صفحه 330 از 1371 نخستنخست ... 2302803203213223233243253263273283293303313323333343353363373383393403804308301330 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,291 تا 3,300 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

بگید منظور این استاد چیه و من باید چه جوابی بدم.
    به نظر من اول تشکر کنید که جواب داده. بعد research interest ها و دقیقا اون زمینه کاریو که نقطه قوتتونه و به خاطر اون میخواین به اون آزمایشگاه ملحق شین رو بنویسین. و گویا استاد مطمئن نیست واسه Ms هست یا PhD ، پس دوباره ذکر کنید میخواین واسه PhD اپلای کنین.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_alone نمایش پست ها
    به نظر من اول تشکر کنید که جواب داده. بعد research interest ها و دقیقا اون زمینه کاریو که نقطه قوتتونه و به خاطر اون میخواین به اون آزمایشگاه ملحق شین رو بنویسین. و گویا استاد مطمئن نیست واسه Ms هست یا PhD ، پس دوباره ذکر کنید میخواین واسه PhD اپلای کنین.
    راستش موضوع اینه که من فوق لیسانس دارم و در همون خط اول نامه ام به استاد هم ذکر کرده بودم که فوق دارم و واسه دکترا می خوام اپلای کنم. احساس می کنم این ایمیل یک جورایی سر کاریه. چون من علاقه مندی هام را هم قبلا توضیح داده بودم تو ایمیلم!

ApplyAbroad Hero

به یه استاد ایمیل زدم جواب داده:

Mahmoud: I currently have openings. Let me know when you apply. For financial matters check
    www.xxx
    لینکش مربوط به فلوشیپ هست. آیا فلوشیپ مربوط به استاده یا دانشگاه/موسسه میده؟ به نظر شما باید چکار کنم؟

Junior Member mohsen12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Social Communication

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    به یه استاد ایمیل زدم جواب داده:

Mahmoud: I currently have openings. Let me know when you apply. For financial matters check
    www.xxx
    لینکش مربوط به فلوشیپ هست. آیا فلوشیپ مربوط به استاده یا دانشگاه/موسسه میده؟ به نظر شما باید چکار کنم؟
    با جوابهای که از استادهای خودم گرفتم برداشتم این هست که در جلسه کمیته تمامی فاندها و فلوشیپ ها را می ذارن و روی کسانی که اپلای کردن نظر می دن که کدوم فاند به کی برسه. اساتیدی که من هم به اونها ایمیل زدم ازم خواستن که وقتی اپلای کردم به اونها خبر بدم. به گمانم در این صورت اساتید در جلسه از دانشجوهایی که می شناسن دفاع می کنن تا به اونها فاند تعلق بگیره. وقتی استاد می گه بهم خبر بده که اپلای کردی یا نه برای اینه که توی جلسه وقتی پروندت بررسی می شه، تو را تائید کنه.

Junior Member

دوستان؛
    تا اونجایی که من فهمیدم تقریبا همه مثل بنده وخیلیای دیگه جوابی بهتر از "اپلای کنید" نگرفتن... حالا بنظر دوستان باتجربه این ریسک رو بکنیم یا نه؟!!!
    1- هزینه سر به فلک میذاره!!!! یکی از اساتید گفته بودن که میشه هزینه اپلای رو نداد... میشه یکی توضیح بده چجوری!!!!!
    2- هر کدوم از دانشگاه ها یکجور مدارک میخوان مثلا تویک دانشگاه من دیدم زده بود یک فیلم 10 دقیقه از اهداف و..... خودتون ضبط کنید و بفرستید...!!!!

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط msc87 نمایش پست ها
    دوستان؛
    تا اونجایی که من فهمیدم تقریبا همه مثل بنده وخیلیای دیگه جوابی بهتر از "اپلای کنید" نگرفتن... حالا بنظر دوستان باتجربه این ریسک رو بکنیم یا نه؟!!!
    1- هزینه سر به فلک میذاره!!!!
    منم اینو قبول دارم که اکثرا جواب قاطع نمیدن، اکثرا جواب خوبشون همین اپلای کن هست
    ولی‌ یه استاد دانشگاه اونجا که صحبت کردم، میگفت اکثر این جواب‌ها به خاطر رزومه شما نیست که جذبش شدن،بلکه واسه همون اپلیکشن فی.
    ولی‌ از اونجا که امسال اکثر جواب‌ها اینجوریه، کاری از دستمون ساخته نیست، میسازیم

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Member Sky Guard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-IAU ESFAHAN

کسی از کانادا جوابی نداشته؟
    نیکی به پدر و مادر کلید رسیدن به گنج آرزوهاست

Junior Member

آقا این متن صحبت من با یکی‌ از این به اصطلاح استاداس،می‌شه بگین الان چی‌ باید بگم بهش که بفهمه من پول می‌خوام بابا!
    Dear Professor xxx
    I have followed your works and interests and I am given to understand that you work on practical subjects such as Network Reliability and Supply Chains in xxx .I would like to continue my studies to the post graduate program at the xxx and I am interested in your researches and activities. Therefore, I would really appreciate it if you could read my resume which is attached to this email and let me know your opinion. I have no papers published in ISI journals, but I am currently working on three different papers which involve xxxxxxxxxxx.
    Thank you in advance for your consideration.

Dear Mr. Bahman Alipour
    I am not sure what the "post graduate program " means. May you describe your requirement more clearlr? Tyank you.

Best wishes,

Dear Professor xxx
    Thank you for your response. I want to be a member of your research group in order to continue my education in higher levels ( Master Degree) , under your guidance
    Regards

Dear Bahman
    Actually, I am not sure your meaning. You will apply to enroll my University? or just to have a short time visit to me? Maybe we have different education system.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    منم اینو قبول دارم که اکثرا جواب قاطع نمیدن، اکثرا جواب خوبشون همین اپلای کن هست
    ولی‌ یه استاد دانشگاه اونجا که صحبت کردم، میگفت اکثر این جواب‌ها به خاطر رزومه شما نیست که جذبش شدن،بلکه واسه همون اپلیکشن فی.
    ولی‌ از اونجا که امسال اکثر جواب‌ها اینجوریه، کاری از دستمون ساخته نیست، میسازیم
    یعنی دانشگاها میخوان کمبود بودجشونو با اپلیکیشن فی پر کنن؟؟؟

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط bahmaniq نمایش پست ها
    آقا این متن صحبت من با یکی‌ از این به اصطلاح استاداس،می‌شه بگین الان چی‌ باید بگم بهش که بفهمه من پول می‌خوام بابا!
    Dear Professor xxx
    I have followed your works and interests and I am given to understand that you work on practical subjects such as Network Reliability and Supply Chains in xxx .I would like to continue my studies to the post graduate program at the xxx and I am interested in your researches and activities. Therefore, I would really appreciate it if you could read my resume which is attached to this email and let me know your opinion. I have no papers published in ISI journals, but I am currently working on three different papers which involve xxxxxxxxxxx.
    Thank you in advance for your consideration.

Dear Mr. Bahman Alipour
    I am not sure what the "post graduate program " means. May you describe your requirement more clearlr? Tyank you.

Best wishes,

Dear Professor xxx
    Thank you for your response. I want to be a member of your research group in order to continue my education in higher levels ( Master Degree) , under your guidance
    Regards

Dear Bahman
    Actually, I am not sure your meaning. You will apply to enroll my University? or just to have a short time visit to me? Maybe we have different education system.
    دوست من خوب شما چرا حرفتو رک نمی زنی و میخوای از نوع ایرانیش قضیه رو به این بابا بفهمونی....بابا رک باش...بگو چی میخوای...اگه داشته باشه میگه دارم اگه نه خوب میگه نه....با نوع حرف زدن تو که شرایط عوض نمی شه....postgraduate دیگه چیه؟....become a member یعنی چی؟؟؟؟ بابا راحت بگو:
    I'm intrested in your research work, and I would like to study my PhD/MS under your supervison. But, honestly I could not support my graduate study and I need to get financial aid. I would apprercaite if you consider my case and give me your oponion.

تموم شد و رفت.....با این نوع حرف زدنت ببین یه استاد یه دانشگاه رو چطوری سردرگم کردی ...... اونا اصلا به این مدلی که ما تو ایرا ن حرف میزنیم عادت ندارن
    I love you USA

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)