صفحه 600 از 1371 نخستنخست ... 1005005505905915925935945955965975985996006016026036046056066076086096106507001100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,991 تا 6,000 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام. من به یکی از استادها ایمیل زدم و در جواب به من گفته که مقاله هات را ایمیل کن. از طرفی تمام مقاله های من سابمیتی است و من اکسپت یا ریوایز اونها را نگرفتم. حالا اگر من مقاله ها را براش بفرستم، یه وقت مقاله ی من را واسه خودش نره چاپ کنه؟ یعنی به عبارتی ندزده مقاله را؟ مطمئن هستند که بهشون بفرستیم بعدا نبینیم جایی چاپ شده؟
    مرسی

Member your_star آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    سلام. من به یکی از استادها ایمیل زدم و در جواب به من گفته که مقاله هات را ایمیل کن. از طرفی تمام مقاله های من سابمیتی است و من اکسپت یا ریوایز اونها را نگرفتم. حالا اگر من مقاله ها را براش بفرستم، یه وقت مقاله ی من را واسه خودش نره چاپ کنه؟ یعنی به عبارتی ندزده مقاله را؟ مطمئن هستند که بهشون بفرستیم بعدا نبینیم جایی چاپ شده؟
    مرسی
    این که مقاله هاتون رو میخواد اصولا یعنی بکارتون علاقه مند شده و میخواد سطحتون رو ارزیابی کنه که خیلی هم کم این جور خوب پاسخ میدن..راهی ندارید جز این که بفرستید اگر میخواید شانسی برای کار کردن باهاش داشته باشید.این البته نظر منه.
    با احترام
    That's Me In The Corner
    That's Me In The Spotlight
    Losing My RELIGION

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط your_star نمایش پست ها

دوستان این یعنی چی؟
    Pls consider applying for a UMGF fellowship through the University for support and I will consider accepting you for a fall 2013 start date

این الان نظرش رو من مثبته؟چه جوابی بهش بدم؟اون umgf هم graduate fellowship هست.
    به نظر مثبت هست و گفته که شما زمان اپلای fellowship رو هم لحاظ کن(اعلام کن) و من هوا رو دارم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    مرسی
    اعتماد و صداقت براي اونها در مرحله ي اوله اما اونها هم مريم مقدس نيستن و بينشون همه جور آدمي يافت ميشه. بايد با خودتون فكر كنيد و ريسكشو بپذيريد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mhz_ir نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون جواب بدم یا فقط اپلای کنم؟
    Thank you for your interest in our program. … has a strong research group in control systems and we would be pleased to evaluate your application into the program. Unfortunately it is too early now to know whether there will be funding available to you as a Research or Teaching Assistant working under my or my colleagues’ supervision. If you wish to apply, we will certainly evaluate you along with the other candidates in the upcoming months as we start to have a better idea what funding would be available.
    1 مرحله از تمپلت بالاتره. اما اگر گزينه ي بهتري نداريد باهاش در تماس باشيد تا زمان اپلاي برسه. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط your_star نمایش پست ها

دوستان این یعنی چی؟
    Pls consider applying for a UMGF fellowship through the University for support and I will consider accepting you for a fall 2013 start date

این الان نظرش رو من مثبته؟چه جوابی بهش بدم؟اون umgf هم graduate fellowship هست.
    براي فيلوشيپ بايد جداگانه اقدام كنيد. خواسته اينكارو انجام بديد. اما براي اطمينان يك مكاتبه ي ديگه باهاش داشته باشيد بد نيست.خصوصا در مورد شانس پذيرشتون بدون فاند ازش بپرسيد.. شادزي

سلام. می خواستم نظر دوستان رو در مورد این جواب بدونم:

Hi Sina, Thanks for your interest. I recommend that you go ahead and apply to the master's degree program. It sounds like your interests have some good overlap with mine. I'm often happy to do research with promising master's students, especially after observing their performance in a class I teach. (The one caveat is that I don't necessarily have funding available to support master's students.) Best, -- Daniel

این یعنی کلا فاند بی فاند درسته؟ حتی برای گرفتن من به عنوان دانشجوی خودش هم قولی نداده؟
    راستی می خواستم بپرسم باید به این میل جواب بدم؟
    با تشکر.
    ویرایش توسط booalisina : September 28th, 2012 در ساعت 02:06 PM

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط booalisina نمایش پست ها
    سلام. می خواستم نظر دوستان رو در مورد این جواب بدونم:

Hi Sina, Thanks for your interest. I recommend that you go ahead and apply to the master's degree program. It sounds like your interests have some good overlap with mine. I'm often happy to do research with promising master's students, especially after observing their performance in a class I teach. (The one caveat is that I don't necessarily have funding available to support master's students.) Best, -- Daniel

این یعنی کلا فاند بی فاند درسته؟ حتی برای گرفتن من به عنوان دانشجوی خودش هم قولی نداده؟
    راستی می خواستم بپرسم باید به این میل جواب بدم؟
    با تشکر.
    نگفته 100 درصد. اما گفته به اين اميد اپلاي نكني. من احتمال ميدم ايشون بعد از يكي دو ترم اگر فاند داشته باشه به دانشجوي دلخواهش بده. چون خودشم تاكيد كرده دانشجويي كه بدونه حتما اپلاي ميكنه. خيلي ها ايميل ميزنن و حتي تا پاي اپلاي نميرن. من بودم بي خيالش نميشدم. خصوصا كه فيلدتون ميخونه. حرفشم منطقيه. ضمنا براي ارشد كمتر از دكتري ميتونيد فاند پيدا كنيد. اگر فاند برات حياتيه اين تضمينش نكرده پس فقط تشكر كن. اما اگر ميتوني 2-3 ترم خودت بدي به نظرم بي خيالش نشو. شادزي

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

یه استادی تو آمریکا که کاملا مرتبط با کارمه ای میل من رو واسه یه استاد دیگه (که ظاهرا مسول همین کمیته هست) فوروارد کرده و ایشون در جواب نوشته:

We are pleased to learn of your interest in our graduate program in the Department of Civil, Architectural & Environmental Engineering at the University of xxx. Within the geotechnical engineering program area, I coordinate correspondence with prospective graduate students and the review of applications. Prof. xx forwarded your message to me.

I have briefly reviewed your credentials. While you appear to be well qualified, we cannot make a decision regarding your potential admission without your full application. I would encourage you to apply to our program so that we can give you full consideration.

With regards to financial aid, we usually offer assistantships to about half of the new students we admit to the program each year. The number of students we can support each semester depends on the availability of funds. At present, we are able to provide financial assistance to many of our graduate students that conduct research projects. In any case, we do not make financial aid decisions for new applicants prior to reviewing all admissions for each semester.

You should also be aware that financial support to new international graduate students for their first semester of study is particularly competitive. Hence, you should assume that, if admitted, you may not receive an offer of financial assistance in your first semester. If you enroll and do well in your courses, you may be able to find support in later semesters.

و بعد یه سری لینک و موارد واسه apply رو واسم گذاشته. نظرتون چیه؟ به استاد اولیه چی بنویسم؟ ایشون چیزی واسه من ننوشته اصلا. به نظرتون بنویسم که استاد دوم واسم توضیح داده و اجازه بگیرم که اسمشو تو sop بزارم؟

p.s.: قصد دارم اینجا apply کنم و شانسمو امتحان کنم اما اگه فاند ندن نمی تونم برم!
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

Member your_star آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط amene jooon نمایش پست ها
    یه استادی تو آمریکا که کاملا مرتبط با کارمه ای میل من رو واسه یه استاد دیگه (که ظاهرا مسول همین کمیته هست) فوروارد کرده و ایشون در جواب نوشته:

We are pleased to learn of your interest in our graduate program in the Department of Civil, Architectural & Environmental Engineering at the University of xxx. Within the geotechnical engineering program area, I coordinate correspondence with prospective graduate students and the review of applications. Prof. xx forwarded your message to me.

I have briefly reviewed your credentials. While you appear to be well qualified, we cannot make a decision regarding your potential admission without your full application. I would encourage you to apply to our program so that we can give you full consideration.

With regards to financial aid, we usually offer assistantships to about half of the new students we admit to the program each year. The number of students we can support each semester depends on the availability of funds. At present, we are able to provide financial assistance to many of our graduate students that conduct research projects. In any case, we do not make financial aid decisions for new applicants prior to reviewing all admissions for each semester.

You should also be aware that financial support to new international graduate students for their first semester of study is particularly competitive. Hence, you should assume that, if admitted, you may not receive an offer of financial assistance in your first semester. If you enroll and do well in your courses, you may be able to find support in later semesters.

و بعد یه سری لینک و موارد واسه apply رو واسم گذاشته. نظرتون چیه؟ به استاد اولیه چی بنویسم؟ ایشون چیزی واسه من ننوشته اصلا. به نظرتون بنویسم که استاد دوم واسم توضیح داده و اجازه بگیرم که اسمشو تو sop بزارم؟

p.s.: قصد دارم اینجا apply کنم و شانسمو امتحان کنم اما اگه فاند ندن نمی تونم برم!
    همه چی رو موکول کرده به بعد از این که همه اپلای کردن.کلا گفته نصف اکسپت شده ها فاند میگیرن تازه باید ترم اول خودتو نشون بدی تا بعد بگیری.
    از نظر من اصلا جواب دلگرم کننده ای نداده گفته نه ورودت به دانشگاه مشخصه و نه حتی فاند گرفتنت.با احترام.
    That's Me In The Corner
    That's Me In The Spotlight
    Losing My RELIGION

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)