صفحه 89 از 217 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899139189 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط regional نمایش پست ها
    دوستان این اساتید کانادایی که جواب آدم رو نمی دن دلیلش چیه؟ اصلا اینا ایمیل یاهو و جی میل دریافت می کنن؟ من رزومه و پروپوزالم رو فرستادم به چندین و چند استاد اما یکی هم جواب نداده. کاش اگر نظرشون منفیه بگن به آدم. کسی تجربه ای داره. دارم برای پائیز 2013 اپلای می کنم. رشته برنامه ریزی شهری و منطقه ای.
    هر استاد روزی بیست سی تا ایمیل ممکنه دریافت کنه و اگر فقط بخواد به ایمیل ها جواب بده تمام وقتش گرفته میشه. اگر این ترم دانشجو نمیگیرند یا ایمیل شما درهمون نظر اول چشمشون رو نگرفته طبعا پاسخی هم نمیدن. توجه کنید که اکثر اساتید هر سال دانشجو نمیگیرند. یک ظرفیت محدودی در گروه پژوهشی شون دارند و فقط موقعی که پروژه جدیدی باشه یا یک جای خالی باشه دنبال دانشجوی جدید میروند.

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

سلام دوستان
    من یه مشکلی دارم و اون اینکه نمیدونم باید چه جوری از استادی که اکی داده پیگیر کارام باشم که خیلی هم مزاحمش نشم
    من حدود 1.5 ماه پیش از یه استاد تو نیوزلند اکی گرفتم که فرم ها رو برام فرستاد و گفت اگه کمک میخوای برا پر کردنش ازم بپرس
    پر کردم و فرستادم ، دیگه جواب نداد
    تا اینکه ای میل زدم که ایا این چند تا ایمیلم به شما رسیده
    گفت "بله ولی مسافرتم برای کنفرانس امریکا، هفته بعدی که اومدم فرمهاتو میخونم و اگه نکته ای بود بهت میگم"
    منم تشکر کردم
    ولی آمارشو دارم تقریبا سه هفته است برگشته و جوابی نداده
    به نظرتون ای میل بزنم ؟ اگه آره این دفعه چی بگم
    از یه طرف چون دارم برای زبان آماده میشم یه جورایی کش دادنش کمک میکنه مدارکم آماده باشه
    موضوع کار دقیقا همونیه که میخوام و نمیخوام الکی از دستش بدم
    لطفا کمکم کنین
    مرسی

Global Moderator

Simon آواتار ها

Wink پاسخ : جواب ندادن استادها

استاد از كجا بدونه هنوز مايل هستي؟ ايميل بزن اگر اون قراره با شما كار كنه از همين حالا به شما مثل يك دانشجو نگاه ميكنه نه مزاحم. در صورتي كه شما رو نخواد مزاحم محسوب ميشي. ايميل بزن كه فرما ها رو خونديد؟ اين رو به صورتي بفرست كه ايميل هي قبلي باهاش باشه. اون از شما مداركتو زودتر از ددلاين نميخواد. نگران نباش. ( اگه در اين سه هفته كسي قاپشو ندزديده باشه)
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

سلام به همه ی دوستان، می خوام تجربه خودم رو براتون مختصرا شرح بدم.
    من دور اولی که شروع به ایمیل کردم، خیلی کم جواب (چه منفی چه مثبت) گرفتم! یعنی از 50 تا کمتر از 10 تا. ولی دور بعدی رو ایمیل هامو واسه همون استادها فرستادم نه تنها جواب بیشتری گرفتم بلکه نوع جواب ها بهتر بود. مثلا عذر خواهی می کردن که ایمیلو ندیدن یا می گفتن که ***** آنتی اسپمشون مانع شده. به علاوه بعضی ها هم ایمیلمو واسه همکاراشون فرستادن یا همکاراشونو که زمینه مشترک داشتیم معرفی می کردن.
    خلاصه اینکه دست کم به هر استاد دو تا ایمیل رو بفرستید. به همون اندازه فرستادن ایمیل به استاد جدید مفیده و حتی بیشتر. وقت کمتری هم لازمه واسش بزارین.
    موفق باشین

Junior Member

دوستان سلام راستش یه سوال داشتم؟ اگه اینجا جای مناسبی نیست معذرت میخوام.
    من از gmail یه مدتی هست که ایمیل می زنم جواب هم می گیرم اما یکی از دوستام گفت اگه از میل دانشگاهی ایمیل بزنی خیلی بهتره اما ایمیل دانشگاهی وقتی به gmail خودم می زنم میره تو قسمت هرزنامه ها؟ بنظرتون برا استادها هم همینطوره؟ آخه چندتا از ایمیل هایی که خیلی از درجه اهمیت بالایی برخوردارند را با ایمیل دانشگاه زدم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sma14184 نمایش پست ها
    من از gmail یه مدتی هست که ایمیل می زنم جواب هم می گیرم اما یکی از دوستام گفت اگه از میل دانشگاهی ایمیل بزنی خیلی بهتره اما ایمیل دانشگاهی وقتی به gmail خودم می زنم میره تو قسمت هرزنامه ها؟ بنظرتون برا استادها هم همینطوره؟ آخه چندتا از ایمیل هایی که خیلی از درجه اهمیت بالایی برخوردارند را با ایمیل دانشگاه زدم؟

گاهي ناچاري دو بار ايميل بزني تا جواب بدن. اگر ميدوني همچين مشكلي هست بار دوم رو با اون يكي ايميل بزن. نگران نباش ميرسه. همشونم قرار نيست جواب بدن. باور كن
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

خوب بر اساس تجربه خیلیها توصیه میکنند که با ایمیل دانشگاهی بشد و به نظر من هم همینطور است چون در بعضی از دانشگاه ها ایمیلهای یاهو و جیمیل میرود تو قسمت هرزنامه .گاهی هم تو هرزنامه نمیرود ولی به دلیل ایمیلهای زیادی که استاد دریافت میکنه ان را باز نمیکند بهتر در آخر هفته ها یعنی شنبه و یکشنبه ایمیل نزنی و بگذاری در ساعتی که وقت اداری آغاز میشود به ساعت آنها ایمیل بزنی و اگر تا یک هفته تا ده روز جواب نداد دوباره یا حتا ۳ باره بزن
    ولی من خودم چون دسترسی نداشتم با یاهو کار میکردم و مشکلی هم نبود وجوابهای مثبت یا منفی را از طریق آن دریافت کردم.
    ویرایش توسط nima56 : June 22nd, 2012 در ساعت 07:51 PM
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

ApplyAbroad Veteran
    mohammad9 آواتار ها

تجربه ی من اینه که سرویس هایی مثل gmail ،ایمیل شما رو حتما به دست گیرنده می رسونن ولو اینکه ایمیل شما اسپم بشه(اگر هم دلیور نشه اخطار میده).ولی ایمیل های دانشگاهی به علت اختلال هایی که بعضا براشون پیش میاد، ممکنه ایمیل شما رو به دست گیرنده نرسونن و از اون بدتر ممکنه که جواب استاد به شما نرسه.
    پ.ن :یکی از دوستانی که از سرویس ایمیل دانشگاه شریف استفاده می کرد(mehr.sharif) تعریف می کرد که یه استادی که قبلا بهش میل زده بود و خبری نشده بود ، بعد از یه مدت میل زد که آیا مشکلی پیش اومده که جواب ایمیل ها رو نمی دی؟در صورتی که دوست من واقعا ایمیلی دریافت نکرده بود.

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

من که فقط با gmail میل زدم و اکثرا هم جواب دادن، به نظر من این بحث که با چه ایمیلی میل بزنی به استادا بحث چیپیه و بارها هم جواب داده شده!
    بهتره به جای این چیزا به متن ایمیلی که میزنین توجه کنین!
    واقعا واسه استادی که دنبال دانشجوی خوبه چه فرقی داره که با چی ایمیل بزنی!!!! یک کم خودتون فکر کنین رو این موضوع!!!

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

می خوام به چند تا استاد در یک دپارتمان ایمیل بزنم و برای یکیشون هم فرستادم، که هنوز جواب نداده ! زمان deadline هم حدودا یک ماه دیگه هست !! گاهی میگن استادها ایمیل ها رو به مدیر گروه forward میکنن تا اون هم نظر بده ! حالا چقدر زمان میبره نمی دونم. بنظرتون چقدر زمان بگذارم تا جواب بده و بعد ایمیل برای استادهای دیگه بفرستم؟! ممنون میشم راهنماییم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)