صفحه 609 از 1371 نخستنخست ... 1095095595996006016026036046056066076086096106116126136146156166176186196597091109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,081 تا 6,090 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

من برای مقطع دکتری حدود یه ماه پیش مدارکمو فرستاندم، آخرین جوابی که از استاد گرفتم این بود که ایشون گفت من در بین 4 نفر نهایی هستم ، سوال من اینه که در هنگام مدارک لازم برای پذیرش توصیه نامه استاد ( optional ) بود که من نفرستادم. به نظر شما الان به ایمیل بزنم و بهشون بگم که میخوام recommendation براشون بفرستم، ناجور میشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. of Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط chiaz نمایش پست ها
    من برای مقطع دکتری حدود یه ماه پیش مدارکمو فرستاندم، آخرین جوابی که از استاد گرفتم این بود که ایشون گفت من در بین 4 نفر نهایی هستم ، سوال من اینه که در هنگام مدارک لازم برای پذیرش توصیه نامه استاد ( optional ) بود که من نفرستادم. به نظر شما الان به ایمیل بزنم و بهشون بگم که میخوام recommendation براشون بفرستم، ناجور میشه؟
    سلام
    الان شما در وضعیت مناسبی هستید. اگ هنوز مصاحبه نشدید سعی کنید در روز مصاحبه تمام اپدیت وضعیتتون رو به استاد بگیدو در این مدت هم باهاش در ارتباط باشید
    و تمام تلاشتون رو برای مصاحبه صرف کنید که بتونید اونو تحت تاثیر قرار بدین
    از ایده برای پروژه جدیدش تا قابلیت تطابق شما با کشور و شهر جدید
    همه چیز مهمه
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoush1689 نمایش پست ها
    سلام
    الان شما در وضعیت مناسبی هستید. اگ هنوز مصاحبه نشدید سعی کنید در روز مصاحبه تمام اپدیت وضعیتتون رو به استاد بگیدو در این مدت هم باهاش در ارتباط باشید
    و تمام تلاشتون رو برای مصاحبه صرف کنید که بتونید اونو تحت تاثیر قرار بدین
    از ایده برای پروژه جدیدش تا قابلیت تطابق شما با کشور و شهر جدید
    همه چیز مهمه
    موفق باشید
    یعنی به نظر شما ممکنه که مصاحبه داشته باشم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط LMHHF نمایش پست ها
    می خواستم بپرسم، منظورتون از جواب قطعی که بعضی از دوستان میگن از اساتید گرفتیم چیه؟ چون من خودم این مدت هر جوابی گرفتم بدین صورت بوده که از رزومه ام خوششون اومده تعریف کردن بعدش هم گفته بودن اپلای کن. تا حالا هم این طور متوجه شدم که اساتید نمی تونن به کسی قول قطعی بدن چون میدونن نظر کمیته مهمه. اما برام جالبه که می بینم بعضی از بچه ها میگن استاده قول قطعی داده. دوستان محبت کنند چند نمونه از این جواب های قطعی رو توضیح بدن که ما بتونیم بهتر تصمیم بگیریم
    ممنون
    دوستاني كه جواب قطعي ميگيرند زياد نيستند اماغير ممكن نيست. به رزومه هم خيلي بستگي داره . عجيبه كه از ايمل دوستان متوجه شدم اينجا همه در پي جواب قطعي هستند. دوستاني كه جواب قطعي ميخوان بايد رزومه ي خيلي عالي داشته باشند كه استاد رو تحت تاثير قرار داده باشه يا شانس خيلي بالايي داشته باشند كه با رزومه ي معمولي همچين جوابي رو گرفته باشند. در هر دو صورت خوشا بحالشون. شما در بين جوابها ميتونيد گستره دانشگاه هايي رو كه ميخواي اپلاي كن كمتر كني و محدود تر. مثلا بيشتر جايي اپلاي كني كه در زمينه ي رشته ي شما اساتيد زيادي داره نه مثلا يك استاد كه احتمالا 1-2 دانشجو هم بيشتر نميگيره. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

یعنی به نظر شما ممکنه که مصاحبه داشته باشم؟
    ايشون قبل از اينكه شما رو نهايي كنن بايد مصاحبه ميگرفتند. الان اگر مصاحبه كنند جنبه ي برقراري ارتباط داره. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    ايشون قبل از اينكه شما رو نهايي كنن بايد مصاحبه ميگرفتند. الان اگر مصاحبه كنند جنبه ي برقراري ارتباط داره. شادزي
    آخه قضیه اینه که از بین این 4 نفر فک کنم یکی رو انتخاب میکنن!؟

Junior Member

ُسلام دوستان.
    من چند وقت پیش ایمیلی به یه استاد دانشگاه کوینزلند استرالیا زدم درمورد درخواست همکاری به همراه ازومه.
    با توجه به اینکه من الان لیسانس هستم. استاد این جواب رو داده لطفا نظرات ارزشمنده تون رو بدید دوستان عزیز و کمکم کنید.

Dear Mr Ramezani,
    Thank you for your interest in working in my Group. I think that your area of research interest would fit in very well with ours. Most students enrol as a PhD students rather than Masters, but you can take a look at the options.
    At this stage you should look at

http://www.aibn.uq.edu.au/future-students

and submit an expression of interest. We can then discuss a potential project. You should also check the English language requirements for admission as the requirements are strict (see http://www.uq.edu.au/international-s...e-requirements).
    For information on scholarships you can also look at:

http://www.uq.edu.au/grad-school/int...t-scholarships
    Applications for scholarships for the next round need to be submitted to the my institute by 15th October, so if you are interested in applying by then there is not a lot of time. Otherwise, there will be another round that you can apply for early next year.

تشکر پیشاپیش از کمک شما عزیزان.

Global Moderator

Simon آواتار ها

آخه قضیه اینه که از بین این 4 نفر فک کنم یکی رو انتخاب میکنن!؟
    اين نوشته ي شما نيست؟ شما نوشتيد نهايي هستيد پس نبايد مشكلي باشه؟ شادزي

Junior Member

با تشکر ازشما , برای اینکه مطمئن بشم جواب استاد template بوده یا نه یک ایمیل زدم و گفتم می تونم اسم شما را بعنوان استاد Supervisor بیارم در اپلای , بعدش این جواب رو داد.
    please feel free to list me there.yes
    یعنی امیدب هست دوستان؟ ممنون از راهنمایی شما.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    اين نوشته ي شما نيست؟ شما نوشتيد نهايي هستيد پس نبايد مشكلي باشه؟ شادزي
    چرا نوشته منه؟ اگه بخوام کامل بنویسم ایشون گفتن که تا دو هفته دیگه نتیجه نهایی رو میگن.
    واژه نهایی که در پست قبلی ذکر کردم منظورم از بین سایر کاندیداهاست، بعد از بررسی ها. ضمنا به نظر شما یه استاد معمولا چند نفر برای phd انتخاب می کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)