صفحه 519 از 1371 نخستنخست ... 194194695095105115125135145155165175185195205215225235245255265275285295696191019 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,181 تا 5,190 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member gentela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng,

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

آقا چی بگم الان؟؟ هم تشکر کنم و هم اینکه نوع RP رو برای سفارت نمیدونم

I am sorry for being out of touch. I have just emailed XXXX (graduate student coordinator) about funding possibilities. I may be able to fund you on XXXX project. If you could email me back about exactly what sort of research plan you need (length and format) I will draft one up and send it to you. I will let you know about funding options as soon as I hear from XXXX.

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط panizza نمایش پست ها
    سلام

بچه ها می تونید من رو راهنمایی کنید چه جوری یه استاد رو راضی کنم که با درخواست defer من موافقت کنه؟ من به خاطر فاند و ویزا نمی رسم واسه ترمی که پذیرش دارم. (خیلی دیگه طولانی شد) از ایمیل هایی که با استاده رد و بدل کردم اجساس می کنم نمی خواد اچازه بده که من پذیرشم رو defer کنم جالا دلیلش مهم نیست فقط می خوام یه جوری باهاش مطرج کنم که قبول کنه
    ادمیژن آفیس بهم گفته که :
    please provide a written confirmation from your supervisor here that he/she is willing to allow you......

خیلی برام مهمه ممنون میشم دوستای باتحربه کمکم کنن!!! (توی نوشتن متن انگلیسی اش هم ممنون میشم راهنمایی کنید یه جوری که نه خیلی رسمی باشه( آخه خیلی وقته با این استاده در ارتباطم ) ولی مجترمانه بشه و متقائدش کنه)
    ممنون پیشاپیش
    What is the reason. I am asking that because I just want to know if he does not allow what you are going to do

Do you want to have the doors open or not? If he is not willing to let you to postpond your admission you may miss the chance

Is he going to just say "forget about him" or not
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    What is the reason. I am asking that because I just want to know if he does not allow what you are going to do

Do you want to have the doors open or not? If he is not willing to let you to postpond your admission you may miss the chance

Is he going to just say "forget about him" or not
    راجع به دلیلش که من مطمین نیستم به نظرم دلیلش اهمیتی هم نداره نمی دونم ممکنه توی این مدت دانشجوی بهتری پیدا کرده و یا فکر می کنه.... نمی دونم
    خوب قطعا اگه موافقت نکنه من ریجکتم دیگه!!!جای شکی نیست!
    ولی هنوز بهم هیچی نگفته از ایمیل هاش این طوری برداشت می کنم که اگه ایمیل بزنم راجع به دیفر میگه نه حالا من نمی دونم چی کار کنم چه جوری درخواست کنم که احتمال نه گفتنش مینیمم بشه
    بازم مرسی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

راجع به دلیلش که من مطمین نیستم به نظرم دلیلش اهمیتی هم نداره نمی دونم ممکنه توی این مدت دانشجوی بهتری پیدا کرده و یا فکر می کنه.... نمی دونم
    خوب قطعا اگه موافقت نکنه من ریجکتم دیگه!!!جای شکی نیست!
    ولی هنوز بهم هیچی نگفته از ایمیل هاش این طوری برداشت می کنم که اگه ایمیل بزنم راجع به دیفر میگه نه حالا من نمی دونم چی کار کنم چه جوری درخواست کنم که احتمال نه گفتنش مینیمم بشه
    بازم مرسی
    ببین دوست عزیز، احتمالا می خواد یه پروژه ای رو شروع کنه که نیاز داره شما هرچه زودتر اونجا باشید و با توجه به تعداد زیاد اپلیکنت ها، نمی خواد صبر کنه. در مورد این مساله نمی شه کاره خاصی کرد. در ضمن اگر شروع ترمتون پاییز هست، الان خیلی زوده برای دیفر کردن. اگر ای 20 دارید وقت سفارت بگیرید و اپ دیتش کنید که دارید کارهای اومدنو انجام می دید، حالا یا می رسید یا نمی رسید! اون موقع در موردش تصمیم بگیرید نه از همین حالا. اگر قراره بهتون فاند بده و هنوز نداده و شما ای 20 ندارید هنوز، که بگید تا این مدارکو نداشته باشم نمی تونم برم سفارت و ویزا کاری انجام بدم و باید زود این مدارک به دستم برسه (البته با فرض اینکه دانشگاه در امریکا هست اینها رو گفتم)
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    ببین دوست عزیز، احتمالا می خواد یه پروژه ای رو شروع کنه که نیاز داره شما هرچه زودتر اونجا باشید و با توجه به تعداد زیاد اپلیکنت ها، نمی خواد صبر کنه. در مورد این مساله نمی شه کاره خاصی کرد. در ضمن اگر شروع ترمتون پاییز هست، الان خیلی زوده برای دیفر کردن. اگر ای 20 دارید وقت سفارت بگیرید و اپ دیتش کنید که دارید کارهای اومدنو انجام می دید، حالا یا می رسید یا نمی رسید! اون موقع در موردش تصمیم بگیرید نه از همین حالا. اگر قراره بهتون فاند بده و هنوز نداده و شما ای 20 ندارید هنوز، که بگید تا این مدارکو نداشته باشم نمی تونم برم سفارت و ویزا کاری انجام بدم و باید زود این مدارک به دستم برسه (البته با فرض اینکه دانشگاه در امریکا هست اینها رو گفتم)
    خیلی ممنون از جوابتون ولی نه آمریکا نیست این جور که توی آفرم نوشته من باید 3 هفته دیگه اونجا باشم یعنی همین روزا باید اقدام کنم واسه دیفر به ادمیژن آفیس ایمیل زدم گفتن باید استاد تائید کنه حالا می خوام به استاده ایمیل بزنم!!! چی باید بنویسم؟ نمی دونم چه جوری بنویسم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

خیلی ممنون از جوابتون ولی نه آمریکا نیست این جور که توی آفرم نوشته من باید 3 هفته دیگه اونجا باشم یعنی همین روزا باید اقدام کنم واسه دیفر به ادمیژن آفیس ایمیل زدم گفتن باید استاد تائید کنه حالا می خوام به استاده ایمیل بزنم!!! چی باید بنویسم؟ نمی دونم چه جوری بنویسم
    حتما یه سری دلایلی داشتی که تا حالا برای ویزا اقدام نکردی، یا ویزا نگرفتی، بهش بگو که به این دلایل نتونستی تا حالا ویزا بگیری و احتمال اینکه بتونی تا 3 هفته دیگه ویزا بگیری کمه. امکان اینکه دیرتر بری دانشگاه بار ثبت نام هست یا نه؟ مثلا 1 ماه دیرتر، اگر تا اون موقع می تونی ویزا بگیری.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

دوستان نظرتون چیه؟ apply کنم؟
    my question:Your consideration is highly appreciated. Do you have any open positions or funded proposals in your research group for me? I would be very happy if i can get the chance to work with you in spring 2013.

his answer:
    As of the present time, all my research funding resourses are committed to students that are already here on-campus. However, if you are accepted and admitted by our Graduate School into our Ph.D. program, and should research funding resourses become available, we can give you an RA position in our research group sooner than next fall of 2013. However, that depends on many circumstances beyond my control. That is why I recommend to you that you should proceed with your application process.

Best wishes,

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    my question:Your consideration is highly appreciated. Do you have any open positions or funded proposals in your research group for me? I would be very happy if i can get the chance to work with you in spring 2013.

his answer:
    As of the present time, all my research funding resourses are committed to students that are already here on-campus. However, if you are accepted and admitted by our Graduate School into our Ph.D. program, and should research funding resourses become available, we can give you an RA position in our research group sooner than next fall of 2013. However, that depends on many circumstances beyond my control. That is why I recommend to you that you should proceed with your application process.

Best wishes,
    پویای عزیز من نظر شخصی خودم را میگم شاید کمک کنه ولی اگه کارشناسانه نظر بخوایید فکر کنم دوستان کمک بهتری بکنن
    تا جایی که من دیدم اکثر اساتید جواب قطعی نمیدن بخصوص اگر رنک بالا باشن. در ضمن خودشون را در قبال شاگردایی که دارن باهاشون کار میکنن مسئول میدونن. بنابراین این جواب میتونه به این معنی باشه که بیا هواتو دارم و در اولین فرصت بهت فاند میدم. حالا تصمیم باخودتون اگر مشکلی نداری برای application fee بنظر من اقدام کنید ضرری که نداره میتونه خیلی هم سود داشته باشه.
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

ApplyAbroad Veteran
    mohammad9 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها

his answer:

Best wishes,
    اینجور که مشخصه در دانشگاه مورد نظر تصمیم با ادمیشن کمیتی هست و این کمیته ابتدا افراد واجد صلاحیت رو ادمیت می کنه و سپس بعد از ادمیت شدن یا فایل شما یه اساتید ارجاع داده میشه تا استادی سوپروایزری شما رو بپذیره و یا اینکه از شما خواسته میشه تا استادی رو پیدا کنید.طبق تجربه ی من این جواب خیلی امیدوارکننده نیست و حتی ممکنه یه تمپلت ساده باشه که استاد برای همه می فرسته.اگه جواب بهتری ندارید،اپلای کنید.

سلام

تا الان 4 تا استاد هستن که به من موضوع دادن و میگن اپلای کن. غیر از application fee من نگران recommendation استادم هستم. یعنی هر بار که من اپلای میکنم 2 یا3 تا استاد باید توصیه نامه رو پر کنند؟ اگر استادم حوصله اش سر بره و نخواد اینکار رو بکنه من باید چکار کنم؟یعنی برای 2 بار هم حتی میترسم ازش درخواست کنم، ممنون میشم کسایی که تجربه دادرن یه راهنمایی بکنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)