صفحه 1146 از 1371 نخستنخست ... 1466461046109611361137113811391140114111421143114411451146114711481149115011511152115311541155115611961246 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,451 تا 11,460 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط htcwf نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    من به یک استاد ایمیل دادم برای پذیرش مستر و این جواب رو داده. البته اینو هم عرض کنم که من یه بار ایمیل دادم و ایشون چندین دفعه با فاصله زمانی ایمیل رو باز کرد اما جوابی نداد، هفته بعد دوباره follow up زدم و دوباره همون روند تکرار شد. از اونجا که تو چند روز گذشته هم ایمیل رو چندین بار نگاه کرد دیروز باز هم یه follow up زدم و بعد چند ساعت این جواب رو داد:

Please submit your full application package online and mention my name in the field of Proposed Supervisor. Once it has done, please let me know the reference ID.

به نظرتون چطوره؟ ارزش اقدام کردن داره یا تمپلیت فرستاده؟
    پیشنهادی دارید که چی بهش بگم که شاید بشه فهمید چقدر جدیه؟

ممنون
    به شما وعده خاصی نداده. منظورش هم احتمالا اینه که تا اپلای نکنید پرونده رو نگاه نمیکنه و دیگر ایمیل اضافی بهش نزنید (با توجه به اینکه قبلا چند ایمیل بدون جواب بهش زده اید)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    من به یک استاد ایمیل زدم که به کارتون علاقه مندم و می خوام برای مستر اپلای کنم آیا دانشجو نمی خوایید . همچین ایمیلی زده بهم و منو دعوت کرده در این یک دوره تابستانی در همون دانشگاه اپلای کنم.

Thanks very much for your note, and for your interest in our lab! I'm wondering if you might consider attending the Digital Humanities Summer Institute, being held at the University of Victoria from June 6-17, 2016. There are a number of classes there that might be of interest to you. More information is available at http://dhsi.org/. I hope that you are able to join us there!

0- چرا همچین دوره ای رو به من پیشنهاد کرده
    1- من فکر نمی کنم این برنامه بخشی از برنامه مستر باشه و صرفا یکسری کلاس ها و سمینار های آموزشی هستش پس ربطی به مستر نداره
    2- چطور می تونم به استاده بگم که تصمیم دارم فقط برای ارشد اقدام کنم و با این که علاقه دارم به این کلاس ها نمی تونم توشون شرکت کنم
    3- این بهانه که سفارت کانادا برای دوره های کوتاه مدت به ایرانی ها ویزا نمی ده می تونه برای رد کردن شرکت نکردن در دوره قانع کننده باشه؟
    اگر نمیخواهید بروید بله میتونید بهش بگید که گرفتن ویزای کانادا برای این دوره ها مشکل است و شما تصمیم دارید صرفا روی اپلای برای مستر تمرکز کنید و میخواهید بدانید آیا امکان پذیرش و فاند هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متاسفانه برق و همین حوالی

سلام بچه ها،

دوستان یعنی کل اپلای ابرود رو بگردید یه آدم به بدبختی مثل من پیدا نمی کنید(به غرآن)

متاسفانه بنده برای یه دانشگاهی برای 2 نفر به صورت تصادفی(سه تا استاد داره و برای هر سه تاشون ایمیل نوشته بودم و در درفت ایمیل ام بود. اصلا نمی دونم چرا و چی شد اون روز حواسم پرت شد برای دو تا از استاد های این دانشگاه ایمیل هاشون رو فرستادم). متاسفانه استاد اولی آنی بعد دریافت جوابم رو داد و کلی ایمیل بازی کردیم و گفت من می گیرمت و کلی ازم قول گرفت که جای دیگه خداوکیل اپلای نکنی منم گفتم باشه حالا تو فاند رو باسه ما جور کن . همش خدا خدا می کردم اون یکی باز نکنه یا اگه باز کرد حداقل جواب نده. متاسفانه همین الان اون یکی هم جواب داد و کلی خوشش اومده از رزومم. حالا منِ مفلوک چه کنم ؟؟؟ حقیقتش انگار اینا پروژه تو زمینه ایی که من کار کردم دارند و حتما می خوان یه نفر رو. این دو تا استاد هم خیلی با هم رفیقند. کلا عکسای همه پیک نیک هاشون با همه.

راستی اینو دومی اِ گفته
    1) Have you taken any GRE exam yet? If you did, what were your scores?
    2) Could you please send me a pdf copy of your conference paper or any other paper if there is a journal version of the paper?

یکی نیست بگی یا کریم آخه چرا این کارو با ما می کنی هاااان

دوستان و عزیزان خواهشا اگه کسی مشکل و راه حلی شبیه به این مشکل ما دیده جواب منو بده!!!

پیشاپیش سپاش

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط milados نمایش پست ها
    سلام بچه ها،

دوستان یعنی کل اپلای ابرود رو بگردید یه آدم به بدبختی مثل من پیدا نمی کنید(به غرآن)

متاسفانه بنده برای یه دانشگاهی برای 2 نفر به صورت تصادفی(سه تا استاد داره و برای هر سه تاشون ایمیل نوشته بودم و در درفت ایمیل ام بود. اصلا نمی دونم چرا و چی شد اون روز حواسم پرت شد برای دو تا از استاد های این دانشگاه ایمیل هاشون رو فرستادم). متاسفانه استاد اولی آنی بعد دریافت جوابم رو داد و کلی ایمیل بازی کردیم و گفت من می گیرمت و کلی ازم قول گرفت که جای دیگه خداوکیل اپلای نکنی منم گفتم باشه حالا تو فاند رو باسه ما جور کن . همش خدا خدا می کردم اون یکی باز نکنه یا اگه باز کرد حداقل جواب نده. متاسفانه همین الان اون یکی هم جواب داد و کلی خوشش اومده از رزومم. حالا منِ مفلوک چه کنم ؟؟؟ حقیقتش انگار اینا پروژه تو زمینه ایی که من کار کردم دارند و حتما می خوان یه نفر رو. این دو تا استاد هم خیلی با هم رفیقند. کلا عکسای همه پیک نیک هاشون با همه.

راستی اینو دومی اِ گفته
    1) Have you taken any GRE exam yet? If you did, what were your scores?
    2) Could you please send me a pdf copy of your conference paper or any other paper if there is a journal version of the paper?

یکی نیست بگی یا کریم آخه چرا این کارو با ما می کنی هاااان

دوستان و عزیزان خواهشا اگه کسی مشکل و راه حلی شبیه به این مشکل ما دیده جواب منو بده!!!

پیشاپیش سپاش
    خیلی ساده بهش بگید که اتفاقا همین قبل از شما استاد فلانی هم موافقت کرد که منو بگیره و من در حال مذاکره با ایشونم و خلاصه ببخشید ولی اگر کارم با اون جور نشد به شما خبر میدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متاسفانه برق و همین حوالی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    خیلی ساده بهش بگید که اتفاقا همین قبل از شما استاد فلانی هم موافقت کرد که منو بگیره و من در حال مذاکره با ایشونم و خلاصه ببخشید ولی اگر کارم با اون جور نشد به شما خبر میدم.
    مرسی بابت راهنمایی

اخه بر نگرده بگه چرا به من ایمیل زدی پس؟؟

من برای هر دو شون از یه تمپلیت استفاده کرده ام و دقیقا عین هم دیگه اند. اگه به هم نشون بدن که تابلو می شه من فقط دنبال پذیرش ام. می گم می خوایی اصن جوابش و ندم !!!

روشی نیست من هر دو رو داشته باشم تا اپلای؟؟ احتمال داره یکی دیگه با اینی که من اوکی شدم بیاد قول و قرار بده(آدم شناخته شده ایی اِ)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط milados نمایش پست ها
    مرسی بابت راهنمایی

اخه بر نگرده بگه چرا به من ایمیل زدی پس؟؟

من برای هر دو شون از یه تمپلیت استفاده کرده ام و دقیقا عین هم دیگه اند. اگه به هم نشون بدن که تابلو می شه من فقط دنبال پذیرش ام. می گم می خوایی اصن جوابش و ندم !!!

روشی نیست من هر دو رو داشته باشم تا اپلای؟؟ احتمال داره یکی دیگه با اینی که من اوکی شدم بیاد قول و قرار بده(آدم شناخته شده ایی اِ)
    اگر برگرده بگه خوب باید جواب بدهید که شما با چند استاد تماس گرفتید تا ببینید کدامشان دانشجو میپذیرند، و فعلا استاد فلانی جواب داده و صحبت کرده اید.
    اصلا جواب ندادن که خیلی غیرحرفه ای است. استفاده از تمپلیت یکسان هم مشکلی نیست بهر حال علاقه پژوهشی شما مشخص و ثابت است. اگر به یکی می گفتید به زمینه X علاقه دارید و به دیگری می گفتید زمینه Y اون وقت ممکن بود تابلو بشه.

Member mani_faz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EngSci- UT

سلام. من این ایمیل رو از دانشگاه michigan state گرفتم. الان دودلم که اپلای کنم یا نه( دکترای مستقیم). از 5 تا استادی که خوشم اومده بود و ایمیل زدم فقط یه دونشون جواب داده ( جواب زیر که استاد چینی هم هست). من چون لیسانسم کامپیوتر نیست به خود graduate coordinator هم ایمیل زدم و در مورد پیش نیاز هایی که تو سایت زده بودن و اینکه آیا درسایی که من پاس کردم باهاشون می خونه یا نه پرسیدم که جواب داده Should be ok. Note for phd key is to get a faculty advocate.، حالا به نظر شما فرد مورد نظر faculty advocate حساب میشه یا نه؟ ( اینم بگم که اپلای این دانشگاه 200 تومن آب می خوره و زمینه ی تحقیقاتی استاده هم برام جالبه ولی نه خیلی جالب، ولی راستش زمینه ی تحقیقاتی استادایی که جواب ندادن خیلی جالبه). یه موضوع دیگه اینکه این دانشگاه pre-screening داره که ریزنمراتو و رزومه رو توش آپلود می کنی و من pre-screening رو قیول شدم.

Your background is useful for what you like to do.
    Please also take a look at the MSU Neuroscience Program.
    You may want to consider applying for both MSU CSE Department and MSU Neuroscience Program.
    Let me know what you think.

You might want to take a look at what we do recently:+

Link

اضافه هم بکنم که با اینکه گفته به من بگو چی فکر می کنی، من یه ماهه هیچ ایمیلی بهش نزدم.

ویرایش توسط mani_faz : November 29th, 2015 در ساعت 10:15 AM

سلام

من سال پیش به یه استاد ایمیل زدم که گفت اسمم رو موقع اپلای به عنوان استاد وارد کن و بهم بگو، بعد چند ماهم به یکی دیگه ایمیل زده بودم که یک ماه پیش بعد 10 ماه جواب داده و لینک صفحه ش و گروه تحقیقاتی که شامل 5 استاده و اون استاد اولی هم جزء شون هست ( من موقع ایمیل زدن این گروه تحقیقاتی رو ندیده بودم ظاهرا تازه ایجاد شده)رو برای من فرستاده و دقیقا این همون فیلدی هست که من میخواستم البته از 10 ماه پیش تا حالا رزومه ی من خیلی پربار تر شده و حالا سابقه کار در اون فیلد هم دارم و البته یه تحقیق که داره مقاله میشه حالا نمیدونم چیکار کنم آیا بهش ایمیل بزنم و بگم در فلان مورد که عینا فیلد کاری خودشم هست مقاله سابمیت دارم یا بگم دارم در این مورد تجقیق میکنم و نتیجه شو میخوام بعنوان یه مقاله بفرستم نمیدونم راهنمایی کنید در ضمن من از این دانشگاه اکی دارم و مدارکم مورد قبولشون هست البته ترم قبل که مونده و دنبال استاد قطعی میگردم برا فاند،

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    سلام

من سال پیش به یه استاد ایمیل زدم که گفت اسمم رو موقع اپلای به عنوان استاد وارد کن و بهم بگو، بعد چند ماهم به یکی دیگه ایمیل زده بودم که یک ماه پیش بعد 10 ماه جواب داده و لینک صفحه ش و گروه تحقیقاتی که شامل 5 استاده و اون استاد اولی هم جزء شون هست ( من موقع ایمیل زدن این گروه تحقیقاتی رو ندیده بودم ظاهرا تازه ایجاد شده)رو برای من فرستاده و دقیقا این همون فیلدی هست که من میخواستم البته از 10 ماه پیش تا حالا رزومه ی من خیلی پربار تر شده و حالا سابقه کار در اون فیلد هم دارم و البته یه تحقیق که داره مقاله میشه حالا نمیدونم چیکار کنم آیا بهش ایمیل بزنم و بگم در فلان مورد که عینا فیلد کاری خودشم هست مقاله سابمیت دارم یا بگم دارم در این مورد تجقیق میکنم و نتیجه شو میخوام بعنوان یه مقاله بفرستم نمیدونم راهنمایی کنید در ضمن من از این دانشگاه اکی دارم و مدارکم مورد قبولشون هست البته ترم قبل که مونده و دنبال استاد قطعی میگردم برا فاند،
    در ادامه بگم این گروه یه استاد داره که خیلی بیشتر فیلد تخقیقاتی شو دوست دارم و عینا مقاله دومم هست اگه به اون ایمیل بزنم ضایع است یا اول به این چینیه ایمیل بزنم یعد به اون میشه راهنمایی کنید،

با سلام
    دوستان بعد از 18 ماه ویزام رو بالاخره تونستم بگیرم و یه استادی دارم که باهاش در تماسم. بهش ایمیل زدم و گفتم که ویزام اومده و خوشحال شد و گفت بیا اینجا حتمن یه کاری رو با هم شروع میکنیم. برای فاند هم نوشت که:
    at this point we can offer only a $1000 scholarship that will entitle you for in-state tuition. a couple of our phd students come like that the first semester and then find an advisor to support them.
    این ایمیل رو قبل از گرفتن ویزا بهش داده بودم. الان به نظر شما ایمیل بزنم و بگم که بلیط گرفتم و پیک آپ کردم؟ یا راجع به فاند در ترم اول هم ازش بخوام کمکم کنه؟
    ممنون میشم اینجا یا توی پیام خصوصی کمکم کنید.
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)