صفحه 1321 از 1371 نخستنخست ... 32182112211271131113121313131413151316131713181319132013211322132313241325132613271328132913301331 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,201 تا 13,210 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوست عزیز

نرخ برگشت 1 از 6 برای شروع مثبت است و تبریک میگویم.

من فکر میکنم یک شروع خوب هست یعنی استاد مشابهتی بین شما و کارهایشان دیده اند و اینرا اکنالج هم کرده اند.

به نظرتون تا چه حد میتونه امیدوار کننده باشه.

در حد همان یک شروع خوب ببنید و همزمان با این استاد /دانشگاه فرصتهای دیگر را هم پیگیری کنید.

نامه با اینکه تمپلیت نیست ولی به لحاظ محتوا بیشتر از یک تمپلیت هم نیست.

امید که هر چه رودتر جوابهای هر چه بهتر بگیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza97 نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقتتون بخیر
    من تازه مکاتباتو شروع کردم و جواب یکی از 6 تا ایمیلی که زدم این بوده. به نظرتون تا چه حد میتونه امیدوار کننده باشه. فقط اینو بگم که من اصلا چیزی راجع به sop و نام استاد در ایمیلم ذکر نکردم.
    Thanks for your interest. We do have lots of interesting projects available in the areas of web services, sensor networks, (very) applied machine learning/data analytics, IoT+Cloud, programming systems, as well as cloud platforms. We're always looking for good students — and your interests appear to be a great match for us. We're happy to discuss things further if/when you are admitted - we offer a 5 year of funding guarantee for all PhD students if admitted. Our program is very competitive now however, and I am not able to help with the admissions process beyond this.

Its a good idea to mention me and my group in your statement of purpose.
    thanks
    -Chandra
    ویرایش توسط susighton : October 14th, 2019 در ساعت 11:55 AM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر من در مورد ایمیل هایی که دریافت کردم سوال داشتم :

(دانشگاه ساسکاچوان) برداشته گفته قبول شدن سخته ولی تو به نظر خوبی و شانس قبولی داری بعدم دوتا کار بهم داده انجام بدم که یکیش پروژه کدنویسیه و گفت وقتی تموم شد بیا اسکایپ کنیم برام توضیح بده. به نظرتون چقدر وقت بذارم براش. هنوز نمره زبانم ندارم دارم میخونم

(دانشگاه بروک)یکی دیگه هم بهش ایمیل دادم بهم بگو چکار کنم که عضو گروه تحقیقاتتون بشم و به برنامه نویسی ژنتیک علاقه دارمو اینا، ایشونم گفته :
    Dear Zahra,

Thank you for your query. You are welcome to apply for Fall 2020 and use my name as a possible supervisor. My students all do work in genetic programming and evolutionary design. Note that it is highly competitive, and only a few students can be admitted from the many who apply. Also, please see this page for more advice:

https://www.cosc.brocku.ca/graduate/advice
    و چیزی که نگرانم میکنه اینه که من اصلا حواسم نبود این استاد chair دپارتمان کامپیوتر هست و نمیدونم به خودش چه جوابی بدم و همینطور آیا به بقیه ایمیل بدم یا ندم برای جواب محکم تر.

(دانشگاه کنکوردیا)یکی دیگه هم میدونم پولداره و امسال حداقل یه فارغ التحصیل ارشد داره بهم گفته اپلای کن و آیدیتو برامون بفرست که بررسی کنیم من جوابشو چطور بدم و ایا اشکال نداره به بقیه ایمیل بدم.+ جوابش شبیه تمپلیته

ممنون از وقتی که میذارید

سلام وقت بخیر من چند روزی هست شروع به ایمیل زدن کردم در دانشگاهای امریکا و از 20 ایمیلی که فرستادم 10 نفر همچین جوابی به من دادن ایا میتونه امیدوار کننده باشه یا خیر؟
    Hossein,
    I am putting you in contact with Ms. Gilmore who will be able to guide you through the application process.

Best
    و چند نفر هم اینو تقریبا دادن
    Hossein,

My colleague, Matt Serfling, forwarded the below email to me. I am our PhD coordinator. If you are interested in pursuing your PhD at the University of Tennessee, we would welcome your application. I am attaching a short document that has information on our program as well as a link to the application page for the graduate school.

I look forward to reviewing your application.

Thanks,
    Andy
    اصلا امیدوار کننده میتونه باشه همچین ایمیلایی؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein6022 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر من چند روزی هست شروع به ایمیل زدن کردم در دانشگاهای امریکا و از 20 ایمیلی که فرستادم 10 نفر همچین جوابی به من دادن ایا میتونه امیدوار کننده باشه یا خیر؟
    Hossein,
    I am putting you in contact with Ms. Gilmore who will be able to guide you through the application process.

Best
    و چند نفر هم اینو تقریبا دادن
    Hossein,

My colleague, Matt Serfling, forwarded the below email to me. I am our PhD coordinator. If you are interested in pursuing your PhD at the University of Tennessee, we would welcome your application. I am attaching a short document that has information on our program as well as a link to the application page for the graduate school.

I look forward to reviewing your application.

Thanks,
    Andy
    اصلا امیدوار کننده میتونه باشه همچین ایمیلایی؟
    سلام دوست عزیز

اینها گام لازم و خیلی اولیه برای ادامه پروسه اپایکیشن هستند.

دانشگاه مسیر شروع ارسال تقاضا را نشان داده و البته هیچ تعهدی هم نداده است.

امیدکه هر چه زودتر یکی از همینها منجر به نتیجه بشود

موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

دوتا کار بهم داده انجام بدم که یکیش پروژه کدنویسیه و گفت وقتی تموم شد بیا اسکایپ کنیم برام توضیح بده. به نظرتون چقدر وقت بذارم براش. هنوز نمره زبانم ندارم دارم میخونم

خیلی جدی بگیرید و به اندازه کافی وقت بگذارید. اگر در این مرحله و مصاحبه بعد آن موفق شوید عمده نظر استاد شکل گرفته و بخش بزرگی از راه را رفته اید.

موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام دوستان میشه نظری بدین راجب این استاد که آیا به نظر شما ادامه بدم به ارتباط یا خیر
    Thanks for your interest!Based on your application, I am not yet able to promise you a Research Assistantship offer.

However, I welcome you to apply to our PhD program.

Best,

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

راجع به این مورد:

(دانشگاه بروک)یکی دیگه هم بهش ایمیل دادم بهم بگو چکار کنم که عضو گروه تحقیقاتتون بشم و به برنامه نویسی ژنتیک علاقه دارمو اینا، ایشونم گفته :
    Dear Zahra,

Thank you for your query. You are welcome to apply for Fall 2020 and use my name as a possible supervisor. My students all do work in genetic programming and evolutionary design. Note that it is highly competitive, and only a few students can be admitted from the many who apply. Also, please see this page for more advice:

و چیزی که نگرانم میکنه اینه که من اصلا حواسم نبود این استاد chair دپارتمان کامپیوتر هست و نمیدونم به خودش چه جوابی بدم و همینطور آیا به بقیه ایمیل بدم یا ندم برای جواب محکم تر.

رییس بودن ایشان نباید باعث شود تفاوتی در پاسخ شما باشد ایشان هم مثل بقیه هستند. اگر هم میخواهید با اساتید دیگر تماس بگیرید از قبل به ایشان بفرمایید که قصد دارید مشارکت و کمک دیگران را جلب کنید. در مکاتبات از ایشان نام ببرید و اینکه استقبال کرده اند و به خودشان هم Cc بدهید

Keep Calm and APPLY ON

ApplyAbroad Superstar

برای کنکوردیا هم به همین شکل عمل بفرمایید یعنی از استاد اول نام ببرید و ایشان را هم در لوپ مکاتبات حفظ بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    دوست عزیز

راجع به این مورد:

Dear Zahra,

رییس بودن ایشان نباید باعث شود تفاوتی در پاسخ شما باشد ایشان هم مثل بقیه هستند. اگر هم میخواهید با اساتید دیگر تماس بگیرید از قبل به ایشان بفرمایید که قصد دارید مشارکت و کمک دیگران را جلب کنید. در مکاتبات از ایشان نام ببرید و اینکه استقبال کرده اند و به خودشان هم Cc بدهید

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    دوست عزیز

راجع به این مورد:

Dear Zahra,

سلام. خیلی ممنونم از نکته مهمی که بهم گفتید.به نظر شما بهتره به اساتید دیگه ایمیل بدم یا ندم.اگر اره چی بگم.
    یعنی لحنم سوالی باشه یا خبری
    >>آقای دکتر، من میخوام برم بازم استاد پیدا کنم<< یا اینکه
    >>آقای دکتر، من برم باز استاد پیدا کنم؟<<. ایده ای ندارم که محتوای ایمیلم چی باشه.
    به اساتید دیگه چی بگم. بگم فلان استاد همچین حرفی زده. الان من اومدم پیش شما که نظر مثبت شما رو هم جلب کنم. خودش تنها یا به عنوان co-supervisor یا کار دیگه ای باید انجام بدم
    اگرم دیگه ایمیل ندم بعد فقط اسم ایشونو تو اپلیکیشنم بیارم چطور ؟

PhD 2 Supervisor and PhD Co-Supervisor

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز کار مهمی نبود

در مجموع هر چه تعداد اساتیدی که حاضر باشند با شما کار کنند بیشتر باشد شما حمایت بیشتری خواهید داشت و احتمال پذیرش شدن طبیعتا بیشتر میشود.

به نظرم به استاد اول بفرمایید میخواهید بهترین مچ را بین پروژه دکتری و اساتید دانشکده پیدا کنید بنابراین ایا ایشان - یعنی استاد اول - پیشنهادی خودشان دارند؟ که کدام استاد ممکن است به کار شما علاقمند بشود؟ اساتید خوب معمولا همراهی میکنند و کم نیست که دانشجو را به همکارانشان معرفی میکنند.

به اساتید دیگر هم بفرمایید این شرایط من است فلان استاد - استاد شماره یک - مرا تشویق به ارسال درخواست کرده و میخواهم نظر شما را هم بدانم که ایا پروژه مد نظر من خوب است ؟ نیست؟ نظر شما برای تکمیل آن چیست؟ چطور میتوانم شانس پذیرشم را در دانشکده شما بالا ببرم و.... چون استاد اول محدودیت پذیرش دانشجو دارند ایا شما حاضرید سوپروایزر من بشوید؟ یا سوپروایزر دوم مثلا؟

یعنی در واقع هر انچه که لازم است بدانید را سوال بفرمایید. البته نفر به نفر و موضوع به موضوع. منظور یکباره یک نامه جنریک بلند و پر سوال را برای ۱۰ استاد همزمان نفرستید. این روش مطلوب نیست. با هر استاد جداگانه و با دقت طرح موضوع بفرمایید طوری که معلوم باشد شما تفادت استاد ۱ را از ۲ و از ۳ میدانید و مکاتبه دقیق و شخصی شده است.

HTH

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sepahvand نمایش پست ها
    سلام. خیلی ممنونم از نکته مهمی که بهم گفتید.به نظر شما بهتره به اساتید دیگه ایمیل بدم یا ندم.اگر اره چی بگم.
    یعنی لحنم سوالی باشه یا خبری
    >>آقای دکتر، من میخوام برم بازم استاد پیدا کنم<< یا اینکه
    >>آقای دکتر، من برم باز استاد پیدا کنم؟<<. ایده ای ندارم که محتوای ایمیلم چی باشه.
    به اساتید دیگه چی بگم. بگم فلان استاد همچین حرفی زده. الان من اومدم پیش شما که نظر مثبت شما رو هم جلب کنم. خودش تنها یا به عنوان co-supervisor یا کار دیگه ای باید انجام بدم
    اگرم دیگه ایمیل ندم بعد فقط اسم ایشونو تو اپلیکیشنم بیارم چطور ؟

PhD 2 Supervisor and PhD Co-Supervisor

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)