صفحه 1357 از 1371 نخستنخست ... 35785712571307134713481349135013511352135313541355135613571358135913601361136213631364136513661367 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,561 تا 13,570 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Itsm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از اساتیدی که باهاشون در ارتباط بودم پیشنهاد مستر مجدد آنلاین رو داده، به نظر شما تو این شرایط تحصیل مجازی به صلاح هست یا صبر بکنم برای یک پوزیشن دکترای حضوری؟
    اگر قصدتان پذیرش دکتری است و مستر در رشته مربوطه دارید دلیلی برای گدراندن مستر مجدد مجازی نیست به خصوص اینکه هزینه ها برایتان قابل توجه باشد و نیز هدفتان فقط تحصیل و مدرک مجدد نباشد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    ممنون می شوم در این مورد هم راهنمایی بفرمایین.

من ایمیل دریافت کردم با این محتوای کوتاه:

"Yes, We always have PhD openings .

we look forward to your application!

حالا این جواب خیلی کلی است... من نمی تونم برای آن ریکام و اپلیکشن فی مهیا کنم چون چند تا دانشگاه دیگه هم می خوام اپلای کنم. بهترین جواب برای این جزئی تر جواب بده چیست؟ مرسی
    به نظر من این مورد خیلی کلی و تقریبا تشویق به اپلای بدون در نظر گرفتن شانس رزومه شماست. تنها چیزی که می توان برداشت مثبتی کرد وجود پوزیشن دکتری است
    در مورد اینکه ایشان جزیی تر پاسخی بدهند احتمالا با این پاسخ راهی ندارید اگر قبلا رزومه را ارسال کرده اید و این پاسخ شماست.
    اگر نه می توانید رزومه را در پاسخ بفرستید و درخواست کنید بررسی کنند و اگر نظر اولیه شان مثبت است با توجه به علاقه ای که برای کار با ایشان دارید اپلای خواهید کرد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    به نظر من این مورد خیلی کلی و تقریبا تشویق به اپلای بدون در نظر گرفتن شانس رزومه شماست. تنها چیزی که می توان برداشت مثبتی کرد وجود پوزیشن دکتری است
    در مورد اینکه ایشان جزیی تر پاسخی بدهند احتمالا با این پاسخ راهی ندارید اگر قبلا رزومه را ارسال کرده اید و این پاسخ شماست.
    اگر نه می توانید رزومه را در پاسخ بفرستید و درخواست کنید بررسی کنند و اگر نظر اولیه شان مثبت است با توجه به علاقه ای که برای کار با ایشان دارید اپلای خواهید کرد.
    ممنونم، لطف کردین. در ادامه مکاتبه:

Thanks a lot for your response. I do really appreciate your consideration. According to my resume in the attachment, Do you encourage me to apply to your ECE program so I would have the chance and the privilege to work with you and Prof. ***? If so, I will be grateful by letting me know so I could fill out the application form.
    Kind regards
    Faithfully yours
    که ایشون جواب دادن:
    Our unit, and the works differently.

Admitted students can work with any faculty member (myself, or prof.**, or someone elsewhere) if they and the advisor agree.

حالا من گیج موندم اپلای کنم یا خیر...

Senior Member

Thanks a lot for your response. I do really appreciate your consideration. According to my resume in the attachment, Do you encourage me to apply to your ECE program so I would have the chance and the privilege to work with you and Prof. ***? If so, I will be grateful by letting me know so I could fill out the application form.
    Kind regards
    Faithfully yours
    که ایشون جواب دادن:
    Our unit, and the works differently.

Admitted students can work with any faculty member (myself, or prof.**, or someone elsewhere) if they and the advisor agree.

تشویق به اپلای به معنی حمایت از شما نیست٬ دانشگاههای امریکا یا جاهایی که پروسه اپلای مشخص و اپلیکیشن فی دارن٬ pre-application evaluation نمیکنن و شما هر چی ایمیل بزنی تا اپلای نکنی به شما هیچ جواب مشخصی عیر از اینکه اپلای یکن نمیدن. مگه اینکه مثلا استاد از قبل شما را بشناسه٬ یا استاد قبلی شما با استادی در دانشگاه کانکت باشه یا اینکه یکدفعه چشمشون رزومه شما را بگیره٬ تا شما را به صورت ویژه در نظر بگیرن.
    بنابراین خودتون تصمیم بگیرید اپلای کنید یا ایمیل بزنید جای دیگه جواب دلگرم کننده تر بگیرید.
    امضا نامرئی

ApplyAbroad Guru

...
    ....

اینکه اپلای کنید یا نه را خودتان باید پاسخ دهید. اگر رزومه خیلی منطبق و خوبی دارید و با کار کردن با این استاد هم علاقه مندید اپلای کنید. اگر نه و فقط مکاتبه به قصد گرفتن فیدبک مثبت و اقدام به اپلای پس از آن بوده یا در صورتی که رزومه چندان رقابتی ندارید چندان اپلیکیشن بلایند در این موارد توصیه نمیشود چئن شانس زیادی ندارد.

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم من رو راهنمایی کنید. من حدود دو ماه پیش به استادی در کانادا برای ارشد مجدد ایمیل زدم و ایشون بعد 10 روز این جواب رو فرستادن
    Thanks for writing, and apologies for the delay in getting back to you. I am still accepting M.Sc. students, but due to the pandemic, I will be delaying the consideration of new applicants. Fall 2021 is likely the earliest that our university will be getting back to some sort of "normal" operation. Your dossier looks strong and I would be happy to revisit your request for a Fall 2021 admission, but I do not know if that suits you. For your information, the deadline for International Students to apply for Fall 2021 is likely to be 15 January 2021
    At the moment, I am not working on xxx, but we do have other xxx projects that are in various stages of progress and that could form the basis for an M.Sc. thesis projects
    که من در ادامه گفتم اوکی هست پاییز 2021 و این پروژه ای که دارن و پرسیدم کی مجدد بفرستم. گفتن که
    Ideally applications by International Students should be submitted by 15 December 2020

حالا من دوباره کی ایمیل بزنم؟ چی بگم؟ مثلا ریپلای کنم همین ایمیلشونو بگم من خیلی مشتاقم هنوز و ایا شانسی دارم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidtelecom نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.بنظر میرسه متنش تمپلیتیه برای متقاضی های بین المللی.اصولا از رو این ایمیل ها نمیشه برآوردی کرد در مورد شانستون و صرفا یسری توضیحات کلی است.در مورد کرونا بله بنظرم شرایط رو خیلی سختتر کرده و علاوه بر دغدغه گرفتن پذیرش باید دغدغه ورود به کشور مقصد رو هم داشت.
    خیلی ممنون از پاسختون منظورشون از united Nation fund اون اسکالرشیپهایی هس که بعد از شروع تحصیل برای ترمهای بعدی اقدام کرد هست دیگه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

خوب به نظرم گام مهمی جلو رفته اید و استاد بی تمایل نیستند که از تقاضای شما حمایت کنند.

حالا من دوباره کی ایمیل بزنم؟ چی بگم؟ مثلا ریپلای کنم همین ایمیلشونو بگم من خیلی مشتاقم هنوز و ایا شانسی دارم؟

با توجه به ضرب الاجل این دانشگاه و البته بشتر دانشگاهها هم کم وبیش همین تاریخ است من فکر میکنم اگر مصمم هستید و مسایل ویزا و مالی و همه را در نظر گرفته اید اواسط دسامبر - یعنی یک ماه قبل از ضرب الاجل - از استاد پیگیری بفرمایید که شرایط ان موقع چگونه است و پذیرشها به چه شکلی هست و غیره... که اگر همه چیز مرتب بود اقدام بفرمایید.

در این مدت هم توصیه نامه را بگیرید و نمرات را ترجمه و آماده کنید و امتحان زبان اگر میخواهید بدهید و کارهای مقدماتی را کامل بفرمایید.

امید که همه کارها به خوبی پیش بروند.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط m1993 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم من رو راهنمایی کنید. من حدود دو ماه پیش به استادی در کانادا برای ارشد مجدد ایمیل زدم و ایشون بعد 10 روز این جواب رو فرستادن
    Thanks for writing, and apologies for the delay in getting back to you. I am still accepting M.Sc. students, but due to the pandemic, I will be delaying the consideration of new applicants. Fall 2021 is likely the earliest that our university will be getting back to some sort of "normal" operation. Your dossier looks strong and I would be happy to revisit your request for a Fall 2021 admission, but I do not know if that suits you. For your information, the deadline for International Students to apply for Fall 2021 is likely to be 15 January 2021

At the moment, I am not working on xxx, but we do have other xxx projects that are in various stages of progress and that could form the basis for an M.Sc. thesis projects
    که من در ادامه گفتم اوکی هست پاییز 2021 و این پروژه ای که دارن و پرسیدم کی مجدد بفرستم. گفتن که
    Ideally applications by International Students should be submitted by 15 December 2020

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان. من با یه استاد از یه دانشگاه نه چندان معروف تو کانادا مکاتبه کردم و یه طرح مزتبط با حیطه کاری ایشون پیشنهاد کردم که انجام بدیم. البته بیشتر هدفم گرفتن فاند بود اما خوب در ایمیل اول هیچ حرفی از فاند نزدم. بعد ایشون گفتن که رزومه ام رو بفرستم واسشون و اینکه قصد دارم برم کانادا یا از همین ایران و از راه دور میخوام همکاری کنم . منم نوشتم که قصدم اینه که برم کانادا و رزومه مو براشون فرستادن. بعد ایشون گفت که اگه بشه طرح هم در ایران اجرا بشه و هم در کانادا و بعدا نتایج مقایسه بشه و پرسیدن که برای این طرح تایید کمیته اخلاق چقد طول میکشه و من دقیقا کی میخوام برم کانادا. حالا دوتا سوال دارم.
    یکی اینکه اصلا میشه رو حرف این استاد حساب کرد؟ و اینکه من الان چجوری مسئله فاند رو با ایشون مطرح کنم؟ دوم اینکه با توجه به اینکه اگر من قراره دستیار پژوهشی ایشون بشم آیا باید پروپوزال رو من بنویسم یا خود استاد باید بنویسه؟
    ممنون میشم هرچه سریعتر جواب بدید

ApplyAbroad Guru

ممنون می شوم در این مورد هم راهنمایی بفرمایین.

من ایمیل دریافت کردم با این محتوای کوتاه:

"Yes, We always have PhD openings .

we look forward to your application!

حالا این جواب خیلی کلی است... من نمی تونم برای آن ریکام و اپلیکشن فی مهیا کنم چون چند تا دانشگاه دیگه هم می خوام اپلای کنم. بهترین جواب برای این جزئی تر جواب بده چیست؟ مرسی
    بنظر من اگر جواب جزئی تری میخواست بده همین دفعه جواب میداد. درواقع بنوعی جوابش اینه که وقتی اپلای کردی بررسی میکنم. اگر جای دیگری ندارید و فکر میکنید رزومه ت در حد این دانشگاه هست میتونید اپلای کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)