صفحه 1276 از 1276 نخستنخست ... 2767761176122612661267126812691270127112721273127412751276
نمایش نتایج: از شماره 12,751 تا 12,756 , از مجموع 12756

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط captaine نمایش پست ها
    دلیل اینکه میگن اپلای کنید چیه؟ اینکه شانس برامون هست یا به خاطر درآمدیه که براشون ایجاد میشه؟
    برای اینه که وقتشان را فقط برای کسانی بگذارند که بطور جدی این دانشکده را در نظر دارند و اینکه بتوانند پرونده تون رو بطور کامل و در مقایسه با بقیه متقاضیان بررسی کنند. هزینه بررسی اپلیکیشن ها برای دانشگاه (حقوق کارمند و وقت استاد و غیره) خیلی بیشتر از اپلیکیشن فی است که میپردازید. اگر قرار باشد همه رزومه هایی که حالا معلوم نیست واقعا قصد آمدن دارند یا نه را مجانی بررسی کنند که نمیشود.

دلیل اینکه میگن اپلای کنید چیه؟ اینکه شانس برامون هست یا به خاطر درآمدیه که براشون ایجاد میشه؟
    نه نگاه درآمدزایی ندارن. میگن طرف علاقه منده - خوب اپلای کن - چیزی که از دست نمیدی
    اونها مثل ما فکر نمیکنن که میگیم چه تعداد اپلای کنیم پولش چقدر بشه گاها محدودیت توصیه نامه ...
    شما ببین شانس داری اپلای کن
    شانست پایینه اپلای نکن

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم فوری جواب بدید
    من با استادی مکاتبه کردم ایشون یک جلسه مصاحبه غیررسمی با من داشتن و نظرشون خیلی مثبت بود و گفتن که حتما برای اسکالرشیپ اپلای کنم (تنها منبع فاند). بعد از مصاحبه تو ایمیلی ازم خواستن که یک سری مدارکم رو براشون بفرستم تا به هد گروه هم نشون بدن.
    مساله ای که پیش اومده اینه که من قبل از این استاد با همون هد گروه مکاتبه کرده بودم و ایشون گفته بودن اسکالرشیپ بسیار رقابتی و محدود هست و در صورتیکه فاند دیگه ای دارم اپلای کنم.
    الان موندم چجوری به این استاد بگم من با هد مکاتبه داشتم و اینو بهم گفته که هم بهش برنخوره که قبلا با هد صحبت کردم تو مصاحبه بهش نگفتم و هم این که از اسکالرشیپ ناامیدم کرده.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasedak84 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم فوری جواب بدید
    من با استادی مکاتبه کردم ایشون یک جلسه مصاحبه غیررسمی با من داشتن و نظرشون خیلی مثبت بود و گفتن که حتما برای اسکالرشیپ اپلای کنم (تنها منبع فاند). بعد از مصاحبه تو ایمیلی ازم خواستن که یک سری مدارکم رو براشون بفرستم تا به هد گروه هم نشون بدن.
    مساله ای که پیش اومده اینه که من قبل از این استاد با همون هد گروه مکاتبه کرده بودم و ایشون گفته بودن اسکالرشیپ بسیار رقابتی و محدود هست و در صورتیکه فاند دیگه ای دارم اپلای کنم.
    الان موندم چجوری به این استاد بگم من با هد مکاتبه داشتم و اینو بهم گفته که هم بهش برنخوره که قبلا با هد صحبت کردم تو مصاحبه بهش نگفتم و هم این که از اسکالرشیپ ناامیدم کرده.
    بیشتر شبیه به استرالیا به نظر میرسه.
    اما به هر حال هر جا که هست مورد رو خیلی محترمانه بیان کنین و بشون اطلاع بدین: استاد باید بسیار کودک باشه که ببینه قبلش با یکی دیگه تو دپارتمان تماس گرفتین بگه که برو پس...

Junior Member

Hi

Thank you for your interest in our PhD program. Please take a look at our website to learn how to formally apply to our program (http://cba.unl.edu/academic-programs...anagement/phd/). If you have any questions about the process, please feel free to contact the PhD program coordinator, Janet Near (jnear2@unl.edu). We look forward to receiving your application.

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

Hi

Thank you for your interest in our PhD program. Please take a look at our website to learn how to formally apply to our program (http://cba.unl.edu/academic-programs...anagement/phd/). If you have any questions about the process, please feel free to contact the PhD program coordinator, Janet Near (jnear2@unl.edu). We look forward to receiving your application.
    این ایمیل چیز خاصی نیست. یک متن تماما تمپلیت هست که قطعا به همه فرستاده میشه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)