صفحه 1345 از 1371 نخستنخست ... 34584512451295133513361337133813391340134113421343134413451346134713481349135013511352135313541355 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,441 تا 13,450 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ssogandd نمایش پست ها
    بچه ها
    من به استادی ک بهم گفت ریسرچ پروپوزال بدم بهش : که براساس چیزی هست ک میخوای در اینده کار کنی روش- بگم بهش ک خودش ایا چیزی مد نظرش هست یا نه؟ و اینکه من الان چیزی ننوشتم الان و دو سه روزی وقت میخوام؟؟
    دوست عزیز بنظرم استاد میخوان بیشتر میزان خلاقیت و تسلط بر موضوعات مختلف در شما را بسنجد. بهترین کار اینه که شما مقالات سالهای اخیر اون استاد رو بخونید و بعد دستتون میاد که تو چه حیطه ای باید خلاقیت خودتون رو نشون بدید.
    اگر قبلا تجربه تحقیقاتی و مقاله در ارشد داشته باشید سه چهار روز میشه نوشت. در غیر اینصورت دو سه هفته ای زمان میخواید حدودا.
    موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

خواهش میکنم کار مهمی نبود

وقتی میگن transcript هاتو برام بفرست یعنی ریزنمرات؟ یعنی همون ترجمه ی ریز نمران(رسمی یا غیر رسمی)

بلی منظور همین است. البته استاد معمولا کاری با ترجمه رسمی اینها ندارند و بنا بر صداقت است. ایشان میخواهند وضعیت درسی و نمره ها را بدانند. ترجمه رسمی برای تسلیم تقاضا و زمان بررسی مدارک لازم است.

یا وقتی میگن certificate بفرست(در کنار translated transcript)

این باید همان برگه مقوایی باشد که عکس دارد که مثلا شما لیسانس شده اید یا فوق لیسانس شده اید. دانشنامه احتمالا ما میگوییم.

پایدار باشید

ممنون از پاسخ شما دوست عزیز.
    ببخشید من یه سوال دیگه هم دارم
    وقتی میگن transcript هاتو برام بفرست یعنی ریزنمرات؟ یعنی همون ترجمه ی ریز نمران(رسمی یا غیر رسمی)
    یا وقتی میگن certificate بفرست(در کنار translated transcript) ، منظورشون چیه دقیقا؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

در مجموع درست نوشته اید . یکی دو نکته گرامری و دیکته ای دارد
    Conversation
    مثلا. کمی نامه را بیشتر باز کنید هم بهتر است.

قبل از اینکار سایت استاد و برنامه های دانشکده را خوب وارسی کنید ببنید چه پروژه هایی ممکن است استاد داشته باشند یا دانشکده داشته باشد که استاد در ان مشارکت دارند. ببینید کدام زاویه از اینها را ممکن است شما بیشتر دوست داشته باشید و روی ان مانور کنید.

منظور خیلی دست خالی شروع نفرمایید. تا حد ممکن اطلاعات به دست بیاورید و اگر پروژه ای هست که به ان تمایل دارید در مورد ان پروژه با استاد صحبت بفرمایید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط MamadFear نمایش پست ها
    I appreciate your kind response, especially during this difficult time. I will be grateful to have further Conversation with you in an appropriate time.
    However, may I only ask about your research plans for the next year? Since I am very interested in researching under your supervision, I would like to broaden my knowledge in your research field to improve my chance of admission.
    Kind regards,
    Mohammad

ممنون از جواب شما. این پاسخ را چگونه ارزیابی میکنید؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام به دوستان

استادی از یکی از دانشگاههای آمریکا متن زیر را در جواب ایمیلی که براشون فرستادم، ارسال کرد و صحبتی از فاند نکرده و فقط گفته که plan دارد، آیا منظورش همون پوزیشین بوده یا نه و من در جوابش بهترین پاسخی که می توانم بدهم چیست، لطفا مرا راهنمایی کنید.
    Thanks for your email. We are planning on having students join the group this coming fall, from the students who were admitted into the GT ChBE program this past winter.

As new graduate students are accepted into the School of Chemical & Biomolecular Engineering as a whole and not directly into any research group, I cannot accept any candidate directly into my group. The Admissions Committee of the School chooses to whom to extend an offer. You can apply directly through the Georgia Tech website, via links from the page referenced below. You can direct other admissions-related questions to the Graduate Academic Advisor or Graduate Associate Chair.

For more information, please visit
    http://www.chbe.gatech.edu/graduate-degrees

سلام دوستان وقت بخیر
    من با یه استادی از دانشگاه مونتریال اسکایپ داشتم که خیلی مثبت بود و بعدش هم به من ایمیل زد که همه چی عالی بود و من الان دو تا کاندیدای عالی دارم و نمی خوام هیچ کدوم رو از دست بدم و بعدش یه پروژه مشترک با یه استاد دیگه رو هم پیشنهاد داد و اینطوری که گفت از هر دو نفر خواسته که براش research writing بفرستند . کسی در مورد نوشتنش تجربه داره؟ و اینکه اگه مقاله فارسیم رو به انگلیسی ترجمه اوکیه ؟ اصلا به نظر شما پذیرشم اوکیه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

اصلا به نظر شما پذیرشم اوکیه؟

از دید من گام مهمی برداشته شده است و بابت ان به شما تبریک زیاد میگویم.

اگر به خصوص استاد باسابقه و قوی هستند و اگر فاند در اختیار خودشان است پیشرفت خوبی حاصل شده است.

با این حال تا نتیجه نهایی باید خیلی صبور باشید. در نهایت تاسف مسیر پذیرش و بعد ویزا و ... برای بچه های ایرانی مسیر صاف و بی مانعی نیست. بنابراین نهایت همکاری را با این استاد بفرمایید تا نتیجه حاصل شود. این عبارت Research Writing به چشم من
    خیلی مصطلح نمی اید و کلی است. قاعدتا نظرشان همان SOP یا Research statement است که الگوهای ان را دوستان روی انجمن فراوان گداشته اند.

حتی شاید نظرشان نمونه کارهای نوشتنی شما بوده که در ان صورت یک کار انگلیسی که قبلا انجام داده اید باید حضورشان بفرستید.

میتوانید از خودشان بخواهید نمونه یا الگوی متنی را که میخواهند برایتان بفرستند که کاملا روشن باشد باید چه کاری انجام شود.

پیشرفت خیلی خوب و خبر خیلی خوبی است امید که در بقیه مسیر هم موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam_176 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من با یه استادی از دانشگاه مونتریال اسکایپ داشتم که خیلی مثبت بود و بعدش هم به من ایمیل زد که همه چی عالی بود و من الان دو تا کاندیدای عالی دارم و نمی خوام هیچ کدوم رو از دست بدم و بعدش یه پروژه مشترک با یه استاد دیگه رو هم پیشنهاد داد و اینطوری که گفت از هر دو نفر خواسته که براش research writing بفرستند . کسی در مورد نوشتنش تجربه داره؟ و اینکه اگه مقاله فارسیم رو به انگلیسی ترجمه اوکیه ؟ اصلا به نظر شما پذیرشم اوکیه؟
    ویرایش توسط susighton : July 11th, 2020 در ساعت 10:56 PM دلیل: typos, so many of them!

Keep Calm and APPLY ON

ممنون از پاسختون یه سوال دیگه هم داشتم ازم یه small research proposed خواسته میشه راهمایی کنین که باید شامل چه بخشهایی باشه؟

Junior Member

دوستان سلام
    بچه ها این خط از ایمیل یه استاد یعنی اپلای با هزینه شخصی؟
    In principle this possible as a full fee paying student. International scholarships are suspended at this time

Junior Member Keiv4n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering - NTHU

دوستان سلام
    بچه ها این خط از ایمیل یه استاد یعنی اپلای با هزینه شخصی؟
    In principle this possible as a full fee paying student. International scholarships are suspended at this time
    سلام.
    بله گفته که در حال جاضر بورسیه های بین المللی متوقف شده و فقط با هزینه شخصی میتونید برید.

سلام من چند هفته قبل یه ایمیل از یکی از اساتید کانادا دریافت کردم که گفته بود میتونین باهم کار کنیم و توصیه کرد که برم اپلای کنم اما تایم اپلای گذشته بود و من بهش ایمیل زدم که ددلاین رد شده اونم جواب داد که راجب ددلاین سوال میکنه اما الان چند هفته اس که دیگ هیچ ایمیلی ازش دریافت نکردم و هر چی بهش ایمیل میزنم جواب نمیده ممکنه منصرف شده باشه این استاد یا دو هفته جواب ندادن طبیعیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)