صفحه 604 از 1371 نخستنخست ... 1045045545945955965975985996006016026036046056066076086096106116126136146547041104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,031 تا 6,040 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط fftt نمایش پست ها
    دوستان یه استاد این جواب رو به من داده :

Dear ... : I am a computing scientist not a mathematician. Your
    experience seems to suggest sufficient CS background.
    If the M.Sc. in ... program is of interest to you, feel free to
    apply. We can put you in a coop option, where you can do two
    work-terms to partially fund your program. Usually, the funding can be
    $15K or higher. If the work terms do not come through, I may be able to
    provide some funding to bring you up to $14K. My funding situation for
    next year will not be known until April 2013. I usually have a small
    programming test before I accept students, and we will have that
    before I commit myself

میشه نظرتونو بدونم؟ آیا این جواب مثبت تلقی میشه؟ من چه جوابی بدم و چجوری ارتباطمو حفظ کنم؟
    نیازی به حفظ ارتباط نیست، Template هست. چون فقط راهنمایی کرده و راجع به Admission و اینکه آیا از شما خوشش اومده یا نه چیزی نگفته.

نقل قول نوشته اصلی توسط lkm نمایش پست ها
    یه استادی بهم اینطوری جواب داده. گفته اگه پذیرش بشه می تونیم با هم کار کنیم فقط گفته فعلا فاندی نداره اما ممکنه چند ماه دیگه شرایط فرق کنه ولی هیچ تضمینی نیست برای فاند. به نظر شما من Apply کنم؟
    بستکی به خودت داره ولی منطق میگه کار عاقلانه ای نیست. در ضمن شما بهتره خیلی به فکر Fund باشین تا در مرحله ی گرفتن Visa به مشکل برنخورین.

Junior Member elnazhat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng-Sharif

نقل قول نوشته اصلی توسط Abasalt نمایش پست ها
    کاری نداره تبدیلش که، یه نسبت ساده ی X/20=?/4 هست. در ضمن میتونی به صورت درصدی هم بیاری، مثلا 89%
    اینجوری نیست. فکر کنم توی یکی از تاپیکا نحوۀ تبدیل رو دیدم، الان خاطرم نیست. توی ویکیپدیا سرچ کنید، مقیاس معدلا رو برای کشورای مختلف گفته.

Member your_star آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi22570 نمایش پست ها
    حقا ماها ایرانیم!! کارشناسیم و مقاله دارم چندا تا isi با بهترین معدل از تران و اینا.... بعد به یه ایرانی ایمیل زدم گفته وقتی میخوای به دانشگاه ههای امریکا کیل بدی باید از 4 بگی معدلت رو. من این همه جا میل دادم خیلیا هیچی نگفتن و حتی خواستنم. شماها تبدیل کردین؟ از کجا؟ اخه تبدیل کردنش کار هر کسی نیست!!! چی کار کنم حالا به نظرتون؟ جای اینکه رزومه ببینه نظر بده اینو زده..
    معذرت میخوام ولی ایشون خیلی حرف مفتی زده.ایشون شما را نخواسته به جای یه جواب ساده اومده این جوری بپیچونه. استادا برای ارتباط داشتن با شما همون معدل از 20 هم کافی هست براشون.برای تبدیلش هم بله یه مقدار فرق میکنه سیستمش و همین تبدیل عادی یک چهارم نیست.بچه ها تو فروم یکی دو تا سایت معرفی کردن:
    تاپیک تبدیل معدل
    با احترام
    ویرایش توسط your_star : October 2nd, 2012 در ساعت 04:53 PM
    That's Me In The Corner
    That's Me In The Spotlight
    Losing My RELIGION

Member

دوستان من دیشب به یه استاد ایمیل زدم, بعد از کمتر از 6 دقیقه بدون سلام جواب داد:
    Your request is forwarded to ECE graduate office for the required PhD application for admission.

Sincerely

بعد از 2 یا 3 ساعت یه ایمیل دیگه از دپارتمان اومد که:
    When a virtual application is processed by the Office of Graduate Admissions at the LSU Graduate School, the materials submitted with the application are immediately viewable by the department. Transcripts and other official documents sent by mail to the LSU Graduate School are processed and are also made available to the department with the virtual application The ECE graduate program office will monitor the application until all required documents are received, then processes the application to be evaluated review by the ECE Admissions Committee

Thank you for your interest in LSU's Electrical and Computer Engineering Department Graduate Program.

خب این در کل یعنی چی؟

تمپلیتی جواب دادن, آره؟؟؟؟

Member your_star آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط sharizonas نمایش پست ها
    دوستان من دیشب به یه استاد ایمیل زدم, بعد از کمتر از 6 دقیقه بدون سلام جواب داد:

خب این در کل یعنی چی؟

تمپلیتی جواب دادن, آره؟؟؟؟
    بله متاسفانه.
    با احترام.
    That's Me In The Corner
    That's Me In The Spotlight
    Losing My RELIGION

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام
    دوستان این ایمیل استاد رو چجوری تحلیل میکنین؟

Your work seems very interesting and innovative. Please consider an application to our PhD program in X.

Also, I would be interested in reviewing your paper on XYZ.

Regards,

مثبته نظرش ؟؟؟
    چون من ازش خواستم زیرنظرش این پروژه رو انجام بدم منظورش از Paper کدومه؟ منظور همون توضیح ایده ام و روش کاره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    FIU

سلام دوستان ، به نظرتون چه جوابی بدم ؟؟

yes I will be hiring new students this year.
    too early to decide on anything as the applications are still being accepted

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

دوستان این جوابیه که من گرفتم.
    به نظرم خودم خوبه. لطفا شما هم نظرتون رو بگید:

Your proposed topic would be of interest to me if you were to be accepted into our PhD programme. I am copying ... who manages our post-graduate office into this email. She will be able to advise you on the application process if you do not already have this information. Once you have progressed further in your application I would be happy to give you some suggestions as to useful literature to help you in your preparation.
    حالا من به دو تا راهنمایی نیاز دارم.
    لطفا کمکم کنید تا به موقع و مناسب جواب بدم چون متاسفانه قبلا یا به علت جواب هایی نه چندان پخته و همچنین دیر هنگام یه همچین شانس هایی رو خراب کردم و این در حالی که اساتید این رشته محدود هستند:

1.الان من نمره زبانم از مقداری که این دانشگاه می خواد کمتره، حالا همین اول اعلام کنم؟ ( نمی خوام نه بیارنو کار تموم بشه)
    البته هدفم اینه که بتونم پذیرش کاندیشنال بگیرم و تو اون کشور دوره زبان برم و بعد آیلتس بگیرم و بعد هم رشته اصلی. دیگه اصلا اصلا نمی خوام اینجا وقت تلف کنم چون هر شب که می خوابی فردا معلوم نیست چی میشه!
    یا بزارم یه کمی کارم پیش بره استاد هم با مهارت ها و علایق من و من هم با استاد بیشتر آشنا بشم تا بلکه هم بشه رو کمکش برای گرفتن پذیرش حساب کرد؟ ( البته بگم این دانشگاه اول کمیته پذیرش می ده بعد معرفیت می کنه به استاد)

2.به استاد بگم که کمکم کنه یا نه؟ یا به همون مسئول تحصیلات تکمیلی بگم؟( قبلا در دانشگاه دیگه ای تجربه گفتن به مسئول تحصیلات تکمیلی دانشگاه رو داشتم و اون تنها یک خط گفته بود اول سطح زبانتو بهبود بده و واسه همین از در میون گذاشتنش با او خیلی خوش بین نیستم طبق تجربه)

دوستان لطفا مثل همیشه همراهی کنید.
    با سپاس

Junior Member

جواب اولی که یکی از استادا به من داد این بود

You are welcomed to apply to our PhD program. Your background is aligned with our research interests. I am sure your application will be given full consideration.

که این جواب رو به من داد

I am new at ...., but I believe that you can indicate in your application that you need financial assistance. One piece of information is that admissions and financial aid are very competitive in our program. Financial aid decisions are made based on availability of funds and qualifications.

فکر می کنید که این جواب امیدوار کننده هست؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)