صفحه 515 از 1371 نخستنخست ... 154154655055065075085095105115125135145155165175185195205215225235245255656151015 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,141 تا 5,150 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Banned

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

یکی دیگه هم اینو گفته :

Thank you for your interest. If you would like to apply to Georgia Tech for admission to the chemical engineering doctoral program, you can find more information on the Georgia Tech website.

چی بهش بگم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi_66 نمایش پست ها
    یکی دیگه هم اینو گفته :

Thank you for your interest. If you would like to apply to Georgia Tech for admission to the chemical engineering doctoral program, you can find more information on the Georgia Tech website.

چی بهش بگم؟
    این تمپلته دوست من، شما رو ارجاع دادند به سایت. بهتره در مورد پوزیشن و فاند سوال کنید. در ضمن حواستون باشه به چند استاد در یک گروه به هیچ عنوان در یک زمان ایمیل نزنید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

یکی دیگه هم اینو گفته :

چی بهش بگم؟
    نیاز نیست جواب خاصی بدید. چون بیشتر از یک تمپلیت به نظر نمی رسه شما رو ارجاع داده به سیستم اپلای دانشگاه که یعنی هیچی.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Banned

یعنی اول باید اپلای کنم ؟ قبلش نمیشه استاد انتخاب کرد؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    Do you have any open positions or funded proposals in your research group for me? I would be very happy if i can get the chance to work with you in near future.

در جوابم گفت:
    I can maybe find funds if there is an interesting project - which is why I am asking you what your idea is, but otherwise, I am fully committed.

ApplyAbroad Veteran

در جوابم گفت:
    I can maybe find funds if there is an interesting project - which is why I am asking you what your idea is, but otherwise, I am fully committed.

خوب مثل اینکه ایشون میخواد رو پروژه شما کار کنه یعنی رو فکر شما و تازه براش فاند پیدا کنه.! همونطور که گفته کاملا پوزیشن هاش پره! به نظرم فقط اگه میخواهید مقاله کار کنید با ایشون ادامه بدید، و گرنه باید وقت زیادی بگذارید و سرمایه گذاری کنید تا شاید ایشون بتونن فاندی به شما بدن!

Banned

در جوابم گفت:

منو محدود کرده به موضوع خودم پس احتمالا باید بگم اگر خوشش بیاد روی همین موضوع کار کنم ولی اگر خوشش نیاد ردم میکنه احتمالا
    خیلی دوست دارم بدونم خودش موضوع داره یا نه یعنی دوست دارم بهم این اطمینان رو بده که حتی اگر دقیقا روی ایده خودم کار نکنه یک موضوع مشابه برام پیشنهاد میده تا کار کنم.
    کلا میخام بدونم منو میخاد یا نه که بعد موضوع رو باهاش درمیون بزارم ولی اگر اینو بهش بگم فکر میکنه سرکاریه و میخام با این بهونه ازش قول دکتری بگیرم
    خواهش میکنم راهنماییم کنید
    مشکل دیگه هم اینه که استادم دانشجوش بوده و هنوز استادم در جریان این مکالمات نیست و نمیدونم چه طوری به استادم بگم که ناراحت نشه و فکر نکنه میخام بپیچونمش.
    حالا چیکار کنم؟من دوست دارم یک تعامل سه نفره باشه.

Banned

یعنی چی که نوشته:
    but otherwise, I am fully committed
    بر عکس گفته که!

Senior Member aida8404 آواتار ها

منو محدود کرده به موضوع خودم پس احتمالا باید بگم اگر خوشش بیاد روی همین موضوع کار کنم ولی اگر خوشش نیاد ردم میکنه احتمالا
    خیلی دوست دارم بدونم خودش موضوع داره یا نه یعنی دوست دارم بهم این اطمینان رو بده که حتی اگر دقیقا روی ایده خودم کار نکنه یک موضوع مشابه برام پیشنهاد میده تا کار کنم.
    کلا میخام بدونم منو میخاد یا نه که بعد موضوع رو باهاش درمیون بزارم ولی اگر اینو بهش بگم فکر میکنه سرکاریه و میخام با این بهونه ازش قول دکتری بگیرم
    خواهش میکنم راهنماییم کنید
    مشکل دیگه هم اینه که استادم دانشجوش بوده و هنوز استادم در جریان این مکالمات نیست و نمیدونم چه طوری به استادم بگم که ناراحت نشه و فکر نکنه میخام بپیچونمش.
    حالا چیکار کنم؟من دوست دارم یک تعامل سه نفره باشه.
    دوست عزیز بنظر من خیلی دارید رو ایدتون وسواس بخرج میدید. طوری با موضوع برخورد نکنید انگار که مثل دزدا در کمین که ایدتون را بدزده. الان زمانشه که تصمیم بگیرید. اگر جواب سوالش را ندید قطعا از دیتش میدید. یا ایدتون را خیلی سنجیده بنویسید براش یا کلا بیخیالش یشید. منظورم از نوشتن ایده هم این نیست که هرچی دارید رو کنید. منظورم در حد 1 صفحه است. یه چیز تو مایه های پروپزال. اگر نگید نمیتونه روی شما سرمایه گذاری کنه.
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

ApplyAbroad Guru

یعنی چی که نوشته:
    but otherwise, I am fully committed
    بر عکس گفته که!
    معنی اش اینه که کاملا گروهش پره و فاند اضافی نداره (همه فاندها و پوزیشنهای موجودش رو به بقیه commit کرده). وعده ای هم که به شما داده در مورد دنبال کردن پتنتتون به جایی نخواهد رسید. این کارها خیلی زمان بره. بروید دنبال اساتید دیگر. ایده تون رو هم پیش خودتون نگهدارید برای وقتی اونجا رسیدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)