صفحه 706 از 1371 نخستنخست ... 2066066566966976986997007017027037047057067077087097107117127137147157167568061206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,051 تا 7,060 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    نه نیومده! فقط دو هفته قبل از Graduate Office بهم ایمیل زدن و گفتن مدارک شما کامله و بعدازظهر مدارکتونو میفرستیم دپارتمان برای بررسی که استاد هم دیروز در جواب ایمیلم که در مورد تصمیمش در مورد خودم نوشته بودم گفت که تبریک میگم برات فاند رو اکی کردم! حالا ممکنه پذیرش نگیرم؟؟؟ من هنوز هیچ ایمیلی از Admission Office مبنی بر پذیرشم دریافت نکردم!
    احتمالا مشکلی نباید باشه فقط صبر کنید. بعضی دانشگاهها که من اطلاع دارم بعضا تا یکماه پس از نهایی شدن و موافقت استاد هم ممکنه طول بکشه تا ایمیل رسمی رو بفرستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    احتمالا مشکلی نباید باشه فقط صبر کنید. بعضی دانشگاهها که من اطلاع دارم بعضا تا یکماه پس از نهایی شدن و موافقت استاد هم ممکنه طول بکشه تا ایمیل رسمی رو بفرستند.
    البته این دانشگاه مثل اینکه کلا سیستم قدیمو دوست داره! بجای ایمیل نامه میفرسه حتی هفته ی اول که فقط اکونت ایجاد کرده بودم یه نامه از آمریکا برام فرستاد که مدارکمو کامل کنم! حالا سوالم اینه که ممکنه استاد فاند بده در حالیکه دانشگاه بعدش پذیرش نده؟؟!!؟؟

ApplyAbroad Guru

البته این دانشگاه مثل اینکه کلا سیستم قدیمو دوست داره! بجای ایمیل نامه میفرسه حتی هفته ی اول که فقط اکونت ایجاد کرده بودم یه نامه از آمریکا برام فرستاد که مدارکمو کامل کنم! حالا سوالم اینه که ممکنه استاد فاند بده در حالیکه دانشگاه بعدش پذیرش نده؟؟!!؟؟
    احتمالش صفر نیست ولی پایینه. بهرحال بجز صبر که کار دیگه ای نمیتونید بکنید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

عزیزم فقط صبر کن. این که استاد گفته فاندت و پروسس کردم یعنی ادمیشن داری دوست من. وقتی ازت Bank Statement نخوان و I-20 رو برات بفرستن یعنی فاندت کامله. صبر کن تا بهت خبر بدن.
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط opt نمایش پست ها
    آقا مرسی از پاسخت! حاجی این دانشگاه پری اپلیکیشن داشته و ددلاینش برای فال 2013، 15 april هست آخه تو کاناداست. حالا پیشنهادتون چیه؟
    فکر کردم آمریکاست.
    خوب بهتره صبر کنی تا جواب میل رو بده.تو اون ایمیلی که زدی، گفتی که برای این ترم میخوای apply کنی ؟
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    عزیزم فقط صبر کن. این که استاد گفته فاندت و پروسس کردم یعنی ادمیشن داری دوست من. وقتی ازت Bank Statement نخوان و I-20 رو برات بفرستن یعنی فاندت کامله. صبر کن تا بهت خبر بدن.
    جالب اینه که از همون اول حساب بانکی، کاغذ پزشکی و کپی پاسپورت رو جزو مدارک اعلام کرده بودن و هربارم که در مورد کامل بودن مدارکم سوال میکردم میگفتن این 3 تا رو نداری که البته برای مرحله رویو نیازی بهشون نیست!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    فکر کردم آمریکاست.
    خوب بهتره صبر کنی تا جواب میل رو بده.تو اون ایمیلی که زدی، گفتی که برای این ترم میخوای apply کنی ؟
    دوست عزیز این جواب من بود. به نظرت مشکلی که نداره؟
    Dear Professor X,
    I am very excited about the possibility of joining your research group. As I mentioned in the previous e-mial, I submitted the preliminary application two months ago and already I have been approved to submit a formal application for fall 2013 admissions. Therefore, I will be thankful if you let me know whether or not there is any open positions for fall 2013. If there is no openings, I can wait until next year to join your researches.
    I apologize for any inconvenience and look forward to your reply.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

جالب اینه که از همون اول حساب بانکی، کاغذ پزشکی و کپی پاسپورت رو جزو مدارک اعلام کرده بودن و هربارم که در مورد کامل بودن مدارکم سوال میکردم میگفتن این 3 تا رو نداری که البته برای مرحله رویو نیازی بهشون نیست!
    اره، الان اگه فاندت پارشیال باشه، از ادمیشن بهت میل میزنن که فلان مقدار Bank Statement (B.S) برامون بفرست تا I-20 واست صادر کنیم. اگه فول باشی میل میزنن که آدرست رو بده ما بفرستیم. حالا دیگه فکر کنم تکلیفت رو بدونی. من فکر میکردم ادمیشنت اومده، بعد میخوای واسه فاند صحبت کنی.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amin.del نمایش پست ها
    دوست عزیز این جواب من بود. به نظرت مشکلی که نداره؟
    Dear Professor X,
    I am very excited about the possibility of joining your research group. As I mentioned in the previous e-mial, I submitted the preliminary application two months ago and already I have been approved to submit a formal application for fall 2013 admissions. Therefore, I will be thankful if you let me know whether or not there is any open positions for fall 2013. If there is no openings, I can wait until next year to join your researches.
    I apologize for any inconvenience and look forward to your reply.
    خیلی هم عااالییی...فقط کاش اونی که گفتی من 1 سال صبر میکنم و نمیگفتی
    اما مشکلی نداره. من که لذت بردم از ایمیلت
    من یه نکته ای رو بگم خدمت دوستان. وقتی میل میزنین، حتما Read Report ایمیلتون رو فعال کنین تا ببینین این استاد می خونه ایمیل رو یا نه.
    این option هم معمولا تو ایمیل های academic که مر بوط به دانشگاه هاست وجود داره و تو Gmail و yahoo نمیشه فعالش کرد.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

سلام دوستان
    من با يک استادي حسابي رفيق شديم
    ريز نمرات و مقالات ما را گرفت و سه هفته پيش اين جواب را به من داد
    let's see how your application goes, please let me know when this has been completed and I will make sure that it ends up on my desk. Then I will make a decision based on qualifications etc and possibly interview you

حالا تو اين سه هفته من درگيره زندگي بودم
    به نظر شما الان چيکار کنم، دفعه قبل گفت برو و فقط در سيستم آنلاين اپلاي کن و ارسال پستي نمي خواد
    الان من هنوز SOP و ريکام هاي خودم را هم آماده نکردم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)