صفحه 1283 از 1371 نخستنخست ... 283783118312331273127412751276127712781279128012811282128312841285128612871288128912901291129212931333 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,821 تا 12,830 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط nadia65 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من استاد المانی در جواب ایمیلم ازم پرسیده که حمایت مالی دارم
    Do you have the financial support for your studies including bench fees?
    من دوست دارم با توجه به رزومه خوبم از یک موسسه مثل ماکس پلانک بورسیه بگیرم
    ایا همچین چیزی هست که دانشگاهی پذیرش بگیری از یک استاد بعد بتونی از موسساتی بورس بشی و از جای دیگر تامین مالی بشم؟ چون حس میکنم عملا با این ایمیل یعنی ما حمایت مالی نداریم
    چی جوابشو بدم؟؟؟

ممنونم ازتون
    سلام،

بهتون توصیه میکنم سایت موسسه تبادلات آکادمیک آلمان (DAAD) در ایران (http://www.daad-iran.org/ir) رو مطالعه کنید. جواب بسیاری از سوالهاتون رو در مورد بورسهای تحصیلی در مقاطع دکترا رو میتونید در این سایت پیدا کنید و احیانا با سازمان دااد برای دریافت بورس مکاتبه کنید.

موفق باشید
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

رشته ام مهندسی برق برای دکترا . کشور آمریکا و کانادا . RA . البته برای اون دانشگاه که ذیزش گرفتم برای فلوشیپ کاندید شدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط nadia65 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من استاد المانی در جواب ایمیلم ازم پرسیده که حمایت مالی دارم
    Do you have the financial support for your studies including bench fees?
    من دوست دارم با توجه به رزومه خوبم از یک موسسه مثل ماکس پلانک بورسیه بگیرم
    ایا همچین چیزی هست که دانشگاهی پذیرش بگیری از یک استاد بعد بتونی از موسساتی بورس بشی و از جای دیگر تامین مالی بشم؟ چون حس میکنم عملا با این ایمیل یعنی ما حمایت مالی نداریم
    چی جوابشو بدم؟؟؟

ممنونم ازتون
    خیر اینگونه نیست
    شما هر جایی که دوستش دارین از جمله ماکس پلانک مستقیم برای خودشون اپلای کنین!

موفق باشین.

سلام . من چند تا دانشگاه اپلای کردم یکی اش بعد از یه ماه جوابش اومد یعنی ماه ژانویه و پذیرش گرفتم البته استاد چند روز قبلش ایمل زد و ابراز تمایل کرد که من با هاش کار کنم. ولی دانشگاه ههای دیگه آمریکا الان که مارس هست خبری نیست. به نظرتون دیگه استاد ها منو نمی خوان که تا حالا خبری نشده. چرا پس ریجکت نمی کنن؟

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    سلام . من چند تا دانشگاه اپلای کردم یکی اش بعد از یه ماه جوابش اومد یعنی ماه ژانویه و پذیرش گرفتم البته استاد چند روز قبلش ایمل زد و ابراز تمایل کرد که من با هاش کار کنم. ولی دانشگاه ههای دیگه آمریکا الان که مارس هست خبری نیست. به نظرتون دیگه استاد ها منو نمی خوان که تا حالا خبری نشده. چرا پس ریجکت نمی کنن؟
    من اومده بودم امریکا یه استادی ایمیل زد بیا پیشم
    بستگی به دانشگاه داره، چقد دیر و زود بررسی کنن،
    من هر آفری گرفتم تا 15 اپریل میتونستم قبولش کنم، واسه همین اونا که دودلن میذارن کنار و شما میری تو لیست؛ اگه یه موقعیتی دارین که همین الان تصمیم بگیرین، سبک سنگین کنین اگه نه یکم بیشتر وایسین!
    آفر هم داشتم راند 1 اش آپریل بود
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

سلام و وقت بخیر دوستان، جواب یکی از اساتید به من به این صورت بوده. این یک جواب روتین هست که واسه همه میفرستن یا میشه به ادامه کار و تهیه مدارکی که خواسته بیشتر امیدوار بود؟ منظورم اینه الان تمرکزم رو بزارم رو این پیشنهاد یا فعلا مکاتباتم رو با بقیه ادامه بدم و حین ادامه ماجرا برای تهیه این مدارک هم تلاش کنم؟ ضمن اینکه من مقاله ISI ندارم و فقط یک مقاله فارسی و یک کنفرانس فارسی دارم

Thank you for showing interest in my research work. In order to apply, as the first step, you require to prepare a research proposal and get it reviewed by your prospective research supervisor. So before taking the role of your future supervisors, I have to review and agree with the contents of your research proposal. Therefore, kindly prepare and email me your PhD research proposal using the following link as a guide for research proposal writing:

In addition, kindly attach and send through your English proficiency results, academic transcripts (for master and bachelor degrees) and copies of your published/under review papers.

Once I reviewed your proposal and the above mentioned documents, we will let you know whether or not we agree to be your supervisors. If I agree to be your supervisor, then you can go ahead and apply online through the university website. Please be noted that if you are admitted into our PhD research program under our supervision, you are expected to submit at least four journal papers out of your research topic in high ranked journals.

I encourage you to apply for the available scholarships at ***** from the following link

I support your application for the scholarship from my end. However, please be mindful that postgraduate research scholarships are highly competitive, and the number of quality applications far exceeded the number of scholarships available. Therefore, I encourage you to publish one or two journal papers to increase your chance for securing one of our scholarships
    Please also be noted that if your scholarship application is unsuccessful, you have to be able to fund yourself as no financial assistance can be provided by the school or your supervisors. If you perform well, some teaching and marking activities may be arranged for you to assist you financially.
    We are looking forward to reviewing your research proposal.

ApplyAbroad Superstar

سلام من این نامه را در مجموع مثبت تلقی میکنم- یعنی تمپلیت محض به نظرم نمی اید- هر چند استاد خیلی دیپلماتیک و با احتیاط خواسته اند فاصله حفظ کنند و تعهد جدی نداده باشند. استاد جوان هستند؟
    در مورد بخش دوم سوال فکر میکنم حتما و حتما با دیگران در دانشگاههای دیگر هم مکاتبه کنید- حواستان باشد اساتید دیگر در همین دانشکده ممکن است با هم ارتباط بگیرند- و کار را فقط منوط به این استاد تنها نکنید.
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط maziarposhtdar نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر دوستان، جواب یکی از اساتید به من به این صورت بوده. این یک جواب روتین هست که واسه همه میفرستن یا میشه به ادامه کار و تهیه مدارکی که خواسته بیشتر امیدوار بود؟ منظورم اینه الان تمرکزم رو بزارم رو این پیشنهاد یا فعلا مکاتباتم رو با بقیه ادامه بدم و حین ادامه ماجرا برای تهیه این مدارک هم تلاش کنم؟ ضمن اینکه من مقاله ISI ندارم و فقط یک مقاله فارسی و یک کنفرانس فارسی دارم

Thank you for showing interest in my research work. In order to apply, as the first step, you require to prepare a research proposal and get it reviewed by your prospective research supervisor. So before taking the role of your future supervisors, I have to review and agree with the contents of your research proposal. Therefore, kindly prepare and email me your PhD research proposal using the following link as a guide for research proposal writing:

In addition, kindly attach and send through your English proficiency results, academic transcripts (for master and bachelor degrees) and copies of your published/under review papers.

Once I reviewed your proposal and the above mentioned documents, we will let you know whether or not we agree to be your supervisors. If I agree to be your supervisor, then you can go ahead and apply online through the university website. Please be noted that if you are admitted into our PhD research program under our supervision, you are expected to submit at least four journal papers out of your research topic in high ranked journals.

I encourage you to apply for the available scholarships at ***** from the following link

I support your application for the scholarship from my end. However, please be mindful that postgraduate research scholarships are highly competitive, and the number of quality applications far exceeded the number of scholarships available. Therefore, I encourage you to publish one or two journal papers to increase your chance for securing one of our scholarships
    Please also be noted that if your scholarship application is unsuccessful, you have to be able to fund yourself as no financial assistance can be provided by the school or your supervisors. If you perform well, some teaching and marking activities may be arranged for you to assist you financially.
    We are looking forward to reviewing your research proposal.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام من این نامه را در مجموع مثبت تلقی میکنم- یعنی تمپلیت محض به نظرم نمی اید- هر چند استاد خیلی دیپلماتیک و با احتیاط خواسته اند فاصله حفظ کنند و تعهد جدی نداده باشند. استاد جوان هستند؟
    در مورد بخش دوم سوال فکر میکنم حتما و حتما با دیگران در دانشگاههای دیگر هم مکاتبه کنید- حواستان باشد اساتید دیگر در همین دانشکده ممکن است با هم ارتباط بگیرند- و کار را فقط منوط به این استاد تنها نکنید.
    موفق باشید
    مرسی دوست عزیز بابت اطلاعاتی که دادید، بله تقریبا جوان هستن. البته مشکل اینجاست که من تا به حال جوابی بهتر از این مورد نگرفتم و دو مورد دیگه یا بدون فاند بود یا به شرط عملکرد خوب در دوره یکساله، پس من با این حساب باید مواردی رو که نیاز هست آماده کنم و همزمان به ادامه ماجرا برسم. و البته مسیله ای که هست به فرض موافقت استاد با پروپوزال، الان اسکالرشیپ واسه فال و اسپرینگ 2018 بسته است و باید منتظر فرصت بعدی باشم که بتونم واسه اسکالرشیپ اپلای کنم. با توجه به متن ارسالی میشه اینو بهش اطمینان داشت که استاد میتونه تا مشخص شدن جریان اسکالرشیپ من رو در نظر داشته باشه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام صا دقانه از یک نامه نمیشود خیلی فراتر ازspeculation رفت. بنابراین شما تمام تلاشمان را بکنید امید که منجر به نتیجه شود. چون به پروپزال اشاره کرده اند پیشنهاد من این است که این موضوع را جدی دنبال کنید.
    موفق باشید

QUOTE=maziarposhtdar;2533877]مرسی دوست عزیز بابت اطلاعاتی که دادید، بله تقریبا جوان هستن. البته مشکل اینجاست که من تا به حال جوابی بهتر از این مورد نگرفتم و دو مورد دیگه یا بدون فاند بود یا به شرط عملکرد خوب در دوره یکساله، پس من با این حساب باید مواردی رو که نیاز هست آماده کنم و همزمان به ادامه ماجرا برسم. و البته مسیله ای که هست به فرض موافقت استاد با پروپوزال، الان اسکالرشیپ واسه فال و اسپرینگ 2018 بسته است و باید منتظر فرصت بعدی باشم که بتونم واسه اسکالرشیپ اپلای کنم. با توجه به متن ارسالی میشه اینو بهش اطمینان داشت که استاد میتونه تا مشخص شدن جریان اسکالرشیپ من رو در نظر داشته باشه؟[/QUOTE]

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام به دوستان
    من با استادی مکاتبه داشتم و توی ایمیل گفتم که کاراشون رو پیگیری میکنم و علاقمندم که باهاشون همکاری کنم. ایشون هم در پاسخ به من ایمیل زیر رو قرستادند:
    thank you for your interest in study and research at XXXXXX. I suggest that you apply for the PhD program in XXXXXXXX in order to pursue your interests. The application deadline is towards the end of this year.
    به نظر دوستان الان این جواب ایشون مثبته یا منفی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    و من چه پاسخی باید به ایشون بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون از دوستان عزیز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)