صفحه 324 از 1371 نخستنخست ... 2242743143153163173183193203213223233243253263273283293303313323333343744248241324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,231 تا 3,240 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط siaavosh نمایش پست ها
    فکر می کنید استادی که ببگه الان فاند نداره ، کی خوبه باهاش دوباره تماس بگیرم؟

I do not have funds to support a student at this time. We clearly share interests, and I hope you'll stay in touch.
    اگر برای رفتن عجله نداری با استاد ارتباط علمی برقرار کن. یعنی مقاله مشترک بنویس، ایده های تحقیقاتیت رو باهاش در میون بزار و ... این کار خیلی خوب جواب می ده و اگر استاد فاندد بشه شما تو الویت خواهی بود. اینم بگم که خود من از این کار نتیجه نگرفتم (پذیرش بدون فاند بهم دادن) و آخرش از یه استاد و دانشگاه دیگه فاند گرفتم ولی همچنان دارم با استاد قبلی هم یه کار مشترک انجام میدم! اما دو تا ایرانی دیگه رو میشناسم که به همین روش از استاد من پذیرش و فاند گرفتن. یعنی یکی دو سالی باهاش درارتباط بودن و بعد ... راستی یه نکته خیلی مهم اینکه من از استادی که باهاش کار می کردم اجازه گرفتم که با همکاراش تماس بگیرم و بدون اطلاع اون اقدام نکردم این شد که اون خودش برای من یه معرف قوی شد!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    Yes i knowwwwww!!!!!

it is a budget cut !!!! it is going to last for the next year!!!!

most of our graduate students in our department are self funded! because there is no research fund available!
    Is it going to be a permanent problem? Or in case of ur university is true?
    Can we look forward to hear the hopeful news, or the situation gets worse as time going on?

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

یک استاد دیگه به من اینجوری جواب داده:

Congratulations on your good record, and thanks for your interest in my group. I encourage you to apply to IEOR, we have a wonderful program. I accept students into my research in their second year .

نظرتان چیه؟
    این هم تعذیف کرده و هم قضیه را به سال دوم ارجاع میده. راستی اگر پذیرش در کمیته مشخص میشه، نباید درباره فاند بپرسیم و همه چیز به سال دوم بر میگرده ما بر ای چی ایمیل میزنیم؟
    حالا چی جواب این استاد را بدم؟
    اگر تمپلیت خاصی برای جواب دارید بهم بگید.
    ممنون

دقیقا نمی دونم این پست جاش این جاست یا نه. می خواستم ببینم بچه هایی که جواب دارن، از دانشگاه های خوب کانادا (تورنتو مک گیل بریتیش کلمبیا) هم جوابی داشتن یا نه. در واقع می خوام بدونم الان واسه ای میل زدن به کانادا زوده یا نه؟

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام عزیزان
    Hi Motamedi!
    Please apply to our program as soon as possible, I’m always looking for great students . . .
    Please keep in mind the support is based on your application as well as existing needs . .
    Many thanks!
    دو سوال برام پیش اومد

۱:این استاد الان میتونه فاند بده یا نمیتونه،یعنی‌ نمیتونه واسه فاند خودش برام یه کاری بکنه؟ در ضمن این استادAssistant Professor

۲: Deadlineاین دانشگاه اواسط مارچ، چرا میگه زود اپلای کنم

سپاس

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bae نمایش پست ها
    دقیقا نمی دونم این پست جاش این جاست یا نه. می خواستم ببینم بچه هایی که جواب دارن، از دانشگاه های خوب کانادا (تورنتو مک گیل بریتیش کلمبیا) هم جوابی داشتن یا نه. در واقع می خوام بدونم الان واسه ای میل زدن به کانادا زوده یا نه؟
    با اینکه خیلی ایمیل زدم من که تا حالا جوابی از کانادا نداشتم.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    Hi Motamedi!
    Please apply to our program as soon as possible, I’m always looking for great students . . .
    Please keep in mind the support is based on your application as well as existing needs . .
    Many thanks!
    دو سوال برام پیش اومد

۱:این استاد الان میتونه فاند بده یا نمیتونه،یعنی‌ نمیتونه واسه فاند خودش برام یه کاری بکنه؟ در ضمن این استادAssistant Professor

۲: Deadlineاین دانشگاه اواسط مارچ، چرا میگه زود اپلای کنم

سپاس
    1: شانس خوبی داری برای فاند.
    2: چون به محض اینکه پرونده ات تکمیل شه بررسی میشه و ارجاع به دپارتمان بنا به درخواست استاد. احتمالا پرونده ات رو پیگیری هم میکنه.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Member Sky Guard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-IAU ESFAHAN

نقل قول نوشته اصلی توسط bae نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط MM_Industrial نمایش پست ها
    با اینکه خیلی ایمیل زدم من که تا حالا جوابی از کانادا نداشتم.
    منم میل زدم ولی هنوز جوابی از کانادا نداشتم
    نیکی به پدر و مادر کلید رسیدن به گنج آرزوهاست

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    1: شانس خوبی داری برای فاند.
    2: چون به محض اینکه پرونده ات تکمیل شه بررسی میشه و ارجاع به دپارتمان بنا به درخواست استاد. احتمالا پرونده ات رو پیگیری هم میکنه.
    این سوال منم هست: آیا استاد میتونه قبل ددلاین (تو این مورد ماه مارچ) پذیرش دانشجوی مورد علاقشو اوکی کنه و ادمیژن لترو زوذ بفرسته واسه کارای ویزا؟
    مثلا تو مورد همین دوستمون الان ایشون مدارکو بفرسته بعد ماه ژانویه پذیرشش بیاد و بیفته دنبال کاراش (دو ماه قبل ددلاین!!!)

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط MM_Industrial نمایش پست ها
    یک استاد دیگه به من اینجوری جواب داده:

Congratulations on your good record, and thanks for your interest in my group. I encourage you to apply to IEOR, we have a wonderful program. I accept students into my research in their second year .

نظرتان چیه؟
    ایشان هم تعریف کرده و هم قضیه را به سال دوم ارجاع میده. راستی اگر پذیرش در کمیته مشخص میشه و همه چیز به سال دوم بر میگرده ما بر ای چی ایمیل میزنیم؟
    حالا چی جواب این استاد را بدم؟
    ممنون
    کسی نظری نداره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)