صفحه 1359 از 1371 نخستنخست ... 35985912591309134913501351135213531354135513561357135813591360136113621363136413651366136713681369 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,581 تا 13,590 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط drernest نمایش پست ها
    سلام. من این جواب از دانشگاه گلف کانادا گرفتم. با توجه قیمت دلار و اپلیکیشن فی ۱۱۰ دلار این دانشگاه به نظرتون ارزش اپلای داره یا نه؟!
    Thank you for your interest. I am accepting grad students, yes, however, the admissions process is very much out of my hands. Should you apply, please include a note about my encouragement and interest in your work
    سلام بعید میدونم کسی بتونه کمکتون کنه جز خودتون.بستگی به رزومتون داره که خودتون باید بسنجینش که آیا در حد این دانشگاه هستید یا نه.با توجه به قیمتای سرسام آور ارز دیگه نمیشه هرجایی اپلای کرد و باید خودمون واقعیات رو در نظر بگیریم و در حد رزوممون اپلای کنی

سلام دوستان ، من از یه استادی که به رزومه م علاقه مند شده بود و اشاره به TA/RA برای فاندینگ کرده بود پرسیدم که چقدر از هزینه ها رو پوشش میده این گزینه ها؟
    در جواب گفتن که :
    TA/RA positions make you eligible for a reduction to pay only instate tuition, but do not directly cover tuition at this time. You also receive a monthly stipend that can be used towards tuition and living expenses

میشه یکم توضیح بدین منظور دقیقشون چیه؟ مخصوصا قسمت monthly stipend

Junior Member

سلام دوستان. من از استاد دانشگاه Michigan Ann Arbor این ایمیل را دریافت کردم.
    Thanks. Your background looks great. I am recruiting several new PhD students this coming winter (W21) and fall (F21), and am looking for talented students with your background. Please do apply! Thanks

به نظر شما ارزش اپلای داره؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

از دید من این یک پیام مثبت توسط استادی خوب ولی با کلمات اندک است.

من فکر میکنم شروع خیلی خوبی داشته اید و قابل بررسی است.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Namia1 نمایش پست ها
    Thanks. Your background looks great. I am recruiting several new PhD students this coming winter (W21) and fall (F21), and am looking for talented students with your background. Please do apply! Thanks

ویرایش توسط susighton : October 23rd, 2020 در ساعت 05:08 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط Namia1 نمایش پست ها

دانشگاه با رتبه ۲۱ بگه به من می گفت please do apply، سه روز از خورد و خوراک می افتادم
    ایالتشم دموکراته
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_gh97 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من از یه استادی که به رزومه م علاقه مند شده بود و اشاره به TA/RA برای فاندینگ کرده بود پرسیدم که چقدر از هزینه ها رو پوشش میده این گزینه ها؟
    در جواب گفتن که :
    TA/RA positions make you eligible for a reduction to pay only instate tuition, but do not directly cover tuition at this time. You also receive a monthly stipend that can be used towards tuition and living expenses

میشه یکم توضیح بدین منظور دقیقشون چیه؟ مخصوصا قسمت monthly stipend
    شهریه برای دانشجویان در بیشتر دانشگاه های آمریکا به دو گروه in-state و out of state تقسیم میشه. گروه اول برای افراد مقیم اون ایالت است و گروه دوم برای دانشجوهایی که از ایالت های دیگه یا از خارج از آمریکا میان به اون دانشگاه. شما می تونید با مراجعه به سایت دانشگاه مورد نظرتون تفاوت شهریه این دو گروه رو ببینید (شاید چیزی بین 4 تا 6 هزار دلار برای دانشگاه های دولتی). این استاد گفته وقتی شما پوزیشن TA/RA بگیرید مشمول کاهش شهریه از out of state به in-state میشه و بعد برای پوشش اون شهریه in-state از پولی که به عنوان حقوق بهتون داده میشه استفاده میشه و یک مقدار هم برای خرج زندگی براتون می مونه. معمولاً اینطوریه که دانشگاه به صورت خودکار اون شهریه رو از حقوق تون اول ترم کم می کنه و اون چیزی که به صورت ماهیانه یا دو هفته یه بار بهتون میدن همش برای خودتونه برای خرج زندگی!
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

دوستان، من بیشتر ایمیل هایی که دریافت می کنم به این شکل است:

Thank you for your email and interest. Please consider applying to our graduate program and we will begin reviewing the applications in January.

و جواب قطعی نیست، من باید جواب این رو چی بدم و اینکه چرا جواب قطعی از ایمیل دریافت نمی کنم؟
    مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    دوستان، من بیشتر ایمیل هایی که دریافت می کنم به این شکل است:

Thank you for your email and interest. Please consider applying to our graduate program and we will begin reviewing the applications in January.

و جواب قطعی نیست، من باید جواب این رو چی بدم و اینکه چرا جواب قطعی از ایمیل دریافت نمی کنم؟
    مرسی
    یک مقدار بستگی به رشته و دانشگاه است. برخی رشته ها اصولا کمیته محور هستند اصطلاحا و استاد خیلی مستقیم نقشی در گرفتن دانشجو ندارد به جز قبول سوپروایزری و حمایت از پذیرش.
    برخی فاندها هم از این نوع است. در اغلب رشته های مهندسی که فاند از طریق RA استاد عمدتا پوشش داده میشود البته بیشتر دانشگاهها این روال نیست و استاد تصمیم گیرنده است.
    رشته شما احتمالا از این دسته اول است یا برای محدود دانشگاههایی از این رده اقدام میکنید اگر این روال را زیاد دریافت میکنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    اینکه اپلای کنید یا نه را خودتان باید پاسخ دهید. اگر رزومه خیلی منطبق و خوبی دارید و با کار کردن با این استاد هم علاقه مندید اپلای کنید. اگر نه و فقط مکاتبه به قصد گرفتن فیدبک مثبت و اقدام به اپلای پس از آن بوده یا در صورتی که رزومه چندان رقابتی ندارید چندان اپلیکیشن بلایند در این موارد توصیه نمیشود چئن شانس زیادی ندارد.
    ممنون این استاد مربوط به دانشگاه Berkeley بود. پس شما توصیه نمی کنید اپلای کنم؟ مرسی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    ممنون این استاد مربوط به دانشگاه Berkeley بود. پس شما توصیه نمی کنید اپلای کنم؟ مرسی
    این جوابها معنی نداره دوست عزیز در واقع که بهتون دادند. تمپلیت در نظر بگیرید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)