صفحه 1254 از 1371 نخستنخست ... 2547541154120412441245124612471248124912501251125212531254125512561257125812591260126112621263126413041354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,531 تا 12,540 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

با یه سرچ تو اینترنت اطلاعات کامل تری از اونچه من بهتون میدم به دست میارین. فرمی هست که پس از پذیرفته شدن برای دانشجوی خارجی توسط دانشگاه صادر میشه. مثل یه جور دعوتنامه که برای سایر مراحل کاری از قبیل گرفتن وقت سفارت لازمه، یه جور certificate of eligibility
    این بخش رو نگاهی بیندازین.

موفق باشید.

ممنون من هنوز اپلای نکردم برای این دانشگاه استاد تشویق کرد که اپلای کنم و گفته اپلای کن من ای 20 رو سریع میگیرم من چطور ازش بپرسم فاند میده یا نه به نظرتون درسته رک بپرسم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

سلام
    اینکه اساتید در پاسخ ایمیل ما که بهشون گفتیم میتونیم با شما کار کنیم، گفتن اپلای کن اما اینجا کمیته محور هست، چقدر امیدوارکننده است???
    (برای یک دوره آنلاین از یه دانشگاه خوب بود البته)

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

بله، در اینطور مواقع صریح بپرسین. بگین می خواستم بدونم این پذیرش شامل فاند هم میشه؟
    البته اینطور که استاد گفته معلومه از رزومه شما خوشش اومده و قصد گرفتن شما رو داره و طبیعتا فاند هم جزیی هم ازش هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط NELDA نمایش پست ها
    ممنون من هنوز اپلای نکردم برای این دانشگاه استاد تشویق کرد که اپلای کنم و گفته اپلای کن من ای 20 رو سریع میگیرم من چطور ازش بپرسم فاند میده یا نه به نظرتون درسته رک بپرسم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

دوستان با سلام
    با توجه به رزومه ای که برای استاد فرستادم، به من جواب داده که موقعیت TA دارم و اپلای کن
    حالا تا 1 مارچ ددلاین دانشگاه تمومه
    من همه مدارکم برای اپلای اوکیه غیر از GRE چون امتخانشو اصلا ندادم
    حالا چجوری می تونم این قضیه رو بش بگم و یه وقت خوبی ازش بگیرم تا یه GRE خوبی بدم و ارائه کنم ؟
    همینجور بش بگم مثلا دو ماه دیگه امتحانشو میدم و میفرستم Graduate office ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

سلام. من از دو ماه قبل با یه استاد در ارتباطم. اپلای کردم و امروز که نمره تافلم اومد و واسش فرستادم در جواب اینو به من گفت:

Hi Ehsan,
    Great. Will let our department know and the university will issue your official admission letter.

Congratulations!

این ایمیل واسه من این معنی را میده که دانشگاه واسه من نامه ادمیشن را بزنه؟!! اما هنوز که موقعش نشده به نظرم که دیگه اپلای من اکی شده باشه!! منظورم اینه که معمولا توی آپریل و می میگن که نتایج میاد و به نظرم الان هنوز زوده که انتخاب شده باشم!! معمولا هنوز تو فاز بررسی ان. مگه این که استاده منو دیگه واقعا می خواد. (البته خودش که خیلی تمایل داره). من درست معنی اش را فهمیدم یا نه. اگه به معنی اکی شدن ادمینیشن من نیست پس چرا آخرش دوباره تبریگ گفته!!مرسی از کمک تون

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط e133218228 نمایش پست ها
    سلام. من از دو ماه قبل با یه استاد در ارتباطم. اپلای کردم و امروز که نمره تافلم اومد و واسش فرستادم در جواب اینو به من گفت:

Hi Ehsan,
    Great. Will let our department know and the university will issue your official admission letter.

Congratulations!

این ایمیل واسه من این معنی را میده که دانشگاه واسه من نامه ادمیشن را بزنه؟!! اما هنوز که موقعش نشده به نظرم که دیگه اپلای من اکی شده باشه!! منظورم اینه که معمولا توی آپریل و می میگن که نتایج میاد و به نظرم الان هنوز زوده که انتخاب شده باشم!! معمولا هنوز تو فاز بررسی ان. مگه این که استاده منو دیگه واقعا می خواد. (البته خودش که خیلی تمایل داره). من درست معنی اش را فهمیدم یا نه. اگه به معنی اکی شدن ادمینیشن من نیست پس چرا آخرش دوباره تبریگ گفته!!مرسی از کمک تون
    بله این معنیش اینه که استاد منتظر نمره‌ی تافل شما بوده تا تصمیم قطعی در موردتون بگیره و الان گرفته و ظاهراً هم همین کفایت می‌کنه و نامه‌ی پذیرشتون صادر خواهد شد.
    تبریک می‌گم.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اسا

سلام دوستان من این ایمیل دریافت کردم. قضیه اینه که من نیم نمره کم دارم واسه این دانشکده و دانشگاش خیلی خوبه. الان پیشنهادتون چیه من چیکا کنم؟ بعد آیا جایی هست که من بتونم واسه اسکالزشیپ اپلای کنم تو کانادا. ممنون میشم زود جواب بدید. سپاس

Hi Mehdi,

I received this response (copied below) earlier today from XXXX admissions. Given this I believe we just need to hold on and see what the committee decides. However, this will probably make you ineligible for scholarships from grad studies. I’ll let you know when I hear back but if you can retake your IELTS I suggest you do. As you know form our conversations I really require all students to get funding to study in my lab as I don’t presently have any grants to support your salary. Are there any other schoalrshisps you can apply to? Sorry not to have better news.

Thanks,

He doesn’t have the English requirements to be admitted to the School. However, he does have the language requirements to be admitted by GPS. GPS has a lower standard than the School.

Having said that, we will be holding a grad committee meeting soon to decide if we would allow students who don’t meet the School standards to be admitted. We didn’t use to before, but we seem to be getting more requests from faculty to lower our standards.

You can leave your decision for now and I’ll let you know what the committee decides.

Junior Member

سلام بر دوستان
    من یک هفته پیش به یکی از اساتید ایمیل زدم و در راستای علاقه مندیهای استاد از دانسته هام و تحقیقاتی که انجام دادم براش نوشتم و رزومم رو هم براش فرستادم. بعد اینطور به من پاسخ داد که باید روی یک موضوع متمرکز بشی و واقعیت رو از اطلاعات غیر موثق تفکیک کنی. به نظرتون حالا چی در جواب بنویسم. می خواستم بنویسم که من فقط پیش زمینه ای از اطلاعاتم نوشتم و می خواستم بدونم اگر شما مایل هستید در همین زمینه روی موضوعی پیشنهادی پروپوزالی بنویسم.
    ممنون میشم نظرتون رو بنویسید.

سلام دوستان خوشحال میشم اگه یکی از دوستان من رو کمک کنه
    من به یه استاد ایمیل زدم اینطور جواب من رو داده I will be glad to speak about it on your arrival at ***campus، حالا من چی جوابش رو بدم؟ بگم که نمیتونم بیام بدون I-20 ؟ مثلا باید از پشت تلفن یا با اسکایپ با هم حرف بزنیم؟ چی کار کنم به نظر شما؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SkyTree نمایش پست ها
    سلام دوستان خوشحال میشم اگه یکی از دوستان من رو کمک کنه
    من به یه استاد ایمیل زدم اینطور جواب من رو داده I will be glad to speak about it on your arrival at ***campus، حالا من چی جوابش رو بدم؟ بگم که نمیتونم بیام بدون I-20 ؟ مثلا باید از پشت تلفن یا با اسکایپ با هم حرف بزنیم؟ چی کار کنم به نظر شما؟
    بنظر میرسه منظورش اینه که اول باید پذیرش بگیری و بیای بعد صحبت میکنیم. الان شما از این دانشگاه پذیرش دارید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)