صفحه 1317 از 1371 نخستنخست ... 317817121712671307130813091310131113121313131413151316131713181319132013211322132313241325132613271367 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,161 تا 13,170 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

حتما میتواند باشد .

که کمیته انتخاب صلاحیت کلی شما را باید تائید کند و با شرائط دانشگاه پذیرش شوید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam_176 نمایش پست ها
    من یه سوال داشتم یکی از استادا در جواب ایمیل من گفت که اگر به فاند نیازی ندارم می تونه به admission commitee بگه که من به عنوان potential supervisor هستم به نظر شما این جواب مثبت و قابل اعتمادی هست؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam_176 نمایش پست ها
    من یه سوال داشتم یکی از استادا در جواب ایمیل من گفت که اگر به فاند نیازی ندارم می تونه به admission commitee بگه که من به عنوان potential supervisor هستم به نظر شما این جواب مثبت و قابل اعتمادی هست؟
    از باب اینکه اشتباه نکرده باشم... استاد potential supervisor هستند دیگر... نه اینکه شما باشید
    ویرایش توسط susighton : September 15th, 2019 در ساعت 11:05 AM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

[QUOTE=susighton;2628952]از باب اینکه اشتباه نکرده باشم... استاد potential supervisor هستند دیگر... نه اینکه شما
    استاد در جواب آخرین ایمیل من گفتن که به کمیته اطلاع میدن که در صورت پذیرش ایشون به عنوان

potential supervisor
    معرفی بشن یه جایی هم در مراحل اپلای باید سوپروایزر معرفی کنیم به نظرتون لازمه ایمیل بزنم و یادآوری کنم بهشون ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

سلام
    من به چنتا استاد کانادا و نیوزیلند و دانمارک ایمیل زدم اما جواب ندادن احتمالا به خاطر اینکه هنوز نمره زبان ندارم. اما تا ددلاین 5 ماه مونده و سه ماه دیگه نمره زبان اماده میشه. حالا دو ماه مونده به ددلاین ایمیل بدم فایده ای داراه؟ اگه تافل بالای 100 و معدل هر دو مقطع بالای 17 و یه isi و دو مقاله داخلی انگلیسی داشته باشم.

ApplyAbroad Superstar

اگر به تازگی مکاتبه کرده اید اپلای بفرمایید و بعد از سابمیت به استاداطلاع بدهید.

ولی اگر مدتی از مکاتبه شما با استاد گدشته است برای یاداوری ایمیل برایشان بدهید که میخواهید مراحل اپلیکیشن را شروع بفرمایید و برابر مکاتبه گدشته میخواهید ایشان را در فرمها بنویسید. قاعدتا اگر نظرشان تغییری پیدا کرده باشد باید بگویند.

پایدار باشید

[QUOTE=shabnam_176;2628959]
    نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    از باب اینکه اشتباه نکرده باشم... استاد potential supervisor هستند دیگر... نه اینکه شما
    استاد در جواب آخرین ایمیل من گفتن که به کمیته اطلاع میدن که در صورت پذیرش ایشون به عنوان

potential supervisor
    معرفی بشن یه جایی هم در مراحل اپلای باید سوپروایزر معرفی کنیم به نظرتون لازمه ایمیل بزنم و یادآوری کنم بهشون ؟

Keep Calm and APPLY ON

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

احتمال اینکه به خاطر نداشتن نمره زبان جواب نداده باشند خیلی نیست . پیشنهاد میکنم متن و روش نگارش را تغییر دهید.

این پیام را چندی پیش برای یکی از دوستان نوشتم شاید بتواند کمک کند

من تصورم نمیکنم نمره تافل مساله اصلی باشد. به تجربه من از بین همه علتها دو دلیل هست که مکاتبات با اساتید را عمدتا بی نتیجه میگذارد. اولی نشانه گیری اساتید تا حدی نامرتبط است و دومی نوشتن ایمیلهای کلی و طولانی و احتمالا غیر سلیس.

- اساتید را برای دکتری باید خیلی با دقت و ظرافت انتخاب کرد. باید کارهای استاد هدف را شناخت مقالتش را خواند کنفرانسهایش را شنید انها را با پروژه دکتری که در نظر هست مطابقت داد. کاملا بین این دو ارتباط برقرار کرد و بعد با استاد ارام و مرحله به مرحله وارد مذاکره و اشنایی شد. بعضی از متقاضیها این اشتباه را میکنند که یک نامه ژنریک دارند و با یکی دو کلمه تغییر آنرا برای همه استادها در یک رشته خاص میفرستند. من فکر میکنم احتمال موفقیت این ایمیلها خیلی کم است. یعنی ممکن است یکی به هدف بخورد و نظر استادی را جلب کند ولی بقیه احتمالا موفق نخواهند بود. استاد باید قانع شوند متقاضی کارهایش را خوانده و ایشان را با دقت و با توجه به مسیر عملی استاد انتخاب کرده است.

- متن نامه ها گاهی نامناسب است. مثلا خیلی طولانی است. یا مبهم است یعنی روشن نیست که دانشجو در واقع از استاد در پی این مکاتبه چه میخواهد. من همیشه به دوستان پیشنهاد میکنم ایمیلشان را به یکی دو نفر از دوستانشان بدهند بخواهند. اگر انها بدون توضیح شفاهی کاملا و ۱۰۰% متوجه شدند ایمیل چه میخواهد و چه منظوری دارد میشود امید داشت که استاد که سرشان هم شلوغ است و گاهی روزانه تقاضا دریافت میکنند درک کنند با یک نگاه که خواسته متقاضی چیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط vaez2016 نمایش پست ها
    سلام
    من به چنتا استاد کانادا و نیوزیلند و دانمارک ایمیل زدم اما جواب ندادن احتمالا به خاطر اینکه هنوز نمره زبان ندارم. اما تا ددلاین 5 ماه مونده و سه ماه دیگه نمره زبان اماده میشه. حالا دو ماه مونده به ددلاین ایمیل بدم فایده ای داراه؟ اگه تافل بالای 100 و معدل هر دو مقطع بالای 17 و یه isi و دو مقاله داخلی انگلیسی داشته باشم.

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

با سلام
    از آنجاکه بنده تا اوکی از کسی نگرفته کاری انجام نمی دم ، برای همین امتحان تافل رو انداختم پشت گوش و گفتم یه مدت دیگه حالا امتحان میدیم دیگه. اول ایمیل میزنیم اگه کسی اوکی داد بعد میریم امتحان لازم رو میدیم.(راستی gre امتحان دادم)
    برای یه استادی در آمریکا در ماه دسامبر 2018 سی وی فرستادم ولی جواب نداد تا اینکه در ماه مارس(دو ماه پس از ددلاین) رئیس دپارتمان (این شخص همون شخصی که من بهش سی وی فرستادم نیس)به من ایمیل زد
    We are currently reviewing applicants to the ..... Department of Physics and Astronomy for the Fall 2019 semester. We would like to consider you for our Fall 2019 class, but to do so we would need you to send directly to me the following information:

(1) A copy of your subject GRE score (not required, but if you took it please send).
    (2) A copy of your relevant transcripts (BS, MS).
    (3) A copy of EILTS or TOEFL score
    (4) A statement of purpose
    (5) Any letters of reference that you may have.

Thank you very much and we look forward to hearing from you.
    بنده خدا اپلیکیشن فی هیچی نخواست.
    منم هاج و واج اول صبح این ایمیل از کجا اومده تا اینکه سرمنشاء ایمیل از آمریکا سر درآورد.
    بهش گفتم اگه اجازه بدید تا یک ماه آینده براتون نمره زبان تافل رو بفرستم ولی گفت :
    Yes, you may send at that time. However, we will probably make a decision for Fall 2019 before then. We will certainly keep your records on file.
    حالا الان میخوام ایمیل بزنم بگم من همونم و میخوام اپلای رسمی کنم. به نظرتون این جواب درست و درمون هست یا نه ؟ یعنی میشه روش حساب کرد؟
    آدم از هزینه های دلار میترسه، یه موقع هزینه کنی و نشه. و از همه بدتر هفت خان ویزا.

با تشکر از همفکریتان

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط polan نمایش پست ها
    با سلام
    از آنجاکه بنده تا اوکی از کسی نگرفته کاری انجام نمی دم ، برای همین امتحان تافل رو انداختم پشت گوش و گفتم یه مدت دیگه حالا امتحان میدیم دیگه. اول ایمیل میزنیم اگه کسی اوکی داد بعد میریم امتحان لازم رو میدیم.(راستی gre امتحان دادم)
    برای یه استادی در آمریکا در ماه دسامبر 2018 سی وی فرستادم ولی جواب نداد تا اینکه در ماه مارس(دو ماه پس از ددلاین) رئیس دپارتمان (این شخص همون شخصی که من بهش سی وی فرستادم نیس)به من ایمیل زد
    We are currently reviewing applicants to the ..... Department of Physics and Astronomy for the Fall 2019 semester. We would like to consider you for our Fall 2019 class, but to do so we would need you to send directly to me the following information:

(1) A copy of your subject GRE score (not required, but if you took it please send).
    (2) A copy of your relevant transcripts (BS, MS).
    (3) A copy of EILTS or TOEFL score
    (4) A statement of purpose
    (5) Any letters of reference that you may have.

Thank you very much and we look forward to hearing from you.
    بنده خدا اپلیکیشن فی هیچی نخواست.
    منم هاج و واج اول صبح این ایمیل از کجا اومده تا اینکه سرمنشاء ایمیل از آمریکا سر درآورد.
    بهش گفتم اگه اجازه بدید تا یک ماه آینده براتون نمره زبان تافل رو بفرستم ولی گفت :
    Yes, you may send at that time. However, we will probably make a decision for Fall 2019 before then. We will certainly keep your records on file.
    حالا الان میخوام ایمیل بزنم بگم من همونم و میخوام اپلای رسمی کنم. به نظرتون این جواب درست و درمون هست یا نه ؟ یعنی میشه روش حساب کرد؟
    آدم از هزینه های دلار میترسه، یه موقع هزینه کنی و نشه. و از همه بدتر هفت خان ویزا.

با تشکر از همفکریتان
    fall 2019 که گذشته. اول ببینسند دعوت ایشون برای ترم های بعدی هم برقرار هست یا نه. ایشون شما را برای ترم جاری دعوت کرده بود. معلوم نیست پذیرشش برای سال بعد هم معتبر باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    fall 2019 که گذشته. اول ببینسند دعوت ایشون برای ترم های بعدی هم برقرار هست یا نه. ایشون شما را برای ترم جاری دعوت کرده بود. معلوم نیست پذیرشش برای سال بعد هم معتبر باشه.
    سلام لطفا یک جواب ایمیل به بنده پیشنهاد کنید.
    پیام استاد:
    Hi, Amir
    I have no funding currently. I am contacting a company that would like to support a graduate student.
    Will get it back to you once I receive the reply
    Best
    ممنون میشم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirKazemi89 نمایش پست ها
    سلام لطفا یک جواب ایمیل به بنده پیشنهاد کنید.
    پیام استاد:
    Hi, Amir
    I have no funding currently. I am contacting a company that would like to support a graduate student.
    Will get it back to you once I receive the reply
    Best
    ممنون میشم
    جواب بدید: Thank you so much; I am looking forward to hearing from you.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)