صفحه 1371 از 1371 نخستنخست ... 3718711271132113611362136313641365136613671368136913701371
نمایش نتایج: از شماره 13,701 تا 13,709 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام.
    یکی از اساتید این ایمیل رو به بنده زده، ممنون می شوم جهت راهنمایی و اینکه چه جوابی باید به ایشان بدم. ممنونم.
    I hope you are doing well. I noticed you signed up to our Ph.D. workshop.

?*** I was curious if you were interested in applying to
    I am searching for candidates and you stood out.
    Thank you,
    به شرینی یک لبخند و هر روز بهتر از دیروز

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    سلام.
    یکی از اساتید این ایمیل رو به بنده زده، ممنون می شوم جهت راهنمایی و اینکه چه جوابی باید به ایشان بدم. ممنونم.
    I hope you are doing well. I noticed you signed up to our Ph.D. workshop.

?*** I was curious if you were interested in applying to
    I am searching for candidates and you stood out.
    Thank you,
    سلام.
    من در شرکتی در ایران در حال کار بودم که ماهی 12-11 تومن حقوق داشتم. حالا استادی به من ایمیل زده که من رو می خواد. چکار کنم؟ آیا خواندن دکتری در حارج را به کار در ایران با توجه به سن ام هم 35 ساله هستم، ترجیح دهم؟ و اینکه چجوری فاند و مقابسه را با شرایط ایران با استاد مطرج کنم؟ مرسی
    به نظرم هیچ کس نمیتونه بجای شما یا برای شما تصمیم بگیره که شما برای ادامه تحصیل برید یا نرید. این سوال کاملا شخصیه و تصمیم گیری در مورد اون به عهده شماست. اگر صرفا از بعد حقوق و درامد بخوایم مقایسه کنیم، حقوق و درامد شما در تحصیله خارج از کشور و صد البته بعد از فارغ التحصیلی بیشتر از درامد شما در ایرانه. با در نظر گرفتن سایر شرایط باید دو حالت ماندن یا رفتن رو مقایسه کنین
    اگه در نهایت تصمیم به رفتن بود باید به پارامترهای زیادی توجه کنین که میشه زبان، ویزا، رزومه و بحثهای متعدد دیگه ای مثل فاند و غیره اشاره کرد. شما برای رفتن تمام این موانع یا مراحل رو باید پشت سر بگذرونین. صرف داشتن یک ایمیل که چه بسا میتونه خیلی خیلی هم جدی نباشه نمیشه گفت رفتن شما قطعیه. اگر معدل خوبی دارید، اگر رزومه تحقیقاتی خوبی دارید، اگر شرایط شخصی زندگی تون مهیاست، اگه نمرات زبان تافل و جی ار ای رو دارید یا میتونین بگیرین، اگه استاد بهتون فاند کامل میده یا یک حساب پر و پیمون دارین، اگه شانس گرفتن ویزاتون زیاده و نکات منفی همچون فعالیت در نهادها و سازمان های امنیتی و نظامی ندارید و در کل شرایط طوری هست که میشه امیدوار به موفقیت و رفتن شد، میتونین پا در این مسیر بگذارید
    در نهایت اینکه شما میتونین به این فرد ابراز علاقه کنین و ببینین چی میشه. مثلا فاندش چطوره یا احیانا میتونه برخی از موانع رو برای شما حذف کنه یا نه (مثلا تافل یا جی ار ای ازتون نخواد و ...)
    مکاتباتتون رو ادامه بدید مگر اینکه هیچ قصد و انگیزه و علاقه ای به رفتن نداشته باشید
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

با سلام. ممنون می شوم در جواب ایشان، چه ایمیلی بدهم؟ متشکرم

Thank you! This has been received! I will get back to you shortly — I haven’t started looking at the applications yet.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUST-AUT-QUT

با سلام. ممنون می شوم در جواب ایشان، چه ایمیلی بدهم؟ متشکرم

Thank you! This has been received! I will get back to you shortly — I haven’t started looking at the applications yet.
    I wouldn't respond. But would follow up if they they didn't get back to me in a few weeks

نقل قول نوشته اصلی توسط amir181818 نمایش پست ها
    I wouldn't respond. But would follow up if they they didn't get back to me in a few weeks
    But it seems that I should have responded to it somehow. even with simple thank you!

نقل قول نوشته اصلی توسط amir181818 نمایش پست ها
    It has been around a month that the professor has emailed with that content.
    Is it okay to follow up now and with this email?

Dear Prof. ***,I Hope you are doing well. I have emailed to follow up applying at *** and if I could have the honor to continue my studies under your supervision.
    Looking forward to hearing from you soon.
    Kind regards

سلام دوستان
    من جدیدا به یک استاد توی یه دانشگاه امریکایی ایمیل زدم.پاسخشون این بود.بنظرتون چه پاسخی بدم

Good to hear from you. I will be reviewing applications for Fall of 2024 and look forward to reviewing your full application.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

از دید من این ایمیل استاد پاسخ خاصی لازم ندارد. مودبانه گفته اند که تقاضای شما را در کنار دیگر تقاضاها در فصل بررسی تقاضاها خواهند دید.

من اگر بودم البته ممکن بود از استاد سوال کنم علاقه دارند در چه حوزه حاص پژوهشی دانشجوی دکتری بگیرند یا دپارتمان علاقه دارد که دانشجو بگیرد و شما تقاضا نامه را به شکلی تنظیم کنید که با این خواسته ها تطابق بیشتری داشته باشد تا شانس مصاحبه بالاتر برود.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar19877 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من جدیدا به یک استاد توی یه دانشگاه امریکایی ایمیل زدم.پاسخشون این بود.بنظرتون چه پاسخی بدم

Good to hear from you. I will be reviewing applications for Fall of 2024 and look forward to reviewing your full application.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member Hamidreza_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Architecture, University of South Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar19877 نمایش پست ها
    سلام دوستان

دلیل این نوع پاسخ (طبق تجربه ی من)‌ این هست که برای اپلای تو امریکا اغلب نیازی به تایید و ساپورت استاد نیست و پرونده ی همه توی کمیته بررسی میشه. در هر صورت شما تلاشتونو بکنین بعضی وقتا استادی از کار شما ممکنه خیلی خوشش بیاد و همزمان توی همون کمیته هم نفوذ داشته باشه و شانس شما رو بالا ببره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)