صفحه 713 از 1371 نخستنخست ... 2136136637037047057067077087097107117127137147157167177187197207217227237638131213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,121 تا 7,130 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط kowkama نمایش پست ها
    با سلام، دوستان با تجربه لطفا راهنمایی کنن:
    یه استادی قسمتی از ایمیلش به من اینه:
    I have graduate openings with complete funding...
    Please visit www....ca, follow the link to graduate studies and send in an application. Please put my name as a potential supervisor.

I will review it when it reaches .....
    من احساس می کنم template باشه. لطفا بگید که من چه طوری بفهمم که سرکاری نیس و چه طور با استاد مربوطه ارتباط برقرار کنم
    ممنونم
    معمولا در ایمیل های تمپلیت مینویسن که اول اپلای کنید ولی این به این معنی نیست که سرکاری باشه.
    این جمله که بهتون گفته فاندینگ کامل داره یعنی واقعا دنبال دانشجو میگرده. اما الان نمی خواد بهتون جواب قطعی بده تا از بین پرونده هایی که کمیته پذیرش براش میفرسته بهترین دانشجو رو انتخاب کنه. شما هم اگر رزومه ات خوبه و از نظر مالی هم می تونی ریسک کنی (برای پرداخت اپلیکیشن فی) بهترین راه اینه که اپلای کنی و منتظر باشی تا ببینی تو رقابت با دانشجوهای دیگه میتونی پوزیشن رو مال خودت کنی یا نه. اگر هم میخوای با استاده بیشتر در ارتباط باشی میتونی مقاله هاشو بهونه کنی و هر چند وقتی یه سوالی در موردشون بپرسی و باهاش ارتباط قوی برقرار کنی تا وقتی که پرونده ها میرسه دستش، اسم شما کاملا تو ذهنش باشه. اگر هم میخوای قبل از اپلای مطمئن شی میتونی یه جوری ازش بپرسی که اگر پذیرش شی قراره رو چه موضوعی کار کنی و اینکه آیا background تون به اون موضوع میخوره یا نه و یا اینکه با توجه به رزومتون، حدس میزنه چند درصد شانس داشته باشین برای گرفتن پذیرش نسبت به بقیه دانشجوها و یا اینکه نظرش راجع به رزومتون چیه و ..............
    خلاصه یه جوری سعی کنین مطمئن شین اصلا رزومتون رو خونده یا اصلا از background تون خوشش اومده یا نه.

یکی از اساتید Queen Mary University of London در اولین ایمیلم به من جواب داده که
    Your application is strong, but I am afraid that I only have funded
    positions this year for European students. If you can apply for funding
    yourself then drop me a line or if I win a grant that can support you I will
    be sure to get back in touch.

یعنی هیچی؟ فاند نداره؟ جوابشو باید بدم؟ چی بگم؟ من بدون فاند نمیتونم برم. بنظرتون جمله اولش تعارف و تمپلته؟

Junior Member

سلام.
    با یه استادی از دانشگاه های اسپانیا مکاتبه داشتم و خوشش اومده که اپلای کنم ولی پول نداره،میگه از طریق بورس دولت یا خودت بیا. بورس دولت تو ماه june باز میشه. چجوری بنویسم تا اون ماه استاده نظرش عوض نشه و بهم کمک کنه برای پذیرش. چجوری ارتباطمو حفظ کنم. این ایمیل اونه

There are only two possibilities: either you get a scholarship for your own country to do the thesis with us, or choose any of the grant programs of the Gvernment or Spanish Ministry when opened (opened in June).

If you need some help for your grant documentation, please, let me know.

Best regards,

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    یکی از اساتید Queen Mary University of London در اولین ایمیلم به من جواب داده که
    Your application is strong, but I am afraid that I only have funded
    positions this year for European students. If you can apply for funding
    yourself then drop me a line or if I win a grant that can support you I will
    be sure to get back in touch.

یعنی هیچی؟ فاند نداره؟ جوابشو باید بدم؟ چی بگم؟ من بدون فاند نمیتونم برم. بنظرتون جمله اولش تعارف و تمپلته؟
    بله فاند نداره ایشون. بهشون بگید امکان فاند از ایران رو ندارید و حتما هم نیاز به فاند دارید و تشکر کنید.

ApplyAbroad Guru

با سلام،
    اگر احیانا GPA یکی به حداقل های دانشگاهاای کانادا نخوره،
    آیا استاد قدرت اینو داره که اگه باهاش مطرح کنی، همه چی حل باشه
    یا اینکه در این مورد فقط دانشگا و قوانین اون مطرح هست؟
    ممنون
    بستگی به رزومه تون و دانشگاه داره. بهر حال استاد هم باید توجیهی برای گرفتن کسی که شرط معدل رو نداره ارائه بده. بعضی جاها امکان پذیره و بعضی جاهای دیگه نه.

Junior Member kowkama آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    power electrical engineering/SBU university

دوستان عزیز، نظرتون در مورد این جوابی که استاد به ایمیل من دادند چی هستش؟

Dear Craig:

Please help this potentially very graduate student applicant get started on his application process.

Thanks and regards,
    ------------------------------------------
    که آقای Craig ، مسئول دانشجویان ورودی هستش. این ایمیل از طرف استاد مربوطه به من، Craig و یه استاد دیگه فرستاده شده بود.
    فرداش Craig یک تمپلیت کلی از شرایط اپلای برام ایمیل کرده بود.
    خوب دوستان، منظور استاد چی بوده؟ می شه روش حساب کرد یانه؟ به استاد چی بگم که مطمئن شم؟

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

Dear Craig:

Please help this potentially very graduate student applicant get started on his application process.

Thanks and regards,
    که آقای Craig ، مسئول دانشجویان ورودی هستش. این ایمیل از طرف استاد مربوطه به من، Craig و یه استاد دیگه فرستاده شده بود.
    خوب دوستان، منظور استاد چی بوده؟ می شه روش حساب کرد یانه؟ به استاد چی بگم که مطمئن شم؟
    دوست عزيز
    يجورايي به همون مسير اپلاي رسمي از طريق دانشكده هدايت شديد.
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

Dear Craig:

Thanks and regards,
    سلام دوست من
    شما این دانشگاهی که اپلای کردید رو من پارسال اپلای کردم. این استادیم که جوابتونو داده هیییییییییییییییییییییییی یییچچچچچچچچچچچچچچچ اختیاری از خودش نداره. همه ایمیل ها رو به Pierce و craig منتقل میکنه. ادمیشن دانشگاه هم که یهو میبینی اومده دم خونه، در حالی که خودشون(از استاد گرفته تا این مستر کریگ) نمیدونن که به شما ادمیشن دادن. بسیار بسیار بی نظم هستن. برای فاند هم استاده باز نقش مجری برنامه تلویزیونی و داره و تصمیم رو کارگردان یعنی دپارتمان میگیره. تنها نقطه مثبتش اینه که تو میلواکیه این دانشگاه
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

Junior Member kowkama آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    power electrical engineering/SBU university

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    سلام دوست من
    شما این دانشگاهی که اپلای کردید رو من پارسال اپلای کردم. این استادیم که جوابتونو داده هیییییییییییییییییییییییی یییچچچچچچچچچچچچچچچ اختیاری از خودش نداره. همه ایمیل ها رو به Pierce و craig منتقل میکنه. ادمیشن دانشگاه هم که یهو میبینی اومده دم خونه، در حالی که خودشون(از استاد گرفته تا این مستر کریگ) نمیدونن که به شما ادمیشن دادن. بسیار بسیار بی نظم هستن. برای فاند هم استاده باز نقش مجری برنامه تلویزیونی و داره و تصمیم رو کارگردان یعنی دپارتمان میگیره. تنها نقطه مثبتش اینه که تو میلواکیه این دانشگاه
    ممنون از جوابت، خوب با این دانشگا چی کار کنم حالا، اپلای کنم؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

ممنون از جوابت، خوب با این دانشگا چی کار کنم حالا، اپلای کنم؟
    ببین اولا اگه رزومت در حد مینیمم های این دانشگاه هست ادمیشن رو بهت میدن. من ادمیشن گرفتم اما برای اسپرینگ بهم فاند ندادن، گفتن کلا ما فاند رو فال میدیم. در حالی که موقع اپلای نگفته بودن که اسپرینگ بدون فانده. رزومه خودم:
    B.S GPA 3.3 nooshirvani babol (electrical power) . M.S GPA: 3.83 Urmia university (power). TOEFL: 94 GRE 303 (163, 140, 3). Publication: 4ISI, 13 Conferences(6 IEEE index), 4 other english journals
    اگه جواب بهتری نداری روش حساب کن. اما من زیاد هم وقت نذاشتم برای فاند، شاید پیگیر باشی جواب بگیری.
    موفق باشی.
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)