صفحه 1326 از 1371 نخستنخست ... 32682612261276131613171318131913201321132213231324132513261327132813291330133113321333133413351336 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,251 تا 13,260 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوست عزیز

به نظرتون فاز و نظرشون نسبت به رزومه من بیشتر خنثی هست یا مثبت؟

خوشبختانه منفی نیست. کار را منوط کرده اند به اینکه شما از ***** کمیته انتخاب رد شوید. من فکر میکنم رزومه شما یا کارهایتان و معدل اینهار ا با دقت فرصت نکرده باشند بخوانند و اینکار را برای بعد از نظر کمیته گذاشته اند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط iliailiaey نمایش پست ها
    سلام خدمت همه ی دوستان عزیز. با آرزوی سلامت و توفیق برای شما. منظور استاد از جمله آخر چیه؟ به نظرتون فاز و نظرشون نسبت به رزومه من بیشتر خنثی هست یا مثبت؟ آیا درست هست در این مرحله در مورد فاندی که به دانشجو داده میشه سوال بپرسم؟ در پناه خدا. موفق باشید.
    Please directly apply to the ECE department. I will pick up your file after it goes through the admission committee.سلام و علیک

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

آیا درست هست در این مرحله در مورد فاندی که به دانشجو داده میشه سوال بپرسم؟ در پناه خدا.

اصلا ایرادی ندارد. هر چند که قاعدتا شما زمانی این سوال را میفرمایید که وب سایت دانشگاه یا شرایط پوزیشن آنرا توضیح نداده باشد.

بنابراین در نامه اشاره بفرمایید که مثلا سایت را دیدم ولی جوابم را نتوانستم پیدا کنم و حالا از شما میپرسم.

HTH

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز. با آرزوی سلامت و توفیق برای شما. منظور استاد از جمله آخر چیه؟ به نظرتون فاز و نظرشون نسبت به رزومه من بیشتر خنثی هست یا مثبت؟ آیا درست هست در این مرحله در مورد فاندی که به دانشجو داده میشه سوال بپرسم؟ در پناه خدا. موفق باشید.
    Please directly apply to the ECE department. I will pick up your file after it goes through the admission committee.سلام و علیک

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

خیلی تشکر از جوابتون. در مورد بحث شرایط پوزیشن و حقوق، چه جوری (چه چیزی بگم) از استاد بپرسم تا خیلی محترمانه تلقی بشه و استاد دید منفی پیدا نکنه؟ ممنون از وقت ارزشمندتون که برای جواب به سوالات اعضای فروم میذارید.موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    آیا درست هست در این مرحله در مورد فاندی که به دانشجو داده میشه سوال بپرسم؟ در پناه خدا.

اصلا ایرادی ندارد. هر چند که قاعدتا شما زمانی این سوال را میفرمایید که وب سایت دانشگاه یا شرایط پوزیشن آنرا توضیح نداده باشد.

بنابراین در نامه اشاره بفرمایید که مثلا سایت را دیدم ولی جوابم را نتوانستم پیدا کنم و حالا از شما میپرسم.

HTH

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز کار مهمی نکردم

خیلی روشن صریح سوال بفرمایید که نوع حمایت و فاند چه اندازه و به شکل است. این سوال سوال خیلی به جایی است به استاد بفرمایید مثلا برای ادامه تحصیل دریافت فاند برای شما ضروریست بنابراین اگر استاد بتوانند کمک کنند این نکته برای شما روشن شود کمک بزرگی برای تصمیم گیری برای شما است.

اصلا در مورد این سوال خجالت و رودربایستی نفرمایید. اصل در شروع دکتری دریافت فاند است و هزینه از خود پرداخت کردن در واقع استثنا است. بنابراین روشن و صریح و مستقیم سوال بفرمایید.

پایدار باشید

خیلی تشکر از جوابتون. در مورد بحث شرایط پوزیشن و حقوق، چه جوری (چه چیزی بگم) از استاد بپرسم تا خیلی محترمانه تلقی بشه و استاد دید منفی پیدا نکنه؟ ممنون از وقت ارزشمندتون که برای جواب به سوالات اعضای فروم میذارید.موفق باشید.

Keep Calm and APPLY ON

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

اپدیت در مورد ایمیلهایی که برای کانادا فرستادم:
    بعد از اضافه کردن "دانشجوی سلف فاند" به متن ایمیل فالواپ یکی از استادای دانشگاه البرتای کانادا، استاد مربوطه بعد از یک روز جواب داد. اینم متن جواب استاد:
    Graduate admissions to English at the U of A are separate from the selection of a supervisor.
    You must first be admitted to the program (info
    here) and then you meet with and chose a supervisor.
    I'd be happy to meet with you to further discuss your work after your acceptance.
    دم دوستان گرم من جمله
    candid و susighton

I am still here. I am alive.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    اپدیت در مورد ایمیلهایی که برای کانادا فرستادم:
    بعد از اضافه کردن "دانشجوی سلف فاند" به متن ایمیل فالواپ یکی از استادای دانشگاه البرتای کانادا، استاد مربوطه بعد از یک روز جواب داد. اینم متن جواب استاد:
    Graduate admissions to English at the U of A are separate from the selection of a supervisor.
    You must first be admitted to the program (info
    here) and then you meet with and chose a supervisor.
    I'd be happy to meet with you to further discuss your work after your acceptance.
    دم دوستان گرم من جمله
    candid و susighton

همانطور که اشاره کردم دقیقا این مساله مهمه
    به استاد که ایمیل میزنی بای دیفالت اینطور برداشت میکنه که این دانشجو پول میخواد.و صد البته این جوابی که به شما دادن معنی خاصی نمیده. فقط میگه اپلای کن ببینیم چی میشه
    البته یکی از این دوستان خوبمون این مساله رو قبول نمیکردن میگفتن استاد به رزومه نگاه میکنه

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2634904

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    همانطور که اشاره کردم دقیقا این مساله مهمه
    به استاد که ایمیل میزنی بای دیفالت اینطور برداشت میکنه که این دانشجو پول میخواد.و صد البته این جوابی که به شما دادن معنی خاصی نمیده. فقط میگه اپلای کن ببینیم چی میشه
    البته یکی از این دوستان خوبمون این مساله رو قبول نمیکردن میگفتن استاد به رزومه نگاه میکنه

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2634904
    ممنون .
    ghlobe
    نظر خودشون رو گفتند با توجه با اطلاعاتی که دارند البته که من با نظر ایشون موافق هستم چون در شکل توصیه و راهنمایی هستش {و من قبلا به منشی دپارتمان ایمیل زدم که بعدش ایمیل زدند سوپروایزر باید داشته باشید.} برخلاف بقیه که فقط کامنت ناامیدکننده میذارند و میخاند بگم که فقط ما بلدیم، ایشون توصیه میکنند.

بنده با دانش اندکی که از ادبیات انگلیسی دارم میدونم این جواب استاد معنی خاصی نداره ولی از این جهت که انتظار جواب ندادن استادای کانادایی رو نداشتم خیلی امیدوار کننده است. رزومه ام خوبه و جمله ی اخر حرف ایمیل این استاد یه جورایی میرسونه که شانس دارم ایشون سوپروایزر بشند. مهم اینه موقعه ادمیشین این استاد رزومه من و اسم من براش اشنا باشه.

اینجا همه برای کمک به هم و همفکری اومدیم و برای اینکه بگیم "بغیر من کسی دیگه نمیدونه"، نیس.

I am still here. I am alive.

Senior Member Sha7ab آواتار ها

سلام
    یه استاد تو امریکا این جواب رو به من داده
    I encourage yu to apply online with references and ask to join my research group in ECE dept
    there may be funds
    حالا، با توجه به این جواب نسبتا سربسته ی استاد و اینکه این دانشگاه ارزیابی مدرک از WES میخواد (هزینش حدود 300 دلاره + دردسرهای دیگه) به نظرتون ارزش داره برم دنبالش؟
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

از دید من اگر
    ۱- استاد با شما مصاحبه کرده اند و وقت گذاشته اند و با دقت نمره ها و معدلهایتان را خواسته اند و در مورد نوع کاری که میخواهید انجام بدهید با هم به توافق رسیده اید و ...

۲- هدف آخر شما آمریکا و کانادا است و بالاخره دیر یا زود مدارک شما باید ارزیابی شود

به نظرم اقدام بفرمایید هر چند که از این چند کلمه برنمیاید که استاد خیلی محکم پای شما ایستاده باشند.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    سلام
    یه استاد تو امریکا این جواب رو به من داده
    I encourage yu to apply online with references and ask to join my research group in ECE dept
    there may be funds
    حالا، با توجه به این جواب نسبتا سربسته ی استاد و اینکه این دانشگاه ارزیابی مدرک از WES میخواد (هزینش حدود 300 دلاره + دردسرهای دیگه) به نظرتون ارزش داره برم دنبالش؟

Keep Calm and APPLY ON

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز امید که موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    خودم هم مثل شما فکر کردم. ممنون از نظرتون.

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)