صفحه 1339 از 1371 نخستنخست ... 33983912391289132913301331133213331334133513361337133813391340134113421343134413451346134713481349 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,381 تا 13,390 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Banned

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام مجدد

تصور من این است که حتی اگر واقعا هم تصمیم مثبتشان را از قبل بدانند آنرا به شما منتقل کنند. دانشگاهها برای اعلام نتایج به خصوص با اهمیتی در حد دکتری پالیسی دارند که باید از کانال رسمی اداری اعلام شود و آنهم بعد طی مراحل پذیرش.
    از دید من چنین قولی را از الان نخواهند داد.

پایدار باشید
    سلام دوست عزیز خوبین؟

من این ایمیل رو دوباره دریافت کردم

Dear x,
    Since the semester has just started, life has become a bit more hectic, thus delayed the response to you.
    To answer your question, if you decide to choose one of the topics I provided for your PhD, then both Prof. y and I will be your joint main supervisors. You should try to think what you would like to achieve in the topic and try to come up with a draft of the statement of research intent (Sor) and communicate that with us for finalisation. However, if you still intend to do a project close to what you have done in your MSc with the original Sor submitted to Applcation, then, we will try to see if we can refer you to one of our other colleagues.
    Hope this can help your decision.
    regards,
    y

ببینید من یه بار پروپوزال دادم قبلا که این رو نوشتم. مترسم بگم که قبلی رو میخوام کار کنم اونا هم سرد بشن. این کار جدید هم پروپوزال میخواد از کار من دور هست ولی چون سوپروایزر هد دپارتمان هست گفتم شاید دستی تو کمیته داشته باشه و فاند. به خاطر همین نمخوام از طرفی هم از دست بدم. شما باشین چیکار میکنین؟

Junior Member

باسلام من به تازگی از دانشگاهی پذیرش گرفتم. و دو تا استاد همزمان منو گرفتند که با یکیشون اصلا حرف نزده بودم قبلا. نمیدونستم این سوالو کجا باید بپرسم برای همین اینجا مطرح میکنم. آیا معمول هست که من هم به استاد اول ایمیل تشکر بزنم و هم به استاد دوم خودم رو بیشتر معرفی کنم؟
    خیلی خیلی ممنون از شما

Junior Member

با سلام و وقت بخیر

من به استادی برای پوریشن دکتری ایمیل دادم که این جواب رو به من دادند
    Thank you for your interest in my field.
    To have an admission to the graduate school of ***, you need to pass the required procedure.
    I will forward your resume to our secretary of math department.

بعد یک ساعت از طرف دانشگاه یه ایمیل اومد که اپلیکیشن انلاین رو پر کن. الان هم تقریبا یک هفته ایی میشه هیچ خبری نیس.
    به نظر شما من کار خاصی باید کنم؟ برای پر کردن اپلیکیشن هم قاعدتا باید هزینه ایی رو پرداخت کنم. من چطور اینکارو کنم وقتیکه حتی به طور غیر رسمی هم یه اوکی از استاد نگرفتم. یعنی ضمانتی نخواهد بود

ممنون میشم پاسخ بدبد چون این اولین گام های منه و تخصصی توی این زمینه ندارم
    ویرایش توسط ssogandd : March 27th, 2020 در ساعت 06:10 PM دلیل: توضیح بیشتر

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

اسم دانشگاه را اگر بنویسید دوستان بهتر میتوانند کمک کنند.

قاعده کلی ولی این است که با پرداخت هزینه اپلیکیشن پروسه بررسی تقاضا تازه شروع میشود.

این روزها دانشگاهها تا حدی انعطاف به خرج میدهند بنابراین اگر مکاتبه بفرمایید شاید بتوانید برای پرداخت معافیت بگیرید.

امید که کمکی کرده باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط ssogandd نمایش پست ها
    با سلام و وقت بخیر

To have an admission to the graduate school of ***, you need to pass the required procedure.

بعد یک ساعت از طرف دانشگاه یه ایمیل اومد که اپلیکیشن انلاین رو پر کن. الان هم تقریبا یک هفته ایی میشه هیچ خبری نیس.
    به نظر شما من کار خاصی باید کنم؟ برای پر کردن اپلیکیشن هم قاعدتا باید هزینه ایی رو پرداخت کنم. من چطور اینکارو کنم وقتیکه حتی به طور غیر رسمی هم یه اوکی از استاد نگرفتم. یعنی ضمانتی نخواهد بود

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

خیلی ممنون از پاسخ شما
    دانشگاه مورد نظر دانشگاه postech در کره جنوبی ست.

با سلام و وقت بخیر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

خیلی ممنون از پاسخ شما
    دانشگاه مورد نظر دانشگاه postech در کره جنوبی ست.
    سلام،

منظور استاده که اینه که اپلای کنی و پولشونو هم بدی و صبر کنی ببینی بهت پذیرش و فاند میدن یا نه ولی همون طوری که خودت اشاره کردی و تجربه ی من هم راجع به دانشگاه های کره جنوبی میگه باید حتما مطمئن بشی که پذیرش و فاند قطعی بهت میدن. واسه همین من پیشنهاد میکنم صریح ایمیل بزن به استاد بگو پذیرش و فاند من قطعی هست یا نه؟ اگر نگفت قطعیه به نظرم بی خیال این کیس بشی بهتر باشه اونم تو این شرایط گرونی ارز.

امیدوارم که جواب سؤالتونو داده باشم
    موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ROMA2 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز باتوجه به اینکه منم الان درگیر اپلای هستم میشه بفرمایید چطور مکاتبه کنم که اپلیکیشن فی رو معاف کنن ؟ یعنی کلا چی بگم بهشون
    سلام مجدد دوست عزیز

از دید من روشن بفرمائید کشور من در تحریم است و امکان ارسال وجه از طریق بانکها وجود ندارد.

من حتی دانشجویانی را دیده ام که واضح نوشته اند این مبلغ برای انها همراه فشار مالی دارد.

مواردی را هم دیده ام -کم هم نبوده- که استاد از محل بودجه پژوهشی خودشان تامین کرده اند.

بنابراین به هر دلیلی که ممکن است این مساله ممتنع باشد از دید من روشن بفرمائید.

موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام. من استرالیا چندجا اقدام کردم. یه جاش خیلی جوابش مثبت بود ولی تقریبا از دو ماه پیش هیچ جوابی نداده. یه بار یه ماه پیش بهش ای میل زدم پی گیری کنم که هنوز جواب نداده. به نظرتون چیکار کنم. دوباره ای میل بزنم؟ منتطر باشم طبیعیه ؟ یا بیخیال من شده
    این متن آخرین ای میل هست:
    Hope you are well. Apologies I have not had time to arrange a meeting with you yet. I have a new opportunity which has just come up, and it does come with a scholarship. It is in the area of *** and it would fit really well with your expertise.

Can you please let me know as soon as possible if you are interested in this?

من گفتم که علافه دارم بعد فوری ایمیل زد:

That’s great. I am cc-ing Dr .... who is the primary contact person for this scholarship and Prof .... who will be leading this.

Peter , can you please have a look at ....’s CV and provide further instructions. We have a few potential candidates, and may need to go through an interview process.

الان دو ماه گذشته و هیچ خبری نشده. ممنون می شم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein7 نمایش پست ها
    سلام. من استرالیا چندجا اقدام کردم. یه جاش خیلی جوابش مثبت بود ولی تقریبا از دو ماه پیش هیچ جوابی نداده. یه بار یه ماه پیش بهش ای میل زدم پی گیری کنم که هنوز جواب نداده. به نظرتون چیکار کنم. دوباره ای میل بزنم؟ منتطر باشم طبیعیه ؟ یا بیخیال من شده
    این متن آخرین ای میل هست:
    Hope you are well. Apologies I have not had time to arrange a meeting with you yet. I have a new opportunity which has just come up, and it does come with a scholarship. It is in the area of *** and it would fit really well with your expertise.

Can you please let me know as soon as possible if you are interested in this?

من گفتم که علافه دارم بعد فوری ایمیل زد:

That’s great. I am cc-ing Dr .... who is the primary contact person for this scholarship and Prof .... who will be leading this.

Peter , can you please have a look at ....’s CV and provide further instructions. We have a few potential candidates, and may need to go through an interview process.

الان دو ماه گذشته و هیچ خبری نشده. ممنون می شم راهنمایی کنید
    سلام دوست عزیز

حتما پیگیری بفرمائید تا از بلا تکلیفی و حالت تعلیق و پادرهوائی فعلی خارج شوید. اگر دانشگاهها باز بودند تلفن کردن راه سریعتر و مفیدتری بود.
    همزمان از دید من فرصتهای دیگر راهم پیگیری بفرمائید
    پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

ببخشید این سوال رو میپرسم، برای مقطع ارشد باید حتما استاد پیدا کنم و باهاش مکاتبه و مصاحبه کنم؟ یا فقط اپلای کردن توی سایت دانشگاه کافی هست و منتظر جواب دانشگاه میمونیم؟ من تا الان تجربه اپلای نداشتم

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

حتما پیگیری بفرمائید تا از بلا تکلیفی و حالت تعلیق و پادرهوائی فعلی خارج شوید. اگر دانشگاهها باز بودند تلفن کردن راه سریعتر و مفیدتری بود.
    همزمان از دید من فرصتهای دیگر راهم پیگیری بفرمائید
    پایدار باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)