صفحه 19 از 1371 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829691195191019 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام

استادي در پاسخ اول گفت :
    Thanks for your interest. I will contact you in the near future

بعد گفتم:
    Thank you for your reply. Are there any steps I need to take in the meantime
    بعد فرداش گفت:
    I don't have enough resources to allocate you. You may want to check other professor in our department

فكر مي كنيد براي چي؟ من چي مي تونم بگم؟

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

چی برای چی؟ گفته فاند فعلا ندارم دیگه. با بقیه تماس بگیر
    HOPE, GIVES YOU WINGS

Senior Member maryamf آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط genimi
    سلام

استادي در پاسخ اول گفت :
    Thanks for your interest. I will contact you in the near future

بعد گفتم:
    Thank you for your reply. Are there any steps I need to take in the meantime
    بعد فرداش گفت:
    I don't have enough resources to allocate you. You may want to check other professor in our department

فكر مي كنيد براي چي؟ من چي مي تونم بگم؟
    این استاده الان شرایطش مهیا نیست، هر بار یه جوری حرف می زنه. شاید بهتر باشه با یه استاد دیگه تماس بگیرید.

Senior Member

احتمالا رفته تو اون يه روز يه تحقيقي كرده ديده فاند نداره ديگه! به هر حال forget about this case

Junior Member

Dear Roosbeh
    Thanks for your message and your interest in our graduate program.
    I have a few questions for you and hope you can address:
    2. If several universities offer you a position, what factors would you consider when making a final selection?
    3. What in particular that you would want to come to *** university?
    به نظر شما به این استاد چه پاسخی بدم مناسبه؟

Senior Member

اين دانشگاه رنك بالايي نداره؟
    معمولا در جواب اين تيپ سوالا چيزي نمي شه گفت به جز اينكه من به فلان دليل به اين دانشگاه علاقه مندم (دليلتون آكادميك باشه) و انتخاب من هست. چون فكر مي كنم اگه بگيد كه منتظر جواب از دانشگاه هاي بهتر مي مونم تقريبا اين دانشگاهو از دست مي ديد.

Junior Member

اره mahin درسته. رنک بالایی نداره.حالا اگر بگم که در اون نزدیکی ها اقوام نزدیکی دارم ، و انها اینجا را پیشنهاد دادند و منم بررسی کردم و خوشم اومد .به نظر شما جواب مناسبی در رابطه باسوال سوم این استاد هست.

Senior Member maryamf آواتار ها

نه بابا، به نظر من که اینجوری خودتو پایین میاری خوبیهای دانشگاه رو بگو و بگو که با توجه به کارهای خوبی که در فلان زمینه انجام میشه که تو بهش علاقه داری، اینجا رو انتخاب کردی. شاید نامه اولت خیلی کلی بوده و نگفتی به چه زمینه هایی علاقه داری. به نظر من جواب سوال دوم سختتر از سوال اوله.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roosbeh
    اره mahin درسته. رنک بالایی نداره.حالا اگر بگم که در اون نزدیکی ها اقوام نزدیکی دارم ، و انها اینجا را پیشنهاد دادند و منم بررسی کردم و خوشم اومد .به نظر شما جواب مناسبی در رابطه باسوال سوم این استاد هست.
    فقط دليل آكادميك بيار. كاري نداره كه!

Senior Member saheb آواتار ها

به نظرم بگيد فاكتورهاي مهمي دخيلند اما من دانشگاهي را انتخاب مي كنم كه كه از لحاط علمي بتونه من را ساپورت كنه در ضمن من شنيدم كه اين دانشگاه در اين زمينه ..... قوي هست
    HAPPINESS

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)