صفحه 1005 از 1371 نخستنخست ... 5505905955995996997998999100010011002100310041005100610071008100910101011101210131014101510551105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,041 تا 10,050 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

پس اگر چنین احساسی دارید باید اون رو تا جایی که مقدور هست حفظ کنید...
    جوابتون پاسخ خوبی هست...
    فقط نکته مهم طولانی بودن اون بازه 4 ماهه هست... اگر در این مدت با استاد به صورت objective در ارتباط نباشید، ممکن هست کم کم در ذهنش کمرنگ بشید...
    اگر زمینه های تحقیقاتی مورد علاقه استاد رو می دونید سعی کنید زیر نظرش و با همکاریش واردیک کار تحقیقاتی بشید...
    فایده چنین کاری این هست که نه تنها میبینه که دانشجوی ساعی ای هستید و این در ذهنش می مونه، بلکه کار تحقیقاتی دریک فضای جدید براتون تجربه ی گرانبهایی خواهد بود...
    توصیه من این هست که بخش پایین رو هم به ایمیلتون اضافه کنید:

With due attention to the long remained time up to the determination of the fund status and the corresponding financial resource, I am inclined to establish a research under your guidance. Because it is manifestation of the noticeable coherency among your research experiences and interests with my ideas in the field of blah blah blah..., I would appreciate if you let me explain the idea, in the case of any interest and sufficient time to get involved in

براتون آرزوی موفقیت دارم
    خیلی ممنونم که جواب می دید...
    البته یادم رفته بود بگم که من برای مقطع مستر اپلای کرده ام و طبیعتا ریسرچی نداشته ام و مقاله هم نداشتم. این فاند هم که RA هست.
    بهتر نیست به جای اینکه "establish a research" بگم در مورد گرنت توضیحی بدن و یه پلن literature review پیشنهاد بدن تا من ببینم idea جدیدی برای در این زمینه دارم یا نه?

With due attention to the long remained time up to the determination of the fund status and the corresponding financial resource, I am looking forward to know more about grant which you are submitting, so I can do literature review. The reviewing can help me to familiarize myself with the research as well as allowing me to have a chance to see if I have new ideas in the field in this 4 months period.

این جمله من بعد "as well as" خیلی ضایعس ببخشید من هی میخوام جمله جایگزین پیشنهاد بدید! بهتر به نظرتون با چی عوضش کنم؟
    در ضمن نمیشد دوباره امتیاز بدم.
    مرسی ازتون...
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hirt-01 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم که جواب می دید...
    البته یادم رفته بود بگم که من برای مقطع مستر اپلای کرده ام و طبیعتا ریسرچی نداشته ام و مقاله هم نداشتم. این فاند هم که RA هست.
    بهتر نیست به جای اینکه "establish a research" بگم در مورد گرنت توضیحی بدن و یه پلن literature review پیشنهاد بدن تا من ببینم idea جدیدی برای در این زمینه دارم یا نه?

With due attention to the long remained time up to the determination of the fund status and the corresponding financial resource, I am looking forward to know more about grant which you are submitting, so I can do literature review. The reviewing can help me to familiarize myself with the research as well as allowing me to have a chance to see if I have new ideas in the field in this 4 months period.

این جمله من بعد "as well as" خیلی ضایعس ببخشید من هی میخوام جمله جایگزین پیشنهاد بدید! بهتر به نظرتون با چی عوضش کنم؟
    در ضمن نمیشد دوباره امتیاز بدم.
    مرسی ازتون...
    سلام

M.Sc. applicant بودن ممکن هست باعث بشه استاد رغبت کمتری برای این پیشنهاد نشون بده ولی باز هم غیر ممکن نیست...
    استاد بعید هست در مورد grant ی که هنوز از طرف supporter قطعی approved به شما اطلاعات بده و صرفا در بهترین حالت ممکن هست به یک توضیح کلی بسنده کنه...

برای اون قسمت هم به نظر من میشه به این صورت گفت:

Furthermore, that might provide me a suitable opportunity to investigate upon any novel idea in the target field, will which be pursed, as the program will have commenced, officially

براتون آرزوی موفقیت دارم

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

سلام به دوستای خودم
    از یک استادی اینو دریافت کردم
    میشه راجبش نظر بدین
    ممنون
    Thank you very much for your interesting application. Unfortunately, I don't have any open position. In the case you finance yourself I can offer you a working place with computer access (the same working place as for all PhD-students) and the scientific support. Alternatively, you can apply at the DAAD for a grant (3 years). In that case, we both have to look for interesting subject, which is appropriate to you and my scientific goals.
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط aminc نمایش پست ها
    سلام به دوستای خودم
    از یک استادی اینو دریافت کردم
    میشه راجبش نظر بدین
    ممنون
    Thank you very much for your interesting application. Unfortunately, I don't have any open position. In the case you finance yourself I can offer you a working place with computer access (the same working place as for all PhD-students) and the scientific support. Alternatively, you can apply at the DAAD for a grant (3 years). In that case, we both have to look for interesting subject, which is appropriate to you and my scientific goals.
    سلام

به وضوح اعلام کرده که open position ی نداره که متعاقبش financial resource ی بهتون اختصاص بده... منتها اعلام کرده اگر بتونید مسئله منابع مالی مورد نیاز رو resolved کنید، مشکلی برای همکاری با شما و supervisory و طرح یک موضوع برای تحقیقات نداره...

براتون آرزوی موفقیت دارم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

به وضوح اعلام کرده که open position ی نداره که متعاقبش financial resource ی بهتون اختصاص بده... منتها اعلام کرده اگر بتونید مسئله منابع مالی مورد نیاز رو resolved کنید، مشکلی برای همکاری با شما و supervisory و طرح یک موضوع برای تحقیقات نداره...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    ممنون Matinking جان
    آخه یک چیزایی هم نوشته که حودش کمکم میکنه از جاهای دیگه ساپورت مالی بگیرم
    به نظرتون بعد از 6 ماه میتونه برام چور کنه؟
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"

ApplyAbroad Guru

ممنون Matinking جان
    آخه یک چیزایی هم نوشته که حودش کمکم میکنه از جاهای دیگه ساپورت مالی بگیرم
    به نظرتون بعد از 6 ماه میتونه برام چور کنه؟
    اون قرار نیست براتون جور کنه. گفته خودتون باید از DAAD بگیرید.

Junior Member Manouch آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer

یک استاد عرب در جواب نامه ام و رزومه ام که در اون اساتید دانشگاه خودم رو به عنوان رفرنس معرفی کرده بودم پاسخ داده:

if you wish to apply to the UK, or elsewhere, make sure that your referees are more varied. Having a list of referees who are clearly your nationals is fairly harmful when distributing your CV around

با اینکه خودم شخصا با این نظرش مخالفم و در ایران 99.99% اساتید ما ایرانی هستند و حق انتخاب دیگری نداریم، اما دوست دارم نظر دوستان رو هم در این مورد بدونم
    با آرزوی موفقیت دوستان!

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Manouch نمایش پست ها
    یک استاد عرب در جواب نامه ام و رزومه ام که در اون اساتید دانشگاه خودم رو به عنوان رفرنس معرفی کرده بودم پاسخ داده:

با اینکه خودم شخصا با این نظرش مخالفم و در ایران 99.99% اساتید ما ایرانی هستند و حق انتخاب دیگری نداریم، اما دوست دارم نظر دوستان رو هم در این مورد بدونم
    بله چیزی که گفته بنظرم اشتباس
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اون قرار نیست براتون جور کنه. گفته خودتون باید از DAAD بگیرید.
    ممنون از داداش گلوب و Matinking عزیز
    آخه پول الان ندارم و تا سال بعد شاید یکم جور کنم(پول 6 ماه موندن توی آلمان)
    این از اساتید خوب و رییس دپارتمان هستش با سمت بالا.
    میگم شاید خودش کمک کنه از daad پول بگیرم.
    به نظرتون ردش کنم یا به درد آینده میخوره
    به نظرتون در جواب این استاد چی بگم؟
    ممون میشم
    ببخشید شماهارو به زحمت انداختم

Banned

ممنون از داداش گلوب و Matinking عزیز
    آخه پول الان ندارم و تا سال بعد شاید یکم جور کنم(پول 6 ماه موندن توی آلمان)
    این از اساتید خوب و رییس دپارتمان هستش با سمت بالا.
    میگم شاید خودش کمک کنه از daad پول بگیرم.
    به نظرتون ردش کنم یا به درد آینده میخوره
    به نظرتون در جواب این استاد چی بگم؟
    ممون میشم
    ببخشید شماهارو به زحمت انداختم
    سلام

هر position یه محض اینکه applicant واجد شرایطی پیدا بشه پر خواهد شد... پس در "آینده" باید برای "position های آینده" افدام بفرمایید...
    DAAD بورس یک بورس سراسری هست و اساتید در روند تخصیص اون نقش خاصی ندارند...
    بنابراین توصیه من این هست که ضمن یک ایمیل مختصر به استاد ازش تشکر کنید و در هر مقطعی که شرایط apply فراهم بود مجددا در جست و جوی position های مشابه باشید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)