صفحه 59 از 1371 نخستنخست ... 94950515253545556575859606162636465666768691091595591059 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام

این همون روش اپلای کردن هست
    استادهم فعلا نگفته میگیرمت
    یعنی من و شما الان اپلای کنیم هنوز هیچ فرقی بینمون نیست

Senior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

to: amin4u
    وضعیت فاند رو باید بپرسین. اگر دپارتمان استاد-محور هست چرا خودش شخصا جواب نداده و
    واسه منشیش فرستاده !!؟؟ ایمیل هم ممکنه ماسک باشه یعنی فقط ظاهرش آکادمیک هست ولی در اصل ایمیل یاهو

amin4u
    Guest

راستش:

to countdown:

این استاد واقعا سرش شلوغه. حتی بعد از 3 تا ایمیل جوابمو داد. مسوول یک Lab تحقیقاتی پرکاره و استاد شناخته شده ای هست. اما واقعا دپارتمانش توصیه کرده مستقیما با استاد تماس داشته باشین. حتی منشیشون فقط وقتی جوابمو داد که استاده منو بهش forward کرده بود و منشیش دیگه تا حالا جوابمو نداده!

to milad.ra:
    اما در مورد پاسخ از طریق یاهو, منظورم رو مث اینکه بد رسوندم. می خواستم بدونم چرا به جای اینکه از طریق همون ایمیل آکادمیک بهم پاسخ بده, چرا با ایمیل یاهوش بهم جواب داده؟ می تونه نشانه خوبی باشه؟ مثلا اینکه چون ایمیل منم غیر آکادمیکه (gmail), اینجوری شاید ایمیل های بعدیم نره تو Bulk ایمیل آکادمیکش.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

amin:
    گفته باید اپلای کنی اول

Senior Member

to: amin4u
    در مورد ایمیل فکر کنم شما اشتباه متوجه شدید. مثلا یه ایمیل معتبری که مهندسای برق دارن
    با @IEEE تموم میشه ولی در حقیقت این ایمیل یه ماسکه یعنی شما به این ایمیل واسشون میل میزنین
    ولی این ایمیل به صندوق مثلا یاهو ایشون میره و وقتی اون جواب میده شما تو قسمت فرستنده دیگه @IEEE رو نمیبینی
    و همون یاهو رو میبینی پس شما در واقع به @IEEE ایمیل زدی ولی میبینی که اون داره با یاهو جواب میده و این چیز عجیبی نیست
    بعضی از استادا ممکنه هر چی ایمیل دانشگاهی و غیر اون رو هرجا دارن مثلا رو یاهوشون فروارد کنن که راحتتر باشن و فقط همونو چک کنن.

سلام
    من از استاده در مورد نمره تافلم ÷رسیدم استاده گفت خوبه حالا این منشیه جواب داده که :
    According to the University’s minimum, your score just barely meets the admission requirement. If you are admitted, you will need to take additional English tests and you will be on limited status
    این یعنی چی؟ نمی فهمم میشه کمک کنین
    تافل دوباره باید بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Rabin
    سلام
    من از استاده در مورد نمره تافلم ÷رسیدم استاده گفت خوبه حالا این منشیه جواب داده که :
    According to the University’s minimum, your score just barely meets the admission requirement. If you are admitted, you will need to take additional English tests and you will be on limited status
    این یعنی چی؟ نمی فهمم میشه کمک کنین
    تافل دوباره باید بدم؟
    سلام
    گاهی وقتی نمره شما به حد نصاب نمیرسه دانشگاه خودش امتحان میگیره. البته من این مورد رو بیشتر در مورد speaking و writing دیدم
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Member
    رشته و دانشگاه
    علم و صنعت ایران - مهندسی صنایع

سلام

من بيشتر از يك ساليه كه با يكي از استاداي امريكايي در ارتباط ايميلي هستم، هفته پيش بالاخره مداركم رو رسما Submit‌ كردم و ازش خواستم من رو براي در اعطاي Fund بررسي كنه.
    جوابي كه داده :

Unfortunately, we do not have resources to support graduate students such as fellowships, scholarships, or even teaching assistantships. The only resource available is RA (research assistantships). You should contact research-oriented faculty members in the department to offer your services as a research assistant to work on their projects. Please do some research about what they are working on, their research interest, to make sure that your skills match their interest. Research-oriented faculty include: Prof. ---, ---, ---, ---, and I. In my particular case, all of my funding is already committed to support my Ph.D
    .

به بقيه اون استادا ايميل زدم، هيچ جوابي برام نفرستادن هنوز، البته اميدوار نيستم جواب هم بدن چون نامه هاي قبليم رو هم همه رو بدونه جواب گذاشتند.
    اما يكي از اونا برام نوشته :

Hi Keyvan,
    Currently all positions are filled with my current funds. I would be glad if you are willing to work with me for your thesis!
    Good luck

من دوباره براش نوشتم :
    hank you, It would be a great pleasure. First I need an admission.
    By the way, do you think any positions would be opened by the time that MS construction management program wants to send me an I-20 ?

نظرتون چيه؟ من فاند گرفتن برام خيلي حياتي شده. ميترسم بدون فاند سفارت بهم Visa نده.

كيوان
    برای اینکه امضات از دو خط بیشتر نشه، فقط کافیه یکم سعی کنی  

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام کیوان جان
    اول از اینکه جواب ها کاملا روشن هست.استاد اول یا فاند نداره یا اگه داره به دکترا میخواد بده اونم بدلیل که کاملا مشخص است.
    بنظر من دنبال پإیرش بدون فاند نباش که ویزا سختتر میکنه.
    یه ایمیل بنظر من بهش بزن و بگو که من میخوام با فلانی که موضوع تحقیقش به من میخوره کار کنم میشه منو ریکامند بهش کنی یا ایمیل منو فروارد کنی که جواب بده. فقط اگه میدونی طرف فاند داره این ریسک بکن.
    موفق باشی
    What Goes Around...Comes Around

amin4u
    Guest

سلام دوستان,
    می شه نظرتون رو راجع به پاسخی که از یک استاد چینی دریافت کردم رو بدونم. راستی استادای چینی قابل اعتمادن؟

Thank you for your interest in studying with me at .... I am glad to know that you are particularly interested in ..., which is quite different from the type of work you have been doing so far. I am interested in your math background, which would be helpful for .... A successful student in ... also needs to be strong at mechanics, computer programming, and geology
    .
    .
    .
    Your background looks good, I would encourage you to apply. Instructions for application can be found at ... Financial aid in Research Assistant ship and Teaching assistantship are available for selected students. I'm copying this message to Dr. ...r, Graduate Director of our department. Please ask Dr. ... if you have questions about the application procedure.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)