صفحه 102 از 1371 نخستنخست ... 25292939495969798991001011021031041051061071081091101111121522026021102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

من برای spring 2010 میخام اپلای کنم، یه استادی اینجوری بهم گفته:

I encourage you to submit your application to our department. At this time, I do not have funding for additional students, but I do have projects available. My funding situation may change before next spring, so please keep in touch

چند وقت پیش دوباره بهش میل زدم که ببینم وضعیت فاندینگش تغییر کرد یا نه، که گفت نه!

حالا به نظرتون کلا بیخیالش شم، یا بازم باهاش in touch باشم؟ خیلی خیلی برام مهمه که بتونم از "این دانشگاه" پذیرش بگیرم!

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fakhteh_63
    من برای spring 2010 میخام اپلای کنم، یه استادی اینجوری بهم گفته:

I encourage you to submit your application to our department. At this time, I do not have funding for additional students, but I do have projects available. My funding situation may change before next spring, so please keep in touch

چند وقت پیش دوباره بهش میل زدم که ببینم وضعیت فاندینگش تغییر کرد یا نه، که گفت نه!

حالا به نظرتون کلا بیخیالش شم، یا بازم باهاش in touch باشم؟ خیلی خیلی برام مهمه که بتونم از "این دانشگاه" پذیرش بگیرم!
    این که باهاش در تماس باشین ضرری نداره ولی صددرصد امید خودتونو روش نذارین و با جاهای دیگه هم در تماس باشین. در ضمن شاید استاد دیگه ای هم تو همون دانشگاه باشه که زمینه کاریش به شما نزدیک باشه و فاند هم داشته باشه.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

also try to update him of your work, not simply asking whats going on for the fund

Junior Member

sorry if I ask again in this topic!
    you are interested in .... can help you to apply some studentship which cover your fees for three years
    Regards,
    .
    2. your student records and publicatoion recortds are excellent. Based on this you will have 99% chance to get the studentship to cover all of your PhD academic fee.
    3. living expenses and bench fee I mentioned are at per year base. Having said that I may help you to find some living expenses in the second year or so.
    In addtion, you can apply for a 2 year PhD because you have a MSc degree already.
    خوب بچه ها این سه جواب یک استاده انگلیسی است من چقدر شانس هست اون studentship را بدست بیارم! این بعنی باید bench fee+living fee را الان باید از جیب بدم؟ یا هنوزم امید هست بگیرم؟ و اصلا ارزش داره اینگونه برم؟ من تا بحال به اروپا و انگلیس فکر نکرده بودم و آنچه شنیدم می 'گن انگلیسیها فاند نمیدن آیا درسته؟ و من نمی تونم اون بخش هزینه ها که هزینه زندگی هست از اینا بگیرم؟

Junior Member

پیش فرض این جواب استاد چه معنی داره؟

من به یه استاد تو دانشگاه کالیفرنیا ایمیل دادم و ازش در مورد وجود open position تو گروه تحقیقاتیش پرسیدم و اون اینجوری جواب داده:
    I will probably take a few students next year ('10), so I would encourage you to apply to our graduate program

این جوابش یعنی چی؟ هیچ حرفی هم از fund نزده تو جوابش.به نظر شما چقدر میشه رو این جواب حساب کرد؟

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

پیش فرض پاسخ : این جواب استاد چه معنی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1362
    من به یه استاد تو دانشگاه کالیفرنیا ایمیل دادم و ازش در مورد وجود open position تو گروه تحقیقاتیش پرسیدم و اون اینجوری جواب داده:
    I will probably take a few students next year ('10), so I would encourage you to apply to our graduate program

این جوابش یعنی چی؟ هیچ حرفی هم از fund نزده تو جوابش.به نظر شما چقدر میشه رو این جواب حساب کرد؟
    به نظر من اصلا نمیشه حساب کرد چون فقط گفته اپلای کن و قول پذیرش یا فاند نداده، در واقع با این جواب از اینکه ساپورتت می کنه هیچ خبری نیست. اگه میخوای مطمئن بشی میتونی یه ایمیل دیگه بزنی و مشخصا از فاند بپرسی، اگه جواب نده که یعنی هیچی و اگر جواب بده توضیح خواهد داد که آیا فاند میتونه بده یا نه. با جواب فعلی بلاتکلیفی و نمیتونی رو پذیرش و فاند حساب کنی
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

Senior Member

همونطور که دوستان گفتن قطعی جواب نداده. همه استادا تشویق به اپلای می کنن. حتی اگرم خیلی مثبت به شما جواب بدن چون Admission رقابتیه حسابی نمی شه کرد. من جای شما باشم از این استاده راجع به فاند سئوال نمی کنم. به نظرم هر کسیو برداره ساپورت می کنه که اینقدر تو نامه کلاس گذاشته
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Member mohhhamad آواتار ها

سلام
    دوستان یه اتفاقی برا من افتاده ممنون میشم راهنماییم کنید.
    حدود یه سال پیش من برای یه مرکزی میخواستم اپلای کنم (نه تافل دادم ونه هیچی)فقط با استاداش تماس داشتم اون هم زیاد.
    من نتونستم تو زمان مورد نظر اپلای کنم ومهلت تموم شد.دو ماه بعد یه استادی میل زد که اگه میخوای برای دوره بعد خبرت کنم وتاریخ ها رو بهت بگم.
    من اوکی دادم.
    دوماه پیش استاده میل زد وهمه مدارک رو برام فرستاد(فرمهابه زبان ژاپنی رو برام ترجمه کرده بود)
    ما هم میل کردیم براش.وایشون هم جوا بداد من برای کمیته ررسی مدارکت رو فرستادم.
    دو هفته پیش یه ایمل رسیده بدست که آقا ما بررسی کردیم شما قبول نشدی.
    ما هم میل زدیم واز استاده کلی تشکرو اینها وگفتم رتبه ام توارشد خوب شد وهمینجا میمونم ایشا.. دکترا واینها می یام خدمتتون.
    حالا یه نامه رسیده دستم(پست کرده ها نه ایمیل) از همون استاده(یه عالم بروشور واینها رو پست کرده برام همه جزوه ها رو هم ترجمه کرده ویه سری هزینه هایی رو هم پرداخته)
    به نظرتون نامه دیر نرسیده؟
    من نمی خوام ونمیتونم برای ارشد برم(به علت بی پولی وسربازی)چه نامه ای بنویسم که بتونم هم مخ این استاده رو برا دکترا بزنم که هنوزم ازش خوشم بیاد وهم یه وقت بد نشه بگه ایرانی ها .....
    ممنون میشم یه متن نامه اگه سراغ دارید کمکم کنید
    این کاربر ،غیر فعال است.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام
    کدام کشور اقدام می خواهید بکنید؟
    بهتر است هر چیز در ابتدا اعلام بکنید مخصوصا اگر فکر میکنید ملیت شما برای ایشان مهم است.در ضمن بگید که بدوم ساپورت مالی از طرف دانشگاه قادر به پرداخت هزینه ها نیستید و حاضرید به عنوان دستیار تحقیق یا تدریس در کنار ایشون باشید.
    What Goes Around...Comes Around

Member mohhhamad آواتار ها

تمام اینها ملیتم واینکه باید دستار تحقیقش باشم رو می دونه این استاد.برای ژاپن.
    من فقط الان موندم چی بگم بهش؟داستان این نامه های رسیده چیه؟
    این کاربر ،غیر فعال است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)