صفحه 98 از 217 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108148198 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط TGA نمایش پست ها
    90 درصد جواب دادند؟
    پس حتما آدرس میل اثر داره! من فکر نکنم هیچ کسی تا به حال با یاهو و جب میل همچین آماری رو بدست آورده باشه!
    پس باید به فکر یک آدرس آکادمیک باشیم!
    نظرتون در باره سرور های مجانی ایرنی چیه؟ فکر میکنید اونا هم موثر باشند؟
    دوست عزیز، با این چیزا خودت رو درگیر نکن چون این مسائل رو نمیشه عمومیت داد و از موردی به مورد دیگر فرق میکنه.
    تجربه شخصی من اینه که من از ایمیل آکادمیک (99 درصد مواقع) استفاده کردم. فقط واسه اینکه بتونم یه مقایسه ای با ایمیل معمولی داشته باشم حدودا 10 تا ایمیل با Gmail فرستادم. هیچ تفاوتی در میزان گرفتن پاسخ از ایمیل آکادمیک و Gmail ندیدم.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    به نظر من اینطور نیست. من با ایمیل دانشگاهی با بیش از 10 اتچمنت به استادهای آمریکا (حدود 500 تا) ایمیل زدم و بیشتر از 90 درصدشون جواب دادن و اتچمنت ها رو هم خونده بودن و دیده بودن. اونا اول عنوان ایمیل رو می بینند، بعد داخلش رو می خونن و اگر ببینن شما با شناخت بهشون ایمیل زدی، قطعا فایل ها رو هم دانلود می کنند و می بینند.
    من اون دانشگاه خاصی که صحبتش بود رو گفتم نه همه رو. ولی جدا شما از 500 تا ایمیلی که فرستادین 450 تا جواب گرفتین؟ اگر اینطور باشه یه رکورده.

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    دوست عزیز، با این چیزا خودت رو درگیر نکن چون این مسائل رو نمیشه عمومیت داد و از موردی به مورد دیگر فرق میکنه.
    تجربه شخصی من اینه که من از ایمیل آکادمیک (99 درصد مواقع) استفاده کردم. فقط واسه اینکه بتونم یه مقایسه ای با ایمیل معمولی داشته باشم حدودا 10 تا ایمیل با Gmail فرستادم. هیچ تفاوتی در میزان گرفتن پاسخ از ایمیل آکادمیک و Gmail ندیدم.
    کاملا موافقم. اتفاقا جی‌میل مطمئن‌تر هم هست تا ایمیل‌های دانشگاهی ایران که خیلی وقت‌ها سروروشون داون می‌شه.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    من دو سال از فارغ التحصیلیم میگذره و آدرس میل دانشگام فعال نیست
    بنظرتون مشکل پیش میاد با یاهو و یا جیمیل باهاشون در تماس باشم؟ راه دیگه ای هست؟
    خير يك جيميل بسازيد و با خيال راحت به كارتون ادامه بديد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

90 درصد جواب دادند؟
    پس حتما آدرس میل اثر داره! من فکر نکنم هیچ کسی تا به حال با یاهو و جب میل همچین آماری رو بدست آورده باشه!
    پس باید به فکر یک آدرس آکادمیک باشیم!
    نظرتون در باره سرور های مجانی ایرنی چیه؟ فکر میکنید اونا هم موثر باشند؟
    اينطور كه شما ميگيد بايد داشتن يك ايميل آكادميك رو هم مانند توصيه نامه و رزومه و سوپ به موارد قطعي و ضروري براي اپلاي تبديل كنيم در اين صحبت شما مسائل زيادي نهفته است كه بايد جواب داده شه. كسي كه 90% ايميل هاش جواب داده:‌
    - رشته اش چي بوده
    - در چه زمانهايي ايميل زده
    - استقبال از اين رشته در بين دانشگاه ها چطوره
    -تعداد دانشجويان اين رشته در كل دنيا به چه ميزانه
    -رزومه ي ايشون در چه حدي بوده
    -كسي كه 10 اتچمنت داره حتما حرفي براي گفتن داره آيا ديگران هم داشته اند؟
    - حدود متن نوشته شده در ايميل در چه حد بوده؟
    -سابجكت ايميل چي بوده؟
    -چه دانشگاه هايي مورد انتخاب واقع شده بودند؟
    و ....
    لذا Conclusion شما در اين Argument ‌بطور كل رد ميشه. يك جي ميل بسازيد و زمان رو از دست نديد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نه دوستان من اعتقاد ندارم که اگر فقط با ایمیل آکادمیک ایمیل بزنید جوابتون رو میدن، هیچ کجا هم اینو نگفتم. فقط گفتم من از این ایمیل استفاده کردم و مشکلی هم نبود و جواب هم گرفتم.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط younalta نمایش پست ها
    من اون دانشگاه خاصی که صحبتش بود رو گفتم نه همه رو. ولی جدا شما از 500 تا ایمیلی که فرستادین 450 تا جواب گرفتین؟ اگر اینطور باشه یه رکورده.
    بله دوست عزیز من برای فال 2013 از نوروز 91 در حال مکاتبه با اساتیدم هستم و از 500 تا 450 تا جواب گرفتم.

حرف حسابه!
    خوب میشه اگه amir110 عزیز به این سوال ها جواب بدن تا ما از تجربیاتشون استفاده کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    اينطور كه شما ميگيد بايد داشتن يك ايميل آكادميك رو هم مانند توصيه نامه و رزومه و سوپ به موارد قطعي و ضروري براي اپلاي تبديل كنيم در اين صحبت شما مسائل زيادي نهفته است كه بايد جواب داده شه. كسي كه 90% ايميل هاش جواب داده:‌
    - رشته اش چي بوده
    - در چه زمانهايي ايميل زده
    - استقبال از اين رشته در بين دانشگاه ها چطوره
    -تعداد دانشجويان اين رشته در كل دنيا به چه ميزانه
    -رزومه ي ايشون در چه حدي بوده
    -كسي كه 10 اتچمنت داره حتما حرفي براي گفتن داره آيا ديگران هم داشته اند؟
    - حدود متن نوشته شده در ايميل در چه حد بوده؟
    -سابجكت ايميل چي بوده؟
    -چه دانشگاه هايي مورد انتخاب واقع شده بودند؟
    و ....
    لذا Conclusion شما در اين Argument ‌بطور كل رد ميشه. يك جي ميل بسازيد و زمان رو از دست نديد. شادزي

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    نه دوستان من اعتقاد ندارم که اگر فقط با ایمیل آکادمیک ایمیل بزنید جوابتون رو میدن، هیچ کجا هم اینو نگفتم. فقط گفتم من از این ایمیل استفاده کردم و مشکلی هم نبود و جواب هم گرفتم.
    دوست عزیز برای من که این طور نبوده. من با ادرس ایمیلم از دانشگاه شفیلد که خوب دانشگاه مطرحی هم هست ایمیل زدم و اونهایی که به ادرس جی میلم جواب نداده بودند به این یکی هم جواب ندادند

حرف حسابه!
    خوب میشه اگه amir110 عزیز به این سوال ها جواب بدن تا ما از تجربیاتشون استفاده کنیم.
    ببینید دوستان عزیز من در جواب دوستی که گفته بود "استادها به اتچمنت حساس هستن" گفنم "نه اینطور نیست" و اصلا نگفتم باید با ایمیل آکادمیک فقط ایمیل بزنید تا جواب بگیرید.
    و اما در مورد سوالات مذکور:
    1- من رشته ام تغذیه ی دام هست (تخصص روی گاو شیری)
    2- من ایمیلها رو طی یک دوره ی 7-8 ماهه (از نوروز 91 تا الان) زدم و پیگیر بودم. و بیشتر ایمیل هامو یکشنبه یا دوشنبه شب به وقت ایران زدم. تقریبا به تمام کشورهایی که دانشگاه ها شون در این رشته حرفی برای گفتن دارن (80 درصد آمریکا، 20 درصد هم کانادا، استرالیا و برزیل) هم مکاتبه کردم.
    3- رشته ی ما یک رشته ی پایه اس و الان خودتون می دونید با بسیاری از رشته ها مثل دامپزشکی، بیولوژی، بیو تکنولوژی مرتبطه و شدیدا روی مسائل روز که با تغذیه ی انسان و سلامت مرتبطه فوکوس کرده. ولی به نظر من از نظر استقبال شاید قابل مقایسه با رشته های فنی مهندسی نباشه یا شاید هم باشه (من در این مورد آماری ندرم).
    4- این رو هم می دونم که زیاد نیست در مقایسه با فنی ها یا حتی بچه های این فروم (شاید 1 درصد این فروم این رشته رو بخونن). ولی اینو می دونم که در آمریکا این رشته جز پردرآمدترین رشته هاس و بسیار جایگاه عالی داره. به خاطر سختی، شرایط خاص (کارش تعطیلی نداره و باید 365 روز سال کار کنی در گاوداری،مرغداری، گوسفنداری، پرورش شتر مرغ، بلدرچین،بوقلمون، زنبور عسل و...) و مخاطراتش (بیماری های مشترک بین انسان و دام، که بسیاریش کشنده هم هست) هر کسی سراغ این رشته در سطوح بالا نمیره.
    5- من رزومه ام بد نیست، 3 تا مقاله دارم که IF حدود 2 هست، در رشته ی ما بالاترین ژورنال دیری ساینس آمریکاس که ایمپکتش 2.8 هست. اصولا در تخصص گاو شیری هر مقاله حداقل 20-30 میلیون تومن هزینه داره. مثلا یکی از مقالات من که بسیار گسترده کار کردم و بسیار وسیع هستش حدود 200 میلیون تومن هزینه داشته (که چند موسسه ی خصوصی و نیمه خصوصی طی 1 سال انجام پروژه و یک سال آنالیز داده ها ساپورتم کردن). و هر استادی با دیدن مقاله و داده ها به حجم کار و علم نویسنده پی می بره. 6 تا خلاصه مقاله پذیرفته شده به صورت اورال در آمریکا دارم. 3تا اسپانیا و یکی هم شیلی. دوتا داخلی که اصلا در رزومه ام ذکر نکردم. و از چند تا استاد هم در آمریکا به خاطر مهم ترین مقاله ام چندین بار مورد تحسین واقع شدم. رفرنس ها به مقالاتم بسیار زیاد بوده، اگر چه سن و سالی ندارم.
    6- چون مقالاتم بسیار وسیع و گسترده بود در نتیجه رفرنس کارم بسیار بالا بود، مثلا در یکی از مقالاتم که حدود 60 صفحه بود فقط 15 صفحه رفرنس داشتم، در نتیجه زمان ایمیل زدن به اساتید رشته ام حرفی برای گفتن داشتم، و مقالاتشون که استفاده کرده بودم، مبین صحبتم بود.
    7- سابجکت ایمیل من Dear Dr XXX بود.
    8-تقریبا به تمام دانشگاه های آمریکا و کانادا که این رشته رو داشتن مکاتبه کردم، طی حدود این 7-8 ماه.
    در ضمن سابقه ی کار در رشته ی ما بسیار مهمه که 6-7 سال داشتم و ورک شاپ هم کم نرفته بودم. ریکا مهای بسیار خوب از استاد های تاپ کشور هم داشتم.
    باز هم سوالی بود در خدمتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)