صفحه 276 از 1371 نخستنخست ... 1762262662672682692702712722732742752762772782792802812822832842852863263767761276 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,751 تا 2,760 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک علم و صنعت تهران

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

دوست خوبم از راهنماییتون بی اندازه ممنونم...
    راستش آخری فکر می کنم که فول فاند هستش... با توجه به وب سایت دانشگاهشون...ولی دانشگاهش پایینه رنکش...
    بقیه هیچ حرفی راجع به فاند نزدن منم هنوز نپرسیدم...
    معمولا اساتید وقتی می گن پوزیشن داریم منظورشون اینه که فاندم دارن؟؟؟ RA ؟؟؟؟
    یکیشون همون که گفته بعدا راجع به studentship صحبت می کنیم... بهم گفته که فاند تو دستم دارم... ولی مقدارش رو بهم نگفته...
    راستش نمی دونم که چطور ازشون مستقیم در این مورد سوال کنم...
    خودم RA رو به TA ترجیح می دم می خواستم آخری رو ریجکت کنم... نمی دونم کار درستیه یا نه...

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

پيشنهادم اينه که قبل اينکه آخري رو حذف کنيد از اون 2 تا که چيزي درباره فاند نگفتن بپرسيد. تاپيک هايي تو سايت هست (مثل:چگونگي مطرح کردن موضوع فاند با اساتيد ) که بخونيد تا بدونين چجوري مي شه محترمانه از استاد راجع به فاند پرسيد.وقتي شما نپرسيديد و اونا هم چيزي نگفتن يا فاند داشتن که اگه بپرسيد مشکلي نيست و مطمئن مي شيد/ يا فاند ندارند و رو فاند دانشگاه هم حساب نمي کنند که اينجوري حداقل شما مطلع مي شي.
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

Senior Member sara123 آواتار ها

به نظر من هر چهار تا را اپلای کنین. در مقایسه با کل هزینه هایی که تا حالا متقبل شدیم و بعدا در گرفتن ویزا و ایشالا رفتن باید پرداخت کنیم فکر کنم مقدار قابل توجهی نباشه. البته نظر شخصی هر کس فرق میکنه. من کلا آدم محتاطی هستم و این جوری فکر میکنم. هر چند با این جوابهایی که شما دارین به نظر من هر سه تا را انتخاب کنین پذیرشتون قطعیه.
    با این حال به نظرم استادی که قراره باهاش کار کنین و موضوعی که روش کار میکنین از هم چی مهم تر هست. بعد میشه به اینکه فاند شما RA باشه، رنک دانشگاه و شهر محل دانشگاه فاکتورهای بعدی هستند. جوابهاتون هم که از نظر شدت با هم هیچ فرقی ندارن.
    یه چیز دیگه. الان تقریبا ددلاین اکثر دانشگاهها امریکا گذشته، اینا هنوز ددلاینشون مونده؟
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک علم و صنعت تهران

آره سارای عزیز...
    ددلاین هاشون گذشته همگی...
    به اساتیدی که جوابمو داده بودن میل دادم... گفتن اپلای کن بهمون بگو...
    اپلیکیشنت رو پیگیری می کنیم...

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

درود

اساتیدی که قبل از اپلای جواب من رو داده بودند در جواب ایمیل من بعد از اپلای گفتند که نحوه بررسی اپلیکیشن من رو به من اعلام می کنند. فقط یک نکته دیگه این وسط هست. یکی از مقالات من (ISI) پذیرش گرفته این مدت بعد از اپلای. گفتن این موضوع به اساتید اصلا کار درستی هست؟
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Member saharabbasi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Poly-Technique

سلام دوستان
    من با یه استادی مکاتبه کردم و تقریبا صد در صد بهم اکی داد و من هم اپلای کردم.ولی من هنوز GRE ندادم و 12 فوریه هست امتحانم و من از روز اول هم بهش گفتم تاریخ امتحانم کی هست.
    حالا هی ایمیل می زنه میگه من نمرتو تا 15 فوریه می خوام حتی اگه آفیشال هم نباشه منم گفتم باشه من همه سعیم رو می کنم .
    ولی معلومه که تا اون موقع نمره آماده نمی شه.
    حالا نمی دونم بهش چی بگم.
    بگم که بابا جان من که از روز اول تاریخشو بهت گفتم خودت گفتی عیب نداره اپلای کن خودم یه کاریش می کنم یا اینکه صبر کنم ببینم چی میشه؟
    Believing everybody is dangerous, but believing nobody is more dangerous

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saharabbasi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با یه استادی مکاتبه کردم و تقریبا صد در صد بهم اکی داد و من هم اپلای کردم.ولی من هنوز GRE ندادم و 12 فوریه هست امتحانم و من از روز اول هم بهش گفتم تاریخ امتحانم کی هست.
    حالا هی ایمیل می زنه میگه من نمرتو تا 15 فوریه می خوام حتی اگه آفیشال هم نباشه منم گفتم باشه من همه سعیم رو می کنم .
    ولی معلومه که تا اون موقع نمره آماده نمی شه.
    حالا نمی دونم بهش چی بگم.
    بگم که بابا جان من که از روز اول تاریخشو بهت گفتم خودت گفتی عیب نداره اپلای کن خودم یه کاریش می کنم یا اینکه صبر کنم ببینم چی میشه؟
    به نظر من شما اگه از اول بهش گفتين كه كي امتحان دارين بهش ايميل يزنين و بگين من با ETS تماس گرفتم و اونها گفتن متاسفانه اگه امتحان شما 12 فوريه باشه نتايج فلان موقع آماده ميشه. بعد بگين كه اميدوارين تا اون موقع بتونين پرونده ام را نگه دارين و بگين كه اصلا دوست ندارين فرصت كار با ايشون را از دست بدين و ازش بخوايين كه راهنماييتون كنه يا اگه هر پيشنهادي واسه از دست ندادن اين فرصت داره بهتون بگه.
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

سلام دوستان
    من ازیکی از استادای VT جواب خیلی خوبی گرفته بودم و شدیدا به من توصیه کرده بود که اپلای کنم. بعد از اینکه اپلای کردم بهش ایمیل زدم که من طبق توصیه شما اپلای کردم حالا شمام هوای منو داشته باش ولی حالا جواب داده"من عضو کمیته پذیرش نیستم و بعد از اعلام نتیجه توسط آنها من نتیجه را خواهم دید" حالا سوال من اینه منظور از اینکه ایشون گفتند من(استاد) نتیجه رو خواهد دید چیه؟

Banned

بچه ها من 1 سوال دارم.

من با 1 استادی مکاتبه کردم و بعدشم اپلای کردم و النم مدارکم رو فرستادم توی راه حالا نتیجه 2 تا از مقاله هام اومده که اکسپست شدند. به نظرتون بهش ایمیل بزنم و بگم که دیروز نتیجه مقاله هام اومده و لینکش رو براش بزارم بره ببینه ؟

مرسی

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    بچه ها من 1 سوال دارم.

من با 1 استادی مکاتبه کردم و بعدشم اپلای کردم و النم مدارکم رو فرستادم توی راه حالا نتیجه 2 تا از مقاله هام اومده که اکسپست شدند. به نظرتون بهش ایمیل بزنم و بگم که دیروز نتیجه مقاله هام اومده و لینکش رو براش بزارم بره ببینه ؟

مرسی
    سوالتان جز بدیهیات هست!
    قطعا باید این کار را بکنید!
    حتی میتوانید از استاد یا ادمیشن آفیس سوال کنید که امکان فرستادن مدارک مربوط به پذیرش مقاله هاتون به صورت جداگانه وجود داره یا می توانید این مدارک را آنلاین براشون بفرستید و...
    در کل حتما به هر طریق ممکن این مدارک را به استاد یا کمیته پذیرش برسونید
    ای کاش می توانستم
    یک لحظه می توانستم ای کاش
    بر شانه های خود بنشانم این خلق بیشمار را
    و گرد حباب خاک بگردانم
    تا با دو چشم خویش ببینند که خورشیدشان کجاست و باورم کنند
    ای کاش می توانستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)