صفحه 1042 از 1371 نخستنخست ... 4254294299210321033103410351036103710381039104010411042104310441045104610471048104910501051105210921142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,411 تا 10,420 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

با سلام

من به یه استادی ایمیل زدم و رزومه واسشون فرستادم و ازشون پرسیدم که پوزیشنی دارن تو گروهشون برای من . ایشون در جواب گفتن که من تشویق میکنم که برای دپارتمان مربوطه اپلای کنی و همچنین یه استاد دیگه هم بهت توصیه میکنم تو یه دپارتمان دیگه، چون زمینه کاریت به اونم میخوره.
    به نظرتون این جواب تا چه حدی خوبه؟ من در پاسخ ازشون بپرسم دوباره که آیا خودشون هم دانشجو برای سال آینده میخوان؟ یا صرف اینکه گفته اپلای کن یعنی کلا دانشجو میگیره؟

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nedaa86 نمایش پست ها
    با سلام

من به یه استادی ایمیل زدم و رزومه واسشون فرستادم و ازشون پرسیدم که پوزیشنی دارن تو گروهشون برای من . ایشون در جواب گفتن که من تشویق میکنم که برای دپارتمان مربوطه اپلای کنی و همچنین یه استاد دیگه هم بهت توصیه میکنم تو یه دپارتمان دیگه، چون زمینه کاریت به اونم میخوره.
    به نظرتون این جواب تا چه حدی خوبه؟ من در پاسخ ازشون بپرسم دوباره که آیا خودشون هم دانشجو برای سال آینده میخوان؟ یا صرف اینکه گفته اپلای کن یعنی کلا دانشجو میگیره؟

ممنون

سلام
    اول اینکه کشوری که براش اپلای کردید مهمه
    بحث کانادا و امریکا مثلا با استرالیا تا حدودی متفاوته
    لطفا کشور رو مشخص کنید.

دوم اینکه جوابشون نه خیلی خوبه و نه خیلی بد. به هر حال شما رو در حدی دیده که گفته اپلای کن و استاد دیگه ای هم بهتون معرفی کرده

سوم اینکه بحث مالیش رو مشخص کنید که بهتر بشه نظر داد. منظورم اینه که اون پوزیشن توی گروهشون وکنسیه؟ (مثل وکنسی های اروپا) یا اینکه قراره خود استاد یا دانشگاه فاندتونو میده یا اینکه میخوایید با هزینه شخصی برید شما؟

از یه طرف دیگه ممکنه اون استاد دوم پوزیشن خالی داشته باشه و زمینه تحقیقاتیش با استاد اول مشترک باشه و حتی توی یه تیم باشن و مثلا استاد اول واسه این اونو معرفی کرده چون خودش جای خالی نداره و در نهایتم نمیخواد شما رو از دست بده.
    در کل کاش متن انگلبسی رو میذاشتین و کشور رو هم معلوم میکردین

موفق باشین

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام
    استادی به من اینگونه پاسخ دادند....
    It would be very nice to have you in my team. Unfortunately I have no funds to support you. So if you the funds to come and stay in Portugal it will be great to have you working with us.
    متوجه نمیشم منظورش دقیقا از این قسمت چی بوده؟؟؟؟
    So if you the funds to come and stay in Portugal
    I spring over the spring with the spring in the spring

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    استادی به من اینگونه پاسخ دادند....
    It would be very nice to have you in my team. Unfortunately I have no funds to support you. So if you the funds to come and stay in Portugal it will be great to have you working with us.
    متوجه نمیشم منظورش دقیقا از این قسمت چی بوده؟؟؟؟
    So if you the funds to come and stay in Portugal
    سلام دوست عزیز، فعل این جمله جا افتاده. می خواسته بگه if you have the funds یا secure the funds و نظایر اینها و منظورش اینه که من نمی تونم ساپورتت کنم اما اگه فاند رو خودت یه جوری حل کنی دوست دارم باهات کارکنم
    ویرایش توسط tuxic : July 31st, 2015 در ساعت 02:58 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط summer_66 نمایش پست ها
    خواهش میکنم دوست عزیزم.
    ببینید برخی از اساتید یا اجازه ندارن که قبل از نظر کمیته قولی به کسی بدن یا خودشون اینطور صلاح نمیدونن. وضع الزام ایمیل زدن بعد از اپلای از طرف برخی دانشگاهها سیاستهای مختلفی میتونه داشته باشه. یکیش اینه که حداقل دانشگاه و استاد میتونن مطمئن باشن که دانشجو تصمیمش برای رفتن به اون دانشگاه بالای 70% هست و این قابل اتکاتر از زمانی هست که دانشجو هنوز اپلای نکرده. درسته؟ در این موارد اساتید حداکثر کاری که میکنن اینه که به دانشجویی که داره قبل از اپلای ایمیل میزنه بگن که آره ما دانشجو میگیریم حالا اپلای کن تا بعد پرونده رو بررسی کنیم.
    متشکرم؛

بله، درسته، خب من الان در هر صورت بفرستم که اونا پرونده ام رو با افراد دیگه مقایسه کنن، اما این یه مقدار با حالتی که شما گفتید فرق داره. یعنی من هم CV و هم کارم رو برای استاد فرستادم و بازم اینو گفته، دیگه خود application تنها چیز اصافه ای که داره صرفا نمرات زبان هستش. یعنی منتظر این هستن فقط ؟ چون بررسی پرونده فقط محدود به نمره زبان میشه.

مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arminia نمایش پست ها
    متشکرم؛

بله، درسته، خب من الان در هر صورت بفرستم که اونا پرونده ام رو با افراد دیگه مقایسه کنن، اما این یه مقدار با حالتی که شما گفتید فرق داره. یعنی من هم CV و هم کارم رو برای استاد فرستادم و بازم اینو گفته، دیگه خود application تنها چیز اصافه ای که داره صرفا نمرات زبان هستش. یعنی منتظر این هستن فقط ؟ چون بررسی پرونده فقط محدود به نمره زبان میشه.

مرسی
    منظور اینه که شما باید رسما اپلای کنید و اپلیکیشن فی را پرداخت کنید تا دانشکده و استاد وقت بگذارند و رزومه شما را بررسی کنند. مجانی که نمیشود.

Junior Member

سلام دوستان
    من با یه استادی مصاحبه ی اینترنتی داشتم و اون گفت زمینه ی کاری شما کاملا به کارهای ما شبیه هستش اما چون دیر اپلای کردید شامل فاند نمیشید و اگه فاند میخواید باید دیفر کنید چون حتی امسال به ویزا هم نمیرسید. دوباره تو این ایمیل بهم گفت:
    If you want funding, you should submit all your application materials before Jan 1, 2016. You can submit anytime you are ready but make sure you note that you want to apply for fall semester 2016. We have an earlier deadline of Oct. 15 2015 for students who want to start in the spring, but there is no funding available at that time, so you may want to submit your application materials after November.

Hope this helps!
    به نظرتون فاند من واسه 2016 اکی یا تازه باید مدارک جدیدمو بفرستم و منتظر نتیجش بشینم؟؟؟

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideht نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با یه استادی مصاحبه ی اینترنتی داشتم و اون گفت زمینه ی کاری شما کاملا به کارهای ما شبیه هستش اما چون دیر اپلای کردید شامل فاند نمیشید و اگه فاند میخواید باید دیفر کنید چون حتی امسال به ویزا هم نمیرسید. دوباره تو این ایمیل بهم گفت:
    If you want funding, you should submit all your application materials before Jan 1, 2016. You can submit anytime you are ready but make sure you note that you want to apply for fall semester 2016. We have an earlier deadline of Oct. 15 2015 for students who want to start in the spring, but there is no funding available at that time, so you may want to submit your application materials after November.

Hope this helps!
    به نظرتون فاند من واسه 2016 اکی یا تازه باید مدارک جدیدمو بفرستم و منتظر نتیجش بشینم؟؟؟
    Most probably there is no guarantee. They just assign fundings in Falls
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

سلام کن به یه استادی تو التو ایمیل زدم بعد که از مسافرت برگشته دوباره ایمیل زدم خیلی خلاصه نوشت سلام از طریق سایت میتواننید دنبال مطالب مورد نظر خود بگردید چقدر ایشون شسته رفته جواب دادخخخخخخخخخخخخخخ

سلام دوستان

من یه ایمیل زدم :
    Dear ProfessorXXX;
    My name is XXX and I am graduated of M.Sc. in Chemical Engineering from Iran University of Science and Technology, Tehran, Iran.
    My M.Sc. thesis project was “XXX”. In my thesis, I ..........

At the end, I am wondering if your group will be having any openings and whether I will have an opportunity to peruse my studies in your group.My C.V is also attached to the current email to provide more detailed information about my academic background.

بعد استاد خودش جواب نداده (mail track نشون می ده که باز نکرده - البته من کم کم دارم بش شک می کنم چون کسای دیگه هم ج دادن ولی track نشون میده که باز نکردن..) بعد یه مدت این ایمیل از coordinator دانشکدشون اومد:
    Your email sent to Professor XXX was forwarded to my attention. I would like to thank you for your interest in graduate studies in the Department of Chemical Engineering at XXX.To apply, and for a complete evaluation, you will need to complete an on-line application to our graduate program (https://app.applyyourself.com/?id=cmu-eng). Please indicate your general area of interest for advanced study and/or any general or specific research/faculty interests in your statement of purpose. We will look forward to reviewing your application, and your desire to pursue a research opportunity within Prof. XXX group will be considered.

حالا سوالای من اینه؟
    1- استاد خواسته بگه که باید تو admission process پذیرفته شم بعدش ببینیم چی میشه؟
    2- خوب استادا که معمولا خودشون یه ایمیل آماده دران بزنن چرا خودش مستقیم نزد (خسته میشد؟)
    3- ممکن یه کمی خوشش اومده باشه که فرستاده اونور؟(آخه آخر ایمیل اومده که intrest شما برا اینکه با اون استاد کار کنی بررسی میشه!آیا از طرف استاد اینو میگه یا کلا اینو به همه میگن؟)
    4- الان من باید دوباره به این استاد ایمیل بدم اگه آره چه بگم؟
    5- اگه به این ایمیل نباس بدم به یکی دیگه تو این دانشکده می تونم بدم؟ اگه او یکیم دقیقا همین مدلی بشه ضایع نیست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)