صفحه 611 از 1371 نخستنخست ... 1115115616016026036046056066076086096106116126136146156166176186196206216617111111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,101 تا 6,110 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    پس شما هنوز نهايي نشدي. بايد منتظر باشي. در اينصورت اگر مصاحبه ازتون بخواد بايد سعي كنيد خودتون رو خوب نشون بديد. البته ممكن هم هست اصلا مصاحبه نخواد. معمولا متغييره. بستگي به جاي خالي داره. ولي از بين 4 كانديد احتمالا 1 و در حالت خوشبينانه شايد 2 نفر رو بخواد. شادزي
    ممنون از پاسخ شما. یه سوال دیگه هم داشتم:
    هنگام ارسال مدارک ، ارسال توصیه نامه اساتید اختیاری بود که من نفرستادم. حالا که در بین 4 نفر قرار دارم که یکی رو انتخاب می کنن، به نظر شما الان ایمیل بزنم بگم که میخوام توصیه نامه بفرستم ایرادی داره؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط chiaz نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما. یه سوال دیگه هم داشتم:
    هنگام ارسال مدارک ، ارسال توصیه نامه اساتید اختیاری بود که من نفرستادم. حالا که در بین 4 نفر قرار دارم که یکی رو انتخاب می کنن، به نظر شما الان ایمیل بزنم بگم که میخوام توصیه نامه بفرستم ایرادی داره؟
    بفرستي خيلي بهتره. تماس بگير بگو يادت رفته و الان ميخواي بفرستي . زودتر اينكارو بكن. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Sharif University of Tech

امروز این ایمیل رو دریافت کردم. مگه میشه یک رشته کلا تحریم باشه .اگه کسی متن قانونشو داره یا خبرشو خونده لطفا اطلاع بده :
    ...,

Thank you for your interest in ....

We have been told that there is a list of majors including industrial engineering that students from Iran will not be allowed to study. This is a US government decision, not a ... decision.

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fftt نمایش پست ها
    امروز این ایمیل رو دریافت کردم. مگه میشه یک رشته کلا تحریم باشه .اگه کسی متن قانونشو داره یا خبرشو خونده لطفا اطلاع بده :
    ...,

We have been told that there is a list of majors including industrial engineering that students from Iran will not be allowed to study. This is a US government decision, not a ... decision.
    من خبری ندارم ولی بهتره به چند استاد دیگه هم ایمیل بزنی تا مطمئن بشی.بر فرض اگه واقعیت داشت، اصلا ناراحت نشو، به درک که نمیخوان. این همه کشور و دانشگاه خوب دیگه هم هست که میتونی اپلای کنی، اینجا شد یه جای دیگه.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

...,

بعید می دونم به این شکل باشه. چون مهندسی صنایع جز رشته هایی نیست که کاربری مرتبط مستقیم با مسائل هسته ای وو... داشته باشه. من هم معتقدم بهشون ایمیل بزنید. ( به چند استاد دیگه)
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Guru

...,

رشته های مرتبط با انرژی کلا تحریم شده است. اینجا را ببینید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...8C%DA%A9%D8%A7

البته فکر نمیکنم رشته صنایع در این گروه بگنجه.

چند وقت پیش به استادی از یکی از دانشگاه های استرالیا ایمیل زدم و اون ابراز علاقه کرد. فیلد کاری هردومون خیلی نزدیک به همه و فکر می کنم اونم علاقه مند باشه. لاقل از ایمیلاش اینطور برداشت میشه. بعد از رد و بدل شدن دو سه تا ایمیل، بحث فاند که اومد وسط بهش گفتم که self funded نیستم و نیاز به فاند دارم و اگر فاند نگیرم نمیام. اونم اینطور جواب داد:

Thank you for clarifying this issue. Unfortunately we don’t have funds that would cover a postgraduate student, but is we manage to get a grant of some sort in the near future, we will contact you. Likewise, if you find a source of funding (government, industry, or any other) please contact me again, because I find your background really suitable for our work.

این جمله آخرش "because I find your background really suitable for our work" یعنی من منتظرش باشم؟ امیدی هست؟
    از اونجایی که فیلد پژوهشیم با این استاد خیلی نزدیک هست و تا قبل از این ایمیل، اطمینان می دادم و می دم که منو می خواد، ارتباط با سایر استادای این دانشگاه رو قطع کردم تا مشخص نشه من به چند استاد یه دپارتمان ایمیل زدم.
    به نظرتون الان چیکار کنم؟
    اپلای کنم و منتظر فاند باشم؟
    اپلای نکنم و منتظر جوابش باشم؟
    ولش کنم و به اساتید دیگه این دانشگاه ایمیل بزنم؟

اینم یه جواب دیگه از یه استاد دیگه تو یه دانشگاه دیگه.
    من نفهمیدم اگه نمی دونی پوزیشن خواهی داشت یا نه، دیگه ملاقات ما چه معنی میده؟
    I don't know that I'll be taking any new students next year, but if you attend, I'll be pleased to meet you.
    نظر شما دوستان؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl2012 نمایش پست ها
    چند وقت پیش به استادی از یکی از دانشگاه های استرالیا ایمیل زدم و اون ابراز علاقه کرد. فیلد کاری هردومون خیلی نزدیک به همه و فکر می کنم اونم علاقه مند باشه. لاقل از ایمیلاش اینطور برداشت میشه. بعد از رد و بدل شدن دو سه تا ایمیل، بحث فاند که اومد وسط بهش گفتم که self funded نیستم و نیاز به فاند دارم و اگر فاند نگیرم نمیام. اونم اینطور جواب داد:

Thank you for clarifying this issue. Unfortunately we don’t have funds that would cover a postgraduate student, but is we manage to get a grant of some sort in the near future, we will contact you. Likewise, if you find a source of funding (government, industry, or any other) please contact me again, because I find your background really suitable for our work.

این جمله آخرش "because I find your background really suitable for our work" یعنی من منتظرش باشم؟ امیدی هست؟
    از اونجایی که فیلد پژوهشیم با این استاد خیلی نزدیک هست و تا قبل از این ایمیل، اطمینان می دادم و می دم که منو می خواد، ارتباط با سایر استادای این دانشگاه رو قطع کردم تا مشخص نشه من به چند استاد یه دپارتمان ایمیل زدم.
    به نظرتون الان چیکار کنم؟
    اپلای کنم و منتظر فاند باشم؟
    اپلای نکنم و منتظر جوابش باشم؟
    ولش کنم و به اساتید دیگه این دانشگاه ایمیل بزنم؟
    ایشون داره میگه اگه در آینده گرانت گرفت خبرت میکنه و ازت خواسته خودت هم دنبال پیدا کردن اسکالر شیپ از منابع دیگه باشی ووقتی پیدا کردی خبرش کنی. یه نمنونه از این اسکالر شیپ ها Endeavour Awards هست که توسط دولت استرالیا پرداخت میشه.
    استاد خودش علاقه منده ولی معلوم نیست که چه زمانی گرانت بگیره. پس بنظر من جستجو رو واسه دانشگاه های دیگه متوقف نکن و به این استاد ایمیل بزن که من الان اپلای کنم یا نه. اگه دانشگاه بهت ادمیشن داد ولی فاند مشخص نشد، میتونی شروع تحصیلت رو Defer کنی. ولی در مورد اپلای کردن با استاد مشورت کن. موفق باشی.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Junior Member

دوستان ممنون می شم راهنمایی کنید
    به نظر شما منظور این استاد چیه؟ به ویژه این که گفته من تو کمیته نیستم منظورش اینه که به من ربطی نداره ؟!
    Thank you very much for your message and for your impressive c.v. Of course your field of interest corresponds to mine and if your application to our programme is accepted (I am not on that committee) I would be glad to discuss your project further with you, in view of working together on a PhD research thesis.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)