صفحه 1267 از 1371 نخستنخست ... 2677671167121712571258125912601261126212631264126512661267126812691270127112721273127412751276127713171367 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,661 تا 12,670 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

با سلام و خسته نباشید
    2 ماه گذشته واسه یه پوزیشن دکترا که فاندش از یک سازمان صنعتی تامین میشد در دانشگاه آلبورگ دانمارک اپلای کردم - یه نامه از منشی یا همان سکرتری دانشگاه به دستم رسیده با این عنوان خواستم بدونم شرایطم چطوره ؟ آیا احتمالا دادن آفر هستش یا خیر؟ دز ضمن یکی از ترجیحاتی که گذاشته بودن داشتن سابقه کار صنعتی بود که من 8 دارم.
    Please be informed that the following assessment committee has been appointed in connection with the above mentioned PhD stipend:
    Professor xxxxxxxxxxxx (Chairman)
    Professor xxxxxxxxxxxxxx
    We kindly ask you not to contact the members of the assessment committee.
    Yours sincerely,
    با تشکر

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    2 ماه گذشته واسه یه پوزیشن دکترا که فاندش از یک سازمان صنعتی تامین میشد در دانشگاه آلبورگ دانمارک اپلای کردم - یه نامه از منشی یا همان سکرتری دانشگاه به دستم رسیده با این عنوان خواستم بدونم شرایطم چطوره ؟ آیا احتمالا دادن آفر هستش یا خیر؟ دز ضمن یکی از ترجیحاتی که گذاشته بودن داشتن سابقه کار صنعتی بود که من 8 دارم.
    Please be informed that the following assessment committee has been appointed in connection with the above mentioned PhD stipend:
    Professor xxxxxxxxxxxx (Chairman)
    Professor xxxxxxxxxxxxxx
    We kindly ask you not to contact the members of the assessment committee.
    Yours sincerely,
    با تشکر
    سلام
    چیز خاصی نگفته. فعلا کمیته داره مدارک و توانایی های متقاضیان را بررسی می کند و در چند روز آینده یک شورت لیست برای مصاحبه آماده می کنند و افراد مورد نظرشان را به مصاحبه دعوت می کنند.
    این بستگی زیادی به رزومه شما داده و فقط سابقه کار مطرح نیست. توانایی شما در پژوهش و توانایی تئوری، توصیه نامه و حتی نوع سابقه کار و کاری که انجام داده اید هم تاثیر دارد.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

سلام دوستان.
    یه استاد تو دانشگاه wollongong اینو جواب داد. آیا درسته؟
    Dear Amin,
    Thank you for your email. I'm sorry I'm not able to consider your application as our institute doesn't accept any students from Iran according to Australian government polices.
    Regards,

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط AminA1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یه استاد تو دانشگاه wollongong اینو جواب داد. آیا درسته؟
    Dear Amin,
    Thank you for your email. I'm sorry I'm not able to consider your application as our institute doesn't accept any students from Iran according to Australian government polices.
    Regards,
    به نظر من غیر منطقی است مگر در رشته خاصی باشد که برای ایرانیها محدودیت داشته باشد ولی من چند دانشجو ایرانی دیدم که به این دانشگاه رفته اند. بهتر از از ادمیشن آفیس در این مورد سوال کنید.
    یک حالت دیگر هم است که استاد خواسته که یک دلیلی بیاره یا در گرفتن دانشجو ایرانی قبلا دچار مشکل شده و حالا نمی خواهد این تجربه را تکرار کند البته بعید به نظر می رسد به خاطر این موضوع دلیل واهی بتراشد . می توانست جواب شما را اصلا ندهد. پس همانطور که گفتم از ادمیشن آفیس در مورد صحت آن بپرسید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

سلام
    به نظر شما منظور استاد از این جواب یکه گرفتم چیه؟ یعنی از اپلیکیشن من حمایت میکنه یا اینکه صرفاً اسمش رو اونجا بنویسم؟ ضمنا یه استاد ایرانی توی دانشگاه تگزاس ای اند ام هست

Ramin,
    Thank you for reaching out. Since your research could be aligned with my lab research direction, you may include my name in your application.

Regards,

ممنون میشم اگر بتونید نظر بدید

سلام
    استادی در پاسخ از من unofficial copy of all of your course work خواسته
    من نمیدونم دقیقا چی؟ ریزنمرات؟ رزومه فرستاده شده

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط nillooofar نمایش پست ها
    سلام
    استادی در پاسخ از من unofficial copy of all of your course work خواسته
    من نمیدونم دقیقا چی؟ ریزنمرات؟ رزومه فرستاده شده
    سلام..
    منظورش احتمال زیاد همون ریز نمراته. برای هردو مقطع لیسانس و ارشد (اگه خوندید) ریزنمراتو بفرستید و اگه فکر میکنید که مقیاس نمراتو نمیدونه (و در ریزنمرات نیومده) براش توضیح بدید که نمرات از چند هست..

با سلام
    امروز این نامه از منشی دپارتمان بدستم رسید.
    Please be informed that you are welcome to apply for the PhD

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر،

من با یه استاد در استرالیا کانکت شدم و بهم گفت که بزودی باهات تماس میگیرم تا بیشتر صحبت کنیم.
    الان تقریبا 10 روز از این ایمیلش گذشته و جوابی نفرستاده، با توجه به این که الان یک کنفرانسی تو دانشگاه دارن به نظرتون درسته که یه ایمیل یادآوری براش بفرستم؟ اصلا نمیدونم در مورد چی باید صحبت کنم.

معذرت میخام اگر سوالم تکراریه.

Junior Member

دوستان من از استاد همچین ایمیلی گرفتم، چطور میتونم ارتباطم رو حفظ کنم تا بعدا از وضع فاندش مطلع بشم؟

Dear Mahdi,
    Thank you for your interest.
    My funding situation is unclear in the moment. Therefore I hesitate to take on any new students in September 2018.
    If you come with a scholarship I am certainly interested.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)