صفحه 1272 از 1371 نخستنخست ... 272772117212221262126312641265126612671268126912701271127212731274127512761277127812791280128112821322 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,711 تا 12,720 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid6465 نمایش پست ها
    دوست عزيز ممنونم از پاسختون
    دقيقا امروز ١٠روزهست كه من ريز نمراتم رو براي استاد فرستادم و پنج روز پيش هم يك ايميل ريمايندر فرستادم اما هنوز نديدن ممنون ميشم اگر نظرتونو بگين كه احتمال داره كه استاد كسي ديگه رو انتخاب كرده باشه اخه من خيلي به اين پوزيشن اميدوار بودم و اينكه به نظرتون درست هست بازم چند روز اينده اگر خبري نشد ايميل بزنم و نتيجه رو بپرسم؟
    نه دوست عزیز، تاخیر 2 هفته در ایمیل عادی است. من استاد خودم اینجا با یک هفته تاخیر جواب ایملهای من رو که دانشجوش هستم میده. چه برسه به بقیه.
    به نظر من حداقل 2 هفته صبر کنید. بعدش مجددا تماس بگیرید و حتما در اول ایمیلتون از "علاقه مندی شدیدتون" مجددا ذکر کنید. ایمیل مجدد بعد از دوهفته قاعدتا اشکالی نداره.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    نه دوست عزیز، تاخیر 2 هفته در ایمیل عادی است. من استاد خودم اینجا با یک هفته تاخیر جواب ایملهای من رو که دانشجوش هستم میده. چه برسه به بقیه.
    به نظر من حداقل 2 هفته صبر کنید. بعدش مجددا تماس بگیرید و حتما در اول ایمیلتون از "علاقه مندی شدیدتون" مجددا ذکر کنید. ایمیل مجدد بعد از دوهفته قاعدتا اشکالی نداره.
    موفق باشید
    خيلي ممنونم دوست خوبم واقعا اميدوارم كردين چشم حتما از نكاتي كه گفتين استفاده ميكنم واقعا لطف كردين كه جواب دادين فقط به نظر شما اون متن ايميلي كه در پست اولم فرستادم تا چه حد براي گرفتن پذيرش اميدوار كننده ست؟؟

سلام دوستان
    من مدتي هست دارم براي پوزيشن هاي دكترا در اروپا اپلاي ميكنم پنج ماه پيش پوزيشني رو اپلاي كردم تا اينكه پنج روز پيش از استاد مربوط به اين پوزيشن ايميل زير رو دريافت كردم

Dear ..
    I apologise for the delay in replying to you. I have been studying the applications for the PhD position.

Are you still interested in a PhD position at our group on computer modelling?

Best Regards,

David

بعد ازاون من جواب دلدم كه خواهان اين پوزيشنم ويك ساعت بعد استاد از من ريز نمرات ليسانس و فوقم رو خواست اما بعد ازون جوابي از استاد تا الان دريافت نكردم

به نظر شما كي نتيجه رو از استاد پيگيري كنم و اينكه احتمال مثبت بودن نتيجه چند درصد هست؟
    ممنونم اگر نظرتون رو بگين

خيلي ممنونم دوست خوبم واقعا اميدوارم كردين چشم حتما از نكاتي كه گفتين استفاده ميكنم واقعا لطف كردين كه جواب دادين فقط به نظر شما اون متن ايميلي كه در پست اولم فرستادم تا چه حد براي گرفتن پذيرش اميدوار كننده ست؟؟
    منظورتون از پست اول ایمیل بالا است؟! (من نتونستم چیز دیگه ای پیدا کنم)

پ.ن.: اگر ایمیل اول شما خوب نبود که استاد جواب نمیداد. پس حتما متن قابل قبولی داشته است.

Junior Member

سلام دوستان
    من با یکی از استادای هاروارد مدیکال اسکول 4 5 ماهی هست ارتباط دارم واسه مقاله اینا. هفته پیش این ایمل رو برام فرستاده:
    "could we schedule a call via Skype early Jan (after Jan 5), after a grant deadline?"

می خواستم بپرسم الان با این ددلاین گرنت که خودش اشاره کرده دقیقا منظورش برای کدوم ترم هست؟
    ممنون

سلام
    من با دو تا استاد از دو دانشگاه مکاتبه کردم برای پذیرش با فاند اینارو فرستادن:
    1-
    Thank you for your interest in our PhD program and in my research. Currently, I am already communicating with a few students from Iran and do not

envision the possibility more openings. However, I encourage you to apply to our program. We generally guarantee first year of funding to all the PhD students once admitted.

2-
    I cannot determine that just from your resume; I will look at the applications that come in to the department. The statement of purpose, recommendation letters, etc. are all very important for making that determination.

* برای دومی نوشته بودم که به نظر شما رزومه من خوب هست برای پذیرش و کار توی آزمایشگاه شما اینو جواب داده

در نهایت میخواستم ببینم باتوجه به جواب منفی هر دو استاد میتونم با اساتید دیگه از همین دانشگاه مکاتبه کنم یا درست نیست و باید شانسم جای دیگه دنبال کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aminhosseiny نمایش پست ها
    سلام
    من با دو تا استاد از دو دانشگاه مکاتبه کردم برای پذیرش با فاند اینارو فرستادن:
    1-
    Thank you for your interest in our PhD program and in my research. Currently, I am already communicating with a few students from Iran and do not

envision the possibility more openings. However, I encourage you to apply to our program. We generally guarantee first year of funding to all the PhD students once admitted.

2-
    I cannot determine that just from your resume; I will look at the applications that come in to the department. The statement of purpose, recommendation letters, etc. are all very important for making that determination.

* برای دومی نوشته بودم که به نظر شما رزومه من خوب هست برای پذیرش و کار توی آزمایشگاه شما اینو جواب داده

در نهایت میخواستم ببینم باتوجه به جواب منفی هر دو استاد میتونم با اساتید دیگه از همین دانشگاه مکاتبه کنم یا درست نیست و باید شانسم جای دیگه دنبال کنم؟
    جتما مکاتبه کنید. چرا که نه؟
    موفق باشید

سلام
    من با یکی از استادهای
    سوئد
    مکاتبه کردم برای پذیرش دکترا اینو فرستاده:

I am glad to hear about your interest in our research and in our PhD program. You have a background that makes you eligible for a PhD student position. (There need to be some certificate on your abilities in English, but you indicate that this is planned for.)

Some aspects of your skills are very good: your experience with X and X, your background showing model competencies in these areas, and your skill in X

So, because of this, I would recommend you to apply for both of the positions we offer now in the X area at our division

با توجه به ايميل استاد به نظرتون چقدر احتمال پذيرشم جدیه؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد- تربیت مدرس

سلام

دوستان اگه کسی میتونه منا راهنمایی کنه!

من به یکی از اساتید دانشکده مهندسی (مکانیک) دانشگاه Concordia ایمیل زدم بعد از یک هفته این ایمیل را برام ارسال کرد:

Thanks for your interest. I only consider those students who officially apply to the program. Since you have good publications, you should go ahead applying to the program and select my name as potential supervisor
    به نظر شما اپلای کنم...هم هزینه اپلای هست و هم اینکه توصیه نامه اساتید باید با پست به دانشگاه ارسال بشه (هزینه اضافه)

ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mavad1383 نمایش پست ها
    سلام

دوستان اگه کسی میتونه منا راهنمایی کنه!

من به یکی از اساتید دانشکده مهندسی (مکانیک) دانشگاه Concordia ایمیل زدم بعد از یک هفته این ایمیل را برام ارسال کرد:

Thanks for your interest. I only consider those students who officially apply to the program. Since you have good publications, you should go ahead applying to the program and select my name as potential supervisor
    به نظر شما اپلای کنم...هم هزینه اپلای هست و هم اینکه توصیه نامه اساتید باید با پست به دانشگاه ارسال بشه (هزینه اضافه)

ممنون میشم راهنمایی کنید
    ایشون گفته باید اپلای کنید تا رزومه تون رو بررسی کنه. اگر فکر میکنید معدل و رزومه تون در حد کنکوردیا هست میتونید شانستون رو امتحان کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد- تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ایشون گفته باید اپلای کنید تا رزومه تون رو بررسی کنه. اگر فکر میکنید معدل و رزومه تون در حد کنکوردیا هست میتونید شانستون رو امتحان کنید.
    کارشناسی: صنعتی اصفهان....معدل 16.1

کارشناسی ارشد: تربیت مدرس....معدل 16.3

تعداد مقالات: 12 تا ISI

تافل: 89

با این شرایط فکر میکنید شانسی دارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)