صفحه 958 از 1371 نخستنخست ... 45885890894894995095195295395495595695795895996096196296396496596696796810081058 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,571 تا 9,580 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوتونيک-دانشگاه تبريز

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان عزیز
    چند وقته پیش استاد راهنمام به یه پروفسور ایمیل زدو از من تعریف کرد و در واقع یه جور RECOMMENDATION فرستاد استاد این جوابو داد:

Thank you for your mail. I did not receive any letter from Mrs. X yet, but I would like to let you know that we are interested in good candidates. She may contact me directly and send her application.

من بعد این جریان به استاد دو تا میل به فاصله یه هفته فرستادم (دومیشو چند روز پیش زدم)و موضوعشم گذاشتم دانشجوی فلان استاد که متوجه شه ولی هنوز هیچ پاسخی نگرفتم حالا سوالم اینه که درسته بهش زنگ بزنم؟!!
    با سپاس

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط M_moradi62 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    امروز برای یک استاد در دانشگاه Iowa state university آمریکا ایمیل زدم و گفتم که علایقم همسو با پژوهش های ایشون هست (برای phD) و ... و رزومه ام را هم فرستادم، بعد از 3 ساعت جواب داد که:
    Your background seems like it would be a good fit for my group. Please apply to our department. You can find information at ...
    با توجه به این که تازه ایمیل زدن را شروع کردم و تجربه ای ندارم، می خواستم لطفا راهنماییم کنید که
    1) آیا این ایمیل مثبت است؟ یعنی جای امیدواری هست؟
    2) آیا ازش بپرسم که فاند دارید؟
    ممنونم
    متاسفانه تمپليت هستش.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط tafshar11332 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    چند وقته پیش استاد راهنمام به یه پروفسور ایمیل زدو از من تعریف کرد و در واقع یه جور RECOMMENDATION فرستاد استاد این جوابو داد:

Thank you for your mail. I did not receive any letter from Mrs. X yet, but I would like to let you know that we are interested in good candidates. She may contact me directly and send her application.

من بعد این جریان به استاد دو تا میل به فاصله یه هفته فرستادم (دومیشو چند روز پیش زدم)و موضوعشم گذاشتم دانشجوی فلان استاد که متوجه شه ولی هنوز هیچ پاسخی نگرفتم حالا سوالم اینه که درسته بهش زنگ بزنم؟!!
    با سپاس
    اره بنظرم خيلي بهتره زنگ بزنيد و بهش توضيح بديد.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط hamsad نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیر
    یکی از اساتیدی که کارش به کار من خیلی نزدیکه و من برای دمین بار بش ایمیل زدم امروز این جواب رو به من داده. به نظرتون من باید چی جوابش رو بد که بتونم توجهش رو جلب کنم؟

Thank you for your interest in our PhD program. We accept applications for Fall 2015 until mid-January. Admission decisions will be communicated by late April.
    Please feel free to contact our graduate student coordinator Ms. ..... if you have any questions about the application package, requirements and deadlines.

These decisions for admission and/or assistantships are made on a competitive basis based on the pool of applicants and availability of research funding for that year, therefore it is not possible to answer such inquiries in advance. You are welcome to check the status of your application in late Spring when more information will be available.

ممنون میشم به من کمک کنید.
    He/she sent you a template and didn't address anything about you. If you think your resume is competitive for this university, you may apply for it otherwise go through your other options.
    You can send an email to him/her and say thanks for your reply and useful information!!!!!

Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

سلام دوستان
    بلاخره استاد جواب داد .

I reviewed the documents you sent me on Sunday. Your GPAs, especially your Master’s degree, are not high, and I’m not sure if you become eligible for any university funding. However, if you want to still start your study here at XXX, you can apply for admission and you can indicate my name as a possible supervisor in your application. Then, when your file comes to the department of computer science, I will follow its status and will let you know the result. So, when you apply, let me know by an email. As far as I remember, the deadline of application is sometime in December. You can check it from the following link:

چون تجربه ندارم می پرسم
    خوشبختانه قبول کرده استاد که سوپروایزرم بشه و گفته برو ثبت نام اما ممکنه تو پروسه ثبت نام رد بشم ؟
    دانشگاهش تو کاناداس و از طرفی استاد تا محتوای تز ارشدم هم مطالعه کرده و تصمیمشو اعلام کرده
    سوال بعدیم اینکه من توی رزومه اعلام کرده بودم واسه ایلس تو دسامبر امتحان می دم و نتیجش تقریبا یک هفته بعد از ددلاین ثبت نام میاد . حالا باید چیکار کنم دوباره به استاد ایمیل بزنم یا باید این موضوع رو با دپارتمان در میون بزارم ؟؟
    نظر شما چیه ؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط Souri_RS نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز جواب ایمیلی رو گرفتم از استادی در رنک زیر 10 امریکا. من به یکی از دانشجوهاش ایمیل زدم که باز بیشتر مشورت بگیرم، ولی میخوام بدونم به نظر شما این ایمیل اینقدر جدی هست که من حتی بی خیال رفتن این ترم به هیوستون بشم؟
    ایمیل:
    Dear Amir

I would strongly encourage you to apply to out PhD program. You have a very strong background in air pollution modeling and you have already submitted two papers in AE. Your background is overall impressive. You have strong research experience in atmospheric modeling. My only concern is that I am not sure if you will be interested in experimental work or not (considering that we do a lot of experimentation in our group). If you would be eager for experimental work in addition to analytical approaches I think you can be an excellent PhD candidate

البته من جواب دادم که:
    I should express my sincere appreciation for your prompt and encouraging reply.
    Experimental works for gathering information would definitely yield useful information on modeling and to make any scientific paper secure. As you know model uncertainties originated from anthropogenic/biogenic emissions are too high to conduct some researches. For example we had difficultly calculating ozone production efficiency with WRF-CHEM simulated by NEI-2005 and -2011 due to model uncertainties in the treatment of trace gases,especially NO2.
    As a result, I am really eager for experimental works to collect and assimilate them for model validation or emissions adjustment. Besides, my specialty in remote sensing may be useful for large scale investigations. As I outlined in previous mail, I have worked with many satellite data.
    BTW, it would be really great if you could consider me as a candidate for your research group. I will do my best to strengthen my CV in coming months. Actually I have a couple of papers related to aerosol and precipitation and dust storms which may be published in next year.
    I am looking forward seeing your decision on my application.
    Yours sincerely,

بعد گفت که:
    Of course the entire point is to work in my group ! You need to make this clear in your application - just follow the instructions in our web site
    داستان ایمیل دریافتی و متنی که شما ارسال کردید، داستان گودرز و شقایقه! طرف میگه حاضری اکپریمنتال کار کنی؛ شما میگی مسائل علمی چنین و چنان است! بابا 4 کلمه باید بگی آره یا نه.

به نظر من متن ایمیل دریافتی فراتر از یک ایمیل تمپلیت یا معمولی هست؛ خصوصاً اینکه یه جاهایی اشاراتی کرده به ویژگیهای رزومۀ شما. اینکه آیا با استناد به این ایمیل میشه دست از هیوستون کشید یا نه، بستگی داره به کیفیت رزومۀ شما و سطح رقبای شما در دانشگاه مورد نظر. به نظر من ارزش داره که تلاشی بکنید؛ بلکه تیری که میندازید به هدف بخوره.

پی نوشت: متن ایمیل ارسالی شما، اشکال واضح نوشتاری داشته!
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط peterson نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بلاخره استاد جواب داد .

I reviewed the documents you sent me on Sunday. Your GPAs, especially your Master’s degree, are not high, and I’m not sure if you become eligible for any university funding. However, if you want to still start your study here at XXX, you can apply for admission and you can indicate my name as a possible supervisor in your application. Then, when your file comes to the department of computer science, I will follow its status and will let you know the result. So, when you apply, let me know by an email. As far as I remember, the deadline of application is sometime in December. You can check it from the following link:

چون تجربه ندارم می پرسم
    خوشبختانه قبول کرده استاد که سوپروایزرم بشه و گفته برو ثبت نام اما ممکنه تو پروسه ثبت نام رد بشم ؟
    دانشگاهش تو کاناداس و از طرفی استاد تا محتوای تز ارشدم هم مطالعه کرده و تصمیمشو اعلام کرده
    سوال بعدیم اینکه من توی رزومه اعلام کرده بودم واسه ایلس تو دسامبر امتحان می دم و نتیجش تقریبا یک هفته بعد از ددلاین ثبت نام میاد . حالا باید چیکار کنم دوباره به استاد ایمیل بزنم یا باید این موضوع رو با دپارتمان در میون بزارم ؟؟
    نظر شما چیه ؟؟
    استاد مربوطه اظهار میکنه که شما ممکنه در بحث فاند، از جانب دپارتمان و به خاطر معدلتون رد بشید. به نظر میاد که اگر بتونید از دپارتمان رأی اعتماد بگیرید، احتمالش هست که بتونید از استاد هم رأی مثبت بگیرید. تنها نکته این هست که من نمیدونم چرا استاد مربوطه، چشم به دریافت فاند از دپارتمان داره! احتمالاً شما برای اسکالرشیپ باید در نظر گرفته بشید و استاد مربوطه، RA نداره به شما بده.

مسائل مربوط به ریپورت نمرات آزمونها، به استاد مربوط نمیشه و باید با دپارتمان مکاتبه کنید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

استاد بهم اینطوری جواب داده. چه جوابی بدم ؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.
    سلام دوستان این آینده نزدیک کی هست؟ یعنی میشه برای ترم بعد اقدام کرد؟؟
    Thanks for your interst in joining my group.
    As i have more than 18 Ph.D. students and also serve as the chair of a large dept., i am unable to add new students in the near future.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein4u نمایش پست ها
    As i have more than 18 Ph.D. students and also serve as the chair of a large dept., i am unable to add new students in the near future.
    معلوم نيست! تو برنامه تون باشه يه ٣ ماه ديگه باز بهش ايميل بديد.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein4u نمایش پست ها
    یعنی تا چند سال دیگه دانشجوی جدید نمیگیره. با درنظرگرفتن ددلاینها، جواب مثبت همین الان از استاد یعنی سپتامبر آینده. وقتی میگه در آینده نزدیک نمیگیرم یعنی نه فقط سال آینده بلکه سال بعدش هم. کسی که 18 تا دانشجوی دکترا داره باید چندتاشون رو فارغ التحصیل کنه تا جا برای دانشجوی جدید داشته باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)