صفحه 521 از 1371 نخستنخست ... 214214715115125135145155165175185195205215225235245255265275285295305315716211021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,201 تا 5,210 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان
    من یه مشکلی دارم و اون اینکه نمیدونم باید چه جوری از استادی که اکی داده پیگیر کارام باشم که خیلی هم مزاحمش نشم
    من حدود 1.5 ماه پیش از یه استاد تو نیوزلند اکی گرفتم که فرم ها رو برام فرستاد و گفت اگه کمک میخوای برا پر کردنش ازم بپرس
    پر کردم و فرستادم ، دیگه جواب نداد
    تا اینکه ای میل زدم که ایا این چند تا ایمیلم به شما رسیده
    گفت "بله ولی مسافرتم برای کنفرانس امریکا، هفته بعدی که اومدم فرمهاتو میخونم و اگه نکته ای بود بهت میگم"
    منم تشکر کردم
    ولی آمارشو دارم تقریبا سه هفته است برگشته و جوابی نداده
    به نظرتون ای میل بزنم ؟ اگه آره این دفعه چی بگم
    از یه طرف چون دارم برای زبان آماده میشم یه جورایی کش دادنش کمک میکنه مدارکم آماده باشه
    موضوع کار دقیقا همونیه که میخوام و نمیخوام الکی از دستش بدم
    لطفا کمکم کنین
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Robotic

سلام دوستان
    من یک سوالی دارم
    من از دانشگاه oklahama از یکی از استادها تو دپارتمان مکانیک این جوابو گرفتم
    Dear Hossein,
    At this time, I do not have expect to have funding to support any new PhD students starting in the Spring of 2013. Based on the materials you have sent me it seems likely that you could be accepted into our program, and you experience and interest make you a likely candidate for my research lab -- however, because I do not have funding to support you, I cannot encourage you to apply unless you have alternative sources of funding. A year at OU is expected to cost approximately $27,000 for tuition, fees, room and board.

I am sorry I cannot give you more encouraging news.
    Best wishes,

لطفا منو راهنمایی کنید. نظرتون راجع به این ایمیل چیه؟
    چه جوابی باید به این استاد بدم؟ می خواستم بدونم که می تونم ازش بپرسم که برای پاییز 2013 فاند داره یا نه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_usa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سوالی دارم
    Dear Hossein,
    At this time, I do not have expect to have funding to support any new PhD students starting in the Spring of 2013. Based on the materials you have sent me it seems likely that you could be accepted into our program, and you experience and interest make you a likely candidate for my research lab -- however, because I do not have funding to support you, I cannot encourage you to apply unless you have alternative sources of funding. A year at OU is expected to cost approximately $27,000 for tuition, fees, room and board.

Best wishes,

چه جوابی باید به این استاد بدم؟ می خواستم بدونم که می تونم ازش بپرسم که برای پاییز 2013 فاند داره یا نه؟
    حسین صاف و پوست کنده بهت گفته فاند نداره اگه با هزینه ی خودت میای میتونی اپلای کنی اگه نه زیاد روش حساب نکن.
    تو این مقطع من جای شما باشم نمیگم اپلای نمیکنم بای! میگم باشه چون خیلی به کاراتون علاقه دارم اپلای میکنم بعدا که خوشش اومد بگی نمیام ممکنه برات فاند جور کنه

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مشکلی دارم و اون اینکه نمیدونم باید چه جوری از استادی که اکی داده پیگیر کارام باشم که خیلی هم مزاحمش نشم
    من حدود 1.5 ماه پیش از یه استاد تو نیوزلند اکی گرفتم که فرم ها رو برام فرستاد و گفت اگه کمک میخوای برا پر کردنش ازم بپرس
    پر کردم و فرستادم ، دیگه جواب نداد
    تا اینکه ای میل زدم که ایا این چند تا ایمیلم به شما رسیده
    گفت "بله ولی مسافرتم برای کنفرانس امریکا، هفته بعدی که اومدم فرمهاتو میخونم و اگه نکته ای بود بهت میگم"
    منم تشکر کردم
    ولی آمارشو دارم تقریبا سه هفته است برگشته و جوابی نداده
    به نظرتون ای میل بزنم ؟ اگه آره این دفعه چی بگم
    از یه طرف چون دارم برای زبان آماده میشم یه جورایی کش دادنش کمک میکنه مدارکم آماده باشه
    موضوع کار دقیقا همونیه که میخوام و نمیخوام الکی از دستش بدم
    لطفا کمکم کنین
    مرسی
    اساتید به این راحتی که ما فکر میکنیم قولاشون را فراموش نمیکنن. شما اپلای کردید؟ اگر نکردید و زمان اپلای نزدیکه اپلای کنید و بهش بگید همونطور که گفتید اپلای کردم و اینم شماره پروندم.
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

Senior Member aida8404 آواتار ها

سلام دوستان
    من یک سوالی دارم
    Dear Hossein,

Best wishes,

بنظرم اگه میتونید خودتون را ساپورت کنید همونکاری که اقا محمود کفتن را بکنید وگر نه خیلی صریح گفته امکانشو نداره. اگر نمیتونید خودتون هزینه را بدید ببینید امکان دیفر هست یا نه. اگه بود به استاد بگید چون عاشق کارتم اپلای میکنم و سعی میکنم اسکولارشیپ گیر بیارم (و سعی کنید واقعا) اگر نشد ازش بخواید دیفرتون کنه و ترم پاییز که فاند زیاد تره براتون فاند جور کنه. (مطمئن باشید این ترم فاندی در کار نیست). در ضمن حتما به ایمیل زدن به اساتید ادامه بدید. موفق باشید
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام دوستان
    من یک سوالی دارم
    Dear Hossein,

Best wishes,

بهش ايميل بزن و بگو از اونجا كه زمينه ي كاريمون در يك جهته و من به كار با شما علاقه دارم ميتونم هزينه ي يك سال رو خودم تقبل كنم. فقط ميخواستم بدونم كه اگر من در اون يكسال خودم رو ثابت كنم امكانش هست كه از طرف شمات يا دانشگاه هر گونه فاندي بهم تعلق بگيره؟
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرتون درباره ی جواب این استاد چیه؟

یک مورد از کانادا (laval جواب استادی اومد که گفته متعهده که 18000 دلار رو فاند بده سالیانه و گفته اپلای کنم به اساتید دیگه در دانشگاه های دیگه کانادا نامه نزنم دیگه؟ این یعنی مثبته واقعا یا اگه مشکلی پیش بیاد مثله نیومدن ویزا کاملا میپره یا ممکنه دانشگاه رجکت کنه؟ چون هنوز خیلی از اساتید که هنوز ایمیل نزدم از طرفی هم همشون یه جورایی با هم ارتباط علمی دارن ضایع نمیشه؟
    دوستان اگه نظری راجب سطح علمی این دانشگاه در مقطع دکترا دارن بدن ممنون میشم من فرانسه متوسط بلدم ولی نمیدونم حال و هوای زندگی در کبک چه جوریه؟ شنیدم بیش از حد سوت و کوره! و برای دانشجوی خارجی نسبت به مونترال سطح پایینی داره

من یه استادی که براش پروپوزال نوشته بودم و گفته بود که اپلای کنم ایمیل زدم و گفتم آیا فاند داره؟حالا اون این جواب رو دادن منظورش چیه؟؟؟؟
    Dear

At the moment you will be considered in the next scholarship round (to be held later this year). If other funding sources come up I will let you know.

When your papers get published please send me an updated CV.

CV من رو که دیده، واسه چی میخواد خبر publish شدن مقاله مو بهش بدم؟ ؟ مرسی از همه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    من یه استادی که براش پروپوزال نوشته بودم و گفته بود که اپلای کنم ایمیل زدم و گفتم آیا فاند داره؟حالا اون این جواب رو دادن منظورش چیه؟؟؟؟
    Dear

At the moment you will be considered in the next scholarship round (to be held later this year). If other funding sources come up I will let you know.

CV من رو که دیده، واسه چی میخواد خبر publish شدن مقاله مو بهش بدم؟ ؟ مرسی از همه
    رزومه با مقاله چاپ شده به مراتب قوي تر از رزومه با مقاله سابميت شده است!
    شايد مي خواد رزومتو در كميته بررسي براي اسكولارشيب ببره. البته گفته اسكولاشيپ نرمال ديرتر باز مي شه، اگر موردي غير اون باز شد زودتر خبرت مي كنه.
    ازش تشكر كن و بگو باشه مي فرستم.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    Dear

اول یه سوال دارم: شما اپلای کردید یا نه؟
    گفته در دور بعدی بررسی متقاضیان اسکولارشیپ پروندتون مورد بررسی قرار می گیره. تاریخ دقیق نگفته... منتهی همین سال یعنی 2012 هست. گفته اگه منبع مالی حمایتی دیگه ای هم بود بهتون خبر می ده. ببینید دوست عزیز یه بار دیگه هم عرض کردم، اسکولارشیب از طرف ایتاد داه نمیشه و شما حتما باید در دانشگاه با دیگران بر سر بدست آوردنش رقابت کنید. استاد فقط می تونه کمک هزینه هایی یهتون بده که شما در عوضش یا تو تدریس یا تحقیق بهش کمک کنید.
    ضمنا گفته تا اون موقع کع پروندتون بررسی میشه اگه مقاله جدید داشتی به سی ویت اضافه کن و سی وی جدید رو واسش بفرست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)