صفحه 320 از 1371 نخستنخست ... 2202703103113123133143153163173183193203213223233243253263273283293303704208201320 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,191 تا 3,200 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام، نظرتون درباره این چیه؟ طرف خیلی استاد خوفیه:
    Dear Alireza:

Thank you for writing me about a possibility of joining my group for a Ph.D. degree. Your background and interests are suitable for my group. At the moment I do not have a position open for me to make you an offer. I encourage you to apply for admission with graduate assistanship. Once you have admission, I may be able to find support for you at that time.

With best wishes

باید اپلای کنم یا نه؟

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bahmaniq نمایش پست ها
    به نظرتون این تمپلته؟
    Dear Bahman Alipour:Thank you for your interest. Please apply for Spring 2012 admission.
    I look forward to receiving your application.

نقل قول نوشته اصلی توسط ea.nateghi نمایش پست ها
    سلام، نظرتون درباره این چیه؟ طرف خیلی استاد خوفیه:
    Dear Alireza:

Thank you for writing me about a possibility of joining my group for a Ph.D. degree. Your background and interests are suitable for my group. At the moment I do not have a position open for me to make you an offer. I encourage you to apply for admission with graduate assistanship. Once you have admission, I may be able to find support for you at that time.

With best wishes

باید اپلای کنم یا نه؟
    به نظرم در تمام حالت ها شما باید آماده اپلای باشی و اپلای کنی. اگر بذری نکاری انتظار درو کردن چیزی رو هم نباید داشته باشی. همیشه رزومه و نمره های خوب پایه اصلی اپلای هستند و ارتباط با استاد فقط شاید شانست رو بیشتر کنه. این هم به اخلاق و روش کاری استاد مربوطه. اینکه یک استاد واقعا از قبل تصمیم بگیره با کسی کار کنه و بهش بگه من حتما از اپلیکیشنت حمایت می کنم با اینکه بگه اپلای کن و من بعدا تصمیم می گیرم از زمین تا آسمون فرق داره. مورد اول رو جزء موارد نادر به حساب بیارید و مورد دوم رو جزء موارد بسیار رایج.
    هیچ کدوم این جواب ها و جواب های مشابه دلیلی بر پذیرش نیست. و تا اپلای نکنید هم باز نمی شه به نتیجه اطمینان داشت. از استاد هم انتظار نداشته باشید همین اول کاری به کسی که احتمالا یک رزومه معمولی داره بگه حتما پاشو بیا اینجا. حالا بحث های مشکلات انگلیسی، نمره های تخصصی و چیزهای دیگه رو هم اضافه کنید.

گاهی یک حس بدی بین ما رایج می شه، اینکه خودمون رو خاص می دونیم. با نوشتن نامه های بیشتر و ارتباط با اساتید می شه فهمید که واقعا خاص هستیم یا نه. اگر کسی خاص باشه به راحتی از روی نامه های می فهمه که هست. اگر هم هیچ شاهدی بر خاص بودن ما توی جواب های اساتید ندیدیم خب، یعنی نیستیم و باید معمولی اپلای کنیم و منتظر باشیم.

سلام بچه ها
    یکی از استادا بعد از چند بار ایمیل دادن و گرفتن دیشب این ایمیل رو برای من فرستاد،
    Dear ؟؟؟؟

If you are interested to study PhD here, you are welcome to visit the website of our school of graduate study, fill in the form, put my name as your potential supervisor and then submitted the form.

Regard,
    چی براش بنویسم. خودش توی لینکش نوشته پروژه هاش همه حمایت مالی میشن ولی من هنوز در مورد این موضوع اصلاً باهاش حرف نزدم، چی بگم که روشن شه من حتماً فاند میخوام؟ تازه اصلاً این ایمیل این معنی رو میده که حتماً اون منو میخواد؟ از نظر دانشگاه مشکلی برای من نخواهد بود؟

سلام دوستان. من یک میل گرفتم از یک استاد تو استرالیا:
    Dear Mohamadeza,
    Thank you for your email regarding your interest in undertaking a PhD within our Department. Your background is very promising. I would appreciate it if you would email me copies of your academic transcripts.
    Each year Monash University offers scholarships to international students via the "Monash Graduate Scholarship". Details are on the attached web link (below). If these areas are of interest, please consider applying for an MGS.
    http://mrgs.monash.edu.au/scholarships/stipend/mgs.html
    Please contact me if you require further information.
    حالا کلا 3 تا سوال برام پیش اومده:
    1-آیا تمپلیته؟
    2-کلا من شنیده بودم که استرالیا اهل فاند و اینجور چیزا نیستن دانشگاهاش، الان به نظرتون پیشنهادش جدیه؟
    3-از همه مهمتر، من کاملا تو قسمت Objective نوشته بودم که میخوام برای ارشد اقدام کنم و تو Education هم نوشته بودم که لیسانس دارم، پس چرا حرف از PHD زده؟؟؟ منظورش چی بوده؟ شاید من منظورشو اشتباه فهمیدم.
    خوشحال میشم دوستان جواب 3 تا سوالمو بدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها

به نظرم در تمام حالت ها شما باید آماده اپلای باشی و اپلای کنی. اگر بذری نکاری انتظار درو کردن چیزی رو هم نباید داشته باشی. همیشه رزومه و نمره های خوب پایه اصلی اپلای هستند و ارتباط با استاد فقط شاید شانست رو بیشتر کنه. این هم به اخلاق و روش کاری استاد مربوطه. اینکه یک استاد واقعا از قبل تصمیم بگیره با کسی کار کنه و بهش بگه من حتما از اپلیکیشنت حمایت می کنم با اینکه بگه اپلای کن و من بعدا تصمیم می گیرم از زمین تا آسمون فرق داره. مورد اول رو جزء موارد نادر به حساب بیارید و مورد دوم رو جزء موارد بسیار رایج.
    هیچ کدوم این جواب ها و جواب های مشابه دلیلی بر پذیرش نیست. و تا اپلای نکنید هم باز نمی شه به نتیجه اطمینان داشت. از استاد هم انتظار نداشته باشید همین اول کاری به کسی که احتمالا یک رزومه معمولی داره بگه حتما پاشو بیا اینجا. حالا بحث های مشکلات انگلیسی، نمره های تخصصی و چیزهای دیگه رو هم اضافه کنید.

گاهی یک حس بدی بین ما رایج می شه، اینکه خودمون رو خاص می دونیم. با نوشتن نامه های بیشتر و ارتباط با اساتید می شه فهمید که واقعا خاص هستیم یا نه. اگر کسی خاص باشه به راحتی از روی نامه های می فهمه که هست. اگر هم هیچ شاهدی بر خاص بودن ما توی جواب های اساتید ندیدیم خب، یعنی نیستیم و باید معمولی اپلای کنیم و منتظر باشیم.

منکه آخرش نفهمیدم یعنی تمپلت هست یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط bahmaniq نمایش پست ها
    به نظرتون این تمپلته؟
    Dear Bahman Alipour:Thank you for your interest. Please apply for Spring 2012 admission.
    I look forward to receiving your application.
    به نظر من یک تمپلیته اما جای سوال داره . می تونید از استاد بپرسید که یعنی شما برای ترم بهار دانشجو می خواهید و برای ان ترم فاوند می دهید؟
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

نقل قول نوشته اصلی توسط mani.koohsar نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    یکی از استادا بعد از چند بار ایمیل دادن و گرفتن دیشب این ایمیل رو برای من فرستاد،
    Dear ؟؟؟؟

If you are interested to study PhD here, you are welcome to visit the website of our school of graduate study, fill in the form, put my name as your potential supervisor and then submitted the form.

Regard,
    چی براش بنویسم. خودش توی لینکش نوشته پروژه هاش همه حمایت مالی میشن ولی من هنوز در مورد این موضوع اصلاً باهاش حرف نزدم، چی بگم که روشن شه من حتماً فاند میخوام؟ تازه اصلاً این ایمیل این معنی رو میده که حتماً اون منو میخواد؟ از نظر دانشگاه مشکلی برای من نخواهد بود؟
    به نظر من که اشتباه می کنید در ایمیل اول چیزی از فاوند نمیگویید . اگر قرار باشه پول نداشته باشه بزار نه ما سر کار باشیم نه اون بنده خدا.

بچه ها اگر استاد در جواب نامه ای که توش از زمینه های کاری مشترک و ابراز علاقه به کار در گروه تحقیقاتی استاد به عنوان دانشجوی دکترا کلی توضیح دادیم، این جوابو بده یعنی چی؟
    I will consider your application.
    فقط همین یک جمله رو گفته، این جواب مثبت محسوب می شه یا منفی؟
    درضمن این استاد خیلی خیلی خفنه فکر کنم حدود 100 تا مقاله داشت!
    ویرایش توسط hamedr : September 14th, 2011 در ساعت 07:19 PM
    Fear not that thy life shall come to an end, but rather that it shall ever have a beginning. --John Henry Newman

سلام دوستان.
    من به یه استادی که تو Top 50 آمریکاست ایمیل زدم و رزومه فرستادم، حالا گفته:
    You have a strong resume. I would like to arrange a phone interview. Please let me know if you are available to speak this Thursday from 9am to 2pm and give me a number I can reach you at.
    من ضعف عمدم اسپیکینگه! حالا چه کار کنم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_alone نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من به یه استادی که تو Top 50 آمریکاست ایمیل زدم و رزومه فرستادم، حالا گفته:
    You have a strong resume. I would like to arrange a phone interview. Please let me know if you are available to speak this Thursday from 9am to 2pm and give me a number I can reach you at.
    من ضعف عمدم اسپیکینگه! حالا چه کار کنم؟!

در اینترنت یک سری تمپلیت های اماده مخصوص مکامله تلفنی خیلی زیاده. چند تاشونو نگاه کن و حفظ کن برای شروع به صحبت کمکتون می کنه.
    فکر کنید ببنید استاد ممکنه از کجای رزومه شما سوال در بیاره و بپرسه همون قسمت رو از خودتون بپرسید و جوابشو اماده کنید حتی می تونید بنویسید.
    بقیشم دیگه اعتماد به نفستونو حفظ کنید و به خدا توکل کنید. هر چی اون بخواد همون میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)