راهنماییتون ممنون میشم.

Member
    رشته و دانشگاه

نه دوست من. در همین تاپیک ها درباره تماس اولیه از طریق تلفن و یا حضوری بحث شده. این و این و این و .... (بازم بگردی پیدا میشه)
    حضوری معرکس. ببین خیلی ها میرن الکی یه کنفرانسو شرکت میکنن که کله گنده های زمینه کاریشونو اونجا ببینن. اگه تو دانشکده و تو اتاقش بری که دیگه خیلی معرکس . اما باید کم کم علاقتو نشون بدی نه این که یه هو فک کنه میخای تلپ شی
    به هر حال باید از قبل به استاده بگی میخام ببینمت. میدونی؟ یه جور وقت قبلی گرفتنه دیگه. همین جوری پا نشی بری در بزنی بگی سلام

لطفا تاپیک حضوری رو کامل بخون.
    موفق باشی.

Junior Member regional آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برنامه ريزي منطقه اي/ علامه طباطبايي

دوستان این اساتید کانادایی که جواب آدم رو نمی دن دلیلش چیه؟ اصلا اینا ایمیل یاهو و جی میل دریافت می کنن؟ من رزومه و پروپوزالم رو فرستادم به چندین و چند استاد اما یکی هم جواب نداده. کاش اگر نظرشون منفیه بگن به آدم. کسی تجربه ای داره. دارم برای پائیز 2013 اپلای می کنم. رشته برنامه ریزی شهری و منطقه ای.
    بوی بهبود ز اوضاع جهان می شنوم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)