صفحه 325 از 1371 نخستنخست ... 2252753153163173183193203213223233243253263273283293303313323333343353754258251325 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,241 تا 3,250 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    این سوال منم هست: آیا استاد میتونه قبل ددلاین (تو این مورد ماه مارچ) پذیرش دانشجوی مورد علاقشو اوکی کنه و ادمیژن لترو زوذ بفرسته واسه کارای ویزا؟
    مثلا تو مورد همین دوستمون الان ایشون مدارکو بفرسته بعد ماه ژانویه پذیرشش بیاد و بیفته دنبال کاراش (دو ماه قبل ددلاین!!!)
    من البته خیلی مطمئن نیستم ولی فکر می کنم فقط در مورد Open Positionها (مثه دانشگاه های اروپا) که deadline ندارن این جور کارا ممکنه. ولی فکر می کنم دانشگاههایی که سامانه ی! پذیرش دارند، تنها کاری که استاد می تونه قبل از deadline انجام بده راحت کردن خیال دانشجوه که پذیرشش 99 درصده. کار نامه و اینا رو admission office انجام می ده که اونا هم تا همه ی درخواست ها رو (هرچند صوری) بررسی نکن،نامه ی رسمی به کسی نمی دن. یا دست کم من تا الان ندیدم فقط ممکنه بعد از deadline شما که جواب خوبی از استاد دارید، جز اولین کسایی باشید که رو profileتون می زنن accepted! چون می دونید که بعد از deadline جواب ها می تونه خیلی دیر یا خیلی زود بیاد! good luck

نقل قول نوشته اصلی توسط Sky Guard نمایش پست ها
    منم میل زدم ولی هنوز جوابی از کانادا نداشتم
    الان یعنی دست نگه داریم؟ چون من رو صفحه ی یکی از استادا دیدم که نوشته بود الان وضعیت Open Position ها معلوم نیست، اواخر 2011 یا اوایل 2012 سر بزنید. البته این فقط یه مورده. شاید قابل تعمیم نیست!

Member Sky Guard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-IAU ESFAHAN

نقل قول نوشته اصلی توسط bae نمایش پست ها
    الان یعنی دست نگه داریم؟ چون من رو صفحه ی یکی از استادا دیدم که نوشته بود الان وضعیت Open Position ها معلوم نیست، اواخر 2011 یا اوایل 2012 سر بزنید. البته این فقط یه مورده. شاید قابل تعمیم نیست!
    والا نمیدونم ولی فک کنم اون زمان که دیگه خیلی دیره و اکثر ددلاینا یا گذشتن یا به زودی خواهند گذشت، شما واسه اینکه بتونی اپلای کنی حتما باید یه استاد بهت اکی بده
    نیکی به پدر و مادر کلید رسیدن به گنج آرزوهاست

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    این سوال منم هست: آیا استاد میتونه قبل ددلاین (تو این مورد ماه مارچ) پذیرش دانشجوی مورد علاقشو اوکی کنه و ادمیژن لترو زوذ بفرسته واسه کارای ویزا؟
    مثلا تو مورد همین دوستمون الان ایشون مدارکو بفرسته بعد ماه ژانویه پذیرشش بیاد و بیفته دنبال کاراش (دو ماه قبل ددلاین!!!)
    این دقیقا اتفاقی بود که برای خود من افتاد. اگر قرار بود به صورت عادی بررسی بشه پرونده ام هرگز به این ترم نمی رسیدم چون تو march اپلای کردم!!!! با سفارش استاد به graduate advisor دپارتمان ایشون هم ایمیل زدن به international education و پرونده رو تحویل گرفتن و کارها جلو افتاد. البته این موضوع صرفا تو یه دانشگاه خاص اتفاق افتاده و ممکنه همه این کار رو نکنن.اما میدونم اتفاقات این چنین تو آمریکا امکانش خیلی بالاتره که رخ بده، مثلا نسبت به کانادا.. در کل استادا دستشون باز تره اینجا واسه این کارا..
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    این دقیقا اتفاقی بود که برای خود من افتاد. اگر قرار بود به صورت عادی بررسی بشه پرونده ام هرگز به این ترم نمی رسیدم چون تو march اپلای کردم!!!! با سفارش استاد به graduate advisor دپارتمان ایشون هم ایمیل زدن به international education و پرونده رو تحویل گرفتن و کارها جلو افتاد. البته این موضوع صرفا تو یه دانشگاه خاص اتفاق افتاده و ممکنه همه این کار رو نکنن.اما میدونم اتفاقات این چنین تو آمریکا امکانش خیلی بالاتره که رخ بده، مثلا نسبت به کانادا.. در کل استادا دستشون باز تره اینجا واسه این کارا..
    پس پدرام جان (این دفعه اسمتونو درست گفتم؟) اگر از یه استادی جواب خوب گرفتیم و بگه که سریع اپلای کنیم (در صورتیکه میدونیم ددلاین مثلا فوریه یا مارچ هست) بهتره سریع مدارکو بفرستیم؟

Junior Member

سلام دوستان

من نمره تافلم رو گرفتم و نمره GRE هم دارم ولی خیلی پایینه. اما تو این یکی دو ماه یکی دو تا از دوستانم با نمره GRE کم و تافل پایین تر از من تونستن برن آمریکا. حالا منم میخوام شانسمو امتحان کنم البته واسه GRE ابان ماه ثبت نام کردم ولی نمرهشو واسه مکاتبه ندارم.....

میشه دوستانی که تجربه دارن بنده رو راهنمایی کنن که بهتره چه کار کنم!!!!!!

بعلاوه من با یک استادی چند ماه پیش تماس گرفتم و اینو جواب داد:

Dear Ehsan,

Thank you for your inquiry. Overall your background and research interests look like they would fit with our graduate program. However, we are unable to provide any assessment whether for admission or potential funding without submission of a full graduate application. You may apply online as instructed on our Department web site at http://******/

We look forward to receiving your application.

Best regards,

به نظرتون جواب این استاد چطوره؟!!!!

بعاوه با شرایطی که بالا گفتم میخوام نمراتم رو براش بفرستم و بپرسم نظر چیه؟!!!!!!

شما چه پیشنهادی میدین؟!!!!!!!! لطفا راهنماییم کنید....

Junior Member

سلام بچه‌ها .آقا یه استاد به من گفت که درخواستتو میفرستم واسه رئیس دپارتمان.منظورش چیه؟ یعنی‌ به من مربوط نیست؟
    یکی‌ دیگه‌ام گفت با توجه به رزومت بهتره واسه فلانی بفرستی‌ اینو،به نظرتون منم به اون فلانی بگم که این بنده خدا اینجوری گفت؟

Member Sky Guard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-IAU ESFAHAN

نقل قول نوشته اصلی توسط bahmaniq نمایش پست ها
    سلام بچه‌ها .آقا یه استاد به من گفت که درخواستتو میفرستم واسه رئیس دپارتمان.منظورش چیه؟ یعنی‌ به من مربوط نیست؟
    یکی‌ دیگه‌ام گفت با توجه به رزومت بهتره واسه فلانی بفرستی‌ اینو،به نظرتون منم به اون فلانی بگم که این بنده خدا اینجوری گفت؟

یکی از اساتیدی که من بهش ایمیل زدم همینو گفت: باتوجه به ریسرچات ایمیلتو فروارد کردم برا هدمون، بعد یکی دو روز خودمم یه ایمیل بهش زدم گفتم که فلانی شما رو معرفی کرده و ایمیلمم واست فروارد کرده. اتفاقا طرف کلیم تحویل گرفتو از رزومم تعریف کرد و قبول کرد که سوپروایزرم بشه
    نیکی به پدر و مادر کلید رسیدن به گنج آرزوهاست

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sky Guard نمایش پست ها
    یکی از اساتیدی که من بهش ایمیل زدم همینو گفت: باتوجه به ریسرچات ایمیلتو فروارد کردم برا هدمون، بعد یکی دو روز خودمم یه ایمیل بهش زدم گفتم که فلانی شما رو معرفی کرده و ایمیلمم واست فروارد کرده. اتفاقا طرف کلیم تحویل گرفتو از رزومم تعریف کرد و قبول کرد که سوپروایزرم بشه
    تبریک می گم
    بچه ها شما به دانشگاه های کدوم کشور میل می زنین که جواب میدن.. آخه استادای کانادا اخیرا خیلی بی محلی میکنن !

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bae نمایش پست ها
    من البته خیلی مطمئن نیستم ولی فکر می کنم فقط در مورد Open Positionها (مثه دانشگاه های اروپا) که deadline ندارن این جور کارا ممکنه. ولی فکر می کنم دانشگاههایی که سامانه ی! پذیرش دارند، تنها کاری که استاد می تونه قبل از deadline انجام بده راحت کردن خیال دانشجوه که پذیرشش 99 درصده. کار نامه و اینا رو admission office انجام می ده که اونا هم تا همه ی درخواست ها رو (هرچند صوری) بررسی نکن،نامه ی رسمی به کسی نمی دن. یا دست کم من تا الان ندیدم فقط ممکنه بعد از deadline شما که جواب خوبی از استاد دارید، جز اولین کسایی باشید که رو profileتون می زنن accepted! چون می دونید که بعد از deadline جواب ها می تونه خیلی دیر یا خیلی زود بیاد! good luck
    البته بستگی به دانشگاه و روش پذیرش داره ولی در بسیاری از دانشکده ها که داشتن استاد برای پذیرش لازم است اگر استاد بخواهد و شما هم همه مینیمم ها را داشته باشید استاد معمولا میتونه پرونده شما را در هر زمان که بخواهد (قبل یا بعد از ددلاین) به جریان بندازه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)