صفحه 1360 از 1371 نخستنخست ... 36086012601310135013511352135313541355135613571358135913601361136213631364136513661367136813691370 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,591 تا 13,600 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    دوستان، من بیشتر ایمیل هایی که دریافت می کنم به این شکل است:

Thank you for your email and interest. Please consider applying to our graduate program and we will begin reviewing the applications in January.

و جواب قطعی نیست، من باید جواب این رو چی بدم و اینکه چرا جواب قطعی از ایمیل دریافت نمی کنم؟
    مرسی
    میتونید تشکر خشک و خالی کنید میتونید هم جواب ندید.
    برای هر کشوری هم نظر بنده همینه.
    جواب دریافت نمیکنید به دلایل متعدد:
    1. استاد پول نداره،
    2. استاد اصلا نمخیواد جواب بده ولی نمیخواد هم دل شما رو بشکنه و یا فکر میکنه شاید روزی شما و اون همدیگه رو ببینید پس ترجیح میده یه جواب خشک و خالی بده چون بعدا میبینیدش و بهش میگید که که جوابمو ندادی،
    3. استاد واقعا مطمئن نیست. پذیرش توی امریکا واقعا به کامیتی بستگی داره مخصوصا برای تاپ تن. واقعا نمیدونه، میگه اپلای کن.
    4. به خودتون نگیرید. اگه ریکامندیشن دارید و از پس هزینه برمیاید اپلای کنید.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

ApplyAbroad Guru

یک دلیل دیگر هم که بعضی استادها میگویند اپلای کن تا بررسی کنیم اینست که میخواهند دیتابیس کامل اپلیکنت های جدی و واقعی را داشته باشند و از بین آنها انتخاب کنند. نمیخواهند برای بررسی رزومه ای وقت بگذارند که معلوم نیست اپلیکنتش واقعا اپلای بکند یا نکند.

البته در مورد خاص شما یعنی برکلی به احتمال خیلی زیاد مانند اکثر دانشگاههای تاپ کمیته نقش اصلی را بازی میکند و مساله پول و این حرفها نیست.

ApplyAbroad Guru

ممنون این استاد مربوط به دانشگاه Berkeley بود. پس شما توصیه نمی کنید اپلای کنم؟ مرسی
    خیر. برای چنین سطحی معمولا توصیه نمیکنم مگر اینکه رزومه خیلی رقابتی و موثری داشته باشید که در آنصورت چندان پاسخی که دریافت میکنید در پذیرش تعیین کننده نیست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام دوستان . من به یک استاد که توی دوتا گروه متفاوت هست و من میخام در هر دو تا گروه( دو تا رشته مثلا A و B) اپلای کنم ایمیل زدم و رز.مه فرستادم. البته میخام دوباره پی اچ دی بخونم و زمینه کاری رساله ام با زیمن کاری این استاد یکی هست. این جوابو برای من فرستاده:
    Dear …..

Thank you for your interest in writing a PHD on A. If you would like to apply for the PHD-B – which is at the ……. University, you should send your application via the……

I have attached a leaflet about the program and you will find more information at the homepage. My expertise is in A, and as you probably know from the publications which you saw listed by using the link which I have sent you, my approach is focused on C. Perhaps you like to consider this when you send in your application
    بنظرتون نظرش چیه؟A و Bو C به ترتیب دو تا رشته متفاوت و زمینه کاری هستند

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط NasimSepid نمایش پست ها
    سلام دوستان . من به یک استاد که توی دوتا گروه متفاوت هست و من میخام در هر دو تا گروه( دو تا رشته مثلا A و B) اپلای کنم ایمیل زدم و رز.مه فرستادم. البته میخام دوباره پی اچ دی بخونم و زمینه کاری رساله ام با زیمن کاری این استاد یکی هست. این جوابو برای من فرستاده:
    Dear …..

Thank you for your interest in writing a PHD on A. If you would like to apply for the PHD-B – which is at the ……. University, you should send your application via the……

I have attached a leaflet about the program and you will find more information at the homepage. My expertise is in A, and as you probably know from the publications which you saw listed by using the link which I have sent you, my approach is focused on C. Perhaps you like to consider this when you send in your application
    بنظرتون نظرش چیه؟A و Bو C به ترتیب دو تا رشته متفاوت و زمینه کاری هستند
    به نظر اینجانب مهم و بسیار تاثیرگذار در پاسخ است که بدانیم درباره چه A, B, and C صحبت میکنیم.
    اگر A , B زمینه های نزدیک و اورلپ دار هستند و هردو با C قابل تلفیق هستند مثلا خیلی متفاوت از زمانی است که این شرایط نیست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

دوستان، اگر چندین استاد در سایت هاشون اعلام کرده بودن که Open position دارن و ما برای همش اقدام کنیم، مشکلی نیست؟ منظورم این است که اگربه چندین استاد اعلام کنیم که حاضریم باهاشون کار کنیم، مشکلی پیش نمی آد؟
    مرسی

سلام دوستان من واسه رشته ی معماری ریسرچ بیس به استادی تو یکی از دانشگاه های 300 و خورده ایی آمریکا پیام دادم. ایشون هم این جواب رو دادند:

Dear --------
    Thanks very much for your email. I’m delighted to hear about your research interests, and to see that they align with mine. I’m also glad to hear that you are interested in the University at XXXX.
    I will encourage you to complete your application. If you have questions along the way, please reach out to YYYYY (cc’d here), our Director of Graduate Recruitment, who can help you complete the necessary materials.
    I look forward to seeing your application.
    All very best,
    از طرفی هم اون شخصی که منشنشون کردن بلافاصله برا من ایمیل زدن و شرایط کلی دانشگاه واسه اپلای روگفته. و گفته مثلا بیشتر از نصف بچه های ارشدمون فاند میگرن و از این حرفا. من هنوز جواب تشکری واسه استاد نفرستادم، اما اگه قرار باشه من به استاد جوابی بدم میتونم در همین حین از ایشون درمورد فاند سوال کنم؟چون گفته اگه سوالی داری از دیرکتور گردجویت ادمیشنه بپرسم.(میدونم که ارشد معماری تقریبافاندی و این چیزا نداره ولی تو سی وی این استاد دیده بودم که گرنت گرفته بوده واسه چندتا از پروژه هاش)
    (رزومه ی من، گفتم شاید بدرد بخوره که بگم.
    مقطع: لیسانس از دانشگاه دولتی با معدل 18.85 – نفر اول ورودی
    مقاله: 1 عدد در ژورنال خارجی با ایمپکت 5.28
    زبان: آیلتس 7 )
    و اینکه این رشته تو این داشگاه جی ار ایی نمیخواد.
    ویرایش توسط asemanizady : November 11th, 2020 در ساعت 12:44 AM

ApplyAbroad Guru

دوستان، اگر چندین استاد در سایت هاشون اعلام کرده بودن که Open position دارن و ما برای همش اقدام کنیم، مشکلی نیست؟ منظورم این است که اگربه چندین استاد اعلام کنیم که حاضریم باهاشون کار کنیم، مشکلی پیش نمی آد؟
    مرسی
    در حالت کلی خیر. موردی ندارد. البته برخی توصیه میکنند در یک زمان به استادهای با فیلد نزدیک در یک دپارتمان ایمیل نزنید تا پاسخی از یک کیس نگرفته اید هرچند همین هم بسته به شرایط و نوع مکاتبه می تواند متفاوت باشد. مثلا اگر با یک استاد در یک مرحله مکاتبه کرده اید و تا یک مرحله اولیه هم پیش رفته اید و مثلا در حال بررسی رزومه شما هستند در همین بازه بهتر است چنین اقدامی نکنید ولی در یک مکاتبه اولیه ارسال ایمیلهای متعدد که برای پیداکردن موقعیت معمول است به خصوص اگر از نظر زمانی نیاز به تسریع دارید، مشکلی ندارد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط asemanizady نمایش پست ها
    سلام دوستان من واسه رشته ی معماری ریسرچ بیس به استادی تو یکی از دانشگاه های 300 و خورده ایی آمریکا پیام دادم. ایشون هم این جواب رو دادند:

Dear --------
    Thanks very much for your email. I’m delighted to hear about your research interests, and to see that they align with mine. I’m also glad to hear that you are interested in the University at XXXX.
    I will encourage you to complete your application. If you have questions along the way, please reach out to YYYYY (cc’d here), our Director of Graduate Recruitment, who can help you complete the necessary materials.
    I look forward to seeing your application.
    All very best,
    از طرفی هم اون شخصی که منشنشون کردن بلافاصله برا من ایمیل زدن و شرایط کلی دانشگاه واسه اپلای روگفته. و گفته مثلا بیشتر از نصف بچه های ارشدمون فاند میگرن و از این حرفا. من هنوز جواب تشکری واسه استاد نفرستادم، اما اگه قرار باشه من به استاد جوابی بدم میتونم در همین حین از ایشون درمورد فاند سوال کنم؟چون گفته اگه سوالی داری از دیرکتور گردجویت ادمیشنه بپرسم.(میدونم که ارشد معماری تقریبافاندی و این چیزا نداره ولی تو سی وی این استاد دیده بودم که گرنت گرفته بوده واسه چندتا از پروژه هاش)
    (رزومه ی من، گفتم شاید بدرد بخوره که بگم.
    مقطع: لیسانس از دانشگاه دولتی با معدل 18.85 – نفر اول ورودی
    مقاله: 1 عدد در ژورنال خارجی با ایمپکت 5.28
    زبان: آیلتس 7 )
    و اینکه این رشته تو این داشگاه جی ار ایی نمیخواد.
    می توانید از همان کنتاکت داده شده سوال کنید. اگر در مورد شرایط فاند سوالی دارید مثلا در پاسخ همین ایمیل به همراه سوالات احتمالی دیگر که ممکن است برای پر کردن اپلیکیشن یا مدارک دارید مطرح کنید که شرایط فاند و نحوه اپلای برای آن را به شما بیان کنند و اینکه آیا در خصوص کیس شما این حمایت مالی به چه شکل است. معمول این هست که از استاد سوال شود ولی چون ایشان این کنتاکت اولیه را به شما داده اند بهتر است از طریق ایشان پیگیری کنید. اگر نیاز به اطلاعات بیشتر بود احتمالا در مرحله بعد می توانید پیگیری مجدد کنید.

سلام دوستان من واسه رشته ی MS of Architectural engineering به استادی تو دانشگاه ایی با رنک 400 و خورده ایی تو آمریکا پیام دادم و ایشون هم این جواب رو داده:
    Hi ------,

Nice to meet you. I would encourage you to apply to the program so your application could receive a full review. I am also copying my colleague Prof XXXXX here.

Thanks,

1) الان اینکه گفته اپلای کن تا فول ریویو بشه رزومه ات ، یعنی اینکه کمیته محوره و دیگه نمیشه در مورد فاند بپرسم ؟
    2) چرا پیام من رو واسه استاد دیگه ایی هم فرستاده؟ منظورش چیه؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)