صفحه 411 از 1371 نخستنخست ... 311361401402403404405406407408409410411412413414415416417418419420421461511911 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,101 تا 4,110 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    آقای حمیدرضا از پاسخ شما سپاسگذارم
    من به استاد توضیح دادم که در حال به پایان رساندن پایان نامه دکتریم هستم. رشته دکتری فعلیم به گرایشی که از استاد تقاضای پست داک یا دکتری کردم نزدیکه. هدف من این که اگه نتونم برای پست داک برم برای دکتری در گرایش مشابه ویزای دانشجویی بگیرم. از ایشون سوال کرده بودم که موقعیت پست داک داری یا نه اگه نداری تو این گرایش دانشجوی دکتری راهنمایی می کنی که این جواب مبهم رو فرستاد.
    رتبه دانشگاه در این رشته 36 جهانه و چهارم کشور مورد نظر.

از همه دوستانی که نظر گذاشتند تشکر می کنم. درسته که میشه از استاد پرسید ولی می خوام حفظ آبرو کنم و زیاد گیج بازی در نیارم.
    از دوستانی که با اظهار نظر خود کمک می کنند ممنونم
    باز هم شما رشته و کشور مورد نظر رو نگفتی اما من امسال با حدود 300 استاد مختلف مکاتبه داشتم در امریکا و رشته کامپیوتر حدود 20% این اساتید شدیداً دنبال دانشجوی فوق دکتری میگشتن. پس فکر میکنم براحتی شما پوزیشن مورد نظرتو امسال پیدا کنی و شما چه طاقتی داری که میخوای مجدداً دکتری بخونی !!! به نظر من که کار کاملاً اشتباهیه ... مورد این دوستمون هم بدین ترتیب بود که استاد اول برای یک پروژه دعوتش کرد پرتغال و سال بعد هم براش TA گرفت و پذیرش دانشگاه و البته خودشم یه آزمونی داد و Scholarship هم گرفت. یعنی الان هم TA, RA, Scholarship همه با هم داره ... برات آرزوی موفقیت میکنم.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

1.Salam,

I do not have any funds available.
    When you apply for admission, you should also apply for both research and teaching assistantships.

Take care,
    این رو بعد از اون جوابه که به قول سامان یارو از کار من خوشش اومده ولی فاند نداره فرستاد.یعنی کلا بیخیالش بشم؟
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Dear Amirhossein ,

Thankyou for your email and your interest in pursuing graduate studies under mysupervision.

Iencourage to submit your application for PhD studies starting in September 2012through our web site. We will consider all applications in early 2012.

حتی طرف به خوش زحمت نداده ببینه من برای مستر میخام.دانشگاهش خیلی خفنه و من فک می کنم تمپلته! درست میگم؟
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    1.Salam,

I do not have any funds available.
    When you apply for admission, you should also apply for both research and teaching assistantships.

Take care,
    این رو بعد از اون جوابه که به قول سامان یارو از کار من خوشش اومده ولی فاند نداره فرستاد.یعنی کلا بیخیالش بشم؟
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Dear Amirhossein ,

Thankyou for your email and your interest in pursuing graduate studies under mysupervision.

Iencourage to submit your application for PhD studies starting in September 2012through our web site. We will consider all applications in early 2012.

حتی طرف به خوش زحمت نداده ببینه من برای مستر میخام.دانشگاهش خیلی خفنه و من فک می کنم تمپلته! درست میگم؟
    امیر من بودم جای تو این دانشگاه رو می فرستادم.الان نداره ولی خدا رو چه دیدی شاید بعدا" داشت.یه نکته ی دیگه ای رو هم توجه کن و اونم اینه که استادایی که به کار تو بخورن یه چندتایی داشته باشه.اون وقت حتی اگه اینم نداد بقیه ممکنه بدن.یه چیزی هم بگم و اونم اینه که اکثرا" استادا بعد اینکه ادمیشن گرفتین خیلی بهتر جواب می دن و تحویلتون می گیرن.اینکه فعلا" جواب نمی دن دلیل بر هیچ چیزی نیست.خیلی خیلی به ندرت پیش میاد که قبل ادمیشن گرفتن یه استاد قول صد در صد بده به کسی.کسایی هم که فکر می کنن قول گرفتن و اینا اکثرا" خوش خیالا" وگرنه معمولا" استادا قول به کسی نمی دن!مخصوصا" آمریکا که بیش از 80 درصد راه رو استاد هیچ کارست و در خیلی دانشگاهاش اصولا" استاد هیچ کارست.
    دومین هم به نظر من تپلیته.بازم تاکیید می کنم بنظرم معیار انتخاب دانشگاهاتون رو اینا بزارین:قبلا" با شرایط شما کسی گرفته باشن و افرادی که با کار شما بخورن رو حد اقل چندتا داشته باشن.اگه بخوایم بر اساس جواب استاد کار کنیم که در بهترین حالت 2جا باید بفرستیم!من خودم فقط از 3تا استاد جواب نسبتا" مساعد دارم که دوتاشونم مال یه دانشگاهن!!

من توي ايميل اول در مورد ساپرت مالي هم صحبت كردم ولي اين دو تا ايميل رو امروز گرفتم ... البته رشته ام انسانيه
    Your record looks very strong and your topic is one that interests me. I encourage you to apply. .............. I suggest you put in your statement that you would like to study under my supervision and that you have been in contact with me
    اين يكي هم بخاطر خط آخرش يكمي اميدوارم
    Thank you for your interest. I had forwarded your email to Aboulfazl Masoumi, one of my current graduate students – also from Iran – who can give you some background about working in Canada and at the University of Ottawa.
    Do you have a specific thesis topic in mind?
    واقعا نميدونم چيكار كنم كمكم كنيد

Junior Member

من واسه یه استادی تو ای میل زدم یارو گفت پول نداره و سالی 28000 تا خرج داره
    ببینم کسی هست که منو راهنمایی کنه که اگه من 1ترم خودم پول بدم از ترم بعد فاند میده یا نه آخه من واسه بهار اقدام کردم گفتم شاید 1 ترم وایسم بعد واسه fall فاند بگیرم؟؟؟
    یه چیز دیگه به نظرتون از استاده بپرسم چجوریه؟؟؟گفته منتظر جوابتم
    من واسه دکترا اقدام کردم بهار 2013
    I would
    potentially be interested in bringing you in as a Ph.D student in my
    program, but I do not have the funds to provide you an assistantship.
    Is there any possibility of the Iranian Government providing funding
    for your tuition, health insurance, and living expenses? This
    would cost approximately US$28,000 per year. If so, I would be willing
    to supervise your studies.
    Please let me know.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    آیا به این ایمیل استاد امیدی هست ؟ خیلی template ای نیست؟

Hello Salman,Thank you for your interests in my research.
    At this stage I suggest you apply to our Ph.D. program.
    Please visit http://www.sce.carleton.ca/dept/gs/gsApplying.shtml
    Regards,

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sali86 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    آیا به این ایمیل استاد امیدی هست ؟ خیلی template ای نیست؟

Hello Salman,Thank you for your interests in my research.
    At this stage I suggest you apply to our Ph.D. program.
    Please visit http://www.sce.carleton.ca/dept/gs/gsApplying.shtml
    Regards,

ممنون
    کاملا" تمپلیته عزیز.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط koolham نمایش پست ها
    من واسه یه استادی تو ای میل زدم یارو گفت پول نداره و سالی 28000 تا خرج داره
    ببینم کسی هست که منو راهنمایی کنه که اگه من 1ترم خودم پول بدم از ترم بعد فاند میده یا نه آخه من واسه بهار اقدام کردم گفتم شاید 1 ترم وایسم بعد واسه fall فاند بگیرم؟؟؟
    یه چیز دیگه به نظرتون از استاده بپرسم چجوریه؟؟؟گفته منتظر جوابتم
    من واسه دکترا اقدام کردم بهار 2013
    I would
    potentially be interested in bringing you in as a Ph.D student in my
    program, but I do not have the funds to provide you an assistantship.
    Is there any possibility of the Iranian Government providing funding
    for your tuition, health insurance, and living expenses? This
    would cost approximately US$28,000 per year. If so, I would be willing
    to supervise your studies.
    Please let me know.
    منطقی ترین کار اینه که از استاد بپرسین ببینین چی میگه هرچند پیش بینی می کنم که بهتون می گه احتمال داره فاند داشته باشه اما نمی تونه بهتون قول بده.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط soshianet نمایش پست ها
    من توي ايميل اول در مورد ساپرت مالي هم صحبت كردم ولي اين دو تا ايميل رو امروز گرفتم ... البته رشته ام انسانيه
    Your record looks very strong and your topic is one that interests me. I encourage you to apply. .............. I suggest you put in your statement that you would like to study under my supervision and that you have been in contact with me
    اين يكي هم بخاطر خط آخرش يكمي اميدوارم
    Thank you for your interest. I had forwarded your email to Aboulfazl Masoumi, one of my current graduate students – also from Iran – who can give you some background about working in Canada and at the University of Ottawa.
    Do you have a specific thesis topic in mind?
    واقعا نميدونم چيكار كنم كمكم كنيد

هر دوشون نشون می دن که استاد دوستداره کار کنه باهاتون اما در مورد فاند چیزی ازش نمی شه استنباط کرد.میل بزنین و رو راست بگین که نمی تونین خودتون رو ساپورت کنین و پول می خواین!ببینین چی میگن...
    موفق باشی

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

سامان اینو من الان براش فرستادم

Thank you for clarifying. I will definitely apply to xxx even without any promise for help.
    I'd love to work with you and this will make me to apply for admission and after it apply for any helps.
    I will return to you as soon as I finished my application.
    One more question: Can I put your name as my future supervisor?
    High Regards,

اونم به سرعت:
    Salam,
    You should apply directly through our graduate school.
    As for advisor, you really do not have any decision now.
    Take care
    دوباره من:
    I will definitely work through graduate office.
    My point of this work is to keep the contact with you.I would be very glad to do so.
    I will keep you updated of my status if you allow me.
    بعد از چند ثانیه:
    That should ok.

سامان خوب جمعش کردم؟ به نظرت اپلای رو بکنم دیگه؟ تا آخر اپلای بهش ایمیلی چیزی نزنم؟
    ویرایش توسط amirhossein.gh : November 12th, 2011 در ساعت 02:42 AM
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)