صفحه 97 از 217 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107147197 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    شما میتوانید از ایمیل دیگری استفاده کنید مثلا (ایمیل دانشگاه) و دوباره برای کسانی که با ایمیل اول جواب ندادند بفرستی البته لزوما همه آنها اسپم نشده اند ضمنا عنوان ایمیل هم ممکن است تاثیر داشته باشد.
    مثلا اگه عنوان ایمیل باشه (Interested in .....) میتونه اسپمش کنه؟
    منظورتون از عنوان ایمیل چیه؟ چه چیزی نباید باشه؟

سلام دوستان من به کمکتون شدیدا نیاز دارم! میخوام برای ارشد رشته خودم تو آمریکا برای پاییز 2013 اپلای کنم و حتما به یک پذیرش همراه با فول فاند نیاز دارم اما نمیدونم برای اینکار باید دقیقا چیکار کنم؟ آیا برای کارشناسی ارشد هم مثل دکتری باید یک استادی رو پیدا بکنی که فاند داشته باشه؟ آیا اول باید اپلای کرد و بعد استاد پیدا کرد یا برعکس؟ از کجا بفهمم کدوم استاد فاند داره؟ من به همه استادای دانشگاه مورد علاقم بصورت جداگانه ایمیل زدم و چون موضوع تحقیقاتیشون برام مهم نیست به همشون گفتم میخوام شما سوپروایزرم بشین! البته فقط یکیشون جواب داد و اونم گفت اول اپلای بکن و بعد من شما رو رصد میکنم! لطفا بگین برای گرفتن فاند در کارشناسی ارشد دقیقا چیکار باید کرد؟ و اگه تا قبل از ددلاین نتونین نظر استادیو جلب کنین آیا بعد از ددلاین هم میشه با اساتید مکاتبه کرد؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    سلام دوستان من به کمکتون شدیدا نیاز دارم! میخوام برای ارشد رشته خودم تو آمریکا برای پاییز 2013 اپلای کنم و حتما به یک پذیرش همراه با فول فاند نیاز دارم اما نمیدونم برای اینکار باید دقیقا چیکار کنم؟ آیا برای کارشناسی ارشد هم مثل دکتری باید یک استادی رو پیدا بکنی که فاند داشته باشه؟ آیا اول باید اپلای کرد و بعد استاد پیدا کرد یا برعکس؟ از کجا بفهمم کدوم استاد فاند داره؟ من به همه استادای دانشگاه مورد علاقم بصورت جداگانه ایمیل زدم و چون موضوع تحقیقاتیشون برام مهم نیست به همشون گفتم میخوام شما سوپروایزرم بشین! البته فقط یکیشون جواب داد و اونم گفت اول اپلای بکن و بعد من شما رو رصد میکنم! لطفا بگین برای گرفتن فاند در کارشناسی ارشد دقیقا چیکار باید کرد؟ و اگه تا قبل از ددلاین نتونین نظر استادیو جلب کنین آیا بعد از ددلاین هم میشه با اساتید مکاتبه کرد؟
    دوست خوب براي اين مورد فقط بايد يك رزومه ي خوب داشته باشيد . پافشاري كه توضيح خوبي براي فاند گرفتن نيست يا حتي علاقمندي. چيزي كه مهمه رزومه ي شماست و اينكه رقباتون سطح ضعيف تري از شما داشته باشند در دانشگاهي كه اپلاي ميكنيد. ضمنا در جريان باشيد كه فاند براي دكتري بيشتر موجود هست. شما تلاشتون رو انجام بديد اما واقع بينانه. هيچ كار خاص ديگه ايي لازم نيست. يعني تا حالا هرچي كاشتيد بايد درو كنيد. موارد استثنا مشاهده شده اما باز هم بستگي به رزومه ي شما نمرات زبان سطح جايي كه اپلاي ميكنيد منابع فاند اون دانشگاه معدل و خيلي چيزهاي ديگه داره. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

امروز من هم نامه ای به این شکل گرفتم. تازه استاده از رزومم هم خیلی خوشش اومده! ولی من میل رو 2-3 هفته پیش زده بودم.
    دانشگاه University of Calgary هم بود! انگار خیلی از استاد ها میلشون رو بستن. همش داره اسپم میشه! بچه ها واسه این مشکل چیکار کنیم؟
    این طوری داریم کلی از شانس ها مون رو از دست میدیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط somaya نمایش پست ها
    یه استادی جواب منو داده به نحوی که متوجه بشم ایمیلم توی اسپمش بوده( {?Re: {Spam). این احتمال وجود داره که استادهایی که جوابمو ندادن بخاطر همین بوده؟
    نامه ای که نوشتم را به چند تا از استادان زبان انگلیسی نشون داده مشکلی نداره. فکر میکنید چرا اسپم شده؟ باید تغییرش بدم یا باید از ایمیل دیگه ای استفاده کنم؟

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط TGA نمایش پست ها
    امروز من هم نامه ای به این شکل گرفتم. تازه استاده از رزومم هم خیلی خوشش اومده! ولی من میل رو 2-3 هفته پیش زده بودم.
    دانشگاه University of Calgary هم بود! انگار خیلی از استاد ها میلشون رو بستن. همش داره اسپم میشه! بچه ها واسه این مشکل چیکار کنیم؟
    این طوری داریم کلی از شانس ها مون رو از دست میدیم.
    دقیقا منم به کلگری ایمیل زدم که اینطوری جوابمو دادند!!!

فکر کنم کلا یاهو و جی میل رو ***** کردند
    شما فکر میکنید میشه با دمین های ایرانی مثله سی اچ میل باهاشون تماس گرفت؟
    بعید هست این آدرس ها رو ***** کرده باشند.
    نظرتون چیه؟

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط TGA نمایش پست ها
    فکر کنم کلا یاهو و جی میل رو ***** کردند
    شما فکر میکنید میشه با دمین های ایرانی مثله سی اچ میل باهاشون تماس گرفت؟
    بعید هست این آدرس ها رو ***** کرده باشند.
    نظرتون چیه؟
    فکر نمی‌کنم این کار رو کرده باشند. شاید آدرس ایمیل شما spam شناخته بشه ولی بعید می‌دونم اون‌ها آدرس‌های جی‌میل یا یاهو رو spam کنند.
    یه چیز دیگه ممکنه استادها به اتچمنت حساس باشند. چون یکی از روش‌های پخش ویروس اتچمنته. برای همین خیلی وقتّ‌ها اساتید ایمیل‌های ناشناخته‌ای که اتچ شده رو باز نمی‌کنند یا spam می‌کنند. می‌تونید یه بار امتحان کنید ایمیل بدون رزومه بفرستید.

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

به نظر من اینطور نیست. من با ایمیل دانشگاهی با بیش از 10 اتچمنت به استادهای آمریکا (حدود 500 تا) ایمیل زدم و بیشتر از 90 درصدشون جواب دادن و اتچمنت ها رو هم خونده بودن و دیده بودن. اونا اول عنوان ایمیل رو می بینند، بعد داخلش رو می خونن و اگر ببینن شما با شناخت بهشون ایمیل زدی، قطعا فایل ها رو هم دانلود می کنند و می بینند.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

90 درصد جواب دادند؟
    پس حتما آدرس میل اثر داره! من فکر نکنم هیچ کسی تا به حال با یاهو و جب میل همچین آماری رو بدست آورده باشه!
    پس باید به فکر یک آدرس آکادمیک باشیم!
    نظرتون در باره سرور های مجانی ایرنی چیه؟ فکر میکنید اونا هم موثر باشند؟

من دو سال از فارغ التحصیلیم میگذره و آدرس میل دانشگام فعال نیست
    بنظرتون مشکل پیش میاد با یاهو و یا جیمیل باهاشون در تماس باشم؟ راه دیگه ای هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)