صفحه 96 از 217 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106146196 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط salma0098 نمایش پست ها
    من از استاد یه دانشگاه جواب نگرفتم یعنی کلا بی خیال اون دانشگاه بشم؟
    در ادامه‌ی پاسخ vahid.chem اگر فقط ایمیل زدید، تلفن رو هم امتحان کنید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط salma0098 نمایش پست ها
    من از استاد یه دانشگاه جواب نگرفتم یعنی کلا بی خیال اون دانشگاه بشم؟
    به همین زودی نا امید؟ انقدر میل بزن تا جوابتو بده.

سلام
    من تا الان واسه پاییز 2013 به 350 تا استاد میل زدم به بیشترشون که جواب ندادن هم تا 3 بار دوباره میل زدم اما تا الان جوابی نگرفتم رشتم هم هوافضا هستش اما واسه مکانیک دارم اپلای میکنم رزومه خوبی هم دارم و میلی که میزنم مناسبه فکر میکردم حداقل یکی دو تا جواب تا الان باید میگرفتم
    مشکل نمیدونم کجاست؟ آیا باید زنگ بزنم؟
    لطفا راهنمایی کنید

رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin.s.20 نمایش پست ها
    سلام
    من تا الان واسه پاییز 2013 به 350 تا استاد میل زدم به بیشترشون که جواب ندادن هم تا 3 بار دوباره میل زدم اما تا الان جوابی نگرفتم رشتم هم هوافضا هستش اما واسه مکانیک دارم اپلای میکنم رزومه خوبی هم دارم و میلی که میزنم مناسبه فکر میکردم حداقل یکی دو تا جواب تا الان باید میگرفتم
    مشکل نمیدونم کجاست؟ آیا باید زنگ بزنم؟
    لطفا راهنمایی کنید
    تعداد ایمیل‌هایی که زدید خوبه. حتما ایمیلی که می‌زنید یه مشکلی داره. اصولا وقتی می‌بینید بعد از 20 یا 30 تا ایمیل نتیجه‌ی خاصی نمی‌گیرید معنی‌اش اینه که باید ایمیل‌تون رو اصلاح کنید. حالا یا سابجکتش یا محتواش. نمی‌دونم شاید هم آدرس ایمیلتون طوریه که اسپم می‌شه.

Junior Member

سلام دوستان. تو فروم خوندم که خیلی ها تلفن کردن رو در زمانی که استادی جواب نمیده توصیه کردن. میشه یه کم راجع به اینکه تو تلفن چی باید بگیم توضیح بدید. و اگه تجربه تلفن زدن رو دارید میشه راهنمایی کنید که اونها این جور موقع ها چه سولاتی میپرسن معمولا؟ من حرف زدنم خیلی خوب نیست. البته بد هم نیست. اما میخوام از قبل یه آمادگی داشته باشم که یهو هول نکنم. ممنون

رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط Rubik نمایش پست ها
    سلام دوستان. تو فروم خوندم که خیلی ها تلفن کردن رو در زمانی که استادی جواب نمیده توصیه کردن. میشه یه کم راجع به اینکه تو تلفن چی باید بگیم توضیح بدید. و اگه تجربه تلفن زدن رو دارید میشه راهنمایی کنید که اونها این جور موقع ها چه سولاتی میپرسن معمولا؟ من حرف زدنم خیلی خوب نیست. البته بد هم نیست. اما میخوام از قبل یه آمادگی داشته باشم که یهو هول نکنم. ممنون
    تقریبا همون حرف‌هایی رو می‌زنید که تو ایمیل بهشون می‌گید. فقط قبل از شروع صحبت‌هاتون و بعد از اینکه خودتون رو معرفی کردید، بپرسید که می‌تونید چند دقیقه وقتشون رو بگیرید. اگر بهتون اوکی دادند بگید که قبلا چند بار بهشون ایمیل زدید ولی چون از طرف ایشون جوابی نگرفتید تصمیم گرفتید که تلفن بزنین تا بتونید با ایشون راجع به علاقه‌تون به عضویت در گروهشون صحبت کنید. بعد با توجه به جوابی که از استاد می‌گیرید مکالکه‌تون رو ادامه بدید و شروع کنید راجع به کارهای تحقیقاتی خودتون رو ربطش با کارهای استاد صحبت کنید. اگر استاد پوزیشن داشته باشه احتمالا از شما می‌خواد که رزومه رو دوباره براش بفرستید. بهش بگید که همین الان این کار رو می‌کنید. ایمیلی که برای رزومه می‌زنید سابجکتش رو طوری انتخاب کنید که استاد بدونه شما همونی بودید که چند دقیقه پیش باهاش تلفنی صحبت می‌کردید. اگر بعد از چند روز خبری نشد دوباره زنگ بزنید و بپرسید که رزومتون رو چطور دیده. اگر احیانا گفتش که فعلا پوزیشن ندارم باز هم ازش اجازه بگیرید تا رزومه‌تون رو برای بررسی‌های آینده بفرستید.

سعی کنید دفعات اول به استادهایی زنگ بزنید که خیلی براتون مهم نیستند. بعد که مهارت پیدا کردید به استادهای اصلی زنگ بزنید. در ضمن خیلی مواقع تلفن رو پیغام‌گیر جواب می‌ده که خوب شما باید صبور باشید و در ساعات مختلف زنگ بزنید تا بالاخره استاد مورد نظر گوشی رو برداره.

Junior Member

یه استادی جواب منو داده به نحوی که متوجه بشم ایمیلم توی اسپمش بوده( {?Re: {Spam). این احتمال وجود داره که استادهایی که جوابمو ندادن بخاطر همین بوده؟
    نامه ای که نوشتم را به چند تا از استادان زبان انگلیسی نشون داده مشکلی نداره. فکر میکنید چرا اسپم شده؟ باید تغییرش بدم یا باید از ایمیل دیگه ای استفاده کنم؟

با تشکر

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط somaya نمایش پست ها
    یه استادی جواب منو داده به نحوی که متوجه بشم ایمیلم توی اسپمش بوده( {?Re: {Spam). این احتمال وجود داره که استادهایی که جوابمو ندادن بخاطر همین بوده؟
    نامه ای که نوشتم را به چند تا از استادان زبان انگلیسی نشون داده مشکلی نداره. فکر میکنید چرا اسپم شده؟ باید تغییرش بدم یا باید از ایمیل دیگه ای استفاده کنم؟

با تشکر
    شما میتوانید از ایمیل دیگری استفاده کنید مثلا (ایمیل دانشگاه) و دوباره برای کسانی که با ایمیل اول جواب ندادند بفرستی البته لزوما همه آنها اسپم نشده اند ضمنا عنوان ایمیل هم ممکن است تاثیر داشته باشد.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

سلام
    من به چند استاد ایمیل دادم. یه هفته گذشته و هیچ جوابی دریافت نکردم.من یه ایمیل دانشگاهی هم دارم که یه ماه و نیم دیگه دیلیت میشه. به نظرتون از این ایمیل استفاده کنم و دوباره ایمیل بزنم؟ اگه بخوان ج.اب بدن بیشتر از ۱.۵ ماه طول میکشه؟

رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط AzadArchitect نمایش پست ها
    سلام
    من به چند استاد ایمیل دادم. یه هفته گذشته و هیچ جوابی دریافت نکردم.من یه ایمیل دانشگاهی هم دارم که یه ماه و نیم دیگه دیلیت میشه. به نظرتون از این ایمیل استفاده کنم و دوباره ایمیل بزنم؟ اگه بخوان ج.اب بدن بیشتر از ۱.۵ ماه طول میکشه؟
    مطمئن باشین جواب نگرفتن‌تون ربطی به آدرس ایمیل‌تون نداره. بهتره از جی‌میل یا یاهو استفاده کنید که خیلی مطمئن‌تر از ایمیل‌های دانشگاهی ایرانه. در ضمن مواردی سراغ دارم که استاد بعد از چند ماه ایمیل زده که اگر هنوز علاقه داری اپلای کن.
    ویرایش توسط younalta : November 21st, 2012 در ساعت 06:19 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)